Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2016. november 22., kedd 22:42

ha csak a bl teljesitmenyt nezzuk iden, akkor nem tul biztato.
viszont ami meg ennel is jobban aggaszt, az bale es marcelo. egyszeruen hanyinger, hogy FOLYAMATOSAN jonnek a serulesek.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. november 21., hétfő 17:34

csak a nagy meccsek mérvadóak, a kicsik ellen meg mindegy, hogy mi a felallas, vagy lazaznak vagy daralnak felallastol fuggetlenul.
szerintem tovabbra is 433 kell modric - kova- kroosszal meg elol bbc-vel egy barca vagy bm ellen és fejben ott lenni, akarni és akkor le tudunk focizni barkit
Kép

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2016. november 21., hétfő 15:09

M1Ö írta:
csabi* írta:5 ember középre, azért van a rotáció, hogy mindenki játsszon
Mondjuk ez a 4-5-1 védekezésben g**i jól működik. Már tavaly is így vertük a Barca-t és most az Atlético-t is. Mindkét meccsen a mi akaratunk érvényesült, 10-15 perc kimaradások voltak. De ez csak úgy működik, ha CR-t előre tolod. 4-3-3-ban ezt Karim szívná meg. 4-5-1-ben meg ha oda is teszi magát, akkor sem jár vissza annyit, mint Isco. Tehát végülis így is, úgy is Karim jár rosszul.

De tuti marad a 4-3-3 nagy meccsekre is, ahol Benzemanak még többet kell mozogjon, mert a bal szélre is ki kell húzódjon. Volt már példa bőven, hogy helyet és szerepet cseréltek CR-rel.
Igen talán ez a járható út, a folyamatos helycserék. Nekem mondjuk nagyon tetszett a mostani felállás. Végig kontroll alatt volt a labda. Gördülékeny volt a passzjáték megvoltak a ritmusváltások. Nem tetszik a 4-3-3. Nekem statikus és kiszámítható az egész csapat úgy. Isco meg jól látszik,hogy sem Modric sem pedig Kroos helyére nem rakható.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. november 21., hétfő 13:55

csabi* írta:5 ember középre, azért van a rotáció, hogy mindenki játsszon
Mondjuk ez a 4-5-1 védekezésben g**i jól működik. Már tavaly is így vertük a Barca-t és most az Atlético-t is. Mindkét meccsen a mi akaratunk érvényesült, 10-15 perc kimaradások voltak. De ez csak úgy működik, ha CR-t előre tolod. 4-3-3-ban ezt Karim szívná meg. 4-5-1-ben meg ha oda is teszi magát, akkor sem jár vissza annyit, mint Isco. Tehát végülis így is, úgy is Karim jár rosszul.

De tuti marad a 4-3-3 nagy meccsekre is, ahol Benzemanak még többet kell mozogjon, mert a bal szélre is ki kell húzódjon. Volt már példa bőven, hogy helyet és szerepet cseréltek CR-rel.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. november 21., hétfő 13:48

markmadrid írta:

Casemirot padra rakod ? És Isco ? Ronaldo újra baloson ? Szerintem előnyösebb a formációváltás. Persze ezt majd Zidane eldönti.
igen, siman padra raknám kázmért a horvátért, isco meg nem jobb se kroosnál se modricnál, ronaldo meg ellehet a baloson, kicsik ellen nem számít jóformán nagyok ellen meg felszívja magát úgy is. nem kell 5 ember középre, azért van a rotáció, hogy mindenki játsszon
Kép

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2016. november 21., hétfő 13:05

csabi* írta:
markmadrid írta:...
kova mar miert ne ferne el 433ban?
luka - kova - toni, perfect.


Casemirot padra rakod ? És Isco ? Ronaldo újra baloson ? Szerintem előnyösebb a formációváltás. Persze ezt majd Zidane eldönti.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. november 21., hétfő 12:10

markmadrid írta:...
kova mar miert ne ferne el 433ban?
luka - kova - toni, perfect.
Kép

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. november 21., hétfő 12:09

Ponz azért hozta le az nso hogy lehessen bni.
Annyira utálatosak.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 21., hétfő 12:05

ja már látom. viszont ott vérkomolyan veszik ezt hogy rászálljanak a kommentelők. ahogy látom sikerült is. egy-kettő oltári viccesre sikeredett :lol: :lol: szarkazmus felsőfoka. én meg nem tulajdonítok ezeknek jelentést. ennél sokkal durvábbak is elhangoznak meccseken játékosok között. Ronci így reagálta le. Zidane meg anno úgy materazzi ellen. ez a mondat csak egy jó táptalaj azoknak akik melegnek hiszik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. november 21., hétfő 11:59

Először is üdv itt nálunk. :)

A 11-es meg az volt.Elég csak megnézni,hogy mennyi ideig tartja fennt a lábát az égben Savic.
Ennyi.
Büszke vagyok a fiúkra,mert ez egy kemény meccs volt.
Folytatni kell tovább a fejlődést.
Ronaldo: "Koke called me a faggot. I said yes, a faggot. But a very rich one, shithead."
Ezen lovagol az nso is.
:roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 21., hétfő 11:57

Ronaldo: "Koke called me a faggot. I said yes, a faggot. But a very rich one, shithead."
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2016. november 21., hétfő 11:20

Sziasztok,

Nagyon érdekesnek találtam a szombati meccsünket. Tisztán látszott,hogy Ronaldo itt még képes zseniális játékra. Viszont felvetődik a kérdés,hogy így mi lesz Benzema és Morata sorsa?! Úgy gondolom a 4-3-3 -at elkell idővel hagynia a Realnak mert túl statikus vele a csapat. Túl kötött a rendszer. Ez a 4-5-1 vagy 4-4-1-1 sokkal jobban illene a jelenlegi kerethez.
Jelenleg úgy gondolom,hogy Casemiro helye sem lesz biztos visszatérése után. Egy Bale--Modric--Kovacic--Kroos--Isco középpálya tetszene Ronaldoval legelől. Viszont itt sem Benzema sem Morta (James) Casemiro nem nagyon fér már el. Ronaldo szélsőként való játékát szerintem elkéne felejteni. Már nem képes emberelőnyös szituációt kialakítani és 1v1-ben sem az igazi már. Kapu elé kell helyezni és egy zsúfoltabb,labdabiztos,kreatív középpályát mögé rakni. Szerintem valami hasonló lenne a járható út. Vétek lenne Isco-t és Kovacic-ot is padra rakni. Márpedig nincs helyük 4-3-3 ban.

Ma érkeztem a fúrumra,jópár éve csak megfigyelője voltam a kommenteknek viszont úgy éreztem,hogy most már csatlakoznom kell :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. november 21., hétfő 10:44

Hat Morata is jobb a szelen mar mint ő

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2016. november 21., hétfő 9:47

Egyébként az Atleti elleni meccsen lehetett látni, hogy mi lehet CR jövője itt, amikor már nincs annyi kondi, hogy szélről induljon. Azt kell játszania, amit a válogatottban, így vissza se kell menni, szélen Bale és Lucas megoldják azt. Remélem Zizou akkor sem erőlteti majd a szokásos rottyosra játszatott 4-3-3-at, amikor mindenki egészséges.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 21., hétfő 8:53

Realista24 írta:Sima büntető volt, tisztán lehetett látni ott is. Nem tudom miért kell ezen motorozni. Vagyis tudom, mert mi kaptuk, Cé volt az érintett. Ettől függetlenül oda-vissza fújtam volna.
Ha jól emlékszem, tavaly pont ugyanilyen esetért kapott az Atleti tizit (hátrált valamelyik védőnk, a csatár meg átesett rajta) a 4-0-s meccsen... Szóval nem értem mit vannak felháborodva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 21., hétfő 8:42

Sima büntető volt, tisztán lehetett látni ott is. Nem tudom miért kell ezen motorozni. Vagyis tudom, mert mi kaptuk, Cé volt az érintett. Ettől függetlenül oda-vissza fújtam volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 21., hétfő 8:17

Ugyanaz volt, mint Pepe faultja a BL döntőben: a védő hülye volt, a támadó pedig szemfüles.
Merci Zizou!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. november 20., vasárnap 23:47

Savic elakarta rúgni a labdát, nem jött össze neki, aztân minden megmagyarázható ok nêlkül úgy csúszott tovább, hogy a lábát ugyanúgy az êgnek tartotta... :lol:
Direkt akadályozni akarta azzal CRt, aki bele is akadt, nincs itt semmi kérdés.

Savic volt a hülye.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. november 20., vasárnap 23:14

Egyértelmű, hogy rutinos volt, de a szabálytalanság ténye elé helyezni azt, hogy a támadó játékos merre mozog...kicsit érdekes számomra.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3923
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. november 20., vasárnap 23:09

Maga a mozdulat nem volt szabályos, és Ronaldo is kereste a kontaktot, de Savic akkor is buktatta. a labdát nem érte el, de Ronaldot megakadályozta abban, hogy játékba avatkozzon.
hasonló szituáció, mikor hátulról futás közben, teljesen akaratlanul, összeakasztod a másik lábát.

szerintem itt csak CÉ szemtelenül okos volt.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég