Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 22., szerda 20:46

Mondom én, Varane megtorpant. Kis jegelés ráfér, van alternatíva. Modric sincs nagy formában, Casemiro soha nem fog többet tudni, James meg rossz ötlet volt. El lett cseszve a keret menedzselése, ezt ha 1-2 hét alatt nem teszi helyre ZZ akkor arra a tavasz is rámehet. Ideje lenne először is neki észhez térni. Most hiányzik pl valami rutinos ember a stábból.
Nem illik.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. február 22., szerda 20:46

Nem értem miért utálja most mindenki a Valenciát, mit csináljanak, várják meg amíg mi nem csak az arcot visszük fel a pályára és akkor van a kezdés? Azért fizetik őket hogy nyerjék a meccseket.
Még 2-0ról is simán vissza lehetett volna hozni, de kb mindent amit lehetett elbasztunk ezen a meccsen, hozzáállástól a taktikáig.

Ennek egy sima győzelemnek kellett volna lennie.
De még így is van egy korrekt előnyünk, aztán ha ezek után se nyerjük meg a bajnokságot akkor gondok vannak.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. február 22., szerda 20:45

Azért valljuk be igazi bravúr lenne ezt a bajnokságot elveszíteni egy ilyen Barcával szemben. Ezt tényleg csak magunknak köszönhetnénk.
14-ben és 15-ben is sikeresen megcsináltuk.
Szóval nem lenne bravúr.

Én igazából ma elengedtem a bajnokságot, bármennyire brutálisan is hangzik.

Aztán remélem nem lesz igazam.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4957
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 22., szerda 20:45

Varaneal mi tortent egyebkent? Fejben sokkal sokkal gyengebb mint 19 evesen. Ez nem forditva szokott menni? :(

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. február 22., szerda 20:44

Zidane is egyre többet hibázik...
Ennél szerintem jóval aggasztóbb a helyzet.

Inkább konstansan hozza ugyanazt ami volt és jottányit nem fejlődik. Zseniális játékos, akinek eleinte a legnagyobb erősségének a játékosokkal való kapcsolattartás volt javára írható, középszerű meccsmenedzselési képességgel. Na az előbbi eltűnt, utóbbi meg semmit nem fejlődött.

Ha innen képes lesz elbukni a bajnokságot, akkor kár is vesztegetni rá a karaktert.

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2017. február 22., szerda 20:44

Zidane amugy direkt nem akart most nyerni? :angry: annyira egyértelmű volt hogy ha jön egy Morata meg egy Isco a Casemiro -Benzema duo helyett akkor simán megnyerjük erre behozza 4. szélsőnek lucast... meg elpazarol egy cserét hogy lehozza az amugy nagyon gyenge varanet.... amugy nagyon undoritó csapat ez a valencia... remélem kiesnek.. :-@ :-@

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. február 22., szerda 20:44

Hát ez sokba lehet.


Az a baj, hogy a szezonban sok pont elmegy ilyen kétes kimenetelű, össze-vissza csapkodó meccseken, amikor a bíró nem bírja az iramot, mi pedig nem tudunk a helyzettel mit kezdeni.Ilyenkor sokszor kifelé is pattannak a labdák, rosszul sülnek el dolgok.

Ezt Zidane rotálta el, plusz nem reagált időben/félidőben.

Nem tudok ma a játékosokra haragudni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 22., szerda 20:43

15 perc áramszünet, Varane extra nulla teljesítménye, valamint a halovány középpálya meghozta az eredményét. James mintha a pályán sem lett volna, nem is írok róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. február 22., szerda 20:43

Kurva nagy csalodas. Zidane James Varane a játekvezetés.

Valencia remelem.kiesika faszba.undorito fereg csapat volt ma. Pedig nekem aztán nincs bajom veluk de hogy lonek 2 golt es utana mar csak rugdosodni tudnak. Atma legjobb napjait idézte.

James nemtom mina fasznak kezdett.
Varane vegyen ki 1 hét szabit. Ott van Pepe. A mait rutinból lehozta volna.

Játékvezetés szokásos. Nem is szabad ezzek takarozni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. február 22., szerda 20:42

Azért valljuk be igazi bravúr lenne ezt a bajnokságot elveszíteni egy ilyen Barcával szemben. Ezt tényleg csak magunknak köszönhetnénk. Nincs meg az a koncentráció ami kéne. A Napoli elleni gól is már ezt mutatta.
Ami év elején jött utolsó percekben most nem jön, várható volt, hosszú távon nagyjából kiegyenlítődnek a dolgok. Ma az utolsó 10 percben már nyilvánvaló volt, hogy nem fog bepattanni az amire év elején szinte biztos voltam. A Barca meg folyamatosan ezekből él.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 22., szerda 20:42

ericco írta:James kezdetése, Varane és Zidane hibái végzetesek voltak. Kár a meccsért. Meg azért is, hogy kb elég sokat kivehetett a játékosokból ez a meccs, és vasárnap pedig megyünk a Villarrealhoz.
Valenciába kikapni nem szégyen, viszont a sok hiba aggasztó a szezon ezen szakaszában.
+ még azok a fránya helyzetkihasználások is. Ilyet nem szabad megengedni. A Valenciának kettő helyezt elég volt, megoldották. Nekünk 100 kell, hogy egyet bevágjunk. Hihetetlen!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 22., szerda 20:41

Ez a Valencia semmi masban nem volt jobb, csak abban, hogy jobban akarta a gyozelmet, es ugy is jottek ki az oltozobol.

A jatekvezetot pedig szerintem ne ertekeljuk, annyira szar volt hogy kb meg is koszonhetjuk neki.... :lol:
:goat:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. február 22., szerda 20:41

Hihetetlen hogy hagyjuk a saját kezünkből kicsúszni a bajnokságot...szerintem hétvégén még nehezebb meccs jön...a Barca ezzel szemben szenvedve is hozza a meccseit...sajnos megint nagy volt az arc...Zidane is egyre többet hibázik...

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 22., szerda 20:41

Mondjuk talán játszhatna az egyetlen csatárunk ilyenkor....de neem, csak kifacsarunk valahogy év végéig 7-8 gólt a franciából. Bráfó Zizou
Ezt megint ő baszta el.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. február 22., szerda 20:40

áhhhh

ezt nem lehet értékelni.
Úgy ezt az egész szituációt.. ami most van, ezzel a meccsel együtt..
Nem ..
annyira de annyira déjá vu érzésem van..

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. február 22., szerda 20:39

James kezdetése, Varane és Zidane hibái végzetesek voltak. Kár a meccsért. Meg azért is, hogy kb elég sokat kivehetett a játékosokból ez a meccs, és vasárnap pedig megyünk a Villarrealhoz.
Valenciába kikapni nem szégyen, viszont a sok hiba aggasztó a szezon ezen szakaszában.
Merci Zizou!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 19., vasárnap 23:49

Az árakon kár fennakadni, Kroos 30 mil, Danilo 31,5. Ez nem kisbolt, ahol az árakat csak a kereslet és a kínálat határozza meg. Olyan sok változó van egy transzfer árának összetételében, hogy nem érdemes rugózni rajta. Bale pedig szerintem egyre többször képes pluszt nyújtani. Én jobban örülök az ő jelenlétének, mintha pl. Neymar került volna hozzánk. + A válogatottban is látszik, itt is, ha nincs Ronaldo, hogy tud vezéregyéniség lenni, és dolgozni, futni, hajtani.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 19., vasárnap 23:04

R.M.C.F írta:Igen, de azért valljuk be bale sem hozta azt amit várni lehetett, most persze nem a fórumon elterjedt csak futni tud semmi más hülyeségre gondolok, meg neymar az igazi focista stb.... véget nemérő vitákat vívtam, hogy ez a fószer nagyon jó.... hanem a valóságra akik ténylegesen látták és ismerték micsoda felfejlődő alak volt a PL-ben, itt meg visszafogott, sokkal kevesebbet vállal, nagyobb az arca, nincsen az az alázata....

Én többet vártam tőle, ez az igazság. Az ára, meg mindig is mondtam, sok....nem kell mindenkiért kiadni amit kérnek.
Meg azért a Spursben minden köré volt építve. És még úgy is voltak olyan meccsei, amikor bújócskázott.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. február 19., vasárnap 22:12

Igen, de azért valljuk be bale sem hozta azt amit várni lehetett, most persze nem a fórumon elterjedt csak futni tud semmi más hülyeségre gondolok, meg neymar az igazi focista stb.... véget nemérő vitákat vívtam, hogy ez a fószer nagyon jó.... hanem a valóságra akik ténylegesen látták és ismerték micsoda felfejlődő alak volt a PL-ben, itt meg visszafogott, sokkal kevesebbet vállal, nagyobb az arca, nincsen az az alázata....

Én többet vártam tőle, ez az igazság. Az ára, meg mindig is mondtam, sok....nem kell mindenkiért kiadni amit kérnek.
háááát
ezzel vitatkoznék.
Az első éve jó volt, a második nagyon gyenge.
Tavaly viszont húzta a csapatot (SŐŐT), és amikor játszott idén akkor is jó volt.
Kevesebbet vállal, kisebb a szerepe. Más társai vannak, nem hárul rá akkora munka, mivel erre nincs szükség ebben a csapatban.
A feladatát tökéletesen elvégzi, klasszis szinten.
Persze ő jobb lehetne, ha mondjuk nem lenne CR és egyedüli alfahímként jönne-menne a pályán, persze ez a szituáció csak 1-1 meccsre alakul ki, akkor általában látjuk is hogy ő az elsőszámú húzóember. (tavaly tavasszal volt pár ilyen meccs.)

Nálam ő simán Robben szint, simán.
csak jóval fiatalabb kiadásban.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 19., vasárnap 22:06

petiamadridista írta:tegnap jó meccset játszottunk.
Nekem tetszett.

Azért az látszik, hogy míg Lucas V. egy nemzetközi mércével mérve jó játékos, vagy akár nagyon jó, addig Bale egy igazi világsztár.
Sokat jelent az ő pozitív visszatérése.

Igen, de azért valljuk be bale sem hozta azt amit várni lehetett, most persze nem a fórumon elterjedt csak futni tud semmi más hülyeségre gondolok, meg neymar az igazi focista stb.... véget nemérő vitákat vívtam, hogy ez a fószer nagyon jó.... hanem a valóságra akik ténylegesen látták és ismerték micsoda felfejlődő alak volt a PL-ben, itt meg visszafogott, sokkal kevesebbet vállal, nagyobb az arca, nincsen az az alázata....

Én többet vártam tőle, ez az igazság. Az ára, meg mindig is mondtam, sok....nem kell mindenkiért kiadni amit kérnek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég