Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:33

jungesz írta:Szerintem Özillel semmivel több baj nem volt mint akarkivel mással ma a pályán,
de özilt nem a mai miatt szidják/szidjuk, hanem az elmúlt két év miatt.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:32

A lényeg megvan, és az a 3 pont!
-------------------------------------------------
Isconak meg jár a pacsi. :salute:
------------------------------------------------------------
a védelem nagyon gyenge volt, egyedül pepe volt stabil,
Egyetértek! :agree:
a ket nemet csak kerekotoje a csapatnak.
Ebben a szisztémában mindenképp; de azért egy szem Iscoval/"kreatív" támadó-középpályással (Özilt 1-2 ember már megint rögtön elzavarná) is elég meredek lenne a keretünk!
Özil helyét kell megtalálni
Egy biztos, az az erőtlen jobb oldal nagyon nem fekszik neki; hozzáteszem a labda is alig-alig jár csak arrafelé (homály és sötét lyuk az eddig akárki is téved arra)! :roll: A török-németnek (ahogy az össze többi támadónknak is) középen és a baloson voltak csak értékelhető megmozdulásai! Szóval a feladat adott, mert jobb oldala továbbra sincs a csapatnak (a felkészülési meccsekkel együtt ez már a 8 meccsünk volt és semmi jel nem mutat arra, hogy valami is elindult volna ez ügyben), na ezek után mondja valaki, hogy felesleges ide Bale!
ez a felállás nem lesz az igazi.
La.is ebben az összetételben biztosan nem! Modricnak ennyi meló mellett semmi ereje nem marad támadni, Özil sason van, és a védők előtti "megfelelő" biztosítás is elég esetleges!
Benzema, Cristiano
Ennél sokkal több kell, de egyelőre írjuk ezt az idény eleji forma és a válogatott meccsek számlájára!
nem kell savazni Moratát jó lesz ő
Egy Betisbe! A cserék semmi javulást nem hoztak, sőt... Kaká, Di María, Morata létszámot növelni tökéletes, de hogy mikor fogják ezek az emberek a csapatot húzni egy ennél jóval komolyabb, nehezebb meccsen majd (amikor ez is bőven feladja nekik a leckét)???
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. augusztus 18., vasárnap 23:34-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
jungesz
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 11:42

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: jungesz » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:30

Szerintem Özillel semmivel több baj nem volt mint akarkivel mással ma a pályán, sőt ha Benzema és Ronaldo nem ennyire impotens akkor van minimum 3 assist a neve mellett. Írjátok hogy Isco Özil egyszerre nem jó a pályán, hát volt nem egy akció mikor Isco Özil passzolgatasbol egész szép akciók jöttek össze.
Ramos remélem elfelejti ezt a nagyképű védekezést mert ez akkor nagyon kevés lesz.
Casamiro nagyon tetszett bár 1x nagyon elfelejtett visszajönni az emberével.
Modric méllyen játszatása viszont nagyon jó. Annyira stabil annyira jól osztogatja le hogy élmény nézni.
Di Marianál meg nem értem h első évben olyan testcseleket nyomott h bélcsavarodása lett a védőknek, most meg belevezeti. Mit vár hogy elesik elötte a védő? akkor is belevezetné :/

Ami a taktikát illeti edző meccseken teljesen más felfogásban toltuk. Ott rengeteg mélységi passz volt most inkabb rengeteg szélességi. Nem is tudtunk mit kezdeni ez miatt a Betissel. Nagyon jól reagálták le a dolgokat.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:27

Először is gratula Isconak a gólhoz! :taps: :taps:
Igazából az történt amitől kicsit tartottam... Az első félidőben meg úgy kb az egész meccsen mindenki kicsit meg volt illetődve + volt aki úgy gondolta, hogy ez sima lesz és kicsit sem hajtotta ki magát. A szünetben volt 1 kis fejmosás és szerencsére mindenki okosabban játszott a második félidőben kivétel Khedira... Annyira, de annyira látszott amikor bejött Casemiro, hogy hihetetlen! Sokkal izmosabb lett a védelem és a kp is jobban mozgott, mert volt aki lekérje a labdákat, mert Khedira rendre leosztotta a labdát és futott előre, hogy eggyel többen legyenek...Modric oktatott és Marcelo és hihetetlen plussz Coentraohoz képest még igy is, hogy voltak hibái. Benzema, ha kicst jobban érezné a kiugratásokat akkor már magasan vezetné a góllövőlistát. :coffee: DM semmi plusszt nem hozott a játékba, max több lett az eladott labda, de legalább küzd és akar, de ettől még illene használni az eszét...
Ettől független grat a csapatnak, mert nálam ez volt a lényeg, hogy a 3 pont legyen meg :iszunk:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:23

a szezon első meccse volt. a győzelem megvan ez a lényeg.
messze menő következtetéseket nem nagyon lehet levonni. talán a meccsről a legtöbbet elmondó jelenet az volt mikor isco beindult kidobta cének futott tovább de középre cé meg a szélen tette neki tovább.. az összeszokatlanság hiánya + új taktika.
carvajalt nem is értem hogy mit művel. mintha aludna kb. ma is megverték a szélen meg lemaradt. khedira szokásos, ramos megint túl laza volt. kéne nagoyn újra hátra az a varane-ramos páros.
ancelottinak hatalmas pirospont. lopez kezdetése, nem néztem volna ki belőle.
casemiro a minap azt mondta hogy az élettől ez volt az egyetlen esély amit kapott, és tudom hogy nem így értette de most hatalmas esélyt kapott. ha úgy nyomja mint az előszezonban akkor khedira a padra fog visszatérni. jesét én azért a padra letenném, előbb őt mint például kakát.
isco előtt meg le a kalappal. hány szabadrúgást harcolt ki? :D gól meg gólpassz, jó játék, két kötény ami epic volt. nagy kedvenc lesz a srác. :)

özilt meg inkább nem kommentálom mert ha leírnám amit gondolok azzal durván provokálnám az özil védő bandát, vitázni meg nincs kedvem.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:10

Elég idegesen játszott az egész brigád, majd alakul ez.

Lopez: lényegében lehozta a meccset, bár néha csak néztem, hogy hol kóborol.
Carvajal: remélem belejön, elsőre egész biztató, bár voltak hibák (mondjuk nem sok segítséget kapott az oldalán az Özil-Khedira párostól). Pepe simán hozza amit hozni kell. Ramos már más tészta. Egyik legjobb lehetne a posztján, de benne van a hiba, mindig is benne volt (sokszor mintha a nagyképűségéből adódna). Macelo: welcome back m8.
Khedira: teljesen fölösleges, nímand, senki. Modric: jó lett volna. Sajnos az emberhátrány miatt (Khedira) szinte csak védekező munkát végzett. Casemiro érkeztével ez enyhült, volt is pár villanása. Casemiro: nagyon jól ugrott be. Játékával éreztette Modriccsal, hogy mehet följebb szervezni. Kezdőben a helye.
Özil: lehet, hogy zseni, de nem Real szint. Egy támadót, aki a kapura még a gólvonalról sem veszélyes, nem biztos, hogy elbír egy ekkora klub. A másik a hozzáállása: 2 periódusban volt értékelhető, a meccs elején, és mikor feltűnt a partvonalon valaki 22-es mezben. Padon maradhatna Isco cseréjének, vagy nagy pénzért mehetne máshova alibizni. Isco: :salute: bár voltak hibák, de hajt, akar, és tesz is. CR: ő CR, most ezt adta a gép. Di Maria: egész jól szállt be. Ha nem jön Bale, akkor neki kellene kezdenie (vagy Jesének).
Benzema: jó úton jár szerintem. A gól megvolt, a sok les, meg nem biztos, hogy csak az ő sara. Morata: hajt, akar, tenne is, csak hát még van mit tanulni, de ha Lewandovskit megtudták tanítani focizni, akkor a nála nagyobb tehetségű Moratat is meg lehetne.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:07

Látszik nagyon a csapaton, hogy új a felfogás. Még nagyon meg kell szokni ezt a támadás-védekezés dolgot. Volt, hogy minden középpályásunk az ellenfél tizenhatosánál volt. Benzemán is látszik, hogy más lett a feladatköre, mint eddig volt. Sokkal célratörőbb, kevesebbet jön hátra labdáért, emiatt voltak a lesállások is. Azokba meg remélem belejön.
Látszik, hogy idén igyekszünk nem minden támadást Ronaldora kihegyezni. Ennek ellenére kevés volt ma Cö. Több kell tőle. Emiatt viszont nem aggódok; ki fogja hozni a maximumot magából.
Iscoról nem kell beszélni. Parádés a gyerek.
Özil csak a szokásos. Kevés, mint betűlevesben a zsé betű.
Modricnak kell mozgatnia az egész szerkezetet, amit menni is fog neki.
Védelemben hiányzik Varane, Marcelonak formába kell lendülnie, Carvajalnak le kell küzdenie a lámpalázat. Ennél csak jobban lehet együtt mozogniuk a srácoknak, mert ma nem volt jó az egész védekezés.
Khedirát repülővel, hajóval, vagy busszal, de valahogy jutassák már el Londonba, és hagyják is ott.
Az egész védekezésnek csiszolódnia kell. Remélem meccsről meccsre jobb lesz.

A lényeg a győzelem. Ennél csak jobb legyen. És nagyon hiányzik valaki jobb oldalra. Nem biztos, hogy Bale illene oda a legjobban, de valaki nagyon elkélne.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:03

Modricot kegyetlenül hátra teszi Anch, szinte már Xabi helyére, onnan irányít - legalább olyan jól, sőt - csak mivel nála indulnak a támadások, értelemszerűen nem érhet fel, szóval a tizenhatoshoz elvétve ér oda.

Özil megint duplanulla, én nem is értem, hogy hogyan nem érzi valaki ennyire a szélt, pedig azért bőven nem vonalszélsőként kellene játszania... :ike: Értelmetlen a szélen erőltetni - akkor inkább az árhentín, benne legalább ott a váratlan

h
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:02

Én nem értem a taktikát. Oké, hogy nem a kontrákra játszunk de ez mitől jobb, mint az? Most felpasszolgatjuk a 16-osig, ott körbe és a végén beemeli valaki, amit nagy átlagban lehúz a kapus vagy elakad... Van még mit csiszolni a taktikán. Özil meg szar a szélen, észre kéne venni. Vannak szabályok, be kéne tartani. :mrgreen: Nem lesz jó Özil és Isco együtt, az a kérdés h ki fog kiesni ha jön Bale. Pedig nagyon kéne jönnie. Di Maríát vártam, hogy valami mást vigyen a játékba a 70 perc szarakodáshoz képest de semmi. Hátha Bale tényleg akkora sztár. Mondjuk hozzá tartozik, hogy a Betis hihetetlen jól megcsinálta a lesre állítós taktikájukat.

Amúgy meg Benzema wtf... 1. mi ez a haj, 2. mi ez a teljesítmény?! Eddig teljesen pártatlan voltam, nem mondtam h jó megoldás lesz ő és Morata de nem is küldtem el a búsba, mint a fórum másik fele. De a mai után meggyőzött h igazából semmi extra, sőt... Lehet égetőbb szükségünk lenne egy csatárra, mint Bale-re. Nem tudom, remélem még jön valaki.

Amúgy meg GG Betis. :) Legalább nem olyan fa :cens: tarisznyák voltak mint a levantei küldöttek.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:01

szegény cében sztem ez játszódhat le, miután szenvedett, csak kapufáig jutott, messinek meg már van 2 gólja :lol:

kíváncsi vagyok most mennyire fogják támadni lopezt, meg a döntése miatt ancelottit, tuti lesz pár iq lájtos aki lefosozza lopezt és követelni fogja vissza casillast :D

a védelem nagyon gyenge volt, egyedül pepe volt stabil, én egy meccs erejéig kipróbálnám coentraot balbekkben, marcelot meg a mostani meccsen özil helyett, aztán valahogy majd eloszták ott elől a teret. lehet hülyeség, 1 meccs erejéig megérné kipróbálni.

khedira továbbra is halál, remélem nem lesz stabil kezdő, a legjobb ha elvinné a chelsea, ha ancelotti számol vele kezdőként akkor tudom, hogy sportszerűtlen, ha bant kapok akkor is leírom, de akkor azt kívánom minél hosszabb időre sérüljön le.

isco jól mozgott, akart, ebbe benne van a hiba, de hát mégis eldöntötte a meccset.

engem amúgy legjobban özil meg cé zavart, egyiknek se ment, tökörésztek, tehetetlenek voltak, ilyenkor nem ugrik be valami olyasmi nekik, hogy ha már támadásban nem csinálok semmit, akkor megpróbálok a védekezésbe besegíteni? lett volna mit.

ez a morata gyerek meg egy rossz vicc, már a mozgásától kb úgy szédülök mint khediráétól, adja ég, hogy benzema ne sérüljön meg 1 hétre se a szezonban. :D

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:01

ateeemadrid írta:, komplett védelem/
Pepével pl. mi volt a gond?

Sokan írjátok, hogy jöjjön Varane. Na de ki helyére? :roll:
Ez persze csak költői kérdés volt, hiszen mindenki Pepét lapátolná ki azonnal a csapatból, amint lehet.

Kellett nagyon a győzelem. Ennél csak jobb lesz. A Betis meg remélem a táblázat első harmadában végez.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

dr.who
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:49
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dr.who » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:00

dejavu:) mintha egy tavalyi merkozes ismetleset neztem volna....dominal minket egy kiscsapat,alig alakitunk ki helyzeteket,szerencsenk sincsen,kinlodunk egy gyenge ellenfel ellen....az egyetlen kulonbseg az,hogy iden van egy ISCO-nk :D remelem hogy ez csak a ''minden kezdet nehez'' periodus,valamint azt hogy a '' nem erdemes egy mecsbol kovetkeztetest levonni'' kozhely tipikus peldaja es a tovabbiakban elbuvolnek minket a szep jatekkal es golokkal :coffee:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 18., vasárnap 23:00

ez a felállás nem lesz az igazi. özil pár jó passza nem ér meg annyit, h cserébe halott legyen a jobb oldal, plusz egy flegma gyereket nézzünk, aki miatt pl modric kétszer annyit gürizik. egy feljavulo Carvajal és egy stabil kb (no khedira) mellett esetleg, de a két német egyszerre na az semmiképp.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 18., vasárnap 22:59

iscotól az a két kötő a végén, ahh :sziv:
bár sok labdát elszórt még, de jó lesz az, tetszik

casemiro meg 25 perc alatt többet mutatott, mint khedira 65 perc alatt, nem kérdés ki játsszon többet
ha meg a két spanyol is felépül, khedirának reszeltek
dm meg özil közül meg inkább az argentin legyen a kezdő, nála legalább nincsenek hozzáállásbeli problémák

hoztuk a kötelezőt, most ez a lényeg
ki kell tolni az időt minél több 3 ponttal, hogy a srácok összeérjenek
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 18., vasárnap 22:57

A lényeg megvan, és az a 3 pont! Szezon első tétmeccse, így nem lehetett nagy elvárás, a lényeg, hogy ne kerüljünk már most hátrányba a barcával szemben.

Voltak pontatlanságok, de alakul majd ez. a 4-5. meccsen már azért sokkal jobban kell muzsikálnunk, de az első tétmeccsen ez rendben volt. És azért azt tegyük hozzá, hogy a Betis harapott és keményen játszott, ezáltal nem volt ám olyan könnyű dolgunk. A Levanténak ilyen játékkal is elraktunk volna 4-5 gólt.

Carvajal jó lesz, csak bele kell rázódnia. Első tétmeccs, másik bajnokságból jött, azért ő kicsit hátrányba van ilyen szempontból.

Isco hatalmas igazolás lehet, és ha így folytatja az is lesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4428
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. augusztus 18., vasárnap 22:55

na, már várom a negatív hangokat. :)


1. meccs, meglepően jól játszó ellenfél, sok gyengébb egyéni teljesítmény /Özil, Khedira, komplett védelem/ , de sztem felesleges hosszútávó következtetéseket levonni ebből.

Isconak meg jár a pacsi. :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 18., vasárnap 22:54

Jó lesz ez.


Özil helyét kell megtalálni (ha a pályán nem megy, akkor máshol) meg Khedirát eltakarítani. Ez elég hosszútávú projekt lehet, mert nem igen sikerül évek óta. Védelem oké, Carvajalnak kell még rutin, meg Varane felépül az is jó lesz.
Isco meg igen jó. Nagy király, Marcelo - Isco - Modric - CR négyesfogat szépen eladogatott azé' 1-2x. Benzema meg kezdhetne valamit a beindulásaival.

:lilasalas:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 18., vasárnap 22:53

Nagyon fontos 3 pontot harcoltunk ki ezen a nyögvenyelős meccsen, szerencsére nem úgy kezdtük mint tavaly, lépést kell tartani a barcával, mert még ősszel odamehet a bajnokság, ha túl nagy hátrányt szedünk össze.

A védelmet pontra kell tenni, miss you Varane.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 14., szerda 0:03

R.M.C.F írta:A stat jó volt,és köszi.....én a számokra értettem,hogy ha nálunk a védők és támadók is ilyen statot adtak,akkor az ellenfél mit csinált? :lol: :lol: csak gugolva focizhattak?

:lol: :lol:
Az Intertől mit vársz? :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 13., kedd 23:36

A stat jó volt,és köszi.....én a számokra értettem,hogy ha nálunk a védők és támadók is ilyen statot adtak,akkor az ellenfél mit csinált? :lol: :lol: csak gugolva focizhattak?

:lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég