Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 6., csütörtök 16:57

dzsi, ezt egy kicsit tultoltad szerintem, biztos hogy nem Bayernes a tag. Eddig akarhannyal talalkoztam mindegyikuk tisztelettel beszelt rolunk, hiaba vagyunk nagy rivalisok regota. Raadasul okuk sincs ennyire gyulolni minket mint ahogy ő teszi, szerintem rossz helyen kapisgalsz.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. április 6., csütörtök 16:21

dzsi91 írta:
Lacibetyar írta:
Hát gratulálok, azt aztán tényleg szórakoztató lehet nézni. Valami egyéb? Vannak csapatok amelyeknek a meccseit élmény nézni. Hol van már a fehér balett?
Engem nagyon szórakoztat.De én nem vagyok olyan minőségi futballínyenc mint te.Ha egy kamutizivel meg egy Ramos fejessel kiejtünk titeket élvezni fogom, az ilyen kis szarcsimbókok miatt mint te még nagyobb lesz az élvezet.

Mai napig élvezem ahogy feltörültük veletek a padlót az arroganz arénában, de én nem vagyok olyan igényes mint mondtam.
Remélem nem Bayernes a tag.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. április 6., csütörtök 14:05

donor írta: Most komolyan, Bale-nek az a mentsége, hogy visszazár azon a pár meccsen, amin egy évben játszik? 100 millióért és a második legmagasabb fizetésért? Ne röhögtess már.
Neki nincs mentsége, őt a legkisebb hibáért is elő kell venni ezen a fórumon. Igaz a visszatérése óta mintha lassabb és körülményesebb lenne, de Kerlon jól leírta, ki van rakva szélre, eldugva, kevés támogatással. Ilyen helyzetben nem fog villogni senki.

Zidanet el kell küldeni nyáron.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 6., csütörtök 13:36

Lacibetyar írta:
Hát gratulálok, azt aztán tényleg szórakoztató lehet nézni. Valami egyéb? Vannak csapatok amelyeknek a meccseit élmény nézni. Hol van már a fehér balett?
Engem nagyon szórakoztat.De én nem vagyok olyan minőségi futballínyenc mint te.Ha egy kamutizivel meg egy Ramos fejessel kiejtünk titeket élvezni fogom, az ilyen kis szarcsimbókok miatt mint te még nagyobb lesz az élvezet.

Mai napig élvezem ahogy feltörültük veletek a padlót az arroganz arénában, de én nem vagyok olyan igényes mint mondtam.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. április 6., csütörtök 13:35

Pedig Kerlonnak van igaza...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 6., csütörtök 13:28

donor írta:
Kerlon írta:Bale szerintem közel sem akkor probléma. Ő legalább dolgozik becsülettel és nem piszkos neki a munka. Amúgy rosszul van használva szerintem és sokkal zavaróbb, hogy CR, mint balszélső, akarom mondani tiszteletbeli balszélső, önkéntes csatár folyamatosan felborítja a "taktikát". Azzal, hogy bemegy középre, kiszorítja Benzemát, aki visszalép, de nem nyit teret, mivel ott van CR. Ezeket a területeket játszották be a vadlovak, de most nincs TÉR. Nincs kimozgás, elmozgás, felmozgás, semmi. CR van, várja, hogy kiugrassák és ennyi. Bale oda lett nyomorítva a jobb szélre, mozgás tere csak ott van. Nem ragaszkodok hozzá, de itt CR a legnagyobb probléma, mivel közel sem ad annyi pluszt ennek a csapatnak, hogy megérje alá játszani.
Most komolyan, Bale-nek az a mentsége, hogy visszazár azon a pár meccsen, amin egy évben játszik? 100 millióért és a második legmagasabb fizetésért? Ne röhögtess már.
A többire nem írok semmit, mert vak emberrel fölösleges arról vitatkozni, hogy szép e a szivárvány...
CR még védekezni se védekezik 100 millióért. Rossz nézni ahogy "letámad". A letámadás néven azt értem, hogy értelmetlenül hajtja a labdát és csak csak a saját erejét bassza el. És védekezni sem hajlandó max ideig óráig nagy téttel bíró meccseken. Bale meg beáll a sorba, ha kell.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2017. április 6., csütörtök 13:26

Lacibetyar írta:
Lacibetyar írta: Mi a mostani Real Madrid stílusa?
Hát gratulálok, azt aztán tényleg szórakoztató lehet nézni. Valami egyéb? Vannak csapatok amelyeknek a meccseit élmény nézni. Hol van már a fehér balett?
Mondjuk a "dobjukfelmagunkata16osonbelülugyisbefujjaaspori" vagy a passzoljuk messinek majd végig viszi játék nem tudom mennyivel jobb : :lol:

Off vége
Tegnap végre volt játéka a csapatunknak. Sokkal jobban tetszett mint az utobbi pár meccs amin Ronaldo játszott... nagyon feltűnő, hogy ha ő nincs akkor képesek vagyunk sokkal több gólt lőni (eibar ellen legutobb 1-4es meccsen is ugyanez volt). úgyhogy lassan rákell jönnie Zidanenak, Ronaldo néha nagyon lehuzza a csapatot a folyamatos csak ő lőheti a golt viselkedésével. A másik Navas.... hát nem tudom mi történt azzal az emberrel... de olyan hibákat vét minden meccsen. Casilla sokkal magabiztosabbnak tűnik számomra egyértelmű, hogy már rég átkellett volna vennie Casillanak az első számú kapus szerepét.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. április 6., csütörtök 13:17

Lacibetyar írta:Hát gratulálok, azt aztán tényleg szórakoztató lehet nézni.
Hát, engem szórakoztat, amikor Ramos felemeli a trófeákat, aztán a hozzád hasonlóknak akik belülről rohadnak el olyankor megint várni kell egy évet, hogy beregisztráljon ide április környékén játszani az okost meg a megmondóembert a kemény stílusában. De persze kinek mi.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. április 6., csütörtök 13:16

Lacibetyar írta:Hát gratulálok, azt aztán tényleg szórakoztató lehet nézni. Valami egyéb? Vannak csapatok amelyeknek a meccseit élmény nézni. Hol van már a fehér balett?
Hagyj kérdezzem már meg, ha ennyire zavar a csapat játéka, te kinek szurkolsz?

Nem tudom, szerintem senki sem csettint a csapat játékára, hogy "ez igen, így kéne játszani minden csapatnak". Ha a Barca unalmas tili-tolijára izgat fel, lelke rajtad. Bár a "makikák" megszólításból ítélve újkatalán max 20 éves suttyó lehetsz, aki a 2008 óta néz focit. Vagy csak savanyú a szőlő, hogy most is előttetek vagyunk és mindig előttetek leszünk. :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rashidm 2017. április 6., csütörtök 13:19-kor.

Lacibetyar
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. április 6., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Kemenes
Kedvenc csapatod: Csak a Kispest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lacibetyar » 2017. április 6., csütörtök 13:13

dzsi91 írta:
Lacibetyar írta: Mi a mostani Real Madrid stílusa?
győzni.
Hát gratulálok, azt aztán tényleg szórakoztató lehet nézni. Valami egyéb? Vannak csapatok amelyeknek a meccseit élmény nézni. Hol van már a fehér balett?

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. április 6., csütörtök 13:03

Kerlon írta:Bale szerintem közel sem akkor probléma. Ő legalább dolgozik becsülettel és nem piszkos neki a munka. Amúgy rosszul van használva szerintem és sokkal zavaróbb, hogy CR, mint balszélső, akarom mondani tiszteletbeli balszélső, önkéntes csatár folyamatosan felborítja a "taktikát". Azzal, hogy bemegy középre, kiszorítja Benzemát, aki visszalép, de nem nyit teret, mivel ott van CR. Ezeket a területeket játszották be a vadlovak, de most nincs TÉR. Nincs kimozgás, elmozgás, felmozgás, semmi. CR van, várja, hogy kiugrassák és ennyi. Bale oda lett nyomorítva a jobb szélre, mozgás tere csak ott van. Nem ragaszkodok hozzá, de itt CR a legnagyobb probléma, mivel közel sem ad annyi pluszt ennek a csapatnak, hogy megérje alá játszani.
Most komolyan, Bale-nek az a mentsége, hogy visszazár azon a pár meccsen, amin egy évben játszik? 100 millióért és a második legmagasabb fizetésért? Ne röhögtess már.
A többire nem írok semmit, mert vak emberrel fölösleges arról vitatkozni, hogy szép e a szivárvány...

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ónó » 2017. április 6., csütörtök 12:55

dzsi91 írta:tipikus nso-s paraszt, Ramos és a nemlétező 11esek amiket kapunk.Igazán jól mérte fel az ellenfelet.Jár a keksz.
"Hazudni úgy kell, hogy azt Te el is hidd." Nincs az a statisztika vagy videó, amely meg tudná győzni őket a hülyeségük tényéről. Főleg ha még barátokra is találnak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 6., csütörtök 12:52

tipikus nso-s paraszt, Ramos és a nemlétező 11esek amiket kapunk.Igazán jól mérte fel az ellenfelet.Jár a keksz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ónó » 2017. április 6., csütörtök 12:52

:roll:
Lacibetyar írta:Ki lesztek picsázva a BL-ből de nagyon kis makikák!

Nem szégyen ez ellen a Bayern ellen kiesni. Bár legutóbb is ilyen hangulat volt a meccs előtt és elpakoltak 4et a srácok idegenben.
A 11es és mákolás dolgot pedig egy másik spanyol csapat háza táján kellene keresni.

Örültem a találkozásnak BetyárkörtésLackó :)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 6., csütörtök 12:46

Lacika mit varsz tolunk most? Mi a celod? Hihetetlen hogy valaki igy ebedidoben csak ezert veszi a faradtsagot hogy beregeljen. :lol:

Meg amugy olyan sok tizit kapunk. :x

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 6., csütörtök 12:45

Lacibetyar írta: Mi a mostani Real Madrid stílusa?
győzni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 6., csütörtök 12:45

Lacibetyar írta:Tulajdonképpen kialakult csapatjátékotok, stílusotok, taktikátok nincs is. Csak reménykedtek, hogy befújják a 11-est vagy Ramos fejeljen egyet. Mi a mostani Real Madrid stílusa?
A barca előtt állni a bajnokságban.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 6., csütörtök 12:44

Lacibetyar írta:
ikarus93 írta:
Nehogy aztán visszanyaljon a fagyika. :lol:
Nem fog. A Bayern 3-4 góllal erősebb. Ti csak a szokásos mázliban reménykedhettek Ramosszal meg az utolsó perces gólokkal. Játékban még a spanyol kiscsapatok is ütnek titeket, csak valaki mindig megnyeri nektek a meccset.
Csak nehogy valaki a Bayern ellen is megnyerje a párharcot és égjen a kis pofád. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Lacibetyar
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. április 6., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Kemenes
Kedvenc csapatod: Csak a Kispest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lacibetyar » 2017. április 6., csütörtök 12:44

Tulajdonképpen kialakult csapatjátékotok, stílusotok, taktikátok nincs is. Csak reménykedtek, hogy befújják a 11-est vagy Ramos fejeljen egyet. Mi a mostani Real Madrid stílusa?

Lacibetyar
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. április 6., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Kemenes
Kedvenc csapatod: Csak a Kispest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lacibetyar » 2017. április 6., csütörtök 12:42

ikarus93 írta:
Lacibetyar írta:Ki lesztek picsázva a BL-ből de nagyon kis makikák!
Nehogy aztán visszanyaljon a fagyika. :lol:
Nem fog. A Bayern 3-4 góllal erősebb. Ti csak a szokásos mázliban reménykedhettek Ramosszal meg az utolsó perces gólokkal. Játékban még a spanyol kiscsapatok is ütnek titeket, csak valaki mindig megnyeri nektek a meccset.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég