Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. április 19., szerda 8:21

El Unico írta:Akkor te miert mesz bele, hogy mi lett volna, ha....? :shifty: inkabb orulj. Nem ertelek titeket. Tenyleg keptelenek vagytok orulni, meg ilyenkor se? :lol:
Mit nem értesz, hazai pályán kikaptunk ettől a Bayerntől, pedig gólokkal kellett volna nyernünk. Igen, az első 90 percre gondolok.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. április 19., szerda 8:16

Alonso nyilatkozatában is kultúrált volt, tanár megint, ahogy tőle megszokhattuk. Ancelotti mostani stílusát viszont eddig nem szoktuk meg, nálunk példásan kezelte a sajtót, de úgy látszik, most már ez lesz, ezt biztos, hogy az Arroganz arénából hozta. A Realnál Mou óta nem divat bírózni. Amúgy tényleg szar lehet nekik, hogy minden évben spanyol csapat állítja meg őket, jogosan, már az egész élmezőny végigment rajtuk. Bár három teljesen eltérő játékstílust képviselő élcsapatról, a RM, Atma, bárszá trióról beszélünk, mégis mind megtalálta a fogást rajtuk, kicsit máshogy. Az ok a bíró helyett talán abban keresendő, hogy a két bajnokság színvonala közel nincs egymáshoz, így a BM nem igazán van ahhoz hozzászokva, hogy sokszor szinte hetente kell rangadót játszani és kis csapatok is piszkosul meg tudják nehezíteni az életet. A BMet a sokkal gyengébb bajnokság hamis biztonságérzetbe ringatja, ez pedig ilyenkor visszaüthet.
Vidal barátunk egy platformra helyezkedett piké felebarátunkkal, nagyon helyes, azért jó látni, ahogy letisztul minden. Az, hogy ez a torz figura pikére hivatkozik, tetszik. Egy beteg ember, látszik a kinézetén. piké meg a legnagyobb patkány a mai spanyol labdarúgásban. Sok szerencsét egymáshoz, uraim.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 19., szerda 8:15

Anthony írta:Nem tudok örülni.

Mind a két meccsen tönkreverhettük volna a Bayernt, erre majdnem megégetjük magunkat, játszunk 120 percet a Classico előtt, és most hallgathatjuk a bírózást örökre.

Együtt tudok érezni miával, el sem tudom képzelni fordított helyzetben mi lenne itt a fórumon...már csak a moderátorok maradtak volna.
dzsi91 írta:Na akkor aludva rá egyet.Lepkefing volt ez a Bayern.Kiöregedő és fejben gyenge sztárok gyülekezete,holywood fc
Szerintem ne menjünk bele a mi lett volna ha játékba, mert egy egészséges Lewa-Hummels duóval teljesen másképp nézett volna ki ez a párharc (még egy egészséges Pepe-Bale párossal is).
Akkor te miert mesz bele, hogy mi lett volna, ha....? :shifty: inkabb orulj. Nem ertelek titeket. Tenyleg keptelenek vagytok orulni, meg ilyenkor se? :lol:
:goat:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. április 19., szerda 8:10

Nem tudok örülni.

Mind a két meccsen tönkreverhettük volna a Bayernt, erre majdnem megégetjük magunkat, játszunk 120 percet a Classico előtt, és most hallgathatjuk a bírózást örökre.

Együtt tudok érezni miával, el sem tudom képzelni fordított helyzetben mi lenne itt a fórumon...már csak a moderátorok maradtak volna.
dzsi91 írta:Na akkor aludva rá egyet.Lepkefing volt ez a Bayern.Kiöregedő és fejben gyenge sztárok gyülekezete,holywood fc
Szerintem ne menjünk bele a mi lett volna ha játékba, mert egy egészséges Lewa-Hummels duóval teljesen másképp nézett volna ki ez a párharc (még egy egészséges Pepe-Bale párossal is).

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. április 19., szerda 7:49

Nem kell foglalkozni a sok kàrogokkal..2 meccs alapjan megerdemelten jutottunk tovabb..Vidal nyilvan mèrgèben ès csalodottsàgtol vezerelve nyilatkozott ..ez benne van ..majd megkapja a mèltò buntetèsèt biztosan 4-5 meccs kinèz neki..sokszor voltunk mi is a bizonyos màsik felèn..persze most làzadoznak a Bayern drukkerek meg az ellendrukkerek ..majd megnyugodnak :) Piquen mar meg sem kell lepodni.. :) Vidal csak magàt okolhatja..miert nem rugta be az ajàndèk tizit?? Ki mondta neki hogy az ègbe rùgja?? Azert is a biro a hibàs??egyèbkènt már az 50 perc kornyeken mehetett volna zuhanyozni jogosan..amikor Casemiroba beleszallt..de nem kell magyarázkodni nincs miert a Realnak hiszen megèrdemelt volt a Tovàbbjutas..innentol kezdve a tobbi csak savanyu a szollo kategoria.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 19., szerda 7:39

Soha nem gondoltam volna, hogy az index foglalja össze a legkorrektebbul a meccset. Egyedül Vidal sárgáinal nem voltak tárgyilagosak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. április 19., szerda 7:34

Na akkor aludva rá egyet.Lepkefing volt ez a Bayern.Kiöregedő és fejben gyenge sztárok gyülekezete,holywood fc.Sebességben minimum 2 szint volt a csapatok között, emellé jön ,hogy kaptak 2 11est meg egy öngólt és egy vidal fejest tudtak összekukázni 2 meccs alatt.Neuer emberfeletti teljesítményéről nem is beszélve.

Így utólag nézve eléggé túl lettek fújva,van bennük kraft,maradt még egy kicsi 2013ból de évről évre bevannak állítva mint valami futballpápák ők is akár a barsza.Ahhoz képest eléggé alázza őket az első komolyabb ellenfél amelyik nem a bundesligából jött.

Megértem a siránkozásukat,mert kassai valóban elvette az esélyt a küzdésre de ugyanmár,annyival jobbak voltunk fizikálisan ,sebességben ,hogy 11embert is bedarálunk a hosszabbításban.Persze így van most okuk siránkozni,hogy lerabolták őket.Bohócok,volt egy aranygenerációjuk és elbarmolták.Veszíteni sem tudnak,úgyhogy nem kár értük,korszakos muntyen.1-0,0-4,1-2,4-2 :coffee:

És nyilván beszálnak a buliba pikéjék meg a fiuk a klubból,de istenem ne üljetek már fel ennek, iszonyat megérdemelt továbbjutás.De a Juventus erősebb csapat,matracék is,szóval lesz még dolgunk bőven.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. április 19., szerda 2:49

BlancoMark írta:Egyebkent jovore mar lesz videobiro a BLben? Vagy meddig szandekozzak huzni? Amig mindenkinek elmegy a kedve a focitol?
Én úgy tudom, hogy a VB-n lesz bevezetve. Szóval a kövi BL szezonban még nem.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4804
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 19., szerda 2:40

Egyebkent jovore mar lesz videobiro a BLben? Vagy meddig szandekozzak huzni? Amig mindenkinek elmegy a kedve a focitol?

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. április 19., szerda 2:36

Puding írta:
mia san mia írta: Semmit. :)
Eddig is Kassaiba (és csapatába) szálltam bele, itt nem baszogattam senkit szerintem.
Van is miért, és a Madridnak is, rengeteg bírói hiba volt. És az előzőn is, ha bemegy az a 11-es lehet fordítva történik a dolog, és mi panaszkodunk... várom a videobírót, de még úgy is azt érzem h a Madrid jött volna ki ebből jobban, mondjuk elfogult vagyok. :D
Nem vagy elfogult. Két meccs alapján, hogy is mondjam..
Nagyobb erőfeszítés lett volna a Bayernnek kiejteni a Realt, mint fordítva.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. április 19., szerda 2:31

mia san mia írta: Semmit. :)
Eddig is Kassaiba (és csapatába) szálltam bele, itt nem baszogattam senkit szerintem.
Van is miért, és a Madridnak is, rengeteg bírói hiba volt. És az előzőn is, ha bemegy az a 11-es lehet fordítva történik a dolog, és mi panaszkodunk... várom a videobírót, de még úgy is azt érzem h a Madrid jött volna ki ebből jobban, mondjuk elfogult vagyok. :D
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. április 19., szerda 2:21

petiamadridista írta:
Két meccs alapján, megérdemelt a továbbjutásotok, engem az basz fel, hogy nem adatott meg a lehetőség, hogy kiküzdje a Bayern, ahogy ebben a szezonban ti már oly sokszor kiküzdöttétek.
jó.

de ezzel mi most mit csináljunk??
Semmit. :)
Eddig is Kassaiba (és csapatába) szálltam bele, itt nem baszogattam senkit szerintem.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4804
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 19., szerda 2:19

Azert oltottuk Pepet de Ancelottival ez a Bayern minden szinten visszaesett, semmit nem tudtak kezdeni a labdaval.
Az meg a masik hogy komolyan elovennem a helyukben Carlot, mert ahogy mult heten es most is jatszottak tiz emberrel az szegyenteljes volt. Sok kiscsapat ettol ezerszebb stabilabban es szilardabban viseli az ilyen helyzetet. Luxus hogy nincs erre felkeszulve egy ilyen garda.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. április 19., szerda 2:14

Két meccs alapján, megérdemelt a továbbjutásotok, engem az basz fel, hogy nem adatott meg a lehetőség, hogy kiküzdje a Bayern, ahogy ebben a szezonban ti már oly sokszor kiküzdöttétek.
jó.

de ezzel mi most mit csináljunk??

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. április 19., szerda 2:13

Túl sok meccset befolyásoló bíró tévedés volt mindkét meccsen. Felsorolni is nehéz lenne, nem is teszem. Így alakult, kell a videobíró, ezen a két meccsen nagyon látszott, hogy miért. A továbbjutás megérdemelt... irány a címvédés, van esély rá bőven! :luck: :zoldsalas: :iszunk:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 19., szerda 2:10

Remelem meg lesz a cimvedes. Nem azert, mert akkor elszallunk majd magunktol... hanem azert, hogy meg savanyubb legyen a szolo Piquenek meg Vidalnak meg az osszes tobbi birozo meg uefamadridozo meg francozo gyokernek. Eleg volt, irjanak amit akarnak, a sracok majd a palyan valaszolnak. HALA MADRID! Ujabb felejthetetlen este :sziv: :sziv:

Remelem Asensio golja nektek is annyira tetszett mint nekem. Kincs ez a gyerek.

Ui: es azt is tudjatok, hogy egyetlen lapot kaptunk csak? Azt is Casemiro. Se Ramos, se Kroos, se Modric. Mindezt a Bayern ellen...
:goat:

Matyas
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:57
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Guti, Raúl, El Fenomeno,

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matyas » 2017. április 19., szerda 2:03

Ebben a párharcban derült ki immáron 1000x-re hogy a videóbíró elengedhetetlen!

Az első meccsen is voltak kritikán aluli ítéletek (tizi, lapok stb.) de ami ma játékvezetés címszó alatt zajlott az vérlázító. Vidalnak és Casemironak pacsiznia kellett volna a zuhany alatt kb az 55. minutumban, Bayern lesgól, meg nem adott tizi ugyanazért amiért a másik oldalon befújta, két lesgól CR-től amiből az egyik bő fél méteres volt a másiknál az assziszt 3 méterrel le volt maradva.Mi az, hogy csak a kiesés szakaszban érhető el a gólvonal technológia ? Addig csapatok sorsa mehet a wc-be egy-egy téves bírói ítélet miatt.

A továbbjutás öröme mellett (jó magyarként) nekem erős hiányérzetem maradt a párharccal kapcsolatban, az ottani második illetve a mai első félidőben sikerült 4 meccsnyi ziccert és emberelőnyös szituációt elpuskázni és olyan idegtépő pillanatokat átélni mint Marcelo két mentése a gólvonalról + egy hosszabbítás. Összességében a játék képe alapján szerintem megérdemelten jutottunk tovább mivel számtalan lehetőséget alakítottunk ki és csak gyermeteg hibák és Neuer emberfeletti teljesítménye miatt nem döntöttük el előbb a páhrarcot!

Hala Madrid!

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. április 19., szerda 2:02

Realista24 írta:Eltűnsz te magadtól is, nem aggódom, nem kellek én ehhez. :)
Tudod, hogy úgysem fogok. A 0-5 után sem tettem.
L.Miki :
De most tényleg nem értem mi a gyerekes.
Két meccs alapján, megérdemelt a továbbjutásotok, engem az basz fel, hogy nem adatott meg a lehetőség, hogy kiküzdje a Bayern, ahogy ebben a szezonban ti már oly sokszor kiküzdöttétek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 19., szerda 1:54

Eltűnsz te magadtól is, nem aggódom, nem kellek én ehhez. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. április 19., szerda 1:53

mia san mia írta: Szar volt, csak nem ismeri el mindenki. El van bagatellizálva, mondván, hogy tiétek volt a több helyzet.
Erre annyit tudok mondani, hogy nálunk volt a jobb kapus.
En meg azt, hogy Ti konkrétan próbára se tettétek Navast, tiétek a jobb kapus az tény, de a mi kapusunknak meg konkrétan dolga nem volt ellenetek... :lol:
Gyerekes mar ez az egész. :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég