Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. április 21., péntek 9:05

Most megy a hegyi szagértés ismétlése a sport1en, hát 1 perc alatt besírtam baszki, ez tényleg annyira hülye, mint mondtátok... :lol:

80. Percig hatalmas fölényben volt a Bayern, köze nem volt a Realnak a meccshez a Bernabeuban... WTF lol :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 21., péntek 9:02

Ez meg a másik. Mindenki azzal jött, hogy oké, lehet kamu volt a 11-es, de kimaradt. :lol: Ja, ha meg bemegy, lehet, hogy eldől a párharc. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2017. április 21., péntek 9:01

peto.isti írta:Most az, hogy az első meccsen ajándék büntetőt kaptunk teljesen mindegy, hisz kimaradt.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lehet ezt így is.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 21., péntek 8:59

Realista24 írta:
Mindenki látta nálunk is, csak az a különbség, hogy itt láttuk azokat a tévedéseket is, amiket a javatokra hozott. A 90% meg nem. Ez zavarja itt a többséget, csak tudnám miért?
Ezt látod én se tudom miért foglalkoztat sok Real drukkert. :hmmm: Ha mi megyünk így tovább engem sem érdekelt volna abszolút.
Amúgy igen a Bayern javára is tévedett. a Kicker is összeszedte a hibákat (7-2-es arányban) és náluk is repült volna Vidal a pályáról a második félidő elején. Most az, hogy az első meccsen ajándék büntetőt kaptunk teljesen mindegy, hisz kimaradt. Ha Ronaldo fölé rúgja azt a helyzetet ami előtt lesen állt, nyilván most teljesen más lenne a leányzó fekvése, hisz akkor említést sem kapna az eset.
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 21., péntek 8:53

RealMadridFanatic írta: Iszonyatosan szurkolok, hogy védjünk címet idén, elsősorban a csapat miatt, mert megérdemlik, ha tartják a mentalitást a szezon végéig, és végül, de nem utolsó sorban azért, hogy minden ilyen senkiházi, akár újságíró, akár szakértő, akár mezei szurkoló főhessen a saját levében, miközben mi sört pattintva bárgyún vigyorgunk reggelig. :agree:
Tudod miért örülnék még neki azon túl, hogy történelmi tett lenne?
Asensio, Isco, Morata, Nacho, Carvajal, Lucas, Casilla, Yanez, Ramos. 9 spanyol a keretben, és ebből majdnem 7 bármikor kezdő lehetne Európa csapatainak 95%-ban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 21., péntek 8:51

peto.isti írta:
BlancoMark írta:peto.isti: Most ősztintén. Szerinted hol volt nagyszerű ez a Bayern amit a lapok állítanak? Két olyan gól jött össze nektek a Bernabeuban, ami ha játszanak is 20 meccset akkor se ismétlődött volna meg. Mitől volt jó ez a Bayern?

szerk.: Én nem magyarázkodást vártam tőlük, hanem azt hogy valaki kimondja, hogy bizony mi is sarasak voltunk a kiesésben, de a vezetőségetektől a játékosokig mindenki a bíróra hárít 100%ban.
Azt nem mondom hogy jók voltunk. A szaklapokkal csak arra próbáltam rávilágítani, hogy azért mások is láttak kivetni valót Kassaiban.
Mindenki látja, hogy szarul fújt, de érdekes módon csak azt emlegetik, amit a Bayern ellen vétett. A Bayern két meccs alatt kapott egy ajándék gólt, egy ajándék 11-est és mintha csak a Real javára fújtak volna. Szánalmas lejárató kampány az egész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 21., péntek 8:50

peto.isti írta:
BlancoMark írta:peto.isti: Most ősztintén. Szerinted hol volt nagyszerű ez a Bayern amit a lapok állítanak? Két olyan gól jött össze nektek a Bernabeuban, ami ha játszanak is 20 meccset akkor se ismétlődött volna meg. Mitől volt jó ez a Bayern?

szerk.: Én nem magyarázkodást vártam tőlük, hanem azt hogy valaki kimondja, hogy bizony mi is sarasak voltunk a kiesésben, de a vezetőségetektől a játékosokig mindenki a bíróra hárít 100%ban.
Azt nem mondom hogy jók voltunk. A szaklapokkal csak arra próbáltam rávilágítani, hogy azért mások is láttak kivetni valót Kassaiban.
Mindenki látta nálunk is, csak az a különbség, hogy itt láttuk azokat a tévedéseket is, amiket a javatokra hozott. A 90% meg nem. Ez zavarja itt a többséget, csak tudnám miért?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. április 21., péntek 8:39

Évek óta nem nézek sem felvezető műsort, sem félidei "elemzéseket", meccsek után meg pláne nem.

Ami szomorú, hogy itthon egy ilyen Várhidit tényleg komoly szakembernek tartanak, beszéltem magyar fociban "magasabb" körökben is ismerős emberrel, aki tényleg mondta, hogy taktikailag nagyon felkészült exbajusz.

Ehhez képest kritikán aluli ami itthon megy szakértelem címszó alatt. Néha belefutok külföldi csatornák műsoraiba és zongorázni lehet a különbséget. Ráadásul aki kint nyíltan Real/Barca/akármi drukker, az is képes kommentálni egy-egy meccset úgy, hogy igyekszik maximálisan objektív maradni. Itthon meg ezeknek a harmadvonalas szakértőcskéknek minden megnyilvánulásából süt az elfogultság, urambocsá' az utálat...

Ami meg továbbra is megy a Bayern meccs kapcsán, az nevetséges. Szinte sehol, említés szinten sem kerül elő, hogy Vidal már jóval korábban mehetett volna pihizni, amivel végleg lefő a kávé a németeknek és a továbbiak meg sem történnek lényegében. Vagy a Casemiro eset, ami ha az egyik oldalon büntető, akkor bizony a másikon is. Minden ez utáni eset teljesen más képet fest...

Közben látom a szalagcímeket is és felfordul a gyomrom...

Parádés a média hatalma, ilyenekből táplálkozik a sok korcs és megy fröcsögni (ezt nem erre a fórumra értem természetesen).

Iszonyatosan szurkolok, hogy védjünk címet idén, elsősorban a csapat miatt, mert megérdemlik, ha tartják a mentalitást a szezon végéig, és végül, de nem utolsó sorban azért, hogy minden ilyen senkiházi, akár újságíró, akár szakértő, akár mezei szurkoló főhessen a saját levében, miközben mi sört pattintva bárgyún vigyorgunk reggelig. :agree:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 21., péntek 8:33

Realista24 írta:
Sorsolás délben, olvassatok híreket, igyatok egy jó kávét, ők meg egyenek meszet :lol:
Sorsolás pipa
Híreket olvasnék, ha gyártanád a Grizemannos meg Bappés híreket, de sehol semmit. :kivagyhe: :'(
Kávé pipa, bár ittam már jobbat is. :mrgreen:

2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 21., péntek 8:33

BlancoMark írta:peto.isti: Most ősztintén. Szerinted hol volt nagyszerű ez a Bayern amit a lapok állítanak? Két olyan gól jött össze nektek a Bernabeuban, ami ha játszanak is 20 meccset akkor se ismétlődött volna meg. Mitől volt jó ez a Bayern?

szerk.: Én nem magyarázkodást vártam tőlük, hanem azt hogy valaki kimondja, hogy bizony mi is sarasak voltunk a kiesésben, de a vezetőségetektől a játékosokig mindenki a bíróra hárít 100%ban.
Azt nem mondom hogy jók voltunk. A szaklapokkal csak arra próbáltam rávilágítani, hogy azért mások is láttak kivetni valót Kassaiban.
Mia san mia

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 21., péntek 8:31

Nyugodjatok meg. Egy percig nem állt továbbjutásra a Bayern, akárhogy ferdítik. A mi lett volna ha felvetésekkel meg nem kell foglalkozni.

Sorsolás délben, olvassatok híreket, igyatok egy jó kávét, ők meg egyenek meszet :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4951
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 21., péntek 8:29

___Samy___ írta:Vicc bazmeg, hogy mindenki csak a Bayern elleni bírói iteletekrol beszél, a miénkrol meg senki, mintha meg sem történt volna. El lett csalva....Hányinger.
Minek is beszéljenek a Real elleni ítéletekről, elvégre azok előbb voltak és abból következtek a Bayern elleni tévedések. De ez van, ez a Real Madrid, sosem lesz elismerve sehol a csapat.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 21., péntek 8:29

Lassan oda jutok, hogy tényleg mi látjuk rosszul. :lol: :lol: :lol: (dehogy)

Kivétel nélkül az összes ismerősöm csalásról beszél (no, nem Övrebős meg PSG elleni barcás szintűről azért). Lényegében lefociztak minket. A Bayern jobb volt. Csak a kiállítások miatt jutottunk tovább. Egytől egyig... :|

És tényleg az a fura, hogy csak a Bayern ellen ítélt esetekről beszélnek. A Realosokról nem, mintha meg se történtek volna. :|
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2017. április 21., péntek 8:30-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. április 21., péntek 8:26

Vicc bazmeg, hogy mindenki csak a Bayern elleni bírói iteletekrol beszél, a miénkrol meg senki, mintha meg sem történt volna. El lett csalva....Hányinger.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4951
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 21., péntek 8:22

peto.isti: Most ősztintén. Szerinted hol volt nagyszerű ez a Bayern amit a lapok állítanak? Két olyan gól jött össze nektek a Bernabeuban, ami ha játszanak is 20 meccset akkor se ismétlődött volna meg. Mitől volt jó ez a Bayern?

szerk.: Én nem magyarázkodást vártam tőlük, hanem azt hogy valaki kimondja, hogy bizony mi is sarasak voltunk a kiesésben, de a vezetőségetektől a játékosokig mindenki a bíróra hárít 100%ban.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 21., péntek 8:20

BlancoMark írta:dzsi: +1

Ha fordítva történtek volna a dolgok, akkor hótziher, hogy a végtelen mód objektív futballtársadalom egyetértene abban, hogy a Real ilyen játékkal és gólokkal nem érdemelt volna amúgy se továbbjutást, játszani kellett volna nem a bíróra fogni. :lol: Egyszerű a képlet, reszketnek a címvédés lehetőségétől, pedig az irigység nem szép tulajdonság.

A Bayern meg.. Elég nagyot csalódtam bennük, eddig korrekt arcoknak gondoltam őket, és hogy bebeszélik maguknak erre a kifejezetten gyenge teljesítményre ami minden téren elmaradt a várakozásoktól, hogy a bíró fosztotta meg őket és egyik se mondja azt hogy lehetett volna jobban focizni, hát az kemény. Eléggé borús idők jöhetnek náluk ha nem látják be hogy ez a párharc is egy folyamat része, a visszaesésüké és frissíteni kell a kereten. Bár a legnagyobb sztárok közül hülye lenne bárki évi 5-6 kiélezett meccsre odaigazolni. :coffee:
Mikor simán kikaptunk tőletek 3 éve akkor nem volt magyarázkodás. Akkor sem amikor tavaly kiestünk az Atletico ellen, illetve akkor sem amikor 2 éve a Barca ellen. Ancelotti sem arról híres, hogy bírózzon. A futballtörténelem egyik legelegánsabb edzője minden téren. Ha első meccsen eldől a továbbjutás akkor sem lett volna magyarázkodás, mint ahogy az első meccs után sem jött szóba Martienz kiállítása, mert egyértelmű volt. Érted mire gondolok.... :)
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. április 21., péntek 8:17

L.Miki írta: És akkor csodálkozom amikor egy barcás marketingessel nem bírok zöld ágra vergődni, mert kérdezi tőlem: A kiállításik ki áll továbbjutásra? Mondom a Real. Azt mondja akkor nincs miről beszélni... mondom Mi a va?? :lol: :lol:

Próbáltam én magyarázni, mondtam én már mindent, annyit mondott, nem számít hány kapura lövés volt és hány akció góljuk, önerőből jöttek vissza... mondom jó van, folytasd csak hátha mondasz valami értelmeset is. :lol:

Komolyan mondom olyan parasztvakítás megy, és úgy beállítanak minket csalóknak, elképesztő. MAGYAR SZENNYSZAKÉRTŐK és MÉDIÁNAK hála! Meg az ilyen játékosoknak, mint Vidal, akinek a kezében volt az egész, aztán elcseszi és rablásról beszél... Jézus... :lol:
1. Nem akarok vitatkozni, de igazából az tényleg kit érdekel, hogy hány kapura lövése van valakinek? Tudtommal a fociban csak a gólok számítanak (milyenségétől függetlenül ugyanúgy annyit ér egy szögletgól mint egy akciógól stb...), s abból a kiállításig ugyanannyi volt mind a két csapatnak. :) Lehet a kapura lövési arányod 100-1 is, ha a meccs 1-1-re áll. Nem volt jó a Bayern ez azért vitathatatlan, aláírom, de ettől függetlenül ha nem játszol jól még továbbjuthatsz, ha szerencséd van. Miért ne lehetne szerencséd... (Lásd Chelsea 2012 menetelése gyakorlatilag az egész egyenes kiesésben)

2. Szerintem csalónak senki nem állít be titeket. Egyrészt nyilván semmi közötök a bírói tévedésekhez, teljesen érthető, hogy Ronaldo nem fogja azt mondani, hogy ne adjátok meg a gólomat mert fél méteres les volt. Mint ahogy Vidal sem azért rúgta fölé az első meccsen a kamubüntetőt, mert megszólalt a lelkiismerete. :D Az ilyen esetekkel mindig az elszenvedett csapat szurkolói foglalkoznak (lásd én) illetve azok akik utálják azt a csapatot aki kárára tévedtek. Ha eldöntitek az egész párharcot az első meccsen, amire volt esély, akkor most kutya nem foglalkozna ilyen kérdésekkel, de mivel a Bayern a szerencsének köszönhetően (illetve annak hogy a világ legjobb kapusa a birtokukban van) kihúzta azt egy minimális 2-1-es vereséggel, így jött egy újabb nyitott meccs ahol megvolt az esély. Lehetséges, ha nem állítják ki Vidalt akkor is sima 4-2 a hosszabbítás, ez abszolút benne van. De azt is látni kell, hogy úgy belemenni a hosszabbításban, hogy az idegenben lőtt gólok miatt a Bayernnek duplázódnak a góljai, azért az elég neccessé tette volna a madridiaknak a meccset.

3. Azért nem csak a magyar média tolja ezeket a dolgokat. Bizony Európa legkomolyabb szaklapjai is kiemelik Kassai tevékenykedését, mert akárhogy nézed volt két csapat. Az egyik sokkal több kapura lövéssel a másik kevesebbel, de döntetlenre állt a párharc, s ezt döntően befolyásolta két hatalmas hiba. (Vidal kiállításának jogossága nyilván megint egy más kérdés, van aki szerint nem az, van aki szerint az)

The Telegraph: "Ronaldo mesterhármasa ellenére a bírói hibák játszották a főszerepet."

Corriere dello Sport: "Botrány a Real körül! A játékvezető kiejtette Ancelotti Bayernjét. Egy groteszk kiállítás Vidalnak, miközben Casemiro a pályán maradhatott. Ronaldo egyértelmű leshelyzetből lőtte a mindent eldöntő gólt."

Corriere della Sera: "Ancelotti csapata komoran küzdött, de a küzdésük a hibás döntések miatt megfeneklett."

Tuttosport: "A Real segítették abban, hogy kiejtse a nagyszerű Bayernt. Szabálytalan piroslap Vidalnak és két lesgól Ronaldónak."

Gazzetta dello Sport: "Ronaldo & Ajándékok. Kassai katasztrofális. A Bayern emberhátrányban megtizedelve. Cristiano: két lesgól. Kassai pusztító, a segítői még inkább."

La Repubblica: "Ronaldo nem kegyelmezett Ancelottinak és elsüllyesztette a Bayern hajóját a magyar bíró segítségével, aki erősen a spanyolok szájíze szerint befolyásolta a mérkőzést. A Bayern kiesett, de becsületettel."

Sport: "A Real botrányosan ment tovább. a bíró jogtalanul küldte le Vidalt a pályáról. Rajtaütöttek a Bayernen, történelmi rablás. A Bayern közel volt az elődöntőhöz. Münchenben senki sem fogja elfelejteni a magyar játékvezető teljesítményét."

Marca: "Arturo Vidal kései piroslapja tette lehetővé, hogy a Real levadássza a Bayernt a hosszabbításban."

AS: "Nem lehet kétséges, hogy a házigazdák Kassai Viktor néhány vitás ítéletéből profitáltak, mielőtt még kezelni tudták volna a Bayern bátor fellépését."
L'Equipe: "Ronaldo mesterhármast szerzett, miközben Kassai játékvezetése vitatott volt."

Daily Mail: "Arturo Vidal felizgatta magát a "bohóc" játékvezető miatt, aki "ellopta" tőlük az elődöntőt. Kegyetlen volt a Bayern számára, hogy Arturo Vidal kiállításán túl még azt is sérelmezhetik, hogy Ronaldo második és harmadik gólja les volt."

Na mindegy, ez van. Mi majd próbálkozhatunk jövőre , nektek meg további sok sikert. :)
Mia san mia

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. április 21., péntek 8:16

Eddig az volt a baj , hogy nem kapunk egy èrtelmes ellefelet..most lemostunk a NAGY Bayernt akit mindenki torony magas esèlyesnek tartott egybol megint màk meg szerencse meg a Bayern verte meg sajàt magàt bìrò belenyult bla bla ez volt az 5-0 nal is ..nem mi voltunk jòk hanem a Bayern eltaktikàzta magát.. soha nem fognak elismerni Juventust szeretnèm ellefélnek Atlecico már unalmas a Monaco meg veszèlyes csapatnak tartok .a Juvèval meg van torleszteni valo.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. április 21., péntek 8:15

kelemen.istvan írta:Most én azt nem értem, hogy nálatok a real hogy állt továbbjutásra a kiállításig?! :hmmm: :mrgreen:
simán. :lol:

én ezért nem nézek ilyen műsorokat egyáltalán, meccsetek előtt is ennyit sikerült elkapnom Buzsákytól: "Neuer nincs formában"...ok. átkapcsoltam a paprika tévéra kezdésig.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. április 21., péntek 8:12

Ugyanmar, a sport tv-n csak az nézi ezeket a "szakerteseket" aki szereti kínozni magát. Beültetnek egy varhidit meg egy hegyit, akik azt sem tudják, hogy mi az az elfogulatlan vélemény, ráadásul szakmailag nullak. Én nem is tudom mit vartok. Eddig sem voltunk ott elismerve, sőt máshol se nagyon, ezután sem leszünk.

Egyébként meg arról se feledkezzünk meg, hogy CR-nek is volt visszafujva egy les az első félidőben, ami nem volt az. Vihette volna a kapusra.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég