Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. szeptember 9., szombat 20:15

a válogatott meccsek és a jövő heti bl miatt rotált
amikor heti 2 meccset fogunk játszani
kell is rotálni, hogy a tavasz végére senki sem legyen "hulla"

ami hiba volt, az marcelo és theo játszatása egyszerre
csak zavarták egymást

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2017. szeptember 9., szombat 19:57

Torquemada írta:Nem hibáztatnám annyira ZZt, mikor rotáljon, ha nem most.
Ha ezt szezon közepén olvasom, megértem. De mi a kénköves fsznak kell most, idény elején??? Ekkor még inkább formába kéne kerülnie a játékosoknak, esetleges rendszerbeli változtatásokhoz hozzászokni, nem pedig szarrá rotálni a kezdőtizenyeget.

Semmi értelme nem volt. Ennek ellenére persze hozni illett volna így is, de ez hiba.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. szeptember 9., szombat 19:42

Nem hibáztatnám annyira ZZt, mikor rotáljon, ha nem most. A csapatok potenciális játékerejével is jól számolt, ennek elégnek kellett volna lennie. A számok bizonyítják, hogy így is volt, csak elől az az idióta legelább öt ordító ziccert hagyott ki. Ha ZZ felment volna öltönyben, fogadok, hogy ezekből hármat bever és no problemo. Azzal nem számolt csak, bár már rájöhetett volna, hogy a BB már rég nem alkalmas arra, hogy a Real Madrid keretét erősítse.
A meccsért nem hibáztatom, a háló felsértette az ellenfél hátát, de megint a góllövés nem ment. Meg persze megint előkerült szokás szerint valami csodakapus, akinek nem lehet gólt lőni, remélem a bárszá ellen is így fog három métereseket röpködni midenre. Amiért hibáztatom, az az, hogy Moratát, esetleg Marianot kiutálta, és nem oldották meg a minőségi pótlásukat. Ha télen nem csinálunk valamit, ez a hiba végzetes lesz, ezt látjuk. Hiába borítjuk rá a pályát mindenkire, szart sem fog érni, amíg ez a két balfék fehér mezben van.
Átigazolást hármasra értékeltem, ezt revideálnom kell, max. elégséges, mivel Balet, (Benzemát) nem tudtuk/akartuk rásózni senkire és nem sikerült a csapat szinte egyetlen hiányposztját megoldani. Jó, hogy Danilótól megszabadultunk, de erre vettünk helyette egy újabbat, talán még gyengébb kiadásban.
Ha a Real Soc. ellen is hibázunk, ami viszont jó csapat, nem Levante, az már baj lesz, mert 6-7 pontot már piszok nehéz lesz ledolgozni a bárszával szemben, de még szerencse, hogy ők vannak válságban, nem mi. Aha.
Perez végre kritizálta a játékvezetést, ideje volt, CR jogtalan kiállítása indította el a mostani események láncolatát. Csak ha mi pofázunk, akkor a bírók még gecibbek, ha a bárszá, akkor azonnal kétszer annyi tizi jár.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 9., szombat 19:23

numberone1 írta:
p.csabi1 írta:Szerinted jól játszik a csapat?Okés minden?
Ne hitegessük már egymást ebben.
A nyár is el lett cseszve.
Előre hozni kellett volna valakit,vagy Moratat megtartani és Benzemaval tisztességesen megversenyeztetni.
Nem jó,nincs akiben benne legyen a gól,C.Ronaldon meg Asension kívül.Isco biztos nem fog 20+ gólokat verni.
Tavaly is ugyanilyen nezhetetlen az eleje, csak szerencsenk volt par Ramos fejesnel.
Eltelt egy év, fejlődni kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. szeptember 9., szombat 19:13

simán belefért volna a rotálás
ha nem Bale van elől, hanem Ronaldo vagy Morata pl...
simán nyerünk :salute:

oké Theo nem volt veretes, de Lucas hozta amit tud
LLorente sem lógott ki lefelé, jó játékos lehet belőle
csak idő kell neki

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2017. szeptember 9., szombat 19:03

Még jó hogy van egy isco és asensio akik képesek eldönteni egy meccset... Oh wait :kivagyhe:
Marcelo 2-4 meccsre számíthat, Benzema 4-6 hétre... Ronaldo még 2 meccsre... #átigazolásiszezonabszolútgyőztesek :ozil:
Majd theo bale lucas megoldja :lol: :lol: :| :(
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. szeptember 9., szombat 18:22

Hát ez közel katasztrofális szezonkezdet, ha a bajnokságot nézem. Nem láttam a meccset, de ez a kezdő alapból igencsak vadnak nézett ki, és nem is jött be ezek szerint.

Nyilván még bármi lehet, de egyelőre nagyon hiányzik Morata, megértem hogy el akart menni, mert többet akar játszani, de nem vágom nálunk mért nem kaphatott volna többet, amikor Benzemával kell versenyeznie. De főleg azt nem értem mért nemkell csatár ha már elment.

Mindenhol azt írják mennyira fasza csapat a Madrid, és hogy évekig dominálhat, látjuk, hogy a Barca krízisben van, most kéne feléjük kerekedni, erre mi meg tolunk egy olyan nyarat, amivel ezt mind veszélybe sodortuk.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. szeptember 9., szombat 17:37

p.csabi1 írta:Szerinted jól játszik a csapat?Okés minden?
Ne hitegessük már egymást ebben.
A nyár is el lett cseszve.
Előre hozni kellett volna valakit,vagy Moratat megtartani és Benzemaval tisztességesen megversenyeztetni.
Nem jó,nincs akiben benne legyen a gól,C.Ronaldon meg Asension kívül.Isco biztos nem fog 20+ gólokat verni.
Tavaly is ugyanilyen nezhetetlen az eleje, csak szerencsenk volt par Ramos fejesnel.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. szeptember 9., szombat 17:06

hetvegen nem lesz ronaldo, benzema es marcelo.
amugy is kemeny meccsre szamitanek a sociedad ellen, igy meg foleg....eleg kinos lenne, ha ott se nyernenk, muszaj lesz behuzni.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. szeptember 9., szombat 17:05

Én aztán nem hitegetlek téged, csak nem értem miért lenne szar minden.

Szerintem nem az, nagyon nagyon távol állunk tőle, utoljára évekkel ezelőtt voltunk olyan szinten, hogy ezt lehessen mondani.

Szerintem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. szeptember 9., szombat 17:01

Szerinted jól játszik a csapat?Okés minden?
Ne hitegessük már egymást ebben.
A nyár is el lett cseszve.
Előre hozni kellett volna valakit,vagy Moratat megtartani és Benzemaval tisztességesen megversenyeztetni.
Nem jó,nincs akiben benne legyen a gól,C.Ronaldon meg Asension kívül.Isco biztos nem fog 20+ gólokat verni.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. szeptember 9., szombat 16:58

De miért szar minden?

:kivagyhe:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. szeptember 9., szombat 16:57

Van 2 kupa.

Barca és MANU lerendezve.
Csak azóta szar minden. :lol:
Ráadásul Marcelot is remélem vagy 5 meccsre eltiltják.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. szeptember 9., szombat 16:54

p.csabi1 írta:Hát ez siralmas.
Rossz teljesítmények egész hada.
Vicc eddig az idei szezon.
Van 2 kupa.

Barca és MANU lerendezve.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. szeptember 9., szombat 16:50

Hát ez siralmas.
Rossz teljesítmények egész hada.
Vicc eddig az idei szezon.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. szeptember 9., szombat 16:39

MorataMartin írta:Szerintem felejtsük el a bajnoki címet. Mit akarunk ha nem vagyunk képesek megnyerni 2 ilyen gyenge csalat ellen a hazai bajnokikat. Ez a meccs tökelétesen megmutatta hogy nyáron megint milyen szánalmas átigazolási időszakot csináltunk. Természetesen megtartottuk Balet és Benzemát, akik nem Real Madrid szintű játékosok. Egyiknek sem hoztuk alternatívát. Neki vágtunk egy centerrel a szezonnak, aki ráadasul gólt se tud rúgni és most megsérült. Nem hoztunk egy támadót sem. Idejött 206. a középpalyára teljesen felegesnek Ceballos. Az altetikónak meg fizettünk is Theo Hernadezért. Elzavartuk Moratát és Jamest. Akik mindig hozzá tudtak tenni a csapathoz. Nincsen már egyáltalán bő keretünk. Tavaly ezért nyertünk mert az volt. De ez a keret szűk és nem lesz elég semmire. Hosszú keserves szezon elé fogunk nézni. Sem Bajnokság, sem Bl nem elsz.
Uristen te nagyon ostoba vagy mar bocsanat :lol: :lol: :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. szeptember 9., szombat 16:31

2 döntetlen után én még nem emelnék ki senkit sem, pláne nem temetném a csapatot.

Megint volt nem egy és nem kettő lehetőségünk a gólszerzésre, nem sikerült.
Majd legközelebb.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. szeptember 9., szombat 16:29

sonic írta:Ez egy Levante ellen is indokolatlan es tul nagy riziko. Nem fer bele...
Utólag kiderült, hogy nem fér bele. De ez főként Bale-nek volt köszönhető. Meg a kapusuknak meg a peches kapufának. Tény és való, hogy a játékunkon látszott, hogy ez nem jó így, nem ezt vitatom. De ha nem hagyjuk ki a 100as ziccereket akkor nyerünk (ejjj, de Zombori :lol: )és nem azért hagytuk ki, mert Marcelo egyel előrébb játszott, Asensionak többett kellett visszajárjon, Llorrente meg csak a biztosat húzta meg. Legalábbis én így láttam. Ilyen helyzetkihasználással láthattuk a Valencia ellen is, hogy mire megyünk Modric-csal mondjuk pluszba. Ott kis túlzással brilliróztunk játékban, aztán mégis kihagytunk mindent. Akkor Benzema ma meg Bale. Csak ma grátiszba 5 forintot sem ért ez az ívelgetős játékunk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. szeptember 9., szombat 16:21

lövések 17-4
kapura 10-3
szögletek 13-3

eléggé működött és megvoltak a helyzetek. befejezési gond volt megint. a meccs teljesen kézben volt végig. a góljuknál Carvajal bealudt és ennyik is voltak egész meccsre.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. szeptember 9., szombat 16:19

Moratának nem maradt más választása. Saját nevelésű, nagyon gólerős csatár, és egyértelműen nem kapta meg a bizalmat még akkor sem, amikor a francia elég impotens volt elől. Szerintem őt hiba volt eltékozolni. Szép és jó, hogy Cé ennyire gólerős (már amikor egyáltalán játszik), de azért jó lenne egy perspektívikusabb szemlélet is a támadók tekintetében.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég