Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. november 2., csütörtök 10:14

Nekem az tűnt fel, hogy mintha fáradtak és tompák lennének, remélem azért mert tavaszra időzíti Pintus a csúcsformát.
Az "nyugtat", hogy szinte kivétel nélkül mindenki formán kívül van, tompa, fásult. Ez nem lehet véletlen, tavaszra megint össze fog állni a történet.
Semmi köze az erőnléthez szerintem. Tavaly csúcsformán kívül is hoztuk a meccseket. A keret mélységének elvesztése és a taktika miatt van a jelenlegi helyzet. De ha mégsem....akkor elég tavasszal focizunk? Ez milyen elvárás?
Azt pedig ne felejtsük el a tavaszi formánkhoz hozzátenni: Tavaly kizúgtunk a kupából, aminek köszönhetően 3 hetünk volt, amikor csak heti 1 meccset játszottunk a bajnokságban, miközben a spanyol és európai vetélytársak is heti 2-t nyomtak. Mi ez idő alatt csináltuk a mini előszezonunkat újra, ami a tavaszi robbanást hozta. Na most jó eséllyel a kupában nem betlizünk idén, és nem is tehetjük, ha a bajnokságban továbbra is hátrányban leszünk. Akkor januártól heti két meccs a BL-ig, ott meg csoportmásodikként idén simán belehúzhatunk egy nagy ellenfélbe. Mármint egy Napolinál nagyobba. Ez nem pesszimizmus a részemről, csak egy felvázolt forgatókönyv. Aztán meglátjuk, hogy bír el vele a csapat :)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. november 2., csütörtök 9:12

Nekem az tűnt fel, hogy mintha fáradtak és tompák lennének, remélem azért mert tavaszra időzíti Pintus a csúcsformát. Lassúak és pontatlanok vagyunk.

Így van. Ezt láttam én is, iszonyat mennyiségű rontott passz, a legegyszerűbbek is lassúak voltak, sokszor nem társhoz mentek, olyan játékosoktól, akik alapvetően 90% körüli passzpontosságot produkálnak hosszabb távon is.

A bajnokság nagyon karcos lesz, sajnos a bírókkal (nem akarok rájuk fogni semmit, csak a tényszerűség kedvéért) és a szerencsével is hadilábon állunk folyamatosan, ami szépen kicsúcsosodott egy tetemes hátrány képében.

Az "nyugtat", hogy szinte kivétel nélkül mindenki formán kívül van, tompa, fásult. Ez nem lehet véletlen, tavaszra megint össze fog állni a történet. Mindezek ellenére vastagon megvannak a hibák, már nyáron is megvoltak (a keret formálásánál is), Zidane pedig nem meri használni azokat a rejtett értékeket, akikkel át lehetne hidalni ezt a húzósabb időszakot, vagy sérültek olyan emberek, akik meg tudnák kavarni az állóvizet.

Igazából azért kicsit csalódott vagyok, egyelőre viszont úgy gondolom, hogy a mostani gyengélkedésnek meglesz az ellenpólusa a szezon azon szakaszában, amikor számít igazán. A bajnokság sajnos maraton, oda kell "szerencse" is, hogy az ilyen helyzeteket a lehetőségekhez mérten minimális pontvesztéssel zárjuk. Azon fog múlni, hogy idén mit tudunk hozni a Barca, Atletico, Valencia (?), Sevilla (?) sor ellen, ha ezeken bőszen gyűjtögetjük a pontokat, akkor még ez sem veszett fejsze nyele.

Viszont az elmúlt években mutatott játék, akarás és győztes mentalitás hozta sikerek befogták a számat, nem fogok károgni, pedig már nyáron sem tetszett amit láttam. Ez a brigád, így egyben egy korszakos csapat, akikre minden bizonnyal életem végéig emlékezni fogok, annyi szép emléket és örömteli percet adtak. Nálam rászolgáltak arra, hogy ne fröcsögjek.

Mellesleg Ők is emberek, természetes, ha kicsit jóllaknak. Ez nem a pénzről, a motiválatlanságról szól, az élsportban pont elég az, hogy egy minimálissal kisebb koncentrációt mutatsz a döntő pillanatokban, vagy tudat alatt nem mész bele úgy a párharcokba (tegnap nagyon sokszor éreztem, hogy nem állnak bele a játékosok rendesen az egy-egy elleni szituációkba, így nagyon kis százalékban is nyertük őket, nem csoda, hogy simán kikaptunk).

Mindenesetre várom a tavaszt, meggyőződésem, hogy megint be lesz majd tömve pár száj, még akkor is, ha esetleg kupákat nem hozunk, a tűz közelében ott leszünk. :zoldsalas:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. november 2., csütörtök 9:05

Nem jelentettem nagy jelentőséget a girona elleni vereségnek, hozzászoktam ,hogy bl-re felpörgünk, akár a semmiből is. De ez a tegnapi valami hihetetlenül nagy arconcsapás volt nekem is. Persze, továbbjutunk,aztán tavasszal lehet bármi, de ki akar már februárban, akár egy city/psg/united -al játszani? Ennek a meccsnek tétje volt , és mi nem tettük oda magunkat. Ez elég elszomorító azért. És valszeg marad ez a kezdő ugyanúgy a las palmas ellen is. Azt se tudom elképzelni sajnos ,hogy most februárig mit fogunk csinálni? Bl lecseng addig, bajnokság meg eléggé offosnak tűnnik. Nyílván nyilatkozgatják hogy mindent megtesznek majd, de ezek után én nem igen tudom ezt komolyan venni. Remélem nem ezt a semmit kell néznem addig ,amíg nem lesz újra bl meccs tavasszal :kivagyhe:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. november 2., csütörtök 8:45

Nekem az tűnt fel, hogy mintha fáradtak és tompák lennének, remélem azért mert tavaszra időzíti Pintus a csúcsformát. Lassúak és pontatlanok vagyunk.

Tavaly is ez volt egyéb, csak ott nekünk pattant be a végén, meg nem kaptuk a les gólokat, hanem mi lőttük őket.

Semmiben nem voltunk játékban jobbak tavaly ilyenkor.

Hogy a pozitívumokról írjak. Nacho megint tanári volt, a gólnál lemaradt, de cserébe legalább 3szor mentett utolsó emberként amikor a kapitány egy szöglet után fenmaradt. Casemiro is rendre hozta a párharcait, nélküle jobban átrohannak rajtunk.
Asensio jól szállt be,ezt egy kis sebesség, volt aki futott, kár, hogy későn jött.

Ami viszont nem tetszett, az az volt, hogy 0-3 után visszaálltunk, semmi letámadás, semmi akarás. Mintha úgy lettek volna vele ZZ-ék, hogy csak ne kapjuk többet. Ha az egész második félidőben úgy pörögnek mint a gólunk után akkor más is lehetett volna a vége. Már ez az egy gól is megfogta Spurst.

U. I. Valamikor amúgyis meg kellet szakadnia annak a sorozatnak, hogy 8 éve nem kaptunk ki angol csapattól. (az nem pool elleni 4 nulla volt?)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2017. november 2., csütörtök 8:27

Az egész csapatnak jár a fekete pont,röviden így tudnám értékelni.

Talán Isco aki kilóg felfelé a csapatból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 2., csütörtök 6:24

Nagyon büszke vagyok a fórumra, sehol egy kitiltás
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. november 2., csütörtök 3:42

Szerintem pár játékosnak fejébe szállt a dicsőség , lazábban mentek neki a szezonnak , nem rakják oda annyira magukat mint tavaly, fejben vannak itt gondok meg a hozzáállással , mert focizni nem felejtettek el , bár szerintem + most egy kis gödör is befigyelt.. Tavaly ha hátrányba kerültek , megpörgették a játékot és csúsztak másztak , jött is az eredménye , ennek most nyoma sincs , fásult a társaság! nem irigylem Zizut :-( majdcsak lesz jobb is.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. november 2., csütörtök 0:42

Ami ZZ-t illeti, a kis szogletekrol nagyon le kellene mar szokni. Illetve erthetetlen, hogy Ceba miert van ennyit jegelve, Iscot leszamitva barki helyere bejohetett volna ma mar a 60. percben. Erre posztra cserel, lehozza a legjobbat, a helyere egy forman kivuli Ase, es behoz egy nulla Mayoralt. Nagyon furcsa ezeket latni tole. Kova visszatereset varom, de konnyen lehet, hogy ott fognak malmozni Cebaval a padon, amig Lucas meg Mayoral allnak be...

Abban bizom, hogy a kp-n meg van a minoseg, bennuk latom a javulasi lehetoseget. A BBC harom tagja mar kerdeses, de azert Ronaldoban bizom. Bajnoksag mondjuk mar nem egyszeru, de a tavaszi BL-re osszeallhat a csapat.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2017. november 2., csütörtök 0:42

Realista24 írta:Zidane: “Nem vagyunk válságban” http://madridom.hu/?p=111013
Sajnos ahogy vártam, csak a szokásos sablon...ők amúgy szerintem kajakra nem vágják hogy nagy a gáz...még mindig elhiszik hogy ők a kis királyok...úgy látszik kell még egy két pofon hogy mindenki észhez térjen :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. november 2., csütörtök 0:41

szokasos sablon semmi nyilatkozat. ugyse hiszi el senki hogy nem aggodik a nulla jatek miatt. meg hogy tetszik a hozzaallas. meg hogy majd jonni fognak a golok...maszlag. ezek a beadasok pedig priceless komolyan mondom. remelem meg sok videot tesznek fel hogy edzesen milyen faszan megy minden. elesben meg semmi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. november 1., szerda 23:56

Na jó, ezeket a "Jó volt a hozzáállásunk" és "Nem vagyunk válságban" kezdetű nyilatkozatokat most azt hiszem kivételesen kihagyom az egészségem érdekében... :roll: Nincs baj azzal, hogy hullámvölgy van, csak ezek a nyilatkozatok.... :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 1., szerda 23:35

Zidane: “Nem vagyunk válságban” http://madridom.hu/?p=111013
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. november 1., szerda 23:28

Kiegészítés az idei szezonunkhoz: még mielőtt felidegesítene az európai foci újra, veszek egy nagy levegőt, megnyugszom, és megvárom a videóbírót. Megvárom, hogy igazságos döntések szülessenek a pályán.
Nem magyarázkodás, csak egy igény.......

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. november 1., szerda 23:21

Sierra írta:Vágom h jó lenne ha lassan elkezdenénk játszani, de pl bl-ben tényleg február-márciustól indul be a buli, addig tovább kell jutni aztán kész. tavaly sem sikerült a csoportelsőség, idén sem fog. Ha ez az ára egy újabb bl serlegnek, who cares?! :mrgreen:
Azért azt ne hagyjuk le,hogy tavaly szándékosan nem sikerült a csoportgyőzelem,idén nem erről van vszó.

Mondjuk én nyugodt vagyok,annyi szerencsétlenség volt mostanában a meccseinken,elkezd majd befele pattogni.Nyilván gyngécske kezdés ez, de ennyire azarok nem vagyunk?hogy egy ilyen vak angol csopat verjen minket 3-1re.Elég csak a valencia elleni meccsre gondolni meg a betis 94ik perces góljára,tavaszra ezek kiegyenlítődnek majd.A csatár kérdést viszont rendesen benéztük.De ez a generáció már túl van a csúcson(legalábbis a kulcsjátékosaink tul vannak fénykorukon, a csapat még nem biztos), még tehetnek habot is a tortára de akkor sincs semmi gond ha végül nem nyerünk idén semmit és nyáron kezdődik valami új.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. november 1., szerda 23:12

A meccs minden részlete botrány volt...
De kezdjük a pozitívumokkal........hmmm. Az apoel kisegitett minket.
A kezdő játékosok
Hát kurvara örülök hogy végre mindenki megkapta az új szerződést néhány hete, az első bugattik lassan meg is érkeznek. Kíváncsi vagyok milyen szép színekben fognak pompazni....Csak egy budos nagy pofont adnék Perez helyében mindenkinek. Mert nem tudom hibáztatni az öreget azért mert hitt Zidanenak, hogy ezek a játékosok idén is képesek amire tavaly és éhesek a sikerre. Mindenki hitt benne. Erre kocog a csapat fele, sprintversenyt meg 25kmh-val lehet nyerni edzésen. Modric és Marcelo botrány, amit idén lehoz. Hakimi leszarom hány éves. Nem Real Madrid szint. Nem képes semmmiireeee amire egy bitang jó bekk. Benzema flop de ez karakter pazarlás. Fogalma nincs mit kéne játszania 2 csatarosban, sebesség meg minek.
Taktika
Leirtam az elmúlt hetekben. Nem fogom megint. Ez a 4-4-2 vagy 4-3-1-2 egy szar. Kroos és Modric légüres térben mozog, védekezésben túl magasan, tamadasban túl mélyen vannak, nem tudnak biztositani, ritmust meg főleg nem tudnak diktálni. Isco feleslegesen akarna melyről osztogatni, csak egymast zavarják, és leszukitik a sajat teruletunket. Az eredmény tötymörges, amit rohadt könnyű levedekezni. Gyakorlatilag meg se izzasztjuk a vedelmeket, meccsek óta. Ronaldo nem csatár, nem bontom ki újra. 3 értelmes megoldása volt ma. Az egyik a gólja, a másik kettő pedig amikor az első félidőben balról a régi poziciojabol vezette a vedelemre. Egyszer passzolt, egyszer lőtt, mindkettő életveszélyes volt.
Zidane
A kezdők és a taktika is az ő sara. De a cserék? Komoly? Mayoral, theo????? A két utolsó ember akit ma behoztam volna. Szégyen egy csere volt.
És hogy mi lesz ezután? Beszéljen a csapat erről. Vegyék észre hogy gond van. Ne koncentracio hianyrol beszeljen zidane. Ne mondja hogy nyugalomra van szükség és hogy emiatt nem fog változtatni. Ne takarjuk le a problémát és akkor visszajohetünk. Oldja meg. Gyakoroljon a csapat önkritikát. Az nem rossz dolog. Legyen egy ket pados sztár. Kavarjuk fel az állóvizet.
Ja és Ramos es Ronaldo mint CSK-k legyenek vezérek. Mert Ramos ma is birot tapsikol hát vicc. Ronaldo meg fanyalog. Nem a jatekukrol van szó. Hanem, hogy nem űzik a csapatot most.

Carvajal nagyon kell vissza, a 4-3-3 nekem hiányzik, a kpn játsszon többet Ceba, Kova meg ha visszatért épüljön be a kezdobe (Modric...). Vegyünk csatart mert egy sincs. Hakimi nem elég, cseréljük le. A többi rendben.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. november 1., szerda 23:08

Én most teljesen nyugodt vagyok. Az látszik, hogy ZZ-ék mindent feltettek a tavaszra. A játékosok ólom lábakon, rozsdás aggyal szédelegnek a pályán. Ahogy ziro írta, nincs élük. Egyértelműen egy bivalyerős kondi felépítésén dolgoznak. Más csapatnál ez tavasszal fog előjönni, nálunk most. Meglátjuk mi sül ki belőle. Az egy másik dolog, hogy most taktikailag bucira lett verve ZZ feje.

Más. A nagy Casemiro rejtély. Én laikusként így látom. Mindenki, mindenhol azt szokta mostanában emlegetni, hogy a szélső védőink teremtik meg támadásban a különbséget, és így érjük el a sikereiket. Ehhez, ZZ Casemirot alkalmazza, hogy szinte visszahúzódva a védők közé, kvázi egy három védős rendszerre álljon át. Felvetül az első kérdés: nem lenne jobb, akkor tényleg 3 khv-del felállni? Következő kérdés: mostanában mit nyerünk a szélső védők felszaladgálásával? Miért nem veszi észre valaki, hogy ez most nem megy és állunk vissza ténylegesen 4 védős rendszerre, ahol a 4 védő védekezik. Ekkor felszabadulna Casemiro posztja, és mehetne egy játékosabb kp, minden veszély nélkül. Harmadik kérdés: mennyi gólt kaptunk idén Marceloról? Negyedik kérdés: ha voltunk olyan okosak, és elkúrtuk a nyarat, akkor miért akarunk folyamatosan szélsőket igénylő felállást/játékot alkalmazni? Gyakorlatilag nincs szélsője a csapatnak. Ez nonszensz.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. november 1., szerda 23:07

Vágom h jó lenne ha lassan elkezdenénk játszani, de pl bl-ben tényleg február-márciustól indul be a buli, addig tovább kell jutni aztán kész. tavaly sem sikerült a csoportelsőség, idén sem fog. Ha ez az ára egy újabb bl serlegnek, who cares?! :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2017. november 1., szerda 23:09-kor.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. november 1., szerda 23:06

Nyilván egy ember kicserélésével nem nyertünk volna 8-0-ra, csak nekem ez az egyik legszembetűnőbb mellőzés/hiányérzet. Gondoltam valakinek van valami taktikai alátámaszátsa, hogy miért nem működne, vagy bármi amiből megérthetném. :D
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. november 1., szerda 23:04

Csabi írta:
Steve írta:
Meghaltam és valami elbaszott párhuzamos univerzumba kerültem szerintem. :lol: :D

Minden fordított...

A Real játéka nulla.
Peti optimista.
Már csak Hehe hiányzik innen, hogy zsoltárokat olvasson fel és kedveskedjen fórumozó társaival.
most jöttem vissza az egyikből. hehe mindenhol ugyanolyan genya. :(
Őt nem bírja befogadni a párhuzamos univerzum sem, így ő csak kering az éterben és osztja a jó népet a világlátása szerint.

Hehe egy modern próféta igazából. A párhuzamos univerzum meg bekaphatja. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. november 1., szerda 23:03

Süti írta:Az egyébként engem nagyon érdekelne, hogy Ceballost miért nem lehet bedobni, hogy földön verjünk meg egy _angol_ csapatot. Indokolatlannak érzem a mellőzését, pláne amit pl. Kroos csinált az elmúlt 2 meccsen. Csapágyasra hajtjuk szerencsétlen németet....
Ok, h jo a srac es jelenleg elorelespes lenne. De egy ember kicserelese meg nem oldana meg mindent.
Lehet, h Iscoval eljatszadozott volna ott kozepen, de ha nincs kit futtatni, nincs kivel elol egy kenyszeritot megcsinalni....
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 264 regisztrált és 0 vendég