Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. december 17., vasárnap 10:04

Jár a gratuláció az újabb kupához. Nyilván nem a két haknicsapat elleni győzelem a nagy szó, hanem az, hogy mi lehettünk ott újra a tornán, mint a legjobbak. Gálát nem vártam, a fejekben már a clásico van. Két keserves győzelem, de a másodikon látszott igazán, hogy a csapat tisztában van a játékerejével, és tudta, hogy az egy gól elég lesz, és esélyt sem hagyott az ellenfélnek.
Bajok azért vannak, javulás nem nagyon. Ez pedig a góllövés. CR meg nem adott gólja régi önmagát idéző mestermunka volt, a szabadrúgását viszont hagyjuk, ez szerencse volt. Bárki jobban rúgná már. Amúgy harmatgyenge volt. Sajnos az emberünk köszönőviszonyban sincs azzal a régi önmagával, amit youtuben bárki megcsodálhat. Az szinte egyszeri és megismételhetetlen. Lehet erőltetni, de nem igazán megy már. Benz a mezőnyben elvolt, szépen rakosgatta le a labdákat mindenkinek, olvasta a játékot, rendben volt, de hát a gólok. Be van oltva ellene. Ezt a tornát is le sikerült hoznia gól nélkül. Kilences számú játékosról beszélünk, így hiányérzetem van, nem kicsi. Bale jól szállt be, ígéretes, meglátjuk, meddig tart a lelkesedés meg a hardver. Rápihent rendesen. Egy biztos, a komplett BBCt már senki ellen nem bírjuk el.
Modric. El lettem igazítva ebben a témában rendesen, mégis tartom, hogy az én aranylabdásom 10es számú játékos, és nem a bárkelónáé. Minden meccs abban erősít meg, hogy a bogyó nála lett volna jó helyen. Nincsenek szavak már a teljesítményére. Max. a kevés gól, amibe esetleg bele lehet kötni. Kár, hogy nem sokáig lesz már velünk ő sem.
Az igazi vizsga most jön, most derül ki, hogy hol tartunk igazából.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. december 17., vasárnap 9:28

Igen, nekem is tetszett Bale az elmúlt 2 meccsen, viszonyt azt érdemes megnézni, hogy ki helyett jött be mind a 2 meccsen. Na már most itt nem Benzema ellen irányul a hsz, hanem hogy a csapat úgy tűnik (ebben a kis időben), hogy jobban működik úgy, ha papíron, a 2 támadó az CR és Bale. Ezt kéne kipróbálni majd januárban, hátha beválik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. december 17., vasárnap 9:19

Nekem is tetszik Bale ez a pár perc alapján. Ha letudna hozni egy tavaszt ilyen ambícióval az nagyon fasza lenne. Nem kellene feltétlenül támadó, ami szerintem nem is lesz most télen, plusz visszajöhetnének a legalább 3 gólós meccsek és fel is javítaná a támadósor impontenciáját. Hátha..
Röhej amúgy, hogy megint egy sovány 1-0ra tudtuk behúzni, mikor simán lehetett volna egy 5ös..de ezen lassan már kár filózni, mert sok ilyen meccsünk van idén.
A barca legyen meg jövőhéten, aztán 18tól baszassuk rendesen. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. december 17., vasárnap 7:26

Szerintem jók voltunk, hesteg futballtörténelem, a gólzsák meg majd csak kiszakad már valamikor.
Amúgy béla barátunk egész bíztatóan tért vissza,ha nem sérülne meg ami szinte kizárt még tényleg erősítés lehetne.Azért nem volt egy formában lévő bale-ünk vagy másfél éve,nem olyan rossz az,főleg amikor benzema-Cr is gyengélkedik.

Fizikálisan szerintem kezdünk visszatérni a tavalyi szinthez.Megint erősnek tűnik mindenki.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. december 17., vasárnap 0:10

Képességei megvannak, azt aláírom
Igen, hol? Biztos megvannak. Azért okoz gondot a labdakezelés.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. december 16., szombat 23:43

Remy írta:Bármennyire is szarul toltuk az ősszel, csak behúztunk 3 kupát. Persze lehet mondani, hogy milyen szintű serlegek ezek, de na... bukták már el sokan a Klub VB-t is az európaiak közül. 3 kupa, 5 meccs, ahol nem lehetett hibázni. Büszke vagyok a csapatra.

Viszont most nagyon rá kell készülni a barcára, mert ott kötelező a győzelem. (mindig az)
Egyetértek, illetve annyival egészíteném ki, hogy a Barca és MU ellen behúzott serlegeket, azért nem becsülném le!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. december 16., szombat 23:04

Bármennyire is szarul toltuk az ősszel, csak behúztunk 3 kupát. Persze lehet mondani, hogy milyen szintű serlegek ezek, de na... bukták már el sokan a Klub VB-t is az európaiak közül. 3 kupa, 5 meccs, ahol nem lehetett hibázni. Büszke vagyok a csapatra.

Viszont most nagyon rá kell készülni a barcára, mert ott kötelező a győzelem. (mindig az)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. december 16., szombat 21:56

Mindeközben Casemiro
https://twitter.com/MadridSports_/statu ... 2775360512
Modric ezt hogy úszta meg sárga lap nélkül? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 16., szombat 21:27

Attól még kerettag volt, a Real Madrid keretében benne volt, klub szerint. Én ennyit írtam.

Mindeközben Casemiro
https://twitter.com/MadridSports_/statu ... 2775360512
:mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. december 16., szombat 21:22

en mondtam hogy csak mutatoba ment ki vallejo. nem fognak miattunk szabalyt modositani.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. december 16., szombat 21:17

Realista24 írta:Kerettag volt.
FIFA esemény lévén 23 fős keretet lehetett nevezni, mint ahogy az összes nevező csapat is ezt tette(3 kapus 20 mezőny). Az első keretünk volt a hivatalos, Vallejo csak a másodikban volt benne, kb csak elutazott, hogy edzen a srácokkal meg reméltük, hogy jut neki is érem, én örülök, hogy jutott. De hivatalosan nem kaphatott volna.
Itt a keret amúgy.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. december 16., szombat 21:05

kelemen.istvan írta:Most akkor hány kupás szezonunk/évünk van?! :smile: :zoldsalas: :happy:
mindig úgy hogy a kérdőjeles kupát ide is-oda is be kell számolni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. december 16., szombat 21:04

Stat mellettünk van. Lehet 5 kupas is, de ha ugy nézzük akkor az uj szezonban mar a tripla is megvan. Innentől kezdve jok vagyunk. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. december 16., szombat 20:52

Most akkor hány kupás szezonunk/évünk van?! :smile: :zoldsalas: :happy:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4953
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. december 16., szombat 20:36

TheBull6 írta:Vallejo miért nem akarta az érmet? Volt benne emberség aztán nem akarta elfogadni úgy, hogy nem is volt kerettag? Mert akkor sokat nőtt a szememben. :)
Nekem inkabb ugy tunt mintha szamonkerne a kopaszt. Lehet hogy azert hogy miert nem lehetett plusz egy ember a padon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 16., szombat 20:32

TheBull6 írta:Vallejo miért nem akarta az érmet? Volt benne emberség aztán nem akarta elfogadni úgy, hogy nem is volt kerettag? Mert akkor sokat nőtt a szememben. :)
Kerettag volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. december 16., szombat 20:32

Vallejo miért nem akarta az érmet? Volt benne emberség aztán nem akarta elfogadni úgy, hogy nem is volt kerettag? Mert akkor sokat nőtt a szememben. :)

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. december 16., szombat 20:31

RaúlCF írta:a kupa megvan elég ciki lenne másképp. Modric kb lehozta az egészet, a legjobb támadónk Bale volt a csereperceivel. továbbra is gyenge ötlettelen semmi az egész. Ronaldo lőtt gólt ennyi a teljesítménye,

de az egész támadósor semmi. szép dolog hogy Zidane védi a honfitársát de ezzel azt fogja elérni hogy szépen kiteszik őt is. vagy ő marad vagy tököt növeszt és elkezd edző lenni és keretet alakítani. szép dolog a hűség de mindenki felett eljár az idő és ha képtelen vagy nem akar belenyúlni a keretbe akkor még lesznek gondjai. Ferguson se azért volt nagy edző mert 30 éven keresztül ugyanazok voltak nála hanem amikor kellett akkor megtette amit kellett és a csúcson maradtak. átvette Beniteztől kihozta a maxot a keretből itt az ideje továbblépni.
Sztem váltani is fog, ha nem fogunk nyerni bl-t és/vagy bajnokságot.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 16., szombat 20:25

a kupa megvan elég ciki lenne másképp. Modric kb lehozta az egészet, a legjobb támadónk Bale volt a csereperceivel. továbbra is gyenge ötlettelen semmi az egész. Ronaldo lőtt gólt ennyi a teljesítménye,

de az egész támadósor semmi. szép dolog hogy Zidane védi a honfitársát de ezzel azt fogja elérni hogy szépen kiteszik őt is. vagy ő marad vagy tököt növeszt és elkezd edző lenni és keretet alakítani. szép dolog a hűség de mindenki felett eljár az idő és ha képtelen vagy nem akar belenyúlni a keretbe akkor még lesznek gondjai. Ferguson se azért volt nagy edző mert 30 éven keresztül ugyanazok voltak nála hanem amikor kellett akkor megtette amit kellett és a csúcson maradtak. átvette Beniteztől kihozta a maxot a keretből itt az ideje továbblépni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. december 16., szombat 20:23

Realista24 írta:En a mai teljesítményrol beszéltem. Nem a múltról. Minek kevered ide?
ja hát én nem a mai teljesítményre gondoltam egyiknél sem. hanem a Benzema/Cé fikázásra reagáltam, hogy az egyik legalább a hátán viszi a csapatot ha szarban vagyunk, még ha maga a játékos is gyenge. (jó, ő sem mindig, de a legtöbbször igen).
Realista24 írta:Hogy ki hova rugta volna meg irreleváns. Cenek 40-50 szabibol egy jon be. Ennyit bárki lehoz. Meg En is. Ha mar feltételezések.
persze, fölösleges ebbe belemenni, de attól még tény marad, hogy Cének sikerült. viszont abban igazad van, hogy jó pár éve elképesztően szar arányban rúgja be a szabikat. azért ma egy kupát ért a dolog.
Realista24 írta:A témába többet nem írok, En inkabb örülök a kupának.
én is elengedem, és örülök a kupának.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég