Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. január 25., csütörtök 11:32

baszki, de kár, hogy lemaradtam a meccsről. ez amúgy azért már tényleg a legalja, a benitezes időszakhoz képest is komoly visszaesés.

a psg elleni meccset inkább kihagyom, nem vagyok mazochista. csúnya lesz nagyon.

na mind1, tavaszra legalább meglesz a formaidőzítés, a tétnélküli bajnoki meccseken fontos lesz majd. mondjuk ha küzdeni kell a BL helyért, akkor még fontos lehet. :lol: :lol: :agree:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. január 25., csütörtök 11:21

kurvára nem tudok napirendre kerülni Theóval... hogy lehet egy ilyen "labdarúgónak" eljutni a világ legjobb csapatába a REAL MADRIDBA???? ezt nem akaromelhinni, hogy yt videókból táplálkoznak a scoutjaink, főleg úgy, hogy ez a csávó spanyolban játszott előtte is, hát nem látták előtte élőben "focizni"?? ott nem esett le, hogy inkább gereblyét kéne fognia valamelyik trágyadombon... ?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Benya91
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. február 1., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Puhalák Nimród

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Benya91 » 2018. január 25., csütörtök 11:12

Babinho írta:Ti kritizáljátok a mai után Zidanet, de ő hisz a megkezdett munkában. Nem fog egy rossz meccs miatt változtatni. Hisz a jatekosokban, nincs szükség érkezőre.
Ma a helyzetek kimaradtak, de ilyen előfordul, a lényeg a hozzáállás. A játékosok nem érdemelnek füttyszót.

Alapvetően én is ezt vallom, hogy ha valamit elkezdtél akkor azt vidd végig, viszont egy a futballban ennyire tapasztalt edzőnek,mint ZZ látnia kell, hogy ha valami nem működik akkor változtatni kell. Még mindig áll az a dolog, hogy az előző szezonban pályára küldött B csapat fényévekre volt a mostanitól és abszolút működött, mert levették a terhet a gálakezdőről. A vezetőség is óriásit hibázott, mikor elengedték pl, Moratát vagy Marianot... James-t valahol értem, hiszen talán ő volt az egyik legnagyobb név azok közül, akik kevesebb játékpercet kaptak tavaly, viszont azóta a többi igazolás egyáltalán nem real szintű. A fiatalok közül Ceballosban és Vallejoban látok potenciált de a többi kuka.. A tegnapi teljesítmény gyalázatos, de meg is érdemeljük!

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. január 25., csütörtök 11:02

Bentizes időket élem személy szerint a csapattal kapcsolatban, nem tudok leülni megnézni a meccsünket egyszerűen... :( tisztelem, szeretem, becsülöm Zidanet, de valaki felhívhatná Materazzit, hogy fejelje meg a kopaszt, hátha észhez tér. :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. január 25., csütörtök 10:12

Hát ez... :ozil:
Szánalmasan szar az egész.
Leganes kiejti őket előnyről. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 25., csütörtök 9:42

BBeno írta:Real Madrid attempted 44 crosses against Leganes and only completed 5.
Jah ezt én is néztem az este, hogy hányadik haszontalan beadást toljuk már??

Egyébként ha azt vesszük, hogy az odavágón nyertünk 1 góllal idegenben elfogadható lehetne ez a kezdő, amit feltolt Zidane, csak senki sem várt ekkora lélektelen játékot. Illetve hát kellett volna olyan embereket rakni a padra, akik tudnak is kezdeni valamit ha baj van..

EmbroZZ
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2018. január 25., csütörtök 9:30

Hát nem sűrűn írok ide, általában csak olvaslak Titeket, de ma reggel úgy ébredtem, ha nem írom ki magamból felrobbanok...
Amik miatt borzasztóan haragszom már nemistudomkire:
- Nincs cserénk szélsőhátvéd posztra... Holott az elmúlt pár évben játszott játékunk alapja lenne... Achrafra ráférne pár év kölcsön, hogy fejben fejlődjön, megszokja a nyomást, még játékos is lehetne belőle, de Theo... öcséééém... még Coentrão is jobb volt, mert legalább állandóan sérült volt és nem kellett nézni... Mindezt úgy, hogy azért Marcelo és Carvajal sem életbiztosítás, előbbi sokat van formán kívül, utóbbi pedig sokat sérült... És igen, akár már télen igazolnék szélsőhátvédeket. A bajnokságban be lehet építeni őket nyárra.
- Asensio... Imádom/imádtam ezt a kölyköt. Nem tudom mi lett vele, minden megmozdulásáról süt, hogy zseni. Ennek ellenére hígfos amit leművelt idén a szezon első két hetétől eltekintve. Elhitte magáról, hogy ekkora zseni és elég az arcot kivinni, vagy csak mákja volt és többet láttunk bele mint amit valójában tud?! Egy falka pszichológust küldenék rá, plusz CR (edzés) videókat kellene néznie szabadidejében, hogy profi mentalitást tanuljon... Ha tizedannyi akarás lenne benne, mint a portugálban nem itt tartanánk.
- Erőnlét... Ehhez a témához (sem) értek, de nem tudom elképzelni, hogy ennyire a tavaszra időzítenénk a formát... Tavaly nem létezett elvesztett meccs, most pedig úgy tűnik, mintha lépni se tudnának. Értem én, hogy kevésbé fontos időszak a tavasz, de ez komolyan egy vicc. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit tudunk nyújtani a Bl-ben.
- Zizou... A legkényesebb pont. Leszögezném, hogy semmi esetre sem váltanám le idén, de rossz nézni amit művel. Ceba és Kova padoztatása vagy otthon felejtése, a ló túloldalára átesett pihentetés (Bale, Marci pihentetése a sajnos ki kell mondani, hogy a priorosabb sorozatban. WTF?!)... És a legnagyobb baj, hogy a nyilatkozatai alapján ő nem látja a problémát... Röhej baszki. Kis változtatásokra van szükség... ló***szt.
Az, hogy elől nem szórják a gólokat, ez valahol várható volt, kövezzetek meg, sem Benzemára, sem CR-re nem haragszom. Előbbi próbálkozik, csak nem jön össze vagy nincs játszótárs, és amúgy sem befejezőt játszik évek óta, utóbbi pedig tett már annyit, hogy beleférjen egy levezető év... Értelmes ajánlat esetén lehet elengedném a világ minden szeretetével...
Nem hiszem, hogy idén képesek leszünk megújulni, de remélem, hogy látják Madridban is a problémákat és orvosolni tudják/akarják, mert az eddig nyilatkozatokból nem ez derül ki... és örülök, hogy Zidane "elégedett a kerettel", de ha ezt komolyan gondolja akkor nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 25., csütörtök 9:27

Valaki ír nekem egy privit a psg meccs előtt 2 nappal? A többi annyira nem érdekel már vagy csak felbasz idén. Köszi. :lol:
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 9:25

Azon gondolkozok, hogy a Real ellen kéne fogadjak: ha kikapnak/x-elnek, nem lepődök meg rajta és legalább lesz pénz. Ha meg győznek, max a pénzem bánja. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 25., csütörtök 9:09

Real Madrid attempted 44 crosses against Leganes and only completed 5.
:lol: egy leganes ellen. és ez a játékunk szeptember óta. jól belejöttek a srácok.

az a vicc hogy még mindig hagynám zz-t. nem tudok mást mondani jelenleg a posztra. ha mondjuk a psg otthon megalázna minket 5-0ra akkor viszont vége. akkor vegye át guti vagy raul nekem mindegy de ha folytatjuk ezt a céltalan beadásos játékot és még hülyére is verik a csapatot a bl-ben akkor nincs vissza út. rossz nézni hogy 2 hónap alatt hogy lelehet építeni egy győztes csapatot. ez már tényleg benitez szint ahogy írták többen is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 9:01

Persze, ez ott is van a hsz végén, hogy mekkora hiba.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 8:59

sebydani írta:Azért abban meg kell védeni, hogy hiába nyomatja orrba szájba az alapkezdőt, tegnap is láthattuk, hogy sok helyre nincs alternatíva.
Na de erről megint csak ő meg a vezetőség tehet, hogy megelégedett a csapattal, illetve full rossz embereket vásároltak.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 8:58

Luigi-K1 írta:Meg ugyebár Zidane pihentetni Kroost, Marcelot,CR-t, Bale-t a már alighanem elbukott bajnoksagra...
Baromság!!!Mert így is tovább jutunk...Aztán mégsem...Csere persze csak a 70.perc körül...
Modric padon...
Ennek ellenére szègyellje magát az összes tegnap este pályán lévő játékosunk, hogy ennyire pocsék, lèlektelen teljesítményt nyújtottak... :cens:
Akitől elvárhatnánk egy Leganés ellen,Asensio,Isco,LV sem igazán tett hozzá semmit a tegnapi meccshez...
Én mondjuk Theo-Hakimi-Llorente hármason kívül max Casilla-t emelném ki. A többiek legalább próbálkoztak. A nagyobb baj az volt hogy megint ment a körbeadogatás, beívelés 5 ember közé. Zizu elbaszta. Előreíveljük, rossz helyre: a támadók és a középpályások között legalább 5 m van. Elől nem mozognak. Zizu-nak még nagyon sokat kell tanulnia a taktikáról. Kérdés hogy itt fogja megtanulni vagy máshol. Én úgy vagyok vele, hogyha be tudja hozni a csapatot az 2-4. hely valamelyikére, akkor maradjon még egy évet. Max utána lesz elküldve. Ha nem sikerül, akkor a magam részéről mehet nyugodtan.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2018. január 25., csütörtök 8:52

Meg ugyebár Zidane pihentetni Kroost, Marcelot,CR-t, Bale-t a már alighanem elbukott bajnoksagra...
Baromság!!!Mert így is tovább jutunk...Aztán mégsem...Csere persze csak a 70.perc körül...
Modric padon...
Ennek ellenére szègyellje magát az összes tegnap este pályán lévő játékosunk, hogy ennyire pocsék, lèlektelen teljesítményt nyújtottak... :cens:
Akitől elvárhatnánk egy Leganés ellen,Asensio,Isco,LV sem igazán tett hozzá semmit a tegnapi meccshez...
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 8:49

Azért abban meg kell védeni, hogy hiába nyomatja orrba szájba az alapkezdőt, tegnap is láthattuk, hogy sok helyre nincs alternatíva. Marcelo magát múlta/múlja alul meccsről meccsre, de kit rakunk oda? Theot? Inkább már oda is LV :lol: Hakimi se opció ez is bebizonyosodott. Kova és Ceballos játékpercei zavarnak engem a leginkább, ott elmondható, hogy rosszul forgatja a csapatot, szerintem. Asensio meg akkora csalódás jelenleg nekem, hogy írni se akarok róla. Ettől függetlenül óriási hibája, hogy nem akart/akar adott helyekre igazolni de ha már így döntött, nem sok opciója maradt.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 8:42

Sokan fognak menekülni a süllyedő hajóról. Nem lennék meglepve, ha páran nem tudnák ezt megemészteni és inkább elmennek. Legnagyobb baj itt Zizuval van: a berögzött kezdőjén meg hogy fullba nyomja a kretént ha rotálni kell. Taktikailag számomra nem mutat semmi újat szezon óta. Legutóbb a szuperkupán volt nagy ötlete (Kova ráállítása Messire). Azóta meg semmi. Csak a körbeadogatás meg beívelés. Nem tudom eldönteni hogy direkt ki akarja magát rúgatni vagy csak ennyi telik tőle.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2018. január 25., csütörtök 8:28

Az is bosszantó,hogy minden "kiscsapatban" van egy olyan támadó, aki egyetlen lehetősègből be is talál...Persze élete gòljával...Na nálunk viszont jó néhány helyzet kell, hogy gólt szerezzünk...
De a tegnapi kiesés egyértelműen a "B"csapat pályára küldése miatt volt...
Theot, Achrafot,.Llorentét nem szeretnèm látni mostanában.Irány a Castilla!!! :( :cens:
Persze rajtuk kívül is van pár csalódás...
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 25., csütörtök 8:23

Torquemada írta: Sokan hasra estek tőle, hogy a Depor ellen még a fülünkről is befelé pattant, de most látjuk, hogy ez mennyit ért.

Pont ,hogy most azokat kellett volna nyomatni akikről hétvégén befele pattant,hogy beinduljon valami.Teljesen indokolatlan volt most a valenciara tartalékolni de mind1 már.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2018. január 25., csütörtök 8:13

Realista24 írta:Szerencsére ataludtam, de az ébredés mem kellemes. Jim legalabb biztos boldog. Játszottak a spanyolok.
Botrány.
:lol:

azaz..

ezek a spanyolok

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 25., csütörtök 8:08

Annyi jó van csak benne, hogy így a kupában megúszunk két nagy mészárlást a bárszá ellen. Azok most élvezettel végeznének ki minket.
Perez papa, így nem lesz pólóeladás meg bevétel. Egyre több a lyuk a lelátónkon, már a bajnokikon is. Érthető, én is elaludtam tegnap rajta, jobb is. Még pár hónap Zidán, és minket is megizélnek szégyenszemre a nézőszám miatt, mint a Celtát. Lassan már csak az ultrák fognak kitartani (le a kalappal előttük).
Sok-sok év leggyengébb Real Madridját láthatjuk. Ideje a nagytakarításnak. Tanácstalan, demoralizált, ötlettelen csapattal nem lehet egy PSG ellen kiállni, mert nagy ruha lesz. Sokan hasra estek tőle, hogy a Depor ellen még a fülünkről is befelé pattant, de most látjuk, hogy ez mennyit ért.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég