Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 18., szerda 11:49

Hmm... nem, nincs több kérdés.
Igen, össze.
3-0-re nyertük az első meccset, a másodikon vezettünk 0-1-re, aztán visszaálltunk, mert jó ez az eredmény. A 0-3 nem lett volna jó eredmény a mostani csapatnak? Dehogynem. Mégsem álltunk vissza, sőt, még feljebb mentünk.
Emlékezz csak vissza (szinte) az összes idegenbeli rangadóra, bl meccsre. 45 perc erőfoci, aztán bekkelés. Egy-egy üdítő kivétel volt az évek alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Daffius
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Daffius » 2013. szeptember 18., szerda 11:46

Összehasonlítasz egy már megnyert, teljesen felesleges visszavágót egy olyan meccsel ahol még a csoport elsőségért megy a harc???

Hmm... nem, nincs több kérdés.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 18., szerda 11:36

Mou vs Ancelotti témához ennyit fűznék hozzá:

2013.04.09. Galatasaray vs Real Madrid 3-2 (ekkor Mourinho harmadik évét taposta ugyebár, összeszokott brigád, stb.) És igen, vezettünk 0-1-re.

2013.09.17. Galatasaray vs Real Madrid 1-6 (új csapat, új játékosok, új edző, sérültek)

Van még kérdés? :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Daffius
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Daffius » 2013. szeptember 18., szerda 11:31

Kerlon írta:Szerintem azért sok dologban különbözött. Például nekem abszolút nem rajzolódott ki a 4231. Sokkal inkább 442 volt. Isco zárt balra, DM jobbra elől CR és Benzema.
Modric - Khedira
DM - Isco - CR
Benz

Így álltunk ki. A cserék után változott csak:

Bale - Khedira - Illara - DM
Benz - CR
ericco írta:Mourinho az első félidei 0:1 után visszaállt volna a saját 16-osunkra, mert idegenben ez jó eredmény, a Galatasaray bemákolt volna egy vagy két gólt, és annyi.
Én így folytatnám:

Mourinho az első félidei 0:1 után visszaállt volna a saját 16-osunkra, mert idegenben ez jó eredmény, majd a szokásos kontrákra helyezkedik, amivel - miután kinyílik a Gala - további gólokat szerzünk.

Ha az elmúlt évekből indulok ki, ez volt a séma. Azért gyakrabban kontráztuk szanaszét az ellenfelet, minthogy elvesztettük a vezetést.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 18., szerda 11:15

Mourinho az első félidei 0:1 után visszaállt volna a saját 16-osunkra, mert idegenben ez jó eredmény, a Galatasaray bemákolt volna egy vagy két gólt, és annyi. A játék képe még nem az igazi, de pl. sokkal többet játszunk a földön. Persze, megmaradt pár Mourinhos beidegződés, de ha Ancelottinak van esze, ezeket meg is tartja (vannak szituk, amikor jól jönnek majd), és mellette elkezdjük játszani az előnyben labdatartós és nem a húzzuk magunkra az ellenfelet játékot, aminek a jelei már az első meccstől észrevehetők.
Emlékeztek, Mourinho alatt hogy játszottunk az első pár hónapban? Nézhetetlen össze-vissza futkosás volt. Korai még olyan kijelentéseket tenni, hogy Carlo a portugál nyomdokaiba lépett volna. Nagyon korai.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 18., szerda 11:11

Szerintem azért sok dologban különbözött. Például nekem abszolút nem rajzolódott ki a 4231. Sokkal inkább 442 volt. Isco zárt balra, DM jobbra elől CR és Benzema. Ami még nyilvánvalóbb, hogy a földön próbáltunk focizni és nem ívelgetve. Idegenben engem nem lepett meg ez a taktika. Még jobban szembetűnt, hogy nem csak CR-t kerestük elől. Benzema nagyon jól helyezkedett elől. Amúgy Bale... szerencsére neki nincsenek közönség szórakoztató megmozdulásai és egyből megpróbálja verni az emberét és hihetetlen milyen lendülete van szinte 0-ról. Ezen a téren szerintem veri CR-t. Amúgy jó lesz ez, de és még sok függ attól, hogy Isco, Modric és a 3. személy(nálam Illarra), hogy fog majd középen muzsikálni. A kis spanyol nagyon technikás, gyors gondolkodású és ügyes játékos. Az az egy baj, hogy neki se egy romboló felépítése van, de ha nem adja el ez a 3-as sűrűn a labdát a kp-n, akkor nincs is baj, mert Ramosék megoldják a rombolást. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 18., szerda 11:02

Olvasok itt egy két Mou fikázást, mintha senki nem nézett volna az elmúlt 3 évben meccset... Ez gyakorlatilag JM meccse volt. Ugyanaz a felállás 4-2-3-1, ugyanaz a kontra játék. Az összes gól kontrából vagy rögzített játékból született. Mintha Carlo nem tudná összerakni a 'játszva' rúgjunk gólt dolgot ami beígért és Mou nyomdokaiba lépett volna. Hát igen, az eredmény kényszer! Nekem ez nem gond, mivel a játékosok csukott szemmel tudták hogy ezt hogy kell, le is hozták szépen a meccset.
Mondasz valamit, egyébként a spanyol szakértők egy része is hasonlóan vélekedik azzal kiegészítve, hogy főleg agresszivitásban, pressing-ben és védekezésben viszont sokat vesztett a csapat a Mou érához képest (persze most még elég korai ilyen kijelentéseket tenni, de ... , na majd idővel talán B-) ).
DM az egyik állandó vessző paripám ma jól játszott. Tartózkodott a felesleges cselektől, csak így tovább.
Ez számomra is kellemes meglepetés! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 18., szerda 11:01

Tetszett a tegnapi, nem számítottam ekkora cumira, kellemes meglepetés volt.

Nem kell megszédülni ettől a különbségtől, mert nagyon csalóka. A Galata úgy esett nekünk, mint egy vadállat. Olyan volt nekik, az első félidő, annak is az első fél órája, mintha egy BL döntő lett volna. Az a játékrész tökéletesen megmutatta a (még) gyengeségeinket, amiket az előszezon óta (kivétel a cselszi) ellen látunk....---> picit tötymörgős, nincs letámadás és átjáróház a KP. Nincs ezzel semmi komoly gond, mert ahogy realista, vagy sokatok írta, leghamarabb tavasszal lehet majd komoly véleményt írni, és leghamarabb akkor várható összeérés, mivel hatalmas változások történtek. Lehetetlen, hogy minden elsőnek klappoljon. Idő kell, de be fogunk érni, efelől kétség sincs, mert néhol, még ha csak szikrákban is, de látható szokott lenni, hogy mi a cél, milyen játék kell. Bizakodó vagyok.

Vissza a tegnapihoz; Szóval csalóka volt. Gyűlölöm a Sport1-es szakértők okoskodásait, de abban egyetértek, hogy ilyen különbség nem volt a két csapat között.

Nekem olyan érzésem volt végig, hogy a Galata egy pöpec kis gáré, aki jól kinyalta magát, felvett egy dögös szoknyát bugyi nélkül és elment a buliba. A Madrid meg, mint egy kanos gyerek, megőrült ettől, megzavarodott az első fél órában, görcsösen akarta becserkészni, de a Galata irányította, kikosarazta, megzavarta, játszott vele, uralta. Mivel ezt emberek játsszák nem gépek, értelemszerűen a Galata nem tudta ezt az intenzitást fent tartani, kifáradt, elfáradt fejben, az idő múlásával, a kihagyott helyzetektől ő vált görcsössé, idegessé, mely hibákat eredményezett. Mintha a kis ribi, a buliban túl sokat ivott volna, Isco meg belerakott volna egy Katit az italába. A második játékrészben, olyannyira öntudatlanná vált, hogy az eddig elérhetetlen nőből egy pillanat alatt kóválygó, szétesett zombi maradt. A Madrid könyörtelenül kihasználta ezt és fülig érő szájjal beakasztott neki. Részeg nőt megdugni nem a te érdemed, inkább az ő szégyene, mindenesetre jó érzés és erőt adhat a folytatáshoz. Valami ilyen képet láttam tegnap.

Ikert meg komolyan valami katalán boszorkány megátkozhatta, vagy nem tudom. Ezt az embert az ág is húzza :|
López isten, Isco pengés, CR görcsös, de klasszis, Benz előtt le a kalappal, Modric még mindig kellemes látvány a szemnek, elegáns, DM felemás, kihagyott helyzetet, csinált is helyzetet, Bale szintén (<---NAGYON jó lesz ez, hasznos a srác), Pepe jó meccset hozott le, bár a szépítő gólnál benne volt, de nem kell felróni neki, mert addigra komolytalanná vált a meccs. Ramos ma nem volt jó mentálisan, sokkal fegyelmezettebb, tanáribb játék kell tőle, kicsit görcsös volt. Carvajalnak meg elmúlni látszik a kezdeti gyomorideg, meccsről meccsre faszább. Arbeloa lehozta amit kell egy ilyen meccsen, támadásban 0, de ezt el kell felejteni, nem kell elvárni tőle, ő azt nem tudja. Védekezésben meg kellőképp erőszakos volt, ütközött, keménykedett böcsülettel. Khedira nem hozott jó meccset, sok labdakezelési hiba, sok elpattanó, túl lassú fordulás, mozgás. Illara-n látszik, hogy mi a stílusa, tetszett. 3-4 ember között is pislogás nélkül, tök lazán megtartja. Addig fordulgat, húzogat, amíg nem lesz tiszta az út és utána leadja, tökéletes támpont, igazi biztonsági pali, szuper lesz, nagyon kell ez a higgadt kőszikla, a tutipasszos, a nyugtató osztogató. Jó lesz ez.

Idő kell még, de véleményem szerint elégedettek lehetünk ezzel a filozófiával, kerettel, edzői stábbal, elgondolással. Majd tavasszal....
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. szeptember 18., szerda 10:48

Bannolják a káromkodásomat nyugodtan. Először úgy is warn jön, abból meg 3 kell a bannhoz.
A véleményedet én elfogadom, te jobban szereted Casillast. De az, hogy te minden egyes alkalommal leírod, hogy de Casillasnak kéne a kapuban állnia, jobb képességeiben, mint López, jobban megérdemli, az kezd unalmas lenni. Főleg, hogy TE nem fogadod el más véleményét Lópezzel kapcsolatban. Ha valaki leírja az okokat, normálisan, értelmesen, hogy miért neki kéne állnia a kapuban, arra az a reakciód, hogy de Casillas az Casillas, alap kezdőnek kéne lennie stb, kezd kicsit unalmas lenni. Vegyél vissza kicsit, más a véleményed, mint sokaknak ez oké, de nem kell minden egyes kommentetben elismételni azt. Nem lesz tőle igazad, vagy nem lesz attól jobb.
:sziv:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 18., szerda 10:31

Gabo írta:
Lópezt életemben először elismerem mint a Real Madrid elsőszámú
Egy hét múlva López megint kap egy gólt, amit a védőink hoztak létre, a maradék 10 bravúrja mellett és újra jössz majd, hogy de hát izé casillas az isten, az izé kurva jó kapus, izé rakjuk be rakjuk be, lópez szar.
kezdesz kurva unalmas lenni ezzel.
nekem meg az, hogy senkinek nem tetszik a véleményem :D
na de most komolyan, azt hittem, hogy ez egy fórum, ahol mi, madridisták (akik egy oldalon állunk) kifejthetjük a véleményünket és a nem tetszésünket, kulturált módon - szerintem a káromkodásokat is bannolni kéne, btw. Továbbá szerintem meg az az unalmas, amikor mindenkinek ugyanaz a véleménye :) (ami veszett ügy :mrgreen: ) mert akkor okafogyottá válik a "fórum", aminek eredeti jelentése amúgy "...problémák kifejtésére, megvitatására, nyilvános megbeszélések, viták helye.” (Magyar Nagylexikon, 1999.) - most nagyon okos vagyok, mi? :hmmm: mégis mindig elfelejtjük...
Tehát ehhez tartsuk magunkat, és RESPECT, please :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Daffius
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Daffius » 2013. szeptember 18., szerda 10:19

Olvasok itt egy két Mou fikázást, mintha senki nem nézett volna az elmúlt 3 évben meccset... Ez gyakorlatilag JM meccse volt. Ugyanaz a felállás 4-2-3-1, ugyanaz a kontra játék. Az összes gól kontrából vagy rögzített játékból született. Mintha Carlo nem tudná összerakni a 'játszva' rúgjunk gólt dolgot ami beígért és Mou nyomdokaiba lépett volna. Hát igen, az eredmény kényszer! Nekem ez nem gond, mivel a játékosok csukott szemmel tudták hogy ezt hogy kell, le is hozták szépen a meccset.

DM az egyik állandó vessző paripám ma jól játszott. Tartózkodott a felesleges cselektől, csak így tovább.

Isco hatalmasat játszott, viszont kíváncsi vagyok CR-nél mikor borul a bili. Konkrétan az első gólnál tipikusan olyan eset volt mikor Özil lepasszolta volna Sérónak. Kicsit Isco-t is olyannak látom mint CR-t, fiatal kora ellenére megvan az önbizalma. Ha megvan a helyzet elvállalja, de nem fogja csak azért lepaszolni mert CR az CR. Ennek most elvette az élét hogy CR utána rúgott párat, de ha ezen múlnak majd a góljai nem csodálkoznék ha hisztizne. Amíg Isco berúgja maga is, addig nekem ok, csak tartok tőle hogy így nem lesz rekord.

DM mellett - mai játék ellenére - nekem Illara rejtély (Nachot felejtsük el). 1 jó szerelés, 1 jó hosszú passz és egy löbbölés (ami les lett). A többi pedig 3261 passz hátrafelé... Innen azért még azért hosszú az út felfele.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. szeptember 18., szerda 9:21

Lópezt életemben először elismerem mint a Real Madrid elsőszámú
Egy hét múlva López megint kap egy gólt, amit a védőink hoztak létre, a maradék 10 bravúrja mellett és újra jössz majd, hogy de hát izé casillas az isten, az izé kurva jó kapus, izé rakjuk be rakjuk be, lópez szar.
kezdesz kurva unalmas lenni ezzel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 18., szerda 8:43

A harmadik gólig abszolút pariban voltak, de ott teljesen megtörtek, utána tudtuk csak átvenni a játék irányítását, kezdtünk el birtokolni nagyobb részben a labdát.
Szerintem jó taktikát választott Ancelotti. Ebben a török csapatban 45-60 perc erőfoci volt, amolyan Mourinho stlye. Nyomnak, nyomnak, és annyi gólt rúgnak, ahány csak összejön, aztán jön egy félidőnyi bekkelés. Szerencsétlenségükre Diegó hozta a formáját, Casillas is védett egyet, valamint el is töketlenkedtek pár helyzetet, mi pedig betaláltunk.

Aztán mikor elfogyott az erejük, fel lett tolva a csapat, és szétkapták őket, ahogy kell. 0-3-at vártam, hasonló játékképpel, de alaposan felülmúlták a várakozásaimat.

Amíg nincs összeérve a csapat, amíg a középpálya nem érzi a szélen beinduló játékosokat, nem érzik CR/Bale mozgását, addig ilyesmi várható szerintem. A klasszikusra már meglesz a saját rendszerünk remélhetőleg, bár az a k*rva válogatott szünet nagyon nem kéne oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 18., szerda 8:38

miVida írta: ugyanakkor nem kontrákra játszottunk, hanem támadtunk... egy kicsit szedett-vetett volt, de már van jele annak, hogy Ancelotti valami mást akar, mint amit Mourinho játszatott velünk - eredménytelenül
Hát én valahogy teljesen máshogy láttam ezt a meccset. Ez a Galata lényegében magát verte meg, a sok kihagyott helyzet, valamint a orbitális védelmi hibák megbosszulták magukat. A harmadik gólig abszolút pariban voltak, de ott teljesen megtörtek, utána tudtuk csak átvenni a játék irányítását, kezdtünk el birtokolni nagyobb részben a labdát.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 18., szerda 8:27

DavieS írta:
miVida írta:NAgyon nagyon tetszett a mai Real játéka
írjál már nekünk arról pár sort, hogy mi volt olyan tetszetős a mai játékunkban, igazán érdekelne.
miVida írta:Lópezt életemben először elismerem mint a Real Madrid elsőszámú kapusa
és ezt most hogyan? miért pont most, 25 percet kellett melóznia, utána nyaralhatott.

:hmmm: :hmmm: érdekes vagy.
hogy mi tetszett? :) szerintem volt nagyon sok akarat, harcoltak a játékosok, nem álltunk vissza 2-0nál, hanem folytattuk a kapu hajkúrázását, aztán ez a Bale-Ronaldo-Benzema trio is kezd kialakulni, ugyanakkor nem kontrákra játszottunk, hanem támadtunk... egy kicsit szedett-vetett volt, de már van jele annak, hogy Ancelotti valami mást akar, mint amit Mourinho játszatott velünk - eredménytelenül :) Amúgy semmi különös, télleg igazából csak 6-ot lőttünk egy olyan büszke Galatasaraynak, akik mindenáron le akartak győzni és hajtottak a gólra (és hát az jelez vmit, hogy az 5. bekapott gól után lőtték... még akkor is harcoltak) Na mindegy, ez még nm az a Real, amit én látni akarok, de egy Villareal utáni meccs után én örülök, optimista vagyok, és hülye leszek 6-1nél oltani a csapatomat... azt meghagyom azoknak, akiknek feltűnési viszketettségük van, akik nem állják meg, hogy ne oltsák a másikat :shutup: és a büszke fajtának, akik nem bírnak annyit mondani, hogy gratuláltok a csapatnak, tetszett a játék. :) (a mindenkori elégedetlenek pedig pukkadjanak meg, kapjanak aranyeret :mrgreen: megérdemlik)

na lássuk ki nem bír még magával... ja, primrose:
Bale pedig... :roll: na, majd lesz jobb is

bocs, de nem értem mit vársz tőle ennyi idő után. ez volt a második meccse, az elsőn gólt lőtt, most pedig 20 perc alatt benne volt egy gólunkban, de talán CR utoló góljánál is ő szerezte meg a labdát.
na hát én nem tudom melyik szavamból szedted azt, hogy Bale sz.r volt a meccsen :) már ecseteltem a "megy a meccs" topikban is, hogy tetszik, amit látok - a Bale-CR-Benzi hármas amit tesz, aztán majd ha még Isco is hozzájuk szokik az lesz a tuti. Bale jelenleg NINCS 100%os állapotban, szerintem egyértelmű. én NÉZTEM Tottenham meccseket, így az elvárásaim sokkal ngyobbak mint amit én tegnap Bale-től láttam, mert a tegnapi az ilyen Jesus Navas szint, semmi extra, viszont Bale az nem csak a legdrágább játékos, de a 3. legjobb a világon... tőle több várattatik el. Ronaldoról nem is beszélve... ok, lőtt 3at, de szinten alul játszott jóval (ezzel a véleménnyel nem csak én vagyok így)
tehát tartom, amit mondtam, Bale lesz jobb is, engem nem nyűgözött le a tegnapi játékával, mert SOKKAL többre képes ennél :)

Tbone:
inkább figyelni kéne, hogy épp ki beszél és mit mond :roll: Hajdú Attila ezzel éppen Messiéket oltotta...
nekem egyáltalán nem úgy tűnt, mittomén ki mondta, de a lényege az volt, hogy Ronaldo és Benzema addig nem passzolnak egymásnak, amíg gólt nem lőnek. Benzema pedig, amikor egy az egyben volt a kapussal, ahelyett, hogy mellette érkező Ronaldonak lepasszolta volna, belőtte - Neymar lepasszolta volna. - Ezzel tehát azt állította Hajdú (Várhidi hangján :mrgreen: ), hogy a Real sztárjai önzőek, ezzel szemben a katalánok milyen csúcs csapatjátékosok... :roll:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 18., szerda 8:21

Végre eljött az az idő amikor nem állunk vissza védekezni vezető pozícióban. Megtört a Galata és ezt ki is használtuk kegyetlenül! A kezdeti gyengeségünket arra fognám, hogy brutális volt a Galata szurkolótábora. Nehéz lehet ekkora ellenszurkolás közepette játszani. Szerencsére a gól/gólok megtörték a török drukkereket és játékosokat is és aztán játszhattuk a saját focinkat.
Összességében most is tisztán látszott, hogy már most Khedirára köröket ver Illarra, de még Casemiro is... Annyira lassú körülményes, hogy rossz nézni. Bale nekem még kicsit lámpalázasnak tűnik, mert messze nem azt hozza eddig amit láttam tőle, de így is most is benne volt 3 gólban :) . Számomra legszebb gól az volt amikor Bale futtatta CR-t, aki beadta Benyának :D ... Alig várom, hogy Varane és Marcelo is toppon legyen :roll:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 18., szerda 7:40

Lópezt életemben először elismerem mint a Real Madrid elsőszámú kapusa
de ezt is csak azért, mert Casillas lesérült (mmint akkor még úgy volt) :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 18., szerda 1:11

R.M.C.F írta:
DavieS írta:egy kicsit vegyük elő most Mourinhot,és játszuk le vele a második félidőt... :D kinek mennyi jött ki?
Megvoltak Jm hibái,de ő egy szarból csinált esélyes csapatot,és mindkétszer egy hajszálon(meg a bátortalanságán múlott) a BL döntőnk.
Az ő érdemei,elvitathatatlanok.
Ezzel teljes mertekben egyetertek. Mourinho hozta vissza a Real Madridot a legjobbak koze, vele sikerult 17 ev utan kupat nyerni, a rekord pontszamot es rugott golt is vele ertuk el. Az mar mas kerdes, hogy az utolso lepest a sajat makacssaga es egyeb tenyezok miatt nem sikerult megtegye. De ez mar ezerszer ki lett targyalva. Tavoznia kellett, de ennek ellenere is sokat koszonhetunk neki. Jelenleg viszont Ancelotti az, akire szuksegunk van.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 18., szerda 1:01

69erssam írta:
DavieS írta:egy kicsit vegyük elő most Mourinhot,és játszuk le vele a második félidőt... :D kinek mennyi jött ki?
Mou-val is voltak nagyobb sikereink..bár a meccs eleji játékunk alapján az első gól után sanszos hogy védekeztünk volna a lefújásig és csak kontrákkal próbálkoztunk volna. Bár itt is volt pár kontránk de legalább nem álltunk be sünbe
Mouval a kezdéstől sünbe ment volna a dolog, az első gólt meg nem adtuk, hanem kaptuk volna. A galata jól kezdett, ha ők lövik az elsőt akkor baj lehetett volna, mouval max X lehetett volna a meccs...ma a csapat jól megtalálta a labdatartós játék, és a kontrázás közti egyensúlyt, lényegében ez hozta a győzelmet. Elején gurigáztak, az ellenfél meg megtört, elfáradt, és olyan hibákat csinált ami szült egy 1:6-os meccset...álmomban sem gondoltam volna :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 18., szerda 0:58

DavieS írta:egy kicsit vegyük elő most Mourinhot,és játszuk le vele a második félidőt... :D kinek mennyi jött ki?

Megvoltak Jm hibái,de ő egy szarból csinált esélyes csapatot,és mindkétszer egy hajszálon(meg a bátortalanságán múlott) a BL döntőnk.
Az ő érdemei,elvitathatatlanok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég