Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 26., csütörtök 8:26

Ancelotti: "Jelen pillanatban a csapat lassan játszik, nincs kapcsolat a támadók és a védők között."
Remélem, észre veszi, hogy Khedirának semmi keresnivalója a kezdő közelében. Az az ember fizikai fájdalmat okoz. Annyira lassú gondolkodásban, megakasztja a támadásokat, védekezésben is gyenge, egyszerűen nem értem, nem tudom felfogni, hogy lehet alapkezdő. Ancelotti ezt jól benézte, most még megmentette a bíró a valagunkat, de remélem, tanul ebből az olasz. Ráadásul vannak emberek a keretben, akik 4. tétmeccsen nem kaptak egy percet sem, és pont Khedira posztján. Amennyire jó irányban indultunk el a felkészülés során, annyira nem értem azt, ami most folyik. Ez a kezdő, ezek a cserék...
Amúgy az Elche megérdemli a dicséretet. Nagyon fegyelmezettek voltak védekezésben, okosan támadtak le, végig bírták a tempót. Bizony megérdemelték volna az egy pontot. No de majd a sors visszaadja nekik, mondjuk a Barca ellen :shifty:
A 3 ponton kívül nem jut eszembe más pozitívum a tegnapi meccsel kapcsolatban.
Másrészt, aki azt gondolja, hogy Özil bejött volna a 60. percben és bármi változott volna, az átaludta a tavalyi szezont.
Ráadásul Özil tipikusan az a játékos, hogy ha a csapatnak szarul ment, neki extra szarul. Nem tudott volna tegnap semmit sem hozzátenni a játékunkhoz, sem kezdőként, sem csereként.
Merci Zizou!

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2013. szeptember 26., csütörtök 8:21

@Sonny írta:Hányszor felhúzták már a katalánok hasonló győzelemmel,most a mi meccsünkön döntött úgy a bíró,hogy nekünk kell megnyerni a meccset. :D Ennyi szerencse vagy segítség már járt nekünk is.
Játékról,mint olyan nem beszélhetünk,de fontos,hogy tartsuk a lépést kellenek a 3 pontok és ez meg van ezzel az ajándék 11-essel. Én örülök,hogy győztünk,akinek meg hányingere lett a saját csapatától azt csak sajnálni tudom,nem értem a hasonló hozzászólásokra miért van szükség.
engedd már meg kérlek, hogyha a játékosokat szapulni, és ocsmány jelzővel lehet illetni, akkor egy ilyen meccs után, amihez oly nagy kedvvel ültem le, és oly tökéletesen gyengén játszottunl, és még ide is ajándékozták, hagy forogjon már a gyomrom. Én az vagyok, aki segítség nélkül akar győzni. A barca szintre meg ne süllyedjünk már le kedves madridisták. Ha ilyenért a katalánokat tudjuk szapulni, akkor a saját csapatunk esetén se vélekedjünk másképp hasonló helyzetben. Akinek nem inge...

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 26., csütörtök 8:20

Kedves miVida és Madridone! Kicsit tanulmányozzátok már át azt a rohadt cserepadot! Cserék: Casillas, Varane, Jesé, Morata, Casemiro, Illarramendi, Carvajal. Azért ez annyira nem xar mint ahogy Ti leírtátok. Sőt! Másrészt, aki azt gondolja, hogy Özil bejött volna a 60. percben és bármi változott volna, az átaludta a tavalyi szezont. Ha nem értitek meg, hogy csak ilyen emberek hajlandóak padozni, akkor a mai klubfutball nem nektek való! Már elnézést...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. szeptember 26., csütörtök 8:15

Azt gondolom,h mar a kezdo el lett tevesztve,es nagyon ugy tunik az Arbeloa,Khedira kettos bejatszotta magat a mesternel, sajnos,szinte erthetetlen szamomra,h miert nem meri jatszatni Casemirot egy jo eloszezon utan,vagy mi a fa...ert a 80. percben hozza be Jeset,vagy nem is kuldi palyara? kezd kicsit Muris lenni ez a kezdo,hol van a rotalas? :ike:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 26., csütörtök 8:08

Te jó ég, csak éppen hamut ne szórjatok a fejetekre...minden csapatnak vannak gyenge meccsei, hát a bíró befújt egy tizit nem kell feltétlen örülni neki, de el kell fogadni ugyanúgy, mint amikor nem fújta be.
Egyesek azt hitték itt világverő csapat lesz, mindenkit 3-0-val elteszünk, a Barcát és a Bayernt beleértve...
Az ilyen most feljutott kiscsapatok a legveszélyesebbek, főleg idegenben. Egészen biztosan 2-szer akkora fordulaton pörögnek, mint a mieink, nem szerda-szombat játszanak, hanem heti 1 meccset, a válogatottba sem kell elmenjenek a játékosaik, rúgnak ahol érnek (9 sárga lap, az mi?), a realosok meg kimennek egy kicsit lazább mellénnyel, mint kéne aztán hamar megvan a baj.
Mondjuk Carlot sem mindig értem, Casemiro igazán érdemelt volna már lehetőséget, érdekes az interjúban is azt mondta fog lehetőséget adni azoknak is, akik keveset játszottak, erre feldobta az eddigi gálakezdőt..

Mindegy, szombaton ettől sokkal nehezebb meccsünk lesz, ha pontot vesztünk akkor már szép kis hátrányba leszünk...
A szerdait otthon be kell húzni mindenképpen, az nem kéne gondot jelentsen, aztán jönnek a csodás válogatott meccsek, számolgathatjuk a sérülteket...

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 26., csütörtök 7:19

na ilyenkor lenne jó egy fogalmatlan üzilke a PADRA, mert akármilyen szerencsétlen az az ember, MINŐSÉGIBB csere mint a jelen kínálat.. Callejón és Higu is jól jönne persze ilyenkor, de ha ezek mind maradtak volna, akkor kemény 95milkával lennénk szegényebbek... :kivagyhe:
amúgy nagyon bűzlött a tegnapi játék...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. szeptember 26., csütörtök 6:27

Hányszor felhúzták már a katalánok hasonló győzelemmel,most a mi meccsünkön döntött úgy a bíró,hogy nekünk kell megnyerni a meccset. :D Ennyi szerencse vagy segítség már járt nekünk is.
Játékról,mint olyan nem beszélhetünk,de fontos,hogy tartsuk a lépést kellenek a 3 pontok és ez meg van ezzel az ajándék 11-essel. Én örülök,hogy győztünk,akinek meg hányingere lett a saját csapatától azt csak sajnálni tudom,nem értem a hasonló hozzászólásokra miért van szükség.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 26., csütörtök 1:23

Szóra sem érdemes ez a meccs. :)
But he is a good boy...

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 26., csütörtök 1:07

Jól megosztja ez a "győzelem" a fórumot. Tökéletesen mutatja a jellemeket. Mint mikor valaki visszaadja a talált pénztárcát a tulajnak, valaki meg zsebre teszi és még az iratait is nevetve bevágja a kukába....
Hát szerintem nem.
Inkább olyan, mint amikor nézed a CNN-en a több millió éhező afrikait, és megsajnálod őket, aztán elkezded ekézni magad, hogy ugyan neked miért jobb, és miért ilyen gonosz a sors, vagy megsajnálod őket de "hát Istenem, ilyen az élet" mondattal továbbmész.. A tárcás példa azért rossz mert azt a szituációt te tudod befolyásolni. Elrakjam -e a pénzt vagy legyek becsületes és elküldjem a gazdájának? Meg tudod oldani magad is a problémát, de az afrikai éhezők helyzetén nem tudsz változtatni.
Inkább ilyen.
Egyértelmű, hogy nem érdemelt a csapat győzelmet, de tudsz ellene tenni valamit? Nem. Így alakult, punktum.
Lesz majd olyan, hogy megérdemli a Madrid a győzelmet, de csak x jár érte.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 26., csütörtök 1:04

Hát valami ilyesmire gondoltam én is... Carvajal azért tapasztaltabb védőmunkában mint Casemiro, és itt a legvégén már a 3 pont megtartásra mentünk... A vicc az lett, hogy végül pont Carvajal lett az egyik ludas... Amennyiben viszont jobban domináltunk volna könnyebben becserélte volna őket. Maradjunk annyiban, hogy Carlo tudja, de lehet ő se :)...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:49

Nem ertem mi a bajotok a cserevel!? Isco elfáradt és hétvégén is játszik...
-->
Carvajal középen szerinted jó ötlet volt, mikor van egy Casemiro a padon?
Egyrészt! :ozil:
Ja és Carlo eddig nem nagyon tudott cserélni... Vár a semmire... Aztán értelmetlen cserékkel "operál"... Remélem hamar tudja rossz szokásait orvosolni.
Másrészt; gyönyörű iskola példája annak, hogy az Isco, Modric, Benzema triónak "nincs" igazán értékelhető alternatívája a padon! :-* A padról jelenleg beszállni képes emberek a büdös életben nem fogják megváltoztatni egy ilyen meccs képét ....... Bale beépülésével lesz egy Di Maríank jolly jokerként 3 játékos helyére (B11, M19, I23) azt csá; hát nagyon finom lesz (Jesé Carlonál egyértelműen a bivaly Morata mögött áll a sorban, aki egyébként no comment kategória, szóval "jóság" van :agree: )!
Elche - Real Madrid 1-2
Szóra sem érdemes.
Egyetértek, szót nem érdemel ez a produktum, max. egy köszönetet a bírónak! :sly:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:44

Hat, a jo jatek az nalam nem ilyen. Szarok voltunk.

En amugy a gyozelemnek orulok. A biro ide fujta a vegen a tizivel, az tiszta sor. De leszarom, nem ez volt az elso ilyen eset a fociban, nem is az utolso. Az Elchet azert sajnalom, mert nem eppen igazsagos...

Viszont az hogy egy frissen feljutott nem eppen vilagvero csapat ellen ennyit tudunk eloadni, az rohadtul bassza a csoromet.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:44

Vannak rosszabb napok és jobbak... Nem kell ezt tùl agyalni. Ez persze cssk az én személyes véleményem, persze csak, ha lehet olyan...
Tényleg kötekedsz? :)
De nekünk is sok helyzetünk volt,
Én az Elche neve mellé három nagy helyzetet írnék, abból egy gól lett. Nekünk pedig ziccerünk szerintem nem volt. Vagy mire gondolsz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:42

El Unico, ha szerinted ma jól játszottunk, akkor milyen lehet a rossz?
Oké. Szerinted rosszul játszottunk. Szerintem meg nem,ha berúgjuk a helyzeteket,akkor azt mondanád most,fenomenálisan játszottunk. Csak a gólok hiányoztak,játékelemekben,összjátékban jobbak voltunk,a védelem is jól muzsikált,so-so,inkább az Elche támadásai voltak nagyon veszélyesek,illetve a pontrúgásokkal még mindig rengeteg problémánk van.

Talán jobb lenne,ha a csütörtöki nap folyamán értékelnének egyesek,főleg olyanok,akik állandóan csak a rosszat veszik észre. Ja igen,mert mindig csak a rosszra,a hibákra koncentrálnak,és bűnbakokat keresnek. Ezt nem rád értem realbeckham,hanem mindenkire,akinek pedig nem inge,nem veszi magára.
Érdekes megközelítés.
Szerintem a döntetlen lett volna igazságos. Nagyjából 10 perc foci volt a meccsen, és 80 perc küzdés, alibi, semmittevés.
Tény,nehéz mérkőzés volt,benne volt az Elche gól,akár több is. De nekünk is sok helyzetünk volt,ment mindkét szél,sok jó teljesítmény volt. Ez egy ilyen meccs volt,most erőteljesen kellett játszani és az átlagosnál többet kellett futni,szerelni,becsúszni,mászni,küzdeni,izzadni. És szerintem mi egy fokkal higgadtabban játszottunk,amire majdnem ráfizettünk,mert egyetlen alkalommal aludt be a védelem (de akkor nagyon),és abból gólt kaptunk.

Ui: Na de én most megyek,majd holnap elolvasom a véleményeket. Jó éjszakát!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2013. szeptember 26., csütörtök 0:44-kor.
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:41

Vannak rosszabb napok és jobbak... Nem kell ezt tùl agyalni. Ez csak az én személyes véleményem, persze csak, ha lehet olyan...

Khedira fent hagyását én sem értem... Fogalmatlan volt egész meccsen...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Géci 2013. szeptember 26., csütörtök 0:43-kor.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:38

Amùgy gyors volt a szélső és Carvajallal le akarta szedni...
arbeloa nem tudott 2 emberrel mit kezdeni, szerintem ez egy érhető csere volt
de hogy miért vette le modricot és dm-et, és miért hagyta fent khedirát meg benzemát, erről fingom sincs
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:37

Összegezve,megérdemelten nyertünk
Érdekes megközelítés.
Szerintem a döntetlen lett volna igazságos. Nagyjából 10 perc foci volt a meccsen, és 80 perc küzdés, alibi, semmittevés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:35

El Unico, ha szerinted ma jól játszottunk, akkor milyen lehet a rossz?

Igen CR duplázott. Nekem ez a pozitívom ma, hogy jön fel a gól.listán.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:27

Na. Akkor,rögtön közétek csapok: szerintem jól játszottunk. Igyekeztünk gyorsan játszani,erőltettük az egyérintős passzokat,ami ment is,néha-néha hiba csúszott egy-egy átadásba,de egyébként voltak szép támadásvezetések. Modric és Isco rengeteget melóztak ISMÉT,rengeteg labdát szereztek és mindig felértek a támadásokhoz,CR is volt hogy hátra ment labdát szerezni,igaz,utána el is adta,mert belekezdett egy felesleges cselbe. Di Maria előtt le a kalappal,megint ő dolgozott ma a legtöbbet,kikaparta a gesztenyét. Voltak megint eladott labdái,de ma mindenképp pozitív volt a játéka. Khedira olyan semleges volt,sokat volt üresjáratban,igazatok van,ez így nem segítség Modricéknak. Tényleg kellene egy Vidal féle játékos,nem feltétlenül ő,de egy hasonló kaliber. Casemiro is jól jönne,őt játszatni kéne,és lehetne még belőle egy bitang vkp.

CR kettőt vágott,problem? Benzema sokat volt játékban,viszont... most átesett a ló túloldalára. Most meg túl sokat lépett vissza,kérte a labdát,de nem ért be tizenhatoson belülre,eltűnt onnan,ahol lennie kéne,ááh. Nem tudom mi a gáz vele,igazából ő is inkább pozitív volt ma,labdákat is szerzett,üldözte az ellenfelet,folyamatosan zavarta a védőket a labdafelhozatalokban,és azért ez fontos elem Ancelotti szisztémájában. A Carvajal cserét nem értettem. Isco és Modric elfáradtak,nekik időszerű volt a csere,Illarramendi jó húzás volt,de Carvajal... ?! Morata is... kevés mint macisajtban a brümmögés. Abszolút nem Real Madrid szint,és ezt nem a maiak alapján mondom,hanem általánosságban. Az első,amit csinált,miután bekocogott a pályára,hogy teljesen feleslegesen feldönti az ellenfél védőjét... 1-1-nél. Volt egy kifejelt labdája szögletnél,és talán volt egy eladott labdája,ennyi.

Összegezve,megérdemelten nyertünk,DE NEM ÍGY KELLETT VOLNA. Ez a meccs a miénk lehetett volna sokkal könnyebben is,mert jól és gyorsan játszottunk,Lopez is miket védett... sok helyzetünk volt,mentek a be passzok a védők közé,jóval kevesebbet ívelgettek most a védőink,ami számomra örömteli.

Szóval,nem értek egyet sokatokkal,akik megint fanyalognak,és nem tudnak örülni,hogy végre most mellénk állt a szerencse (és a bíró is). Ez van,hány ilyen volt a Barcánál. Hosszútávon kiegyenlítődik minden,Isten egyik kezével elvesz,a másikkal visszaad. :coffee:

Keep calm,and Hala Madrid! Good at night Madridistas. :)
:goat:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 26., csütörtök 0:21

Jól megosztja ez a "győzelem" a fórumot. Tökéletesen mutatja a jellemeket. Mint mikor valaki visszaadja a talált pénztárcát a tulajnak, valaki meg zsebre teszi és még az iratait is nevetve bevágja a kukába....
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég