Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. szeptember 27., csütörtök 10:52

tibi18 írta: Nem is értem a Róma ellen mi volt... :hmmm:
Rómát kár ide venni, láthatod még egy bologna is megverte őket sima 2:0ra a meccsünk után.
Tegnapi meccs és aközött kár párhuzamot vonni. Legszörnyűbb az volt az egészben, hogy 1 percig nem volt esélyünk.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. szeptember 27., csütörtök 10:40

tibi18 írta: Nem is értem a Róma ellen mi volt... :hmmm:
A Roma egy sima középcsapat, Bl meccs volt, amit általában komolyabban veszünk, Isco szabadrúgásból megszerezte a vezetést (addig lófasz volt a játékunk) és nem volt ott Machín, aki brutál jól felmérte a játékunkat és felkészítette ellene a csapatát. Érdekes a két meccs hőtérképeit összevetni, mennyire másképp helyezkedtek a csapatrészek akkor és most és a Sevilla mennyire alakította át az alapvetően 352-es hadrendjét erre a meccsre.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. szeptember 27., csütörtök 10:31

házon belül kéne rendet rakni először aztán megnézni az igazolásokat. amit ramos csinál cé távozása óta, elképesztő arca lett (eddig is volt, de cr jelenléte visszafogta), elől kolbászol amikor akar, szabdrúgásokat elveszi a jobb lövőktől, hátul nem végzi a dolgát. marcelót hagyjuk is a picsába két éve már csak a mezét viszi ki, büdös a sprint, elől csinál néha valamit, de minden meccsen életveszély. kroos-modric rongyosra vannak játszatva évek óta. modric már öregszik is. elől meg asensióra építünk, meg benzemát erőltetjük, mert ez szószerint erőltetés. béla meg nem egy vezéralkat.

már rég marianónak kellene kezdenie, bale egyik oldalán a másikon meg karim. hazard le nem igazolása egy kurva nagy vicc, amitől csak az nevetségesebb, hogy perez egy bohócra vár, akiért akármennyit kifizetne.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 27., csütörtök 10:25

Tegnap Varane is szepen beszallt Ramos es Marci melle es nagyjabol az o szintjuket hozta. Viszont annyiban egy kicsit vedenem oket, hogy ilyen gyenge kozeppalyas vedekezes mellett nincs konnyu dolguk. Szinte folyamatosan nyomas alatt volt a vedelem. Talan a legrosszabb meccset hozta le az MCK.

Pont ettol feltem a szezon elott, hogy ennyire nulla lesz a csapat tamadasban jobb csapatok ellen. Hazard ugy kellett volna, mint egy falat kenyer.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. szeptember 27., csütörtök 10:05

Ja és már nem tudtam szerkeszteni de a matracék elleni meccs,ha nem lesz meg el fog kezdeni inogni a pad lopi alatt.Amit nem szeretnék, mert jelenleg nincsenek jó megoldások a piacon a helyére és amúgy is kíváncsi vagyok,hogy ebből mi sül ki tavaszra.
Jó hülyék lennénk ha elküldenénk szezon közben. Hiába próbálja játékostól edzőig tagadni mindenki, a csapat jóllakott. Marcelon, Ramoson látszik ez a legjobban, de hiába veszed elő őket, 4 BL-t nyertünk könyörgöm 5 év alatt. Modric benne van a korban már, sebessége nem a régi, Bale sem úgy futkározik mint angliában, érthető, hogy labdabirtoklásra építjük a játékot. Reális elvárás idénre szerintem a BL negyeddöntő és a második hely a bajnokságban. Kupára akár rá is mehetnénk, ha elkattan egy ilyen Sevilla féle csapat a barca ellen és eltakaritja őket.
Love football, hate antifa.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. szeptember 27., csütörtök 10:04

Sajnos, ami engem a legjobban bosszant, hogy idén a védekezésünk gyakorlatilag kuka.. Pedig nem mondható, hogy az a 6-7 ember a védelemben és középpályán most nyomulna együtt először. Ami a legjobban idegesít, az az, hogy kegyetlen flegma a Marcelo - Ramos - Casemiro trió.. hibát, hibára halmoznak és az arcon kívül más nincs pályán.. Pedig ebből kettő csapatkapitány.. Minden szar megtörtént tegnap, ami csak lehet. Félpályán eladott labdából kontra, saját szögletünk után kontra stb. Elöl semmi elképzelés, ha meg kapu elé érnek belevágják a kapusba. Szóval nagyon messze vagyunk az ideálistól, rengeteget kell, főleg morálisan fejlődni. Nem is értem a Róma ellen mi volt... :hmmm:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. szeptember 27., csütörtök 9:26

Lenyugodva sem látom másképp a meccset. Nem értem továbbra se a barca verés tudatában hogy játszhattunk ennyire semmilyen módon. Várom az atm meccset nagyon, ha nem élesedik a játékunk akkor hamar lefő a kávé lopénak. Nekem szimpi fószernak tűnik de amit képvisel elavult a mai fociban, vizvalasztó lesz számára ez a hónap atletico meccsel kezdve barca meccsig bezárólag.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. szeptember 27., csütörtök 9:21

Az a tudatos visszaállás azért így nem teljesen pontos.

A Sevilla minden csapat ellen megnyomja kegyetlenül az elejét, aztán szépen visszaállnak és teljesen kontrákra rendezkednek be, amikor kezd fogyni az erő. Meg lehet nézni a korábbi meccseiket, hogy a góljaik döntő többségét a meccsek elején, az első félidőben szerzik. Erre talán érdemes lett volna készülni, mert a tavalyi szezonban is leginkább ez jellemezte őket. Ráadásul szinte tökéletes a csapatuk a gyors kontrajátékra.

Remélem Lopetegui tanul ebből a meccsből és le tudja szűrni a megfelelő következtetéseket.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. szeptember 27., csütörtök 9:17

A szezon legrosszabb meccse volt sajnos.
Ennyi.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:57

a masodik valamivel jobb volt, ott a 60. percben ha bale kepes elrakni a labdat a kapussal szemben akkor nagy meccs lehetett volna. igazabol semmi nem jott ossze,
dehogy lett volna. sevilla tudatosan visszaállt hogy akkor gyertek. hát nem mentünk. vagyis bale egyszer ment de akkor sem lett volna semmi ha az gól. megkíméltek minket a töméstől. fordított esetben 10 ember ellen valszeg mi sem tömtük volna őket ki.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:48

Nem követtem annyira, és valószínűleg nem ezen múlott, de magyarázza már meg valaki, hogy ha van 2 TOP formában levő jobbszélsőnk, akkor mi a bánatér kezd Nacho a szélen? Nincs semmi bajom Nachoval egyébként.
Carvajal sérült, Odriozola sérült, LV és Asensio lenne TOP formában? :lol:
Asensio tegnap annyit ért mint a földbeszúrt bot, cserének maradhat felőlem, de kezdőhöz mindig is kevés lesz. LV meg LV.
Amúgy jó döntés volt, hogy nem jött tegnap Vini, ilyen eredménynél nem raknék be egy fiatal tehetséget.
Love football, hate antifa.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:48

Ezt a vereséget egyértelműen Lope számlájára írom. Meglátjuk tud e tanulni belőle.
Alapvető koncepciós gondok vannak. A gólérzékeny szélsőinket odaragasztotta az oldalvonalhoz, a feladatukat mással akarja megoldani (korábban Marcelo, Carvajal, most Kroos, Modric), Karimot egyedüli centerben használja, ész (biztosítás) nélkül megyünk át az ellenfél térfelére a teljes csapattal, hogy csak párat említsek. Emellett elég érdekesen ""használja"" a keretet, amire R24 is utalt. Ami még szembetűnő, hogy Isco-n kívül senki nem vállalja fel az 1v1-eket, ami ehhez a focihoz elengedhetetlen lenne (Vini-t lehetne erre használni, de nem, jobb neki a libalegelőkön bukdácsolni a ""tehetségek"" között). Csak megy a sokpasszos, elmozgásos rityi-rötyi (a sűrűjében ez is elég pontatlanul), de ha az ellenfél szervezett tud maradni, akkor ezzel nem érünk semmit.
Tipikusan a ráerőltetem a stílusomat a keretre aztán vagy bejön, vagy nem. Többnyire nem. Meglátjuk, van még ideje dolgozni, reméljük él vele.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:44

Hamar elment az cím, hogy mi kaptuk a legkevesebb gólt. :|

Az a baj, hogy ha tegnap nyertünk volna, akkor legalább az Atmaval szemben "kellemes" előnyünk lett volna, ehelyett az van, hogy ha szombaton elvernek minket (sajnos szokásuk), akkor előznek.

Az első félidő teljesen kilátástalan volt, ott az volt az érzésem, hogy nagyon megszórják a csapatot. A második félidő olyan volt, ahogyan előzetesen elképzeltem, helyzetek itt is, ott is, majd x. Ha Bale elrakta volna a kapus elleni 1-1-et, akkor még egy bajnoki címes szerencsepakkal a döntetlen is meglehetett volna.

Benzema sajnos mérkőzések óta gyenge, (én nagy ekézője vagyok Marianonak) de inkább őt nézem, mint az eszetlenül rohangáló új 7-esünket. Rém idegesítő számomra a fószer. Folyamatosan lesen van, és mindent ellő.
Ramos, Marcelo gyenge, sokan (joggal) megkérdőjelezték Dani Alves helyet a gála csapatban, de Marceloé is elég kérdéses.
Nacho tisztes helytállást nyújt szélső védőben, de nincs benne a szükséges extra, maradjon csak középen, ott tanár.
Kroos is ritka gyenge meccset hozott, rengeteg alapvető hibával.
Casemiro a második félidőben nagyjából harmadik kh-t játszott, amit teljesen szükségtelen volt, őt kellett volna lehozni, csak gondolom Modric még mindig fáradt lehet.
Asensiot én még nem kritizálom, max majd fél év kezdőség után.
Bale egyedül rúghatott volna 3 gólt, no comment.

Egyelőre felesleges temetni a csapatot, de nagy bajok lehetnek, ha a hétvégén nem tartjuk otthon a három pontot.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:39

Nem követtem annyira, és valószínűleg nem ezen múlott, de magyarázza már meg valaki, hogy ha van 2 TOP formában levő jobbszélsőnk, akkor mi a bánatér kezd Nacho a szélen? Nincs semmi bajom Nachoval egyébként.
Marcelo mellé kellett volna konkurens játékost igazolni.
Ramossal és vele hatalmas gondok lesznek a közeljövőben. Kérdés mit lehet kezdeni ezzel?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:37

kár, hogy nincs csak 1 minőségi védőcserénk...
Ramost és Marcelot is pár meccsen a padon kellene hagyni
ez borzasztó volt a részükről, és már nem először :(

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:22

Jó, hogy védtem őket a szuperkupa után, hogy ilyen laza, flegma hibákból 5 meccsenként van 1... :lol: Erre Marcelo elpasszolja magát, aztam 3 ütemkéséssel kezd vissza futni az emberével, míg Ramos csak kocog vissza. A 2. gólnál 6 játékos nem regál a kipattanóra csak az André Silva, a 3-nál meg Marcelo csinál egy alibi felyest, míg a többiek szintén végig mozizzák, hogy a visszafejelt labdára egyedül Ben Yedder robban. Kár ezekért, mert a 2. félidővel nem volt gond. Na majd az Atma ellen. :sly: Így, hogy a Barca is szalad bele a pofonokba, ráadásul kis csapatok ellen, nincs akkora gond. Ráadásul mi túl vagyink idegenben egy Bilbaon meg Sevillan. Nekik még csak most jön a java.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62875
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:21

Kerlon írta:Ha az Atma ellen sem tudunk nyerni, akkor 4 komolyabb meccsből nem nyertünk idén 1et se. Szép előjel lenne.
A Barca meg két kiscsapat ellen betlizett. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:11

Ha az Atma ellen sem tudunk nyerni, akkor 4 komolyabb meccsből nem nyertünk idén 1et se. Szép előjel lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:59

Atma ellen sem vagyok bizakodó. Ez a Lopi stílus a komolyabb csapatok ellen nem működik. Bár azt nem tudom a Sevilla mióta lett komoly csapat, de sebaj, azzá tetük őket..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62875
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:56

Kerlon írta:Nekem eddig megszokhatatlan látvány Courtois a kapuban, annak ellenére, hogy nem hibázott. Keylor viszont sokkal élesebbnek és koncentráltabbnak tűnik a kapuban.

Btw nem most, hanem hétvégén kellett volna Benzemát is padra rakni, Marceloval meg már nem tudom mit lehetne kezdeni. Illetve de, igazolni a kezdőbe.
Az Atma ellen egyértelműen egy bulldog is kell előre, van is ilyenünk Mariano személyében. De mivel Isco kiesett, így Karimnak még akár lett is volna hely. Így viszont vagy Asensio vagy Karim.
Mert remélem hogy nem a BAB-bal megyünk ki. Karim elbirkózik ugyan, de könnyen megeszi két védő, Asensio meg kevés az ilyen játékhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég