Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:55

Szóval... van két olyan játékosunk, akinek a fizetése + vásárlási ára összesen kiteszi az ellenfél csapatának átigazolási keretét (esetleg a csapat összértékét) illetve az egész csapatuk fizetését, és egy nyamvadt gólt nem tudnak lőni.
A fociban semmilyen szinten nem mérvadó ez a konzekvencia.


Gratulálni kell az AM-nak,megérdemelték,én ugyan győzelmet vártam,és ez meglepett,mármint a vereség,mert a rossz játék képe alapján is látni kell,összességében a real a jobb csapat,de még messze nem játszik focit.
Ezt mondjuk nem is nagyon várhatjuk el,tudatában az elmúlt kb 10 év edző és szerkezet keringőjének,ami a csapat egység és eredménycentrikusság legnagyobb ellenfele.
Ma sem az AM vert meg minket,ezt azért érezni lehetett,bár kb 20 (effektiv) percben jobbak voltak,és a maradék időben is remekül védekeztek(mi meg hiába birtokoltuk a labdát többet,nem jutottunk vele sokra),sőt tolták fel a védekezést 30-ra,hogy átlövés se legyen,vagy jó ütempassz,azt kell hogy mondjam,én nem vagyok nagyon elkeseredve,mivel a csapat újra lett élesztve a nyáron.....sokadjára.
Aki szerint diego costa tisztességesen focizik,az ne rabolja senki idejét a labdarúgás nevű sportban tovább,mert az nem lát az orránál tovább,verjen csipkét vagy áruljon kaparós sorsjegyet,hátha abban sikere lesz.
Simeone jól összefogta őket,két vonalban erősen védekeztek,azt a szélen kellett volna áttörni,de cr gyenge volt,arbeloa,dm és majd bale is kevés volt.

MOdric nem kezdetése hiba volt,nem tudom CA is mit akar khedirától,sir a labda a lábán,lassu,nehézkes,nem ide való.
Ronaldora igaz amit egyikőtök irt a meccs elején,amig nem lő gólt addig baj van vele,de nem akarom bántani,mert egyébként példa értékű a játékhoz fűződő viszonya.

Összegezve:
Costa riasztóan ronda
Simeone kissé elment olasz dizájnba hajjal

lopez haja rendezetlen mint egy bevetetlen ágy
Ronaldo többizben is stadionbúkiii
Arbeloa már fenn a twitteren
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:53

Official: a bronzért harcolunk. :vivo:

Ezt a meccset elcsesztük. De nem csak ma, hanem az előszezonnal kezdve mindennel. És nem csak a meccset csesztük el, hanem a szezont is.

A mai kezdőnk egy vicc volt. Illara kezdett Modric helyett? Miért? Miért pont a szezon egyik legnehezebb bajnokiján? Modric a múlt héten pihent, mi a francért kellett megint pihentetni? Illara szánalmasan súlytalan volt a kp-n, de ezt meg is lehetett jósolni. Modric beállásával javult is a játékunk középen, igaz nem sokat. Mert hát Ancelotti a második félidei cseréket is elszúrta. A Modric-Illara csere indokolt volt, de a Bale-DM csere szimpla butaság. Ancelotti lehozta az egyetlen játékosunkat, aki a beadásaival komoly veszélyt teremtett az Atma kapui előtt, egy olyan emberért, aki nincs játékban, és felállt védelmek ellen pláne haszontalan. DM az összes játékelemben, ami hasznos lett volna az Atma ellen, szignifikánsan jobb, mint Bale. Ráadásul még jól is játszott... Persze a gyenge láncszemek (Khedira, Benzema, Isco, CR) a pályán maradtak. Aztán a végén a Morata-Isco csere... Morata, aki az egyetlen játékosunk, aki lefelé szignifikánsan kilóg, pályára lép az egyetlen játékosunk helyett, akitől még várhattunk valami váratlant. Ancelotti minden húzásával tovább gyengítette a pozíciónkat a meccsen. Nagyon komoly hibákat követett el. Azt eddig is tudtuk, hogy nem tud cserélni, de a mai produkciója kabaré volt.

A csapatnak van egy kibaszott nagy hiányossága: Modricon és Di Marián kívül nincs olyan játékosunk, aki képes utolsó passzokat adni. Isco ebben a mutatóban eddig nem mutatott semmit, és hajlok arra, hogy ez nem az erőssége a csávónak. Ez nem lenne nagy baj, ha hozta volna az eddigi teljesítményét. De úgy látszik felállt védelmek ellen ő is kevés. Özil is az volt, de legalább tőle számíthattunk 1-2 utolsó passzra.

Bale-CR párosnak eddig csak a hátrányait látjuk. Ezeket az embereket ki kellene szolgálni, de sem Isco, sem Benzema, sem Illara, sem Khedira nem képes ezt megtenni. Kiszolgálás nélkül a két robotunk hasztalan. Mert az tuti, hogy ők egymást nem fogják kiszolgálni. Újabb kontraindikáció Özil elengedése ellen, de mégis megtörtént. Bale pedig gyenge igazolás volt. Ez látszik rajta. A spanyol játékhoz hozzá sem tud szagolni, hely nélkül csak fuldoklik. Egy köré, az ő kiszolgálására épített csapatban talán jó lehetne, de jelenleg ettől messze állunk, főleg CR-rel a fedélzeten. És CR jelenleg klasszisokkal jobb nála. A kettejük egyszerre egy csapatban szerepeltetése szánalmas hiba.

Benzema elől súlytalan, ha labdát kap, akkor veszélyes lehet, de kiszolgálás nélkül ő is gyenge. Helyzeteket nem tud teremteni, így a pályán 3 olyan játékos jelenléte, akiket ki kellene szolgálni luxus. Mivel 100 millás játékos nem ülhet a padon, én megpróbálkoznék DM-mel hamis kilences pozícióban. Dm beadásai voltak ma az egyetlen veszélyes játékelemünk, de ide kellett volna egy jól fejelő center. Egy újabb indok egy csatár igazolására.

Összegzés: Az előszezon hibái, hiányosságai rossz igazolásai, csúnyán megbosszulják magukat, amit csak tetéz, hogy egy gyenge edzőt szerződtetünk, akiről egyébként is tudni lehetett, hogy nem jó edző. Innentől kezdve a bajnokság elúszott, be lehet építeni Jesét, és rá kell gyúrni a BL-re, hogy addigra összeálljon a csapat. A csoportból továbbmegyünk, de szerintem egy komolyabb csapat ki fog minket ejteni. Mert ez az Atma erős, de nem elit, és mégis simán lemostak minket a pályáról.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:52

Borzasztó csalódás idén ez a csapat. Talán a harmadik bajnoki meccsünkön írtam a fórumban, hogy nincs fejlődés és szemmel látható javulás a csapaton, akkor azonban többen is azzal reflektáltak, hogy felesleges a türelmetlenkedés, mert még nagyon a kezdeti szakaszban járunk és össze kell szoknia a csapatnak. Hetedik fordulóban járunk, ami még mindig nem egy késői szakasz, de fejlődés és javulás továbbra sincs, sőt, úgy gondolom, hogy hétről hétre rosszabb a játékunk. Az Elche ellen bírói bakik miatt nyerhettünk, itt meg kész csoda, hogy megúsztuk egy góllal. Nem a vereség bánt, hanem a játék képe. Egy óriási giccshalmaz ami a csapatnál megy, elherdált milliókkal, világ legdrágább fizukkal, de eredmény az sosincs. Talán túl hamar ünnepeltek itt egyesek Mou távozása után, szerintem ő nagyon is jól látta, hogy szar van a p*lacsintába, de nem engedték hogy jobban belenyúljon. A játék képe persze az ő irányítása alatt is sz*r volt, de azon időkben legalább mi voltunk a világ legjobb kontra csapata, ami egy Realra nézve nem túl hízelgő, de legalább ez ott volt. Hogy idén leszünk-e valamiben a legjobbak, abban nem vagyok olyan biztos.
Van 1-2 játékos, akiket alapból el kéne távolítani ettől a klubtól, mert nemcsak hogy gyengén játszanak, de 1-1 ilyen feszültebb rangadón a csapatra is szégyent hoznak. Ők a mi kis erőembereink. Itt van máris Arbeloa, akinek szerintem egész meccsen nem esett le, hogy ő focista, mert eszébe nem jutott védekezés közben a labdát keresni, sokkal inkább az ellenfél aprítására törekedett. Nem az első eset és nem is az utolsó. Utána meg csak mi magunk szurkolók magyarázkodhatunk, hogy egy ilyen unintelligens focista mit keres egyáltalán a Real Madrid közelében. Ilyen még Pepe is, aki nálam már évek óta a no comment kategória, hiába voltak olykor jó meccsei, amennyi botrányt megélt ő a Realban, az alapján nagyon is kijelenthetjük, h nem érte meg azt a sok pénzt. Agyban a béka szintjén lehet, a Getafes botránya óta behúzott farokkal kéne játszania, de ez az ember ma is csak a testét rakta oda mindenhova, a labdát szabályosan megszereznie, vagy jó helyre passzolnia már eszébe nem jutott volna. Ramos lenne ebben a témában a harmadik delikvens, de ő tud focizni, mondjuk nagyjából neki is annyi esze van, mint amennyi az arcán látszik. Rossz belegondolni, hogy ő a második számú csapatkapitányunk. Sunyi és aljas, teljesen mindegy, hogy az interjúiban egy jámbor kölyökképű valaki, a pályán igenis sunyizik, utána meg perceken át értetlenkedik, ezzel értékes perceket szerezve az ellenfélnek. Varane hol vagy? Intelligens, botránymentes, technikás és méltó hozzáállás. Ez az ami ezzel a három fecskével ott hátul nincs meg és ha ezek egyszerre vannak a pályán, ráadásul egy Atletico ellen, akkor olyan mintha birkózó meccset néznénk. Ami a többieket illeti:

Lopez: a gól sakk matt szituáció volt, egyébként meg voltak bravúrjai.
Coentrao: az ő játéka sem tetszett különösebben, de szerintem a védelemből neki volt a legtöbb szabályos szerelése, a végén pedig nem egyszer mentett középről, ami ugyebár baromira nem az ő feladata lett volna. Előre játékban nulla, de ma azon az oldalon a partnere, CR is akkora nulla volt, hogy szerintem ha Marcelo is játszik, akkor sem vagyunk kimentve, mert egészen egyszerűen nem volt kivel összejátszania.
Khedira: lehet szidni ezt az embert, de Carlo felelőssége őt berakni. Közek sem Real Madrid szint, nálam még a padot sem üti meg. Abszolút zéró, és értetlenkedek h mit keres ez a pálya közelében egy Real Madridnál.
Illara: Előző meccsén jó volt, ma gyenge volt. Neki nem szabadna eladni olyan könnyedén a labdákat ahogy ma tette. Majd ha több klasszis meccs lesz, akkor megnyugszok őt illetőleg, addig marad az idegeskedés, hogy talán egy óriási fail igazolást hajtottunk idén is végre.
Isco: Pár szebb labdatartás, de semmi különös. Lecserélni azért nem kellett volna. Még mindig kicsit kérkedve állok hozzá, mert kíváncsi vagyok, hogy nagyobb csapatok ellen a BL-ben, vagy akár egy Clasicon mi lesz. Remélem azt mindenki tudja, hogy őt Özil helyett igazoltuk és minimum azt a szintet le kell hoznia amit a németnek az első évében. Remélem pozitívan kerülünk ki az ő történetéből, a potenciált már láttuk, hogy megvan benne.
Di Maria: Igazi agyatlan énjét vette ma elő, nagyjából ez jellemzi őt, nem kell itt bedőlni, csak mert volt pár jó meccse. Az dicséretes, hogy összeszedte magát, de igazából nekem sosem a hozzáállásával volt bajom, mert szerintem minden meccsen túlbuzgóság jellemezte. Idén valamelyest pontosítani tudott a játékán, vagy csúnyábban fogalmazva, agyat növesztett, de csodák nincsenek, szerintem hosszabb távon úgysem ez a játék jellemezte volna, és ezt függetlenül attól mondom, hogy ez volt idén az első rosszabb meccse. Reálisan nézve, egy szebb világban ő a kezdő közelébe se kerülhetne.
Cristiano Ronaldo: ezért valószínűleg kapni fogok a fejemre, de leírom. Ronaldo egy fantasztikus játékos, de az utóbbi években az itten fociját mint egyfajta erőltetett menetnek érzem. Szép azok a statisztikák, igen. Nagyon tetszetősek és mutatósak. Tényleg. De mindez nálam, mint Real Madrid szurkolóként eltörpül, ha látom, hogy BL trófeát még nem nyertünk vele. Igen, most nyilván erre mondanák azt, hogy erről őt ehet a legkevésbé, de ez engem egy cseppet sem izgat. Ezért volt pl. más egy Zizouval aki jött, látott és győzött. Igazi karmestere volt a csapatnak. Akkoriban ő hozta neki el a BL trófeát, Ronaldonak ez még nem jött össze. Tök mind1, hogy most is három gólt akasztott a Galatának, ő egyébként is a világ legjobb (?) és legdrágább játékosa, szóval lője csak a gólokat, de az elődöntőbe is, vagy majd a döntőbe is, ha bejutunk. Ami a mai produkcióját illeti… borzasztó volt. Konkrétan egy passza sem volt jó. A cseleire már nem térek ki, mert ilyen téren nagyon leegyszerűsödött, és már inkább azon lepődnék meg, ha egyszerre elvinné 3 vagy még több játékos mellett. Van, aki erre képes, igaz az nem a Real Madridban játszik, és szerintem sem ekkor a különbség a két játékos között, mint amit az aranylabda szavazás eredményei mutatnak, de tény, hogy a törpének sokkal kifinomultabb, vagy ha úgy tetszik szebb a játéka. Nem nagyon merek találgatni, hogy mi lesz akkor ha Ronaldo lelassul, vagy ha veszít a fizikumából. Nah de amíg itt van, addig is szurkoljunk hogy megdöntsön minden statisztikát, meg előzze be Öcsi bácsit, meg Raúlt meg tököm tudja még kit. Megírhatja itt az egyéni történetét, de már a Realt is sikeresnek akarom látni. Számomra ez blama, hogy ilyen eredményekkel, ennyi góllal, ilyen sok elköltött pénzzel egy rohadt bajnokságot tudtunk nyerni a Perez éra óta. Mindezt nem Ronaldo nyakába varrom, csak szeretném ha végre már a csapat érdekei is előtérbe kerülnének és ne minden évben az ő harcát látnánk és ráhegyeznénk ki a hangsúlyt.
Benzema: Kevés labdát kapott, amit megkapott azt nagyjából jó helyre tudta passzolni, de igazából baromira kevés az emberünk. Lehet itt szidni Moratat (sajnos ma én is megtettem a topikjába), de ez az egész nem az ő hibája, hogy ő az az ember, akire csereként számítanunk kell. Itt a probléma ott kezdődik, hogy megbíztunk a franciába, hogy képes vinni a csatárposztot, de ez egyelőre nem látszik. Engem nem érdekel, hogy nem kapott ma sok labdát. Igen, ez így van. De akkor is töketlen volt ma, volt nem egy szituáció amikor tűzközelben elpattant tőle a labda, és igazából ez annyira jellemzi őt… mm. nem az elpattant labda, mert az pont nem jellemző rá, hanem az, hogy egyáltalán nem számít olykor 1-1 ilyen labdára és meglepődik ha épp a 16oson belül ezeket neki passzoljuk. Töketlen, lassúnak is érzem, amolyan anyámasszony katonája és én nem leszek kiengesztelve, ha csak a BL-ben tudjuk őt igazi fegyverként használni. Nagy szégyen lesz neki, ha januárban mégis csatár után nyúlunk. Megkapta a lehetőséget, egyelőre nem él vele. Nem érdekel, hogy vannak góljai, akkor is több gólja lehetne már idén, ha nem puskáz el lehetőségeket, vagy ha jobban megjátszható. 5 éve van itt, haladjon, vagy pedig mutassunk neki tényleg ajtót.

Cseréket nem értékelném hosszabban, mert igazából se Modric, se Bale nem volt jó. Amúgy lehet itt írni, hogy még vannak sérültjeink, meg nem rajzolódott még ki a kezdő. A MAG (Balet) leszámítva, már hetek óta ott van a pályán. Arról nem is beszélve, hogy a nagy "még mindig nincs kész a csapat" közepette elhullajtottunk már pár pontot és konkrétan kezd kicsúszni a kezünkből a bajnokság.
But he is a good boy...

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:51

nyugodtan gondoljuk végig..
pl Szerintetek a Premier League-ben végig Arsenal -Spurs -Liverpool versenyfutás lesz a bajnoki címért??
És a City, Chelsea, MU hármas majd ezt végignézi? Hogy innya, de jó, hogy ezek 3an megnyerik, a megnyerni valót.
Ugyan már.

Egyszerűen nincs kész ez a csapat, igen, tartom, hogy ezen el fog menni a bajnoki cím, most ősszel.. ha csak valami nagy fordulat be nem áll, de pl ezt az Atleticot meg fogjuk előzni tavasszal, és meg is verjük majd őket.
Nincs játék? Nem is lesz, ameddig az igazi kezdő nem tud lejátszani egy teljes meccset végre....

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realee » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:49

Géci írta: Csak gratulálni tudok ehhez az értelmes hsz-hez...
Kérlek cáfolj rám. Komolyan, tényleg kérlek, nem provokálásból. Szánalmas dolgokat látok a Madridnál (értem én, hogy mi vagyunk a Galaktikusok meg az atyauristenek, de...). Egy zsoldoscsapatot építenek évek óta, szinte 0 szív jellemzi a csapatot. Mint a minimálbérért napi 12 órát dolgozó utcaseprő, úgy állnak ezek egy-két meccshez: "jaj, már megint meló van, érjek má haza oszt várom a köv. havi fizut hogy vehessek X dolgot...".

Ha jobban megfigyelitek, a spanyol játékosokkal és a spanyol nevelésekkel általában sosincs gond (vannak kirívó esetek, na de mégis). Egyszerű a képlet: egy idegen származású játékos, sosem fog tudni úgy lelkesedni és kötődni a klubhoz, mint egy spanyol / madridi nevelés. Ez változtathatatlan, max a médiának nyilatkozik mást.

Persze most majd jönnek a kommentek, hogy Zidane / Ronaldo / Roberto Carlos se saját nevelés volt, de ha megnézitek a kedvenc játékosaimat (Casillas, Raúl), rájöttök, hogy én melyik fajta játékospolitikát favorizálom. Bekerült oda nálam Varane is, aki kora ellenére hihetetlen higgadtsággal rendelkezik és úgy érzem megvan benne a kellő alázat a Madridhoz.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:49

petiamadridista írta:annyit még hozzá kell tenni, hogy szerintem ma Joséval a padon nyert volna a csapat..
Ebben mondjuk van valami. Az ilyen meccseken (főleg Atlético ellen) mindig ment.
petiamadridista írta:Itt az elején el is mennek a pontok, meg a liga is. (kb 2 hete megjósoltam ezt..)
Ha a tavalyi szezont vesszük alapul, akkor a bajnokság már elúszott. Persze nagyon korai még, 7 forduló telt el, de már most 5 pontos hátrányban vagyunk, a Barca meg nem nagyon akar hibázni. Történhet még akármi, nem szabad temetni a bajnokságot, de nehéz dolgunk lesz, ha a Barca nem kerül egy komolyabb hullámvölgybe.
petiamadridista írta:Tata Martinonak, meg nem kell semmit se csinálnia kb. Kész van az a Barca, játsszák emlékezetből, zsigerből amit játsszanak, aztán kész.
Lényegében igen, tavaly Titoval is ugyanez volt, bajnokság nagyon sima volt, a BL lesz majd érdekes Tatával. :) Tito, Tata... :lol:

Ancelotti nyilatkozatára leszek kíváncsi. :hmmm:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4417
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:47

Részemről annyiban kimerül a meccs értékelése, hogy a 80. perc környékén a jobb szélen az Atma tizenhatosánál a herceg és kőbunkó (arbeloa) próbálgattak passzolgatni egymásnak :agree: :agree:
Ugyanez maradt meg nekem is :(. Meg persze Ramos és Pepe 10000 ívelése.

De hogy komolyabban hozzászóljak az első félidő borzasztó volt, senki nem segítette a labdást. Ezt persze látta Ancelotti is és Iscon látszott a második félidőben hogy ahelyett hogy elmozogna (kiugratásra, mint tette addig), próbált közel menni a labdához és segíteni kicsiben. Ezért volt érthetetlen számomra hogy miért pont ő lett később lehozva.... Onnantól megint váltottunk, és rugdaltuk felfelé csak a labdákat (amiben persze az időhiány is közrejátszott).

Ami felcsesz, hogy miért kell az ilyen utasításokkal megvárni a félidőt. Gól után kellett volna már módosítani.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:42

realee írta:Szóval... van két olyan játékosunk, akinek a fizetése + vásárlási ára összesen kiteszi az ellenfél csapatának átigazolási keretét (esetleg a csapat összértékét) illetve az egész csapatuk fizetését, és egy nyamvadt gólt nem tudnak lőni. :lol:

Így van, szerintem vegyük meg még Hulk-ot 150millió euroért, há me úgyis megtehetjük, aztán Benzema helyett rohangálhat majd ő elöl...
Csak gratulálni tudok ehhez az értelmes hsz-hez...

realee
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:01
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realee » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:40

Szóval... van két olyan játékosunk, akinek a fizetése + vásárlási ára összesen kiteszi az ellenfél csapatának átigazolási keretét (esetleg a csapat összértékét) illetve az egész csapatuk fizetését, és egy nyamvadt gólt nem tudnak lőni. :lol:

Így van, szerintem vegyük meg még Hulk-ot 150millió euroért, há me úgyis megtehetjük, aztán Benzema helyett rohangálhat majd ő elöl...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:37

Én arra céloztam, hogy volt szép játék, volt ütem passz lyukra, volt elképzelés, játék. Most meg nincs semmi! Pepe 5m-nél tovább nem tud passzolni, ha Modric nem játszik meg kuka a csapat... Állitom most nagyobb hatással van Modric kihagyása a kezdőből mint CR-é...

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:32

Én 1 db valamit nem értek, de azt nagyon nem... Felkészülési meccsek alatt játszottunk erősebb csapatok ellen is, sőt szerintem szépen is... Erre jön a szezon és meccsről meccsre szarabb a játék... Próbálnék rájönni az okra, de nem megy... Ott volt tili toli szép játék, szép gól. Most meg semmi, és engem ez idegesít!
hát az a helyzet, hogy semmit nem számít a felkészülés..
Az Inter mindenkitől kikapott, aztán most meg kb a legjobb eredményeket ők hozzák a SerieA-ben
Az Arsenal dettó.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:31

dannen írta:ezt meg már el lehetne felejteni. más csapatoknak akik lefociznak minket, közel sincsenek olyan játékosaik sem , mint nekünk mégis képesek megcsinálni. rég nem azzal van itt a baj, hogy éppen khedira vagy arbeloa játszik, hanem hogy senkinek fogalma sincsen, hogy mit kéne kezdeni támadásban a labdával. nem normális az, hogy végig nálunk van a labda és egy ziccert sem tudunk kialakítani. egyértelműen az edző hibája sajnos.
Megértem a mondandódat, de miért pont ők, amikor van a helyükre jobb opció?
A Casemiro-Carvajal vonal jóval értelmesebb lenne, még ilyen kaotikus szisztémában is.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:30

Én 1 db valamit nem értek, de azt nagyon nem... Felkészülési meccsek alatt játszottunk erősebb csapatok ellen is, sőt szerintem szépen is... Erre jön a szezon és meccsről meccsre szarabb a játék... Próbálnék rájönni az okra, de nem megy... Ott volt tili toli szép játék, szép gól. Most meg semmi, és engem ez idegesít!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:28

Nem szoktam olyat tenni, hogy kinyomom 15-20 percel a vége előtt, mert általában sikerül, de ma éreztem, hogy nincs értelme... Remy meg biztos gálát várt. :/ :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:28

annyit még hozzá kell tenni, hogy szerintem ma Joséval a padon nyert volna a csapat..
Minden más edzővel nem.
Nincs kész játék, nincs kész foci.
Persze, hogy nem körvonalazódik semmi. Hát még azt se udjuk, hogy hogy fog kinézni a kezdő, ha mindenki épp egészséges, fitt stb..
Itt az elején el is mennek a pontok, meg a liga is. (kb 2 hete megjósoltam ezt..)
Simeone kitalálta, felépítette már a maga csapatát, évek alatt.
Tata Martinonak, meg nem kell semmit se csinálnia kb. Kész van az a Barca, játsszák emlékezetből, zsigerből amit játsszanak, aztán kész.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:23

amióta ancelotti irányítja a csapatot azóta egyetlen meccs se tetszett..ötlettelen játék jellemezte a brigádot 90 percen át ISMÉT. hiába játszunk 6-1et egy galata ellen(saját vélemény:ez a meccs se ragadtatott el..mert a galata adta fel) ha az összes többi meccsen értékelhetetlen produkciót mutatunk... rotálásról meg szóóó sincs az ég adta világon..

Avatar
Petiii
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. augusztus 28., szerda 21:53
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Petiii » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:23

Részemről annyiban kimerül a meccs értékelése, hogy a 80. perc környékén a jobb szélen az Atma tizenhatosánál a herceg és kőbunkó (arbeloa) próbálgattak passzolgatni egymásnak :agree: :agree:

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:22

Ezt a meccset egyszerűen nem lehet a bekkelésre fogni.. főleg az eddig mutatott játék miatt (sem).
Nagyon nem ezt vártam. Persze nem szűk 1 hónap után kell pálcát törni az edző meg a taktikája felett, de:
a: körvonalazódhatna valami
b: az analfabéta embereket el kéne távolítani a kezdőből (Khedira, Arbeloa)

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:17

Jól láttam, hogy a meccs első harmadában középen szinte senki sem volt részünkről? A német az egyik a spanyol a másik irányba húzódott ki szélre. Nem volt túl nagy taktikai húzás, pont ott öltek meg minket, aztán kaptuk a gólt, utána már jobban zártak, de ez az elején konzekvensen megfigyelhető volt. Csak első meglátásra írom, majd holnap visszanézem, ha lesz kedvem...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:17

petiamadridista írta:Találtak egy szaros gólt, aztán meg 11 emberrel kibekkelték..
Nem nagyon kellett bekkelniük, ugyanis mi kurvára nem támadtunk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég