Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 29., vasárnap 8:30

Na kezdjük a kezdővel... Varane a padon, tehát egészséges, akkor nálam alapból kezdő, lehet mondani bármit, mert Pepénél okosabb, magabiztosabb, gyorsabb és a passzai is emberhez mennek... Arbeloa helyett Carvajal. Nem is értem miért nem ő kezd, teljesen meggyőző a játéka, van benne lendület elképzelés. Bal oldalt várjuk vissza Marcelot, mert bár Coentrao nem reménytelen eset, de mikor fejetlenül megy előre, az kikészít.

Középen Khedira-t valaki nagyon gyorsan takarítsa el, mert madridi játékost én még ennyire nem utáltam, egyszerűen nincs érzéke a focizhoz. Illara Modric kettős jó lesz ott, vagy a Casemiro, Modric.
Apropó Modric... Honnan a f :cens: szból jött az ötlet, hogy ő ne kezdjen??? Hihetetlen... Di Maria elővette az agyatlan énjét, Ronaldo egy normális passzot nem adott, Bale bejött és 5ből 5ször belevitte az emberbe. Játszhattunk volna itt még 2-3 órát, akkor sem lőttünk volna gólt. Benzema.. megint a finomkodások, töketlenkedés, állandóan meglepődik, ha eljut hozzá a labda...

Emellett játszuk a fos 4-4-2-őt, azt sem tudjuk hova kell helyezkedni, ívelgetünk jobbra balra hátha lesz valami.. hát nem. Szerdán még megúsztuk, tegnap már nem. Jön a kontra, mindenki fut előre, mint a gép, csak épp senki nem helyezkedik, senki nem segít a labdásnak. Meg is érdemeltük a vereséget. Remélem észbe kapunk, de ahogy Carlo nyilatkozatát elnézem, hogy ezek után sem fog változtatni... hát lesz :cens: hat...

és télen kell egy tökös csatár, felőlem jöhet Costa is :mrgreen:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. szeptember 29., vasárnap 8:12

Pfu. Joféle. -5. A bajnokság engem már rég nem érdekel de azért ez.. A felkészülési meccseken pedig milyen ötletesen, látványosan fociztunk már. Akkor rohadt bizakodó voltam, és akkor miért ment? carlo legelső meccsein alig láttam ivelgetést a pepe-ramos dinamit duótól(sajnos idáig süllyedtek, szar mindkettő,már csak varane-ban bizhatunk). Az első, betis elleni meccstől kezdve nincs játékunk. Egyszerűen valami hihetetlen. Nem tudom ki emlékszik a chelsea elleni meccsre nyárról, hát ott lehet csak jó napot fogtunk ki de valami fantaszikus játék volt. Sajnos tegnap Isco is fos volt, persze nem volt játszótársa, az atma nagyon jól védekezett, de igy is simán nyerni kellett volna, ha van egy kis eszünk a focihoz. CR.. Nagy játékos persze, de messi ilyen meccseken szokott triplákat vágni, nem a galata féle gálameccseken az utolsó tiz percben.
Tavaszig sok idő van még,de át kell gondolni a terveket.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. szeptember 29., vasárnap 7:23

Fuuuuu a tegnapi meccs. de rettentően bosszantó volt. Kezdjük Ami rettentően bosszantott hogy az idétlen Khedira került be. Esküszöm mindenre ami szent, hogy nem rühellem, nem utálom, szimplán az a hülye aki berakja. Komolyan nemár....Ott van a padon Kasza aki igaz hogy zsebpénzért lett hozva...de attól remek előszezont hozott le és legalább tud irányítani, labdát szerezni. Ramos úgy játszik mint a magyar válogatott elit belső védői. Pepe se jobb az igaz, de ő nem pofázik feleslegesen, nem mutogat. Ill már a sebessége helyett a skillel tud csak kompenzálni egy két dolgot..ő a körülményekhez képest mindent megtesz. Ah benzema meg nálam fos. itt van már mittudom én..5 éve, de abból láttam 1 jó szezont...idén se mutat jó teljesítményt. Majd megint lő egy két gólt a blben és lehet kinyalni a seggét meg isteníteni.
2. félidő maga volt a szánalom. Isco lecserélése...Morata behozása..plz mi a reteknek? plz Anc..plz. Ott vna a jövő tehetsége Jesé..hát játsszon már ő. Biztos sokan kritizálhattátok Balet..meg pályán se volt, csak hogy megint minden labdát Crnek gurítottak, minden támadásunk Cren futott, aki szokásosan nagy csapat ellen el se tudja vinni a labdát..Kérjen végre skill tanácsokat Marcelotól. A túl oldalon ott van a nagy ígéret Bale, de meg se keresik.. Na mindegy..Ill nekem valaki mondja már el hogy ha egy Casillast lehet padoztatni akkor Khedirát miért nem? Ki ő egyáltalán a csapatban hogy sérthetetlen helye van?:D

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. szeptember 29., vasárnap 4:49

Egy teljesen elrontott kezdo ment ki a palyara ismet,es ezt a semmi elkepzeles nelkuli jatekot nem volt nehez levedekezni a Atmanak,megint ment a szelen passzolunk kettot,vissza az iranyito hercegunknek,akitol jon a szokasos alibi megvisszabb Ramosnak v Pepenek passz akiktol szinte alap,h iveljel mert mashogy nem jutunk elore ugysem taktika,ritka gyenge vmi :|
Tudom mar ezerszer le lett irva,de leirom megegyszer,h amig ez a Khediragyerek meg Arbeloa alap kezdo ebben a csapatban addig felesleges gondolkozni trofeakon,mar most tisztan vilagit,h a bajnoksag par fordulo utan ismet eluszott szamunkra,de nem baj,nekunk meg maradt,a remeny es a kell a turelem majd jovore jobb lesz ez,csak ido kell meg,h osszeszokjunk tema ..... :roll:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 29., vasárnap 2:17

nekem sok, nevezzük szörpnek, kellett ehhez most...sajnos nem volt itthon, hazajöttem egy kis kóstolgatás után, és 0-1...még jó hogy már fáradt vagyok

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 29., vasárnap 2:02

Kellett inni némi szörpöt, hogy feldolgozzam ezt.


Benzema... szeretlek, csókollak, imádlak, de ez kevés. Khedira nem tom még mit keres itt. Pepe-Ramos duó ívelgeteseire ha ivós játékot rendeznének, 15 perc alatt be lehetne marni.

De.
Varane, Marcelo, Modric és a felturbózott Bale 2 hónapot pötyög együtt ilyen Elche csapatok ellen, aztán tavasszal 5-t hintünk ennek az örök második tirpák bandának, abból 3-at a pipába lő a vadló, mert RMCF megmondta még a nyáron.
Több helyen sántított a kezdő, tavaszra ha elkerülnek minket a további sérülések, egy ilyennek kéne összeérnie: Lopez, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Modric, Illarra, Isco, Bale, Benzema, CR.
Nem lesz itt nagy gond, bízni kell Ancelottiban, mást nem tehetünk. 5 pontot leszarom, benne van.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:55

ezt én nem hiszem el...előre hangsúlyozom, nem néztem a meccset, és egyetlen egy hozzászólást sem olvastam el, úgy is mindenkinek megvan hogy kire akarja fogni ezt...de ez mi a fészkes franc volt? 0:1 hazai pályán...ezek után nincs keresnivalónk a bajnokságban és idő előtt elúszott ez egész... :cens:
5 pont, 10-el kevesebb adott gól és még több kapott is...legyünk reálisak, nem lehetetlen, de innentől kezdve csoda lenne a bajnokság megnyerése. Igazából nem is baj, új a csapat és nem vártam hogy első évben letaroljuk a ligát, de hazai pályán, egy ilyen csapat, képtelen legalább gólt lőni a matracosoknak, az sok. Leginkább a kezdő csapat zavar. CA pontosan tudta mi a tét, és kimaradt Modric...ezt hogy a fenébe gondolta? Ilyen labda birtoklást nem lehet kihasználni...ez vicc.
Túlságosan sokáig húzza Benzema lecserélését. Ideje lenne Moratat kezdőbe küldeni, ha nem jó akkor jöhet Karim frissen. Khedira meg kezdő, és le sem veszi...Arbeola is csak sárga lapra jó. Nem és nem. Amennyire jó irányba indult a dolog nyáron és a szezon kezdetén most olyan szörnyű.
Már leírtam egyszer, ha olyan taktikát erőltet, amilyent, akkor olyan csapatot is küldjön ki ami abba bele illik, és nem lesz gond. Ezt pedig le is írom a megfelelő topicba.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:38

Pepe meg Benzema balhézott a meccsen...

http://www.youtube.com/watch?v=SceXfmOsNNw
But he is a good boy...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:37

Ezt nem egészen értem, Di María ma akkora flop volt, hogy fájt nézni.
Az első félidőben 3 fejesünk volt kapura veszélyes 2x Benzema, 1x CR. Mind a három helyzetnél DM adta be a labdát. Más veszélyt az első félidőben nem teremtettünk. A játékban meg mindenki szar volt, DM nem lógott ki lefelé a sorból.
Isco (is) ma nagyon gyenge volt, kellett a frissítés, és hát láthattuk, hogy Morata többet csinált negyedóra alatt, mint Benzema az elmúlt 2 meccsen.
Csak nem Iscot hoztam volna, hanem Benzemát. Egyedül Iscoban van a váratlan húzás lehetősége. De akkor már lényegében mindegy volt a meccsnek.
Szerintem ma a cserékkel nem volt gond, inkább a kezdővel volt, ezért is volt érthető, hogy be kellett hozni Bale-t meg Modricot.
Nem a behozott játékosokkal volt baj, hanem azokkal, akiket lehozott. De a mai cseréi még védhetőek, de az elmúlt hetekben is kritikán alul cserélt.
Az eredményei őt igazolják,
Sok címet nyert, de a kispadon eltöltött idővel arányosítva inkább mondanám középszerű teljesítménynek, főleg annak a fényében, hogy szinte csak nagy csapat padján ült. Ráadásul a csapatainak a játéka sem volt meggyőző soha. A Chelsea második szezonja egy rossz vicc volt, a PSG-vel agyon kellett volna vernie a francia bajnokságot, mégis csak kiizzadni sikerült a bajnoki címet. A Milannal meg 7 év alatt 1 bajnoki cím nagyon soványka. Mindezt úgy, hogy tulajdonképpen soha nem is voltak komoly versenyben a Juvéval, mindig fordulókkal a vége előtt kiszálltak a versenyfutásból. A 2 BL győzelem az ami igazán nagy ázsiót biztosít Ancelottinak. Anélkül az eredményei inkább lennének szemtelenül kevesek.
Ezek alatt mit értesz? Milyen hibái voltak az előszezonnak? És milyen rossz igazolások?
Bale leigazolása, Özil elengedése, csatár igazolásának hiánya, Real-szintű vkp igazolás hiánya.
Az akarat érvényesítése,nem LEMOSÁS. De az akaratukat is csak részlegesen tudták ránk erőltetni. Lemosás az másik meccsen volt...nem ezen. Más meccset néztünk
Oké RMFC. Akkor nem volt lemosás. Ha téged ez a rosszul megfogalmazott félmondat zavar, akkor egészségedre. Neked is sikerült a leglényegtelenebb mondatot kifognod abból a hsz-emből. Ennek ellenére az Atma teljesen megérdemelten nyert, és kurva messze voltunk attól, hogy egyáltalán megszorítsuk őket.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:36

De az akaratukat is csak részlegesen tudták ránk erőltetni.
jó nekünk.
But he is a good boy...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:35

Remy írta:Úgy látom jobb is, hogy nem voltam itthon, ezáltal TV közelben... :/ bár én beletettem a pakliba, hogy kikapunk, de azért nem hittem volna, hogy bekövetkezik. De hosszú még a szezon :)
nem a vereséggel van a baj. a játék képe borzasztó gyenge volt.
But he is a good boy...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:31

Úgy látom jobb is, hogy nem voltam itthon, ezáltal TV közelben... :/ bár én beletettem a pakliba, hogy kikapunk, de azért nem hittem volna, hogy bekövetkezik. De hosszú még a szezon :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:31

Az akarat érvényesítése,nem LEMOSÁS. De az akaratukat is csak részlegesen tudták ránk erőltetni. Lemosás az másik meccsen volt...nem ezen. Más meccset néztünk
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:30

Igazából ezen a meccsen nem is az fájt a legjobban, hogy kikaptunk, mert az előfordul, ilyen a foci. Ami a legdurvább volt, hogy a lehető legnagyobb elfogultsággal sem lehetett azt mondani, hogy benne lett volna a gól a játékunkban. Sőt, nekem inkább olyan érzésem volt, hogyha kaptunk volna egy tizit egy random AtMa állatság miatt, azt is kihagytuk volna.

DM-el kapcsolatban: róla is kaptuk a gólt, nem ott kell cselezni. Viszont a kezdőből még mindig csak ő tudott értékelhető mozzanatot bemutatni keresztlabdák formájában. A másik 9 mezőnyjátékos pont ennyire nem csinált semmit, hogy ezt is ki lehet emelni - sajnos. Khedirát nem értem én sem, ki mit lát benne arrafelé, de egyszerűen látni lehet rajta, hogy kettő-hármat kell tolnia a labdán, mire eldönti, hogy kinek passzolja, meg becélozza, és utána szívbaj nélkül elrontja a 4 méteres sima alibipasszt is, aminek a környékén ha van egy ellenfél, azt fix, hogy teliberúgja a labdával.

CR sem csinált semmit ma, ez is tény, pedig a Galata meccs után bíztam benne, hogy felszabadul, áttöri a belső falat és beindul, de sajnos ma egy darab jó megoldása sem volt.

Aki nálam bármilyen értékelhető megmozdulást bemutatott: Modric, Morata, DM, López, és talán még Bale. Összességében annyival minősíteném a "teljesítményt", hogy az első valamirevaló kapuralövésünk a 65. percben volt.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:18

Matt009 írta:A mai kezdőnk egy vicc volt. Illara kezdett Modric helyett? Miért? Miért pont a szezon egyik legnehezebb bajnokiján? Modric a múlt héten pihent, mi a francért kellett megint pihentetni? Illara szánalmasan súlytalan volt a kp-n, de ezt meg is lehetett jósolni. Modric beállásával javult is a játékunk középen, igaz nem sokat.
Ezzel egyetértek. Illarra még nincs benne a játékban, Modric viszont igen, egyértelműen neki kellett volna kezdenie. Viszont Khedira helyett meg Casemironak, ennél a kamunémetnél tényleg bárki jobb lenne.
Matt009 írta:de a Bale-DM csere szimpla butaság.
Ezzel viszont nem.

:arrow:
Matt009 írta:aki a beadásaival komoly veszélyt teremtett az Atma kapui előtt,
Matt009 írta:Ráadásul még jól is játszott...
Ezt nem egészen értem, Di María ma akkora flop volt, hogy fájt nézni. Ráadásul róla kaptuk a gólt is, naná hogy a saját 16-ostól nem messze kell cselezgetni, már ha annak lehet hívni. Igazi agyhalott barom az az ember.
Matt009 írta:Aztán a végén a Morata-Isco csere...
Isco (is) ma nagyon gyenge volt, kellett a frissítés, és hát láthattuk, hogy Morata többet csinált negyedóra alatt, mint Benzema az elmúlt 2 meccsen.
Matt009 írta:Azt eddig is tudtuk, hogy nem tud cserélni, de a mai produkciója kabaré volt.
Szerintem ma a cserékkel nem volt gond, inkább a kezdővel volt, ezért is volt érthető, hogy be kellett hozni Bale-t meg Modricot.
Matt009 írta:én megpróbálkoznék DM-mel hamis kilences pozícióban.
:lol: Az kicsit durva lenne. Azzal viszont egyetértek, hogy csatár kell igazolni kurva sürgősen, vagy Jesét kéne nyomatni, hátha beválik.
Matt009 írta:Az előszezon hibái, hiányosságai rossz igazolásai,
Ezek alatt mit értesz? Milyen hibái voltak az előszezonnak? És milyen rossz igazolások? Teljesen jól igazoltak. Te kiket hoztál volna? Mert minden bizonnyal olyan játékosokat, akik mozdíthatatlanok. A körülményekhez képest abszolút jól igazoltak nyáron.
Matt009 írta:hogy egy gyenge edzőt szerződtetünk, akiről egyébként is tudni lehetett, hogy nem jó edző.
Gyengének semmiképp nem mondanám, pláne nem rossz edzőnek. Az eredményei őt igazolják, az már más kérdés, hogy itt lehet nem fog beválni... De valóban hosszú még a szezon, bármi történhet, ami viszont biztos, hogy vannak furcsa dolgai, amik kurvára Mourinhora emlékeztetnek, és ezek nem túl jó jelek. :(

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:17

Komolyan látom, hogy itt csodálkoznak?
Elküldtétek azt az edzőt akivel hosszú idő után végre sikerült nyernetek valamit. De ha nyer valamit, akkor meg ugye a mutatott játék az ami nem tetszik. Ha ő nem megfelelő, akkor Ancelotti majd megfog?
Megint jön az a kilátástalan időszak amikor a BL nyolcaddöntőn se lesz képes túljutni a Madrid.

Az Atma. egy jól összeszedett csapat. Egyszerűen eszméletlennek tartom azt, hogy olyan klasszisok távozása után mint Forlán,Aguero,Falcao, szinte semmilyen visszaesés nincsen azon a gárdán.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:04

R.M.C.F írta:
és mégis simán lemostak minket a pályáról.
Akkor mi nem egy meccset néztünk gyerekek......a halvány lila szaga nem volt itt semmilyen lemosásnak,voltunk mi már lemosva,mint mindenki aki focizott valaha....de az nem igy nézett ki.

Szedjük össze a gondolatokat, és ne igyunk kataflámra.
Egy meccset néztünk. A pályán az történt, amit az Atma akart. Ők nem is akartak focizni, a mi játékunkat meg megölték teljesen. Ez volt a terv, ez be is jött nekik teljesen.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:02

Szedjük össze a gondolatokat, és ne igyunk kataflámra.
huh az erős.. vodkamartini plusz kataflám kombó után nagyon érdekes fényeket lehet megfigyelni..
állítólag, persze :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:00

és mégis simán lemostak minket a pályáról.
Akkor mi nem egy meccset néztünk gyerekek......a halvány lila szaga nem volt itt semmilyen lemosásnak,voltunk mi már lemosva,mint mindenki aki focizott valaha....de az nem igy nézett ki.

Szedjük össze a gondolatokat, és ne igyunk kataflámra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:58

Mert ez az Atma erős, de nem elit, és mégis simán lemostak minket a pályáról.
Ez az Atletico Madrid ma este, csak a Bayern, Dortmund, Arsenal, Barca hármas ellen nem lett volna komoly esélyes a győzelemre, egész Európából..
A fent felsorolt csapatok közül a Bayern München a kakukktojás, bár a legerősebb játékoskeretük nekik van a világon..
Nézzük meg, hogy a többi csapatban mi a közös, és gondolkodjunk, gondolkodjunk, gondolkodjunk..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég