Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. december 10., hétfő 11:48

Szeretnék kiemelni egy részt Courtois meccs utáni nyilatkozatából, speciálba Csabinak küldeném, mert megint tegnap azon ment a kiröhögés, hogy Benzema miért nem ért el egy labdát:

"...második félidőben viszont szembe szélben nagyon nehéz volt jó focit játszan..."

Biztos csak megint én mentegettem Benzemát, mert nem ért egy labdát, amire azt írtam, hogy szerintem megnyomta a szél, mivel kurvára fújt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Victorioo
Kedvenc játékosaid: Zizu,R9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 9., vasárnap 21:32

dzsi91 írta:Nem akarunk tolni semmit.Nyerni akarunk és azt csinálják a srácok.Ez a szezon ilyen lesz.Gyötrelmes és fogcsikorgatós,de ha a végén behúznánk a ligát annál édesebb lenne :D
Most írnék valamit de nem megyek bele mélyebben mert az lesz, hogy mit károgok előre.. :mrgreen:

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 9., vasárnap 21:15

Nem akarunk tolni semmit.Nyerni akarunk és azt csinálják a srácok.Ez a szezon ilyen lesz.Gyötrelmes és fogcsikorgatós,de ha a végén behúznánk a ligát annál édesebb lenne :D
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Victorioo
Kedvenc játékosaid: Zizu,R9,Modric

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. december 9., vasárnap 20:52

BlancoMark írta:Szörnyű volt, de nem decemberben kell sziporkázni, csak stabilan hozni a pontokat, ami az utóbbi időben legalább sikerül Solarival. Lopi vajon mit csinálhatott, rossz belegondolni. Ha Solarival kezdjük a szezont, akkor most valószínűleg simán vezetnénk. :kivagyhe:
Ebben azért nem lennék biztos. Nem Lopét védem de nála legalább láttam mit akarunk játszani, milyen stílust még ha nem is sikerült megvalósitani, most viszont lement 9 meccs Solarival de nem igazán látok fejlődést azt meg főleg nem, mit is akarunk tolni.

petiamadridista
Kedvenc játékosaid: Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. december 9., vasárnap 20:23

Benzema egy isten.
De mellette az összes többi támadó is .
Teljesen jogos h egyiket sem próbáltuk lecserélni az elmúlt években.
Ma is kurva jól mentünk előre. Sok helyzet és gól volt a meccsen.

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. december 9., vasárnap 19:53

istimester írta:
A Real Madrid nem igazán tud támadni. Ezt is megértük :mrgreen:

Fu bazdmeg, ez valami elképesztő. :'(
ZIDANE

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 9., vasárnap 18:53

Nincs mit írni, tényleg. Valahogy kibírjuk, csak kérdés, hogy meddig? Jövő ősz?

Rasta
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic

HozzászólásSzerző: Rasta » 2018. december 9., vasárnap 18:38

Néztem én is ezt a hőtérképet, sajnos elég beszédes. De meccs közben is, nem egyszer volt, hogy a Huesca 4-5 embere volt a 16-osonkun belül, nálunk meg max 1, esetleg 2.

istimester
rex madridistae
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera Bujia, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. december 9., vasárnap 18:34

A Real Madrid nem igazán tud támadni. Ezt is megértük :mrgreen:

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 9., vasárnap 18:27

Alapjaiban volt szar a koncepciónk (nem először). A támadó harmadban volt 1 nem csatár csatár, meg 2 vonal szélső. Gyakorlatilag feladjuk az ellenfél 16-osát.

El kellene gondolkodni, hogy hogyan tovább (sajnos nem fog megtörténni)? Kihez kellene ragaszkodni, mert ez így nagyon gáz. Talán a legegyszerűbb lenne, Karimot kivenni az egyenletből. Egy vérbeli csatár, aki folyamatosan a 2 belső védő között mozog, kéri a labdát, leköti őket, egyből a kapura tör megoldás lehet. Másik verzió, ha szerzünk 2 szélsőt, akik a kaput támadják, gyorsak, technikásak, agilisek, jók 1v1-ben. Ez kicsit bonyolultabb, bár télen jön az újabb brazil csoda. Ami nekem legjobban tetszene, ha feladnánk ezt az idióta 433-at és Karim 1 sorral hátrébb lépne. Ehhez is kellene egy csatár. 2 középső kps, 2 szélső, Karim meg egy csatár.

ÉS egy kis érdekesség az első gondolathoz:

http://keptarhely.eu/view.php?file=2018 ... po4qh.jpeg

emellett 5-ször lőttünk kapura, 4-szer Bale, 1-szer LV.
BlancoMark írta:Szörnyű volt, de nem decemberben kell sziporkázni, csak stabilan hozni a pontokat, ami az utóbbi időben legalább sikerül Solarival. Lopi vajon mit csinálhatott, rossz belegondolni. Ha Solarival kezdjük a szezont, akkor most valószínűleg simán vezetnénk. :kivagyhe:
Azért nézzünk meg az ellenfeleket is. :hmmm:
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. december 9., vasárnap 18:13

Szörnyű volt, de nem decemberben kell sziporkázni, csak stabilan hozni a pontokat, ami az utóbbi időben legalább sikerül Solarival. Lopi vajon mit csinálhatott, rossz belegondolni. Ha Solarival kezdjük a szezont, akkor most valószínűleg simán vezetnénk. :kivagyhe:

Rasta
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic

HozzászólásSzerző: Rasta » 2018. december 9., vasárnap 18:12

Hát ez inkább kinézett 3-1 Huesca győzelemnek, nagyon megköszönhetjük nekik, hogy elrontották a százas ziccereiket. Thibaut védései nagyon kellettek. Legjobbunk talán ő volt, mezőnyből nem tudok senki kiemelni, legrosszabbunk meg szerintem kitaláljátok. Nem is értem az embert, egy sima átadást nem tud lekezelni, úgy hogy nem volt nyomás alatt, rá 5 percre meg Ronaldinhonak hiszi magát a felezőn. :-@

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. december 9., vasárnap 18:10

Hát ez egy nagy lószar volt, megérdemelték volna minimum az 1 pontot. De, az ilyen meccseket is be kell húzni, bár tettük volna a többinél is...

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. december 9., vasárnap 18:10

na, pariban voltunk a biztos kiesovel. ez mar jo jel, nem? :mrgreen:
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 9., vasárnap 18:01

fel a fejjel, mindjárt jön az év legizgalmasabb része, a téli átigazolási szezon. a többi nem nagyon érdekel. :lol:
courtois. hakimi ramos varane reguilón. casemiro valverde kroos. hazard benzema ödegaard.

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 6., csütörtök 19:27

Kicsit pontatlan volt ma szerintem, de brutál fizikuma van nagyon, és mellé elég dinamikus is. A lényeg az, hogy a Llorrente Ceba Valverde trió is kezdi bizonyítani, hogy lehet rájuk számítani. Legalább a KP-nk úgy néz ki egyben van, és nem szorul nagy vérfrissítésre.
courtois. hakimi ramos varane reguilón. casemiro valverde kroos. hazard benzema ödegaard.

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 6., csütörtök 19:23

poronty írta:Mivel Valverde-nek nincs topikja (vagy csak nem találom, mert vak vagyok) ide írom, hogy nagyon jó lenne, ha nem basznánk el a gyereket. Eszméletlen tehetséges és sokoldalú játékosnak tűnik, munka se büdös neki.

Amúgy jó volt ez a meccs, nagyjából senki nem lógott ki lefelé, sokan nagyon jól játszottak és nyilván ez egy töltelék csapat ellen volt, de az idei szezonban ilyeneknek is örülni kell.
Egyetértek. Számomra pozitívabb a srác, mint pl Ceba.
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

poronty
Kedvenc játékosaid: Varane, Zidane, M. Laudrup, Redondo

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. december 6., csütörtök 18:34

Mivel Valverde-nek nincs topikja (vagy csak nem találom, mert vak vagyok) ide írom, hogy nagyon jó lenne, ha nem basznánk el a gyereket. Eszméletlen tehetséges és sokoldalú játékosnak tűnik, munka se büdös neki.

Amúgy jó volt ez a meccs, nagyjából senki nem lógott ki lefelé, sokan nagyon jól játszottak és nyilván ez egy töltelék csapat ellen volt, de az idei szezonban ilyeneknek is örülni kell.
A: Courtois, Hakimi, Varane, Militao, Mendy, Camavinga, Valverde, Ödegaard, Hazard, Sancho, Mbappé (4-3-3)

B: Lunin, Carvajal, Nacho, Konaté, Reguilón, Tonali, Soumaré, VdB, Vini, Cherki, Jovic (4-2-3-1)

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 3., hétfő 11:44

Szerintem meg a Barca elég lazán be fogja húzni. Beesett 1-2 meglepi náluk is, de megoldották Messi nélkül is, és innentől elég laza a sorsolásuk, közben pl. nekünk (ahogy írtam a másik topikban) januárban megint lesz egy Sevilla-Espanyol-Alavés-Atletico-Girona sorozat, mikor már így is le vagyunk maradva + még egy klubvb is befigyel.

Raúlito
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. december 3., hétfő 11:35

Én bizonytalan vagyok abban a tekintetben, hogy elindult-e a csapat felfelé... A Celta elleni meccs után - Vigóban az utóbbi időben szinte mindig “megégtünk”... - pozitív voltam, abszolút reményekre jogosító volt az a csapatszintű teljesítmény, de ami azóta történt...
A hétvégén megint meggyőző volt a csapat, de a hétközi kupameccs megint nem sokat fog elárulni arról, hol is tartunk. A KlubVB viszont valóban vízválasztó lehet :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Vissza: “Labdarúgás”