Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. január 6., vasárnap 20:31

LaMartin írta:Megy a meccs topikból:
kimondhatjuk hogy Courtois kurva jó vétel volt
Mikor volt utoljára, hogy egy gól az ő lelkén száradt?
félreértetted. tényleg kurva jó iagzolás volt. örülök hogy jött

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. január 6., vasárnap 20:31

Lehet itt puszilgatni perezt, hogy milyen megfontolt meg majd jó lesz, de azért egy európa liga indulás nem tudom, hogy fog beleférni az imázsba. Neadj isten. A fórum megmondta a fotelbôl, hogy így ez húzós lesz, nem igaz, hogy ennyit mertek kockáztatni és akk jöhettek hogy itt a januari transferek, de nyakam rá egy diaz jött. Kb marciusra mar blbôl meg kupából is kieshettünk? Nyugis lesz a tavasz

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 6., vasárnap 20:29

KAG írta:
dzsi91 írta:Barszáék egy ilyen meccs után petíciót szoktak indítani a meccs újrajátszásáért. Csövesbánat bíró.

Az a baj, hogy nem ez volt az egyetlen tényező a mai meccsen.
Persze,de mint írtam a barszát évek óta rángatják ki a nyakig érő szarból. Vicc ami megy.Ráadásul már varral.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 6., vasárnap 20:28

Mostantól mehetne VJ a kezdőbe állandóra. Sete, suta, de minden támadónknál többet ér jelenleg. Had fejlődjön, úgy látszik lelkileg elbírja.
Isco-t remélem télen eladjuk. Ha nem, akkor lelátó év végéig. Nem akar ő már itt semmit sem.
Ami viszont érdekes volt, az Lukita játéka. Most már állandósult a szar, lötyögős, Messi-s stílus a bogyó óta, de most még Karimmal is összekapott. Mint egy sértődött ""sztárocska"", úgy viselkedett elsőre. Kíváncsi vagyok, lesz e visszhangja a dolognak.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2019. január 6., vasárnap 20:27

Megy a meccs topikból:
kimondhatjuk hogy Courtois kurva jó vétel volt
Mikor volt utoljára, hogy egy gól az ő lelkén száradt?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 6., vasárnap 20:25

dzsi91 írta:Barszáék egy ilyen meccs után petíciót szoktak indítani a meccs újrajátszásáért. Csövesbánat bíró.

Az a baj, hogy nem ez volt az egyetlen tényező a mai meccsen.
Ha tényleg hajtottunk volna, helyzetek helyzetek hátán (hopsz, ilyen a 18-9 es kiírásban még nem is volt), akkor most én is verném az asztalt.

Igazából majdnem mindenki szó szerint szar volt.
Benzema, Vini és TBO, volt az akire legalább a kzepest rá lehet húzni, többiek tényleg mind szarok, kivétel nélkül.


Parázok nagyon, mert ami itt van, azt egy nyár alatt nem lehet helyrehozni.
Nem szeretném látni, hogy mi leszünk a következő Milan.
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 6., vasárnap 20:24

az már valami mikor egy 2(1) csapatos spanyol bajnokságban azért kell drukkolni hogy legalább a BL hely meglegyen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 6., vasárnap 20:24

Solari nagy eredményessége.. ennyire voltak valósak azok az eredmények.
Ma legalább mentek tisztességesen, viszont jött a balszerencse faktor...
Ez a szezon tényleg ilyen marad nagyon úgy fest.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victorioo 2019. január 6., vasárnap 20:25-kor.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. január 6., vasárnap 20:24

19ev hosszú idő, és most jött el az első alkalom mikor kinyomtam a streamet.

Mint pár hónapja írtam, volt már sok szar, ért már nyakig párszor, de ilyen és ennyire kilátástalan helyzetet (csapat, edző, taktika, jatekosok, mentalitas, stbstb..) nem volt még. Legalábbis én így gondolom. Illetve ami fontos mindig volt kapaszkodó, legyen az jatekos, edzo, elnök, stb, jelenleg semmi. Tehat zero.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

petiamadridista
Hozzászólások: 5255
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. január 6., vasárnap 20:23

Azért a BL hely legyen meg!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 6., vasárnap 20:21

Barszáék egy ilyen meccs után petíciót szoktak indítani a meccs újrajátszásáért. Csövesbánat bíró.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. január 4., péntek 22:26

2009ben perez elkezdte a vásárlást.
Most eltelik pont tíz év es perez megint beindul, nem kell aggódni.

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Takesz » 2019. január 4., péntek 21:33

Szánalom hozzáállás, koncentráció és támadásépítés megint. 1999. óta évi 1-2 meccset hagytam ki. Volt hogy haverhoz vagy kocsmába mentem, hogy tudjam nézni, volt hogy teletexten!!! követtem a meccsünket, a technika fejlődésével a stream (útközben bárhová) már alap volt.

Idén viszont több mint felét nem láttam a mérkőzéseinknek. Ez sok mindent elmond az idei csapatról, játékunkról és elképzelésünkről.

2019 nyarán újra nagytakarítást kell csinálni és lefektetni a jövő csapatának gerincét. Úgy talán jövőre a Bernabéú is jóval többször telne meg...
13

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. január 4., péntek 19:41

én Kroosban sem látok hosszútávot. király az ember de én 2-3 évet saccolok neki. most se szántja fel a pályát és csak lassabb lesz. ütemezve de komplett kp csere is érik ami persze Modriccal kezdődik de Kroosban nem látom azt hogy 33-34 évesen is itt kezdő lenne

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. január 4., péntek 19:36

a középpályán is én csak Kroosra számítanék hosszabb távon
Modric és Casemiro helyettesét is meg kellene már találni
jobb lenne a csapatvédekezés is...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 16:42

pheco írta:17 meccsen kapott golok: Real 21, Barca 19
17 meccsen rugott golok: Real 26, Barca 48
Nagyon gyatra statisztika. Amikor jok voltunk akkor is 1-es atlag korul voltak a kapott golok, a rugott meg 2,5-3 korul. Szoval utobbi visszaeses az ami inkabb megviseli a csapatot.
Egy Conte tipusu edzovel talan lehetett volna javitani a vedekezesen, de Solaritol ezt nem varom.
Hazard+Bappe vagy egy csatar mellett nyaron kell egy edzo is, aztan lehet esetleg meg a tavozok fuggvenyeben a kozeppalyat es a vedelmet foltozgatni.
Tudom, én is ezt mondom, csak máshogy. Hátul megvagyunk minőségben és mennyiségben is, középen is, ezért kéne ezen dolgozni, hogy ne kapjunk gólt, majdnem kettőt meccsenként, főleg kiesőktől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. január 4., péntek 16:37

17 meccsen kapott golok: Real 21, Barca 19
17 meccsen rugott golok: Real 26, Barca 48
Nagyon gyatra statisztika. Amikor jok voltunk akkor is 1-es atlag korul voltak a kapott golok, a rugott meg 2,5-3 korul. Szoval utobbi visszaeses az ami inkabb megviseli a csapatot.
Egy Conte tipusu edzovel talan lehetett volna javitani a vedekezesen, de Solaritol ezt nem varom.
Hazard+Bappe vagy egy csatar mellett nyaron kell egy edzo is, aztan lehet esetleg meg a tavozok fuggvenyeben a kozeppalyat es a vedelmet foltozgatni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 4., péntek 15:34

kiserik írta:Papukáim, úgy látom nem csak nekem tűnt, fel, hogy a kp-s védekezésünk egy darab hulladék volt. No Llorente no party? :D Viccet félretéve tegnap feltűnt, hogy a spanyol sokkal jobban helyezkedik, segít be a védelembe és alapból hátrébb pozícionálja magát mint Case, emellett tempósabban is közlekedik.

Egyébként jöhet ide bárki, ha ilyen Bale meg Isco félék lesznek a csapatnál és lötyögnek össze vissza. Aki viszont tetszett, az Karim. mit le tudnánk butítani, ha kapna maga mellé 2 faszántos kis szélsőt (mondjuk mint a tegnapi csoki fiú, akit bagóért lehetne megszerezni és erőből nekiment bárkinek, nem beszari módjára megfordult és visszapassz). Vini-Karim-Chukwueze. Lenne ott kakaó bőven, erre ismét hozunk egy Isco klónt (bár ne temessük előre a Diaz gyereket).
Mindegy ki van elől, mert ha három gólt rúgunk, akkor hármat kapunk. Ez a tendencia idén. Amíg nem védekezik a csapat és átjáróház a közepe, addig tökmindegy ki van elől.

Ezzel nem felmenteni akarom egyik támadónkat sem, csak ahogy itt is, úgy a sajtóban is a legtöbben a támadókkal vannak elfoglalva, holott sokkal nagyobb gondjaink vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 4., péntek 15:31

Papukáim, úgy látom nem csak nekem tűnt, fel, hogy a kp-s védekezésünk egy darab hulladék volt. No Llorente no party? :D Viccet félretéve tegnap feltűnt, hogy a spanyol sokkal jobban helyezkedik, segít be a védelembe és alapból hátrébb pozícionálja magát mint Case, emellett tempósabban is közlekedik.

Egyébként jöhet ide bárki, ha ilyen Bale meg Isco félék lesznek a csapatnál és lötyögnek össze vissza. Aki viszont tetszett, az Karim. mit le tudnánk butítani, ha kapna maga mellé 2 faszántos kis szélsőt (mondjuk mint a tegnapi csoki fiú, akit bagóért lehetne megszerezni és erőből nekiment bárkinek, nem beszari módjára megfordult és visszapassz). Vini-Karim-Chukwueze. Lenne ott kakaó bőven, erre ismét hozunk egy Isco klónt (bár ne temessük előre a Diaz gyereket).

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 4., péntek 14:53

___Samy___ írta:Csapatvedekezesunk konkrétan nincs, és nem azért, mert nagy a pofa, vagy ilyesmi. Néha megindul 1-2 játékos a labdás emberre labdakihozataloknal, de semmi tudatosság vagy rendszer nincs mögötte. Ha vki fellép letamadni egy embert, az ő helyére nem húzódik senki feljebb.
Az a baj ez nem is fog a szezonban megoldódni, majd nyáron ha szakember jön és nem egy báb ül a padon. Gólt amúgy mindig kaptunk ZZ alatt is általában gg meg volt minden meccsen. Támadósorunk viszont hihetetlen gyenge. Van egy 0 kreativitással rendelkező bélánk aki sosem illett ide, LV szebb napjain tökéletes kiegészitő volt, most inkább nem jellemezném és van egy csatárunk aki túl a csúcson, a góllövés sosem volt az erőssége.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég