Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Pad'em
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. január 28., hétfő 12:00

Hát nem tudom, visszanéztem nagyon sokszor, nekem minden kameraállásból műesésnek tűnik, belerúg a saját lábába majd eldobja magát. Mindegy, lényeg, hogy most nem fáztunk rá. :)

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 28., hétfő 11:50

Jó, hát mondjuk szerintem az is erős túlzás, hogy sárga lap műesésért. Volt kontakt, de a szándék jelét nem lehetett látni, így talán sárga lett volna a reális lap.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. január 28., hétfő 11:48

BBeno írta:emlékeim szerint csak a 16-oson belül történtek szabálymódosítások a dupla büntetés miatt. gólratörő játékos volt, egyértelműen volt kontakt, szerintem teljesen jogos piros.
Volt kontakt (a lehető legminimálisabb, még direkt szökkent is egyet Varane, hogy ne akadjanak össze a lábaik), csak nem ettől esett el a támadó, hanem láthatóan feldobta magát. Nálam sárga műesésért. De ha ennyire különbözőek a vélemények már Real szurkolók közt is, akkor nem csodálom, hogy azok a marhák össze-vissza fújnak

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 28., hétfő 11:33

emlékeim szerint csak a 16-oson belül történtek szabálymódosítások a dupla büntetés miatt. gólratörő játékos volt, egyértelműen volt kontakt, szerintem teljesen jogos piros.
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 28., hétfő 11:30

az egyetlen érv mellette, hogy utolsó emberként akadtak össze
Tudtommal már erre nincs meg az a szabály, hogy utolsó emberként piros lap.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. január 28., hétfő 11:25

babaking írta:most ez a finom kis taposás.
Egyébként ha már szidjuk a VAR-t, akkor ezt is meg lehet említeni, hogy jó, hogy nem vizsgálták, mert simán kiszórhatták volna. Kettős emberhátrányban meg elég para lett volna az a fél óra.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. január 28., hétfő 11:08

p.csabi1 írta:
Vini: az utóbbi 2 meccsen az arcoskodás jeleit kezdtem felfedezni nála, szóval nem baj, ha picit lehütjük a kedélyeket
Big joke.
Nem muszáj szeretni a másikat de elismerni azért el kellene.

Nem azt mondtam, hogy nem szeretem, és azt sem, hogy nem ismerem el. Feldobta a játékunkat, és Benznek is jót tett a jelenléte.

Annyit mondtam, hogy túl sokat lett szerintem hiretelen nyomatva és ennek a hátulütöit látom. A múltkor a pofázás az ellennek, most ez a finom kis taposás.

Azt, hogy mennyire lesz jó focista azt meg nem az én tisztem eldönteni, de itt nem is arról volt szó. De ha már ilyen szépen belekezdtem leírom mit látok rajta szakmaila (szigorúan mint foteledzö :mrgreen: )

Tetszik a lendülete, az akarás és, hogy felvállalja az 1v1-eket, emellett valahogy nagyon érzik egymást Benzemával. Tetszik a kicsit szertelen mozgása, segít neki vártlant húzni.

Nem tetszik, hogy sokszor rossz döntést hoz, vagy 1-2 ütemmel tovább cipeli mint kellene. Emellett a lövései gyakran erötlenek (mármint fizikailag nincs bennük kakaó) és nincsenek is jól helyezve - elöbbi a passznál is elöfordul. Emellett gyakran elpattan töle a labda.

Nem tudom, hogy ezek közül melyik fejleszthetö, melyiket növi ki automatikusan, vagy esetleg kis erösítéssel, és melyik van a lámpaláz miatt.
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 28., hétfő 10:40

Süti írta:
dzsi91 írta:Jól toljuk mostanában. Duplázunk.
*triplázunk dzsi. :coffee:

Nemhiszem,hogy a kupát sikerül behúzni :mrgreen:
"Rettentően irigy vagyok rájuk, hogy nekik 10 év alatt összejött 3 triplázás, ahol tényleg mindenkit végigvertek, nem csak a BL-ben." -Sierra 7 nappal azelőtt,hogy a barsza tényleg végigvert mindenkit.NEM CSAK A BL-BEN :coffee:

p.csabi1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. január 28., hétfő 10:06

Vini: az utóbbi 2 meccsen az arcoskodás jeleit kezdtem felfedezni nála, szóval nem baj, ha picit lehütjük a kedélyeket
Big joke.
Nem muszáj szeretni a másikat de elismerni azért el kellene.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. január 28., hétfő 9:36

biztos volt róla szó az utóbbi hetekben a barcás balhé miatt, de nem igazán követtem. varane letöltheti az eltiltást a kupában girona ellen?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

babaking

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. január 28., hétfő 9:34

V. Mester 77 írta:Varane piros, kiesett meccsekre ( mennyire is? )
Sergio sérülése mennyire komoly?
Marcelo rettenetes mód szállt be
Lucas kirobbanthatatlan, ezzel párhuzamosan Vini megy vissza a padra.

Ezek voltak nekem a negatívumok

Luka és Karim szarnyalltak, Regullion szinten pozitív

Varane: szerintem már nincs olyan szabály, hogy egyböl piros minimum 3 meccs, szóval gondolom 1, mert nem volt durva.
Lucas: küzd, hajt (akár egy bedobásért is) - imádom. Ennek ellenére neki kn a 12-13. embernek kellene lenni. Csereként bejönni, gyengébb ellenfelek ellen és kupában tehermentesíteni. De most nincs kit tehermentesíteni, mert nincs a helyére egy bika támadó.

Tényleg - Asensio mikor lesz újra?
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

V. Mester 77

HozzászólásSzerző: V. Mester 77 » 2019. január 28., hétfő 8:58

Varane piros, kiesett meccsekre ( mennyire is? )
Sergio sérülése mennyire komoly?
Marcelo rettenetes mód szállt be
Lucas kirobbanthatatlan, ezzel párhuzamosan Vini megy vissza a padra.

Ezek voltak nekem a negatívumok

Luka és Karim szarnyalltak, Regullion szinten pozitív
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 28., hétfő 8:45

mindegy hogy nem volt szandekos. jogos piros. peches volt varane.
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Guti, Zidane, Varane, Kroos

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. január 28., hétfő 8:37

a piros lap szerintem is túlzás, semmi szándékosság nem volt a kontaktban. az egyetlen érv mellette, hogy utolsó emberként akadtak össze... de nagyon esni akart az espanyolos.
#oneandahalfleg

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 28., hétfő 8:11

dzsi91 írta:Jól toljuk mostanában. Duplázunk.
*triplázunk dzsi. :coffee:

Varane esete szerintem bohóc, a pali attól esett el, hogy a saját lábába belerúgott. Nyilván meg se nézték. De a sárgalapok szisztémája is egy nagy vicc volt.

babaking

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. január 28., hétfő 7:42

Jim írta:voltak szép megmozdulások főleg Benzemától és Modrictól :salute:
Varane kiállítása véleményes, hozzáért egyáltalán az ellenfélhez? :hmmm:

Marcelot fölösleges volt Reguilon mellé behozni, csak rontott a helyzeten, nincs formában..
kérdés, miért nem Isco/Ceballos jött Modric helyett :hmmm:

Nem nagyon reklamált, ha jól rémlik szóval gondolom volt egy lehelletnyi kontakt, úgy meg védhető, még ha nem is szándékosan buktatta

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. január 28., hétfő 0:38

Csak szerintem nem volt piros Varane esete? https://youtu.be/DWSnM5Q32iA

Lehelletnyit ért hozzá, tisztán látszott hogy eldobta magát a gyerek. A Var természetesen csak ellenünk van használatban. Nevetséges, szánalmas brigád. Ezen a bírón is látszott, hogy tombolán nyerhette a képesítését, 2 méterről nézte, hogy izomból lekönyöklik Reguilónt, még csak sárga se - pár percre rá Ramos sárga a semmire.

Benzema eddigi talán legjobb meccsei idén. Reméljük minél tovább kitart, zseniálisan játszott. :salute: Ő és Modric hozták a mait. Vini gyenge volt ma, Lucas V szokásos - lelkes lótifuti, effektív haszon alig. Kroos alibijéből is kezd elegem lenni, Ceballos hasznosabb lenne most a kezdőben, márcsak a sebessége miatt is

Így, hogy jön vissza Bale, gondolom Vini kikerül aminek nem örülök, sokkal jobb a brazillal Benzema. Reguilón is remek volt megint + Odriozola nálam kezdi megingatni Carvajal biztos kezdőhelyét. Marci látványosan Torinoban van már fejben bár ha így folytatja max Kínában fog kelleni. Imádom, meg respekt az elmúlt 10 évért de össze szedhetné magát kicsit tavaszra

Girona ellen remélem láthatjuk Brahimot is már. Asensioval mi van? Nem mintha hiányozna

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. január 27., vasárnap 23:43

voltak szép megmozdulások főleg Benzemától és Modrictól :salute:
Varane kiállítása véleményes, hozzáért egyáltalán az ellenfélhez? :hmmm:

Marcelot fölösleges volt Reguilon mellé behozni, csak rontott a helyzeten, nincs formában..
kérdés, miért nem Isco/Ceballos jött Modric helyett :hmmm:

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 27., vasárnap 22:47

Jól toljuk mostanában. Duplázunk.
"Rettentően irigy vagyok rájuk, hogy nekik 10 év alatt összejött 3 triplázás, ahol tényleg mindenkit végigvertek, nem csak a BL-ben." -Sierra 7 nappal azelőtt,hogy a barsza tényleg végigvert mindenkit.NEM CSAK A BL-BEN :coffee:

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. január 27., vasárnap 22:44

70 percig nagyon nagy meccset toltak a fiúk. Valahogy így lehetne pótolni Ronaldot, virtuózitás, kreatívitás és remek összejátékok. Modricot hónapok óta nem láttam ilyen frissen és jól játszani, Benzema meg... Bárcsak egy egész pályafutást tudott volna így hozni, a legjobbak közt emlegetnék.

Vissza: “Labdarúgás”