Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 3., csütörtök 7:54

NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
ja, amikor pl szögletnél Iker aláfutott a labdának, de csak felsőléc lett belőle az neki köszönhető, ugye?
lopez jelenleg jobb, határozottabb, aki meg nem látja az vak vagy elfogult.

jézusom.
leszögezném hogy amit először írtam azt kitöröltem szóval második nekifutásra:
szerinted ma jól védett? a végén volt 2 vagy inkább 3 nagyon szép védése, de aközé is jutott hiba amikor rosszul jött ki, a kapufánál szintén rosszul jött ki. ez például egy olasz csapat ellen -juve- megfogja magát bosszulni.

Vagy csak teljesen sötét, amint azt a mellékelt ábra is mutatja.
Boky írta:
miVida írta:NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
ez ékes példája, hogy festene ha a sok facebook posztra kommentelő hátrányos helyzetű beszabadulna fórumra :lol:
hey-hey-hey!! a különbség az, hogy ők komolyan gondolják, én pedig nem.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!miköztünk pedig az, hogy míg egyikünk okos, aki hülyéskedik, a másik fél hülye, aki okoskodik :mrgreen: - na de plííz ne vegyétek személyeskedésnek, ezt teljes mértékben minden utálat vagy neheztelés nélkül :) csak légyszi vegyétek figyelembe az iróniát :roll: (tuuudom, volt időszak, amikor komolyan gondoltam, de eleget bizonyított López mostanában :) ...csk ne kapna minden meccsen gólt) :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miVida 2013. október 3., csütörtök 7:56-kor.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 3., csütörtök 1:50

realbeckham írta:Modric.

Jááááj de odatette :salute: :salute: San Diego for perzident.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 3., csütörtök 1:15

ateeemadrid írta:lopez jelenleg jobb, határozottabb, aki meg nem látja az vak vagy elfogult.
Vagy csak teljesen sötét, amint azt a mellékelt ábra is mutatja.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 3., csütörtök 0:40

Simi írta:És rossz látni, hogy két szimpatikus figurát anyáznak itt gyűlöletből a kedvencük miatt. Egyik se szolgált rá erre. Inkább valaki mellett kéne szurkolni, nem pedig valaki ellen.
Én mindkettőt kedvelem, de most inkább Lópeznek szorítok, ha már visszajött, legalább védjen, úgyis hatalmas formában van.

Viszont nagyon kínos, hogy van 2 világklasszis kapus, és az egyiknek mindig a padon kell csücsülnie. :/

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 3., csütörtök 0:28

NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!ki állt a kapuban?
Modric.

:agree: :coffee:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 2., szerda 23:57

Jó meccs volt. Az ellenfél nem volt valami acélos...és hát a játék se nagyon akart össze állni. Nem láttam mit is akarnak a fiúk. Iker jól védett, ehhez nem is kell mást hozzá fűzni. Varane és Marcelo komoly plusszt jelent a csapatnak, az ilyen kevésből is látszik. DM ma jól nyomta, megint megcsinálta a rabona passzt, ha egy ilyen formát tartana annak nagyon örülnék.
Benzema kicsit megzuhant...most kellene Roncinak kiállnia és nyilatkozni egy olyant hogy a szurkolóknak biztatni kell minden játékost és nem kritizálni....kivéve ha Khediráról van szó :lol: A csávó ma volt mindenhol csak a helyén nem...nem bírom nézni

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. október 2., szerda 23:27

Casillas ma jól védett. Volt két hibája, amit López biztos nem követett volna el, de a vége...hmm az a Leverkusen elleni meccset idézte!
Viszont ami b..a a csőröm: di María! Nem lehet, hogy nem is Mourinho, hanem Özil frusztrálta??? :ozil:
Amit nyújtott, az ma egyszerűen zseniális volt! 2 gól+1 assziszt!
Carlito pedig védhetően, de nagyon biztonsági játékos. Egyenlőre...
Khedira: régebben dadogott nála a labda, tavaly sírt. Idén már kereszteket hány és papért kiált! Mit csinál ez az ember? Mikor emelni kell, laposan ad be, mikor bólintani kellene ráfejeli saját vállára oly' sután, hogy az még a járásiban is cseréért kiáltana!
Ez a dán csapat a tavalyi Ajax méltó utódja...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. október 2., szerda 23:24

CR... 2 meccsen 5 gól... még a végén igazam lesz,amikor nyáron azt írtam,hogy már a csoportkörben meg lesz a 12 gólja :D :lol:
:goat:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 2., szerda 23:06

Végre volt az utolsó gólnál, valami megfojtós, letámadósszerű valami, aminek eredménye lett. Már Di maria elkezdte a bal oldalon támadni a labdást, aztán kapusig sprintelt, közben másik oldalt Morata zavart, a KP is biztosítva volt....meg is lett az eredménye.

Sokszor idegesít, hogy ellenünk állandóan, mindenki olyan boldogan, olyan lazán és békésen adogat hátul, félpályáig hozza. Az ilyet hiányoltam már!

Tetszett a meccs úgy összességében, de voltak azért bőven negatív(szokásos) dolgok megint. Most kihagyom ezeket... mert hiányzott már ez a jó kedv nekem....most csak erre érdemes koncentrálni. A csoportunk is hál' istennek jól alakul. CR 5gólos, 2 meccsen. Marci & Varane vissza.....utóbbival szokás szerint senki nem bírt, se földön, se levegőben. Egy jó befejezés a napnak. :agree:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2013. október 2., szerda 23:06

Hagyjuk már Casillast. Védett 3 szépet, köszönjük meg, emellett meg látszik rajta, hogy majd egy éve nem védett folyamatosan, és önbizalomhiányos magához képest. Ez azért mellette szól valamelyest. Nem most kéne fikázni, de elcsöppeni sem kell a mai teljesítményétől, ez nála alapnak kell, hogy legyen.

A nagy helyzet az - szerintem -, hogy Carlo megvárja a csoportkör végét a BL-ben, ha Casillas a kupában és a BL-ben nyújtott teljesítménye alapján érdemes, akkor visszateszi a kezdőbe, viszont ha nem lesz meggyőző, akkor López fogja védeni a BL kieséses szakaszát is - ott már nem lehet majd kockáztatni kapusrotációval.

Szóval Casillas és López fanok, nyugi. Szurkoljatok a kedvenceteknek és térjetek vissza a témára pár hónap múlva :) :mrgreen:

Mert őszintén k*rva unalmas már a dolog. És rossz látni, hogy két szimpatikus figurát anyáznak itt gyűlöletből a kedvencük miatt. Egyik se szolgált rá erre. Inkább valaki mellett kéne szurkolni, nem pedig valaki ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Simi 2013. október 2., szerda 23:08-kor.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. október 2., szerda 22:58

miVida írta:NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
ez ékes példája, hogy festene ha a sok facebook posztra kommentelő hátrányos helyzetű beszabadulna fórumra :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 2., szerda 22:56

miVida írta:NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
ja, amikor pl szögletnél Iker aláfutott a labdának, de csak felsőléc lett belőle az neki köszönhető, ugye?
lopez jelenleg jobb, határozottabb, aki meg nem látja az vak vagy elfogult.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 2., szerda 22:53

miVida írta:NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
jézusom.
leszögezném hogy amit először írtam azt kitöröltem szóval második nekifutásra:
szerinted ma jól védett? a végén volt 2 vagy inkább 3 nagyon szép védése, de aközé is jutott hiba amikor rosszul jött ki, a kapufánál szintén rosszul jött ki. ez például egy olasz csapat ellen -juve- megfogja magát bosszulni.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. október 2., szerda 22:52

miVida írta:NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
kezdődik.... :lol: :lol: :lol:
jaj te... :lol:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. október 2., szerda 22:50

NEM KAPTUNK GÓÓLT!!!! :ozil: Ki állt a kapuban? :hmmm:
:mrgreen: tudom-tudom, nincs igazam, López se kapott volna.... HÁT DEHOGYNEM!!! :kacsint:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2013. október 2., szerda 22:48

nekem vegyes érzéseim vannak a mai bl meccs után.
szerettem volna látni hogy valamelyik fiatal játékosunk kezdőben van. Okés hogy Varane játszott de azt tudjuk hogy ő anno kezdő volt a sérülése előtt. Első sorban Morata, Jesé kettősből gondoltam. Már akár 2-0 után lehetett volna melegíteni küldeni mindkettőt ugyanis a köbenhavnak köze nem volt a meccshez.. Végig elől játszottunk,ráadásul Benzema el volt tűnve...Khedira meg mintha támadó kp-t játszott volna..akár helyére is mehetett volna valaki AKÁR kezdőnek. Szerény 10-15perccel kell beérniük egy olyan meccsen ahol az ellenfél nem tud labdára rúgni... Persze megértem Carlot..a csapat már bebizonyította az Elche ellen hogy normális felállással is képes ramatyul produkálni..ezért nem szerette volna a véletlenre bízni.. Ez volt ami elszomorított.
Ami viszont boldoggá tett hogy mertünk focizni..igaz egy köbenhavn ellen nem feltétlen lehet következtetést levonni...de reméljük hogy ívelünk felfele mint egy beadás..(és nem khedira meccs eleji beadására gondoltam :mrgreen: )

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. október 2., szerda 18:59

meg lehet csinálni az első éves bajnoki címet, sőt van még 2 példám Schuster és Capello... Capellonak történetesen egy friss BL győztes Barcát kellett megverni, amely csúcsra volt járatva akkor. Megtette. Úgyhogy van itt példa bőven, csak általában nem az az edző marad a csapatnál, aki tényleg lerak is valamit az asztalra. Kishitűség idén semmit sem elvárni a csapattól.
Azért azt figyelembe kell venni, hogy megváltoztak a körülmények. Capello bajnokcsapata 76 pontot szerzett, Schusteré 85 pontot. Mourinho tavalyi bukott Madridja a 85 pontjával simán elvesztette a bajnokságot. Nyilván az is igaz, hogy az olasznak meg a németnek nem állt a rendelkezésére ilyen keret, pontosabban nem volt nekik a csapatban CR...de akkoriban a Barca is gyengébb volt. Az a teljesítmény, ami 5-6 évvel ezelőtt elég volt a bajnoki címhez, ma már nem elég. Az AtMa a múlt szezonban annyi pontot szerzett és kb. ugyanannyi gólt rúgott mint Capello Madridja. Az Atléticónak ez a 76 pont csak bronzérmet ért.


Szóval a mostani mezőnyben, ennyi változással talán elvárni túlzás az azonnali bajnoki címet, ugyanakkor reménykedni továbbra is lehet és kell is. Korai lenne még a katalánok megkoronázása. Lesznek ott még gondok. Télig lőtávolban kell maradni, ha ez összejön, Ancelottival is simán bajnokok lehetünk. A BL meg lutri. Az mindig az.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 2., szerda 17:51

Carvajal meg Illara beépítése nem szükségszerű,
Évek óta,azt mondomSalgado óta megy a sírás hogy kellene egy normális jhv,erre most itt van Carvajal,akibe megvan a potenciál,aztán pár meccs után jön az itélet hogy mégse jó,hogy Arbeloa jobb,aki támadásban legtöbbször 0,de hát világbajnok...
Megy a sírás,évek óta detto,hogy a kp miatt bukjuk a trófeákat,aztán itt ez az Illarra gyerek,aki kezd magára találni,de ő se jó,mert Khedira stabilabb... :roll: hát erre nem nagyon mit lehet mit mondani... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27393
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 2., szerda 17:44

Matt009 írta: Nem hiszem, hogy egy jhv beépítése lenne egy csapat legnagyobb gondja.
Érdekes módon, amikor Marcelo megsérül, akkor megérezzük a hiányát. Na, ugyanez van a jobboson is. Kell már oda egy minőségi ember.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 2., szerda 17:41

nem kell ezeken túlpörögni szerintem
Mondam, lehet, hogy nincs igazam. Nem tudom, hogy mi zajlik a háttérben. De vannak gyanús jelek.
Lehet kifogás. Azért mert mi vagyunk a Real Madrid még ugyan azokat a lépcsőfokokat be kéne járni, amit egy épülő csapatnak
Évek óta ezeket a lépcsőfokokat járjuk, és jobbak lettünk? Nem. Ugyanúgy nem volt játékunk, az eltelt időből nem sokat profitáltunk, hosszútávon meg pláne semmit. Így nincs értelme türelmesnek lennünk. Amint a fentebbi példáim bizonyítják, meg lehet csinálni az első éves bajnoki címet, sőt van még 2 példám Schuster és Capello... Capellonak történetesen egy friss BL győztes Barcát kellett megverni, amely csúcsra volt járatva akkor. Megtette. Úgyhogy van itt példa bőven, csak általában nem az az edző marad a csapatnál, aki tényleg lerak is valamit az asztalra. Kishitűség idén semmit sem elvárni a csapattól.
Carvajal beépítése létszükség. Illarra is kell, mert Xabi nincs, és Khedira nem opció... Casemiroval meg ki tudja mi van..
Nem hiszem, hogy egy jhv beépítése lenne egy csapat legnagyobb gondja. Illara meg soha nem lesz Modric párja hosszútávon, a horvát meg jobb azon a poszton. Úgyhogy Illara beépítése nem opció. Isco meg már jól muzsikál a csapattal, Bale még nem is játszik, szóval sok beépítés nem igazán történt eddig, ennek ellenére voltunk/vagyunk szarok. Ezt nem lehet kimagyarázni. Modric meg tavalyi csóka, úgyhogy az ő beépítésével ne pedálozzon senki. Idén eddig egy ember épült be, ez nem szabadna, hogy gondot jelentsen, vagy mégis?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég