Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 7., szerda 23:05

ANDS írta:
Sierra írta: Persze, a Megy a meccs topik abszolút dühöngő, teljesen az aktuális perctől függ ki mit ír éppen. :D Bármikor változhat a meccs képe, így nyilván a hozzászólások is.
Szerintem nincs ebben semmi szánalmas, idióta, nevetséges. Amit az adott pillanatban érez az ember, leírja, ennyi az egész.
Én nem írom le, de hangosan káromkodok a kihagyott helyzetek után.( amikor megkérdi a nejem, mi a bajom, általában kifakadok, hogy ennyi pénzért játszik valaki és kihagyja a helyzetet…).

Bale 2018- as ollózós góljánál a Bl döntőben életem legnagyobb diadalordítását produkáltam. Majd bementem a fiamhoz, ( 3 csukott ajtóval arrébb) és mondtam neki, hogy gólt lőtt a Madrid!
Mire a gyerek a nejemmel rám nêzett, ês csak annyit mondott: hallottuk.
:lol: :lol:
én Momo Diarra mallorca elleni góljánál üvöltöttem a leghangosabban valaha. Erre tisztán emlékszem...

Meg tavasszal a city ellen állva néztem a hosszabbítást és pólót kellett cserélnem lefekvés előtt, mert átizzadtam :D

Real drukkernek lenni egyáltalán nem stresszes :lol: :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. szeptember 7., szerda 20:12

Egyetértek. Kb olyan, mint egy igazi fodbalmeccs. Neha olyan, mint egy rosa denes interju, de ettől szép. Ez benne van.
Azt se felejtsük el, hogy kozel 10 eve megy itt, illetve azelott megannyi evig a distan, hetrol hetre. Inkabb olyan, mint egy temperamentumos latin csaladi osszejovetel a meccsekre.

Az ellenoldal foruma ehhez kepest akkor milyen, mikor az ottani, mondhatni oregmotoros leyenda, Benz serulesenel hálát ad krisztusnak, majd megjegyzi, hogy amugy is bortonben a helye, mert pedofil.

Igaz, hogy apanknak néha vannak tulkapasai, illetve a 9esunk felé elbillen a mérleg olykor, meg mint nemrég kiderult "csicskásai" is vannak koreinkben, de ugy velem hosszu évek után is m.o. legremekebb sportforuma a mienk, ami minden percben porog es megfeleloen moderalva tart egy magas szinvonalat. Még egy fejtörő topicban is.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 7., szerda 19:23

Persze, a Megy a meccs topik abszolút dühöngő, teljesen az aktuális perctől függ ki mit ír éppen. :D Bármikor változhat a meccs képe, így nyilván a hozzászólások is.
Szerintem nincs ebben semmi szánalmas, idióta, nevetséges. Amit az adott pillanatban érez az ember, leírja, ennyi az egész.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 7., szerda 19:07

Realista24 írta:
Halfkey írta:

Attól függetlenül hogy nem értettem egyet én sem sok hszel, azt sem értem milyen lelkivilágú ember posztol ilyet mint itt te.
Divat lett a megy a meccs topicban lévő dolgok szidása. Én is rottyon vagyok tőle, de igazából elfogadom, mert nekem pont olyan, mintha kint lennék a meccsen, és folyamat szidnám a csapatot, első érzésből, első felindulásból. Gondolom így van ezzel mindenki.

Valaki kicsit túlzásba esik, valaki reálisabb. Én pl. nagyjából teljesen leszoktam az írásról és olvasásáról.
Ezen nem(sem) fogok Veletek összeveszni, de én pl nem húzom fel magam a megy a meccs dühöngőn, csak simán egy ideje nem veszek ott részt a mókában. Az ember ahogy mondjátok felbosszantja magát amúgyis a meccseken és tudnk hőbörögni és valahol ez hozzátartozik a meccsnézéshez..de..

Amikor Modricról kell ezt olvasni, hogy “ Modricot most takarítsátok el.”..a SZEMETET szokták eltakarítani..??!!

Ha valaki akkor Modric erre nem szolgált rá.Ha még valami naplopóról írná ezt a költő..De Modric nem szolgált az eltakarításra.

Gondolom a szerző azt szerette volna költői stílusban kifejezni, hogy jó lenne Modricot lecserélni, mert a csapat terhére van a lassúsága miatt.

Az egy dolog, hogy Modric utána válaszolt neki, hogy ésszel még mindig mindent kompenzálni lehet, de semmiképpen sem azoknak kell szerintem szégyenkezni, akiknek Modric eltakarítása nem tetszik. Nem kérte senki, hogy én vagy más szégyenkezzünk(max kaptam 1-2 downvotot). Viszont gondoltam ezt kiírom magamból, remélem helye lehet ennek. :agree:

A meccsről az a véleményem, hogy a keret továbbra sem tökéletes, nincs minden posztra 2brutál emberünk. Abból főzünk minden héten, ami van. A kulcs továbbra is abban lesz, hogy a csapatszellem és egy kis szerencse, meg Pintus+egy kis taktikázás elég lesz-e. Én már nem tudom elvárni a liga és a BL csapatainak a lehengerlését. Minden győzelem ajándék, legyőzni a Barcát,Atletit, olajosokat pedig a bónusz mindig. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. szeptember 7., szerda 13:30

Realista24 írta: Ideje lenne kicsit Rüdigert nyomatni Militao helyett a kezdőben.
Nálam két ember lenne alapkezdő a védelemben, Alaba meg Rüdi. A többi meg harcoljon meg érte.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 7., szerda 13:26

Hát amilyen letámadást produkáltak az első félidőben nem csoda h ennyivel több jött ki.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 7., szerda 13:14

RealAsensio írta:
p.csabi1 írta: Amúgy a meccs vége felé volt egy statisztika ami mutatta a futómennyiséget.
Ott azért néztem egyet.101 kilómétert futott a Real Amdrid 111-et meg a Celtic.
Kicsit spórolósra vették a fiuk.
Annyira lehet érzékelni,hogy pont annyit ad ki a csapat ami kell,hogy az valami hihetetlen. :lol: Kegyetlen ez a tapasztalat meccs rutin ami van a náluk. :lol:
Keveset is lehet futni, ha azt a csapat hasznosan teszi. Ebbol en inkabb azt olvasom ki, hogy a csapat egyutt mozog, kisegitik egymast a fiuk, ezert nem kell annyi futni, jo helyezkedessel es utemes megindulasokkal, egy szoval hasznos mozgassal tobbet lehet elerni.
Amúgy ezért linkeltem a statot: az a 101 km nem olyan kevés, pont BL átlag. Celtic futott inkább baromi sokat, de ez sem volt elég.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 7., szerda 12:51

Sierra írta:
Realista24 írta: Ideje lenne kicsit Rüdigert nyomatni Militao helyett a kezdőben.
Szerintem most már az öreg is meglépi, már látványosan visszaesett Militao is idén.

Nekem tetszett a meccs, jól játszottunk, különösen a második félidőben. Elképesztő minőséget képviselünk, amilyen piszi-paszik, háromszögek, labdakihozatalok voltak tegnap is... ámultam bámultam, nagyon megvan a chemistry azt kell mondani.
Errol irtam a korabbi meccseken is, es le lettem baszva, hogy masik meccset nezek. Ha az eredmeny nem is ugy all, vagy akadozik a gepezet, ne adj Isten hatranyban vagyunk, akkor is lehet erezni az erot es a potencialt a csapatban. Mintha azt erezne az ember, hogy csak ido kerdese, mikor lovunk 2-3 golt, mert valaki villan, vagy jon egy kenyszerito es mar ziccer van, esetleg Vini elfut, vagy beall Camavinga es Rodygo es ad egy boostot.
Szerintem elkepeszto a minoseg, amit kepvisel a csapat, az oregek es a fiatalok tokeletesen kiegeszitik egymast, van a csapatban dinamika, kreativitas es fizikum, tudunk utkozni, tudunk szinezni, eldugni a labdat, hosszu keresztlabdakkal vagy sokszor kicsiben kihozni a labdat, sulypontot athelyezni, vannak minosegi csereink, stb. Ehhez kellett volna egy Mbappe, akivel szerintem CR fele Real Madrid lehettunk volna, de igy sincs okunk panaszra, a francia bekaphatja, nem banom, ha sosem lesz Real mezben. Majd jon mas, akiben meg van az az alazat, hogy ertekeli a klubot.
Abba is szar belegondolni, hogy mit adhatna a csapatnak meg Hazard, ha prime lenne, vagy ahhoz kozeli, ugyanakkor a tegnapi szinvonal mar a minimumot elerte, szoval ezt is ertekelni kell mar.
A Carvajal/Nacho/Lucas fele jobbszelso vedelemtol azert parazok, illetve Benzema kiesese jelenthet veszelyt a szamunkra, a tobbi teljesen rendben van. Valverde nagy kedvenc lett, egyetertek abban, hogy o csk alapanyag, teljesitmenyt es alazatot figyelembe veve IS. Brutal jol nyomja, akar a kozeppalyan jatszik, akar a jobb szelen, nagyon tetszik a munkaja. Imadom.
Rodrygo is rendre jol szall be, en arra a posztra nem igazolnek, egyreszt nincs annyival jobb a piacon, mint aki a keretbol lehozna azt a posztot, illetve kar elvenni a helyet mas elol, lasd Rodrygo, aki az elozo szezonban is tobbet erdemelt volna, megis sokszor csak cserekent jott az utolso 10-20 percben, vagy ha mar egett a haz, es alazatosan tette a dolgat.

Osszessegeben kurvajo a csapat, tuti, hogy lesznek hullamvolgyek, vagy szar eredmenyek, vagy minden kifele pattan es nem tudunk majd betalalni, de a csapat brutal jo, ezt erezni az osszjatekon, a labdakihozatalokban, amikor utkozni kell vagy lassitani az ellenfelet, illetve a tamadasok is sokszinuek, nem ugyanazt eroltetjuk 90 percen keresztul, hanem varialunk a lehetosegek kozul. Tobbet is cserel Ancelotti, hamarabb is, batrabban nyul a kispadhoz.
Amin javitani kell, azok a beadasok, foleg a szogletek, szabadrugasok, beadasok szelrol, mert botranyosak, gyakorlatilag a sajat kapunkra vagyunk veszelyesek, mert kontrazik belole az ellenfel, miutan egybol kifejeltek a labdat roviden.
:goat:

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2022. szeptember 7., szerda 12:46

Halfkey írta:
zoli0415 írta:
Nem érted? Az nem az én problémám.... atttól még ez a véleményem és még az is, hogy aki ebben nem talál semmi kivetnivalót és szerinte ez így rendben van arról is ugyanaz a véleményem.
Tehát ha neked ez a véleményed akkor azt le kell írnod és másoknak el kell fogadni, de ha más leírja az övét, akkor meg kell jelenni a fórumon és földbe kell őt döngölni mert ő szánalmas, nevetséges vagy idióta. Ok.

Még egyszer leírom, sok faszság ment ott tegnap, nyilván. De minden egyes topikban megy ugyanúgy sok faszság egyébként. Ha ezt valaki nem bírja kezelni, akkor minek fórumozik?
Utolsó gondolatom ezzel kapcsolatban és befejeztem...azért megyek a megy a meccs topicba mert vannak itt értelmes emberek akiknek kíváncsi vagyok a meccs közbeni elemzésére a játékról,játékosokról, cserékről, taktikáról stb. Viszont oldalakon keresztül olvasni az egyszavas kommenteket sokszor alpári, gyökér stílusban az bizony idegesítő. Hidd el tudom kezelni, abszolút nem idegesít, megvan róla a véleményem, levontam a következtetést és a soha többé nem nyitom meg att a topicot.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: impossible » 2022. szeptember 7., szerda 12:39

64%-ban nálunk volt a labda ami eleve garancia arra, hogy nem kell annyit futnod, mint az ellenfél. 10km nagy különbségnek számít ezen a szinten, de jórészt mi általában mindenkinél kevesebbet szoktunk futni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 7., szerda 12:36

p.csabi1 írta: Amúgy a meccs vége felé volt egy statisztika ami mutatta a futómennyiséget.
Ott azért néztem egyet.101 kilómétert futott a Real Amdrid 111-et meg a Celtic.
Kicsit spórolósra vették a fiuk.
Annyira lehet érzékelni,hogy pont annyit ad ki a csapat ami kell,hogy az valami hihetetlen. :lol: Kegyetlen ez a tapasztalat meccs rutin ami van a náluk. :lol:
Keveset is lehet futni, ha azt a csapat hasznosan teszi. Ebbol en inkabb azt olvasom ki, hogy a csapat egyutt mozog, kisegitik egymast a fiuk, ezert nem kell annyi futni, jo helyezkedessel es utemes megindulasokkal, egy szoval hasznos mozgassal tobbet lehet elerni.
:goat:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. szeptember 7., szerda 12:33

Mondjuk tény és való, hogy régen abban a topicban néha a meccsről is szó volt, amellett hogy higuainon meg Heinzén nevettünk.
Mostmár meg csak a toxic hangulat van az összes meccsen.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: impossible » 2022. szeptember 7., szerda 12:12

Ezt én sem értem, ha valakinek nem tetszik mások véleménye Sőt továbbmegyek felidesíti magát rajta az miért is fórumozik? Szeret idegeskedni?
Ha pedig rászánod magad, hogy közösségbe osztod meg a véleményed lesz rá némi nemű esély, hogy mások nem fognak veled egyetérteni ami nem feltétlen jelenti azt mindenki stupid.
Ettől függetlenül, nyilván van mindenkinél olyan pillanat amikor felidegesíti magát egy-egy komment minőségén, de itt kezdődik az intelligencia simán továbbtekersz aztán olvasod ami érdekel.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 7., szerda 12:06

zoli0415 írta:
Halfkey írta:

Attól függetlenül hogy nem értettem egyet én sem sok hszel, azt sem értem milyen lelkivilágú ember posztol ilyet mint itt te.
Nem érted? Az nem az én problémám.... atttól még ez a véleményem és még az is, hogy aki ebben nem talál semmi kivetnivalót és szerinte ez így rendben van arról is ugyanaz a véleményem.
Tehát ha neked ez a véleményed akkor azt le kell írnod és másoknak el kell fogadni, de ha más leírja az övét, akkor meg kell jelenni a fórumon és földbe kell őt döngölni mert ő szánalmas, nevetséges vagy idióta. Ok.

Még egyszer leírom, sok faszság ment ott tegnap, nyilván. De minden egyes topikban megy ugyanúgy sok faszság egyébként. Ha ezt valaki nem bírja kezelni, akkor minek fórumozik?

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2022. szeptember 7., szerda 10:40

Halfkey írta:
zoli0415 írta: Magáról a meccsről szinte mindent elmondtatok. Ami miatt szót emelnék az a megy a meccs topic...hát keresem a jelzőt...a szánalmas, nevetséges és idióta között vacilálok. Milyen lelkivilágú emberek írkálnak oda? Szurkolót nagyon keveset lehet ott felfedezni. Soha többé nem olvasok bele mert az élettől is elmegy a kedvem.
Attól függetlenül hogy nem értettem egyet én sem sok hszel, azt sem értem milyen lelkivilágú ember posztol ilyet mint itt te.
Nem érted? Az nem az én problémám.... atttól még ez a véleményem és még az is, hogy aki ebben nem talál semmi kivetnivalót és szerinte ez így rendben van arról is ugyanaz a véleményem.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 7., szerda 10:21

Kontextus futómennyiséghez:

https://football-observatory.com/IMG/sites/mr/mr68/en/

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 7., szerda 10:20

Realista24 írta:
p.csabi1 írta: Amúgy a meccs vége felé volt egy statisztika ami mutatta a futómennyiséget.
Ott azért néztem egyet.101 kilómétert futott a Real Amdrid 111-et meg a Celtic.
Kicsit spórolósra vették a fiuk.
Annyira lehet érzékelni,hogy pont annyit ad ki a csapat ami kell,hogy az valami hihetetlen. :lol: Kegyetlen ez a tapasztalat meccs rutin ami van a náluk. :lol:
Tudni lehetett, hogy a skótok futós csapat. Én ezt vártam, hogy megnyomják, mint az állat és mellé még szépen is játszottak helyenként.
Szerencséjük nem volt, nekünk igen, lásd kapufa. Ha az bemegy, akkor lett volna érdekes.

Amúgy szerintem simán odaérhetnek a második helyre.Igencsak jó kis csapat benyomásást keltették.
Otthol simán verhetik a Lipcsét is meg a Sahtart is.
Engem is megleptek amúgy,voltak nekik igencsak jó pillanataik.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 7., szerda 10:15

p.csabi1 írta: Amúgy a meccs vége felé volt egy statisztika ami mutatta a futómennyiséget.
Ott azért néztem egyet.101 kilómétert futott a Real Amdrid 111-et meg a Celtic.
Kicsit spórolósra vették a fiuk.
Annyira lehet érzékelni,hogy pont annyit ad ki a csapat ami kell,hogy az valami hihetetlen. :lol: Kegyetlen ez a tapasztalat meccs rutin ami van a náluk. :lol:
Tudni lehetett, hogy a skótok futós csapat. Én ezt vártam, hogy megnyomják, mint az állat és mellé még szépen is játszottak helyenként.
Szerencséjük nem volt, nekünk igen, lásd kapufa. Ha az bemegy, akkor lett volna érdekes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 7., szerda 10:09

Amúgy a meccs vége felé volt egy statisztika ami mutatta a futómennyiséget.
Ott azért néztem egyet.101 kilómétert futott a Real Amdrid 111-et meg a Celtic.
Kicsit spórolósra vették a fiuk.
Annyira lehet érzékelni,hogy pont annyit ad ki a csapat ami kell,hogy az valami hihetetlen. :lol: Kegyetlen ez a tapasztalat meccs rutin ami van a náluk. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 7., szerda 9:50

Én is régóta kerülöm már a megy a meccs topicot, ami ott megy, azt nem veszi be a gyomrom. A többiben is sokszor túl van tolva a hiszti, de ott azért még mindig több kontroll van. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég