Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 30., vasárnap 8:00

terry76 írta:Most ez komoly?16 nyert meccs után ki volt a leggyengébb ?Szégyeljétek magatokat!
A mai napot ennek fogom szentelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2014. november 30., vasárnap 5:02

Tiszta szenvedés volt a meccs, a könnyedségünk tovaszállt egy ideje, de legalább a védelem stabil. Ronaldo ma ha hajnalig játszik se lő gólt, ritka este volt. Bale meg most annyira nem baszott fel, de hihetetlen, hogy mennyire körülményes, tötymörög, mikor meg már sprintel a labdával életveszély, csak hát amíg odáig eljut általában elveszti. Ez a Malaga nagyon gyengének tűnt, csak a második félidőben 5-öt, 6-ot lőhettünk volna még így is, ha koncentrálnak, vagy nem ennyire fáradtak egyesek. Kroos már futni alig bír, látványosan kivan, pihentetni kell mielőtt ő is kidől mert akkor bezárhatjuk a bazárt. Mindennek ellenére tanárian játszott ma is. Isconak ismét respekt amiért végiggürizte a meccset, több labdát szerzett ma, mint Khedira 5 év alatt. A kiállítása meg vicc kategória, tisztán elrúgta a labdát. Jamesnek megint csak a védőjátéka emelhető ki, ezen a poszton nulla, 60 perc után meg hulla. Elég kaotikus volt a támadójátékunk, de szerencsére gyenge volt a Malaga, a védelmünk meg higgadt és pöpec. Bár Casillas mindent megtett hogy helyzet nélkül is gólt szerezzenek.

Ez a 4-3-3 zsákutca

Mom: Isco. Ki élte meg még úgy hogy Isco-t gúnyosan tapsolta a közönség? Mint az a vak kommentátor :fpalm:
Leggyengébb: James és Casillas megosztva

Basel, Depor, Elche, Villarreal, Ludogorets, Bilbao, Levante, Liverpool, Barcelona, Cornellá, Granada, Liverpool, Rayo, Eibar, Basel, Malaga... Impozáns sorozat :salute:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 30., vasárnap 2:06

pheco írta: Már komolyan beteges amit művelsz Hámesszel. Hányszor írod még le, hogy lassú, nem kezdőbe való? Ha 20-szor nem olvastam tőled ilyen és ehhez hasonló hsz-t a kolumbiairól, akkor egyszer sem...
A mai meccsen nalam o volt a leggyengebb. A Basel ellen is o volt az egyik, de ott nem szavaztam ra es nem foglalkoztam vele.
pheco írta: Már komolyan beteges amit művelsz Hámesszel. Hányszor írod még le, hogy lassú, nem kezdőbe való? Ha 20-szor nem olvastam tőled ilyen és ehhez hasonló hsz-t a kolumbiairól, akkor egyszer sem...
azert sokkal nagyobb mezonymunkat vegez a nemet...szerinted ki a csapat motorja jelenleg? De ha mar a nemetet hosztad fel peldakent, akkor mar hasonlitsuk ossze a valogatottban betoltott szerepet, mert ott is jatszanak. Jamesnek nem kell robotolnia ott, mindent(mindenkit) kore epitettek..ellenben Kroosnak a valogatottban is ugyanez a szerepe.nem csodalom, h faradt es furcsa ezt hallani nemet jatekosrol.
Inkabb Khediraval hasonlitanam ossze, mindkettonek volt egy jo vb-je es itt talaltak magukat a Realban. A csapat elbirja barmelyiket is a kezdoben(sot meg az emberhatranyt is), mivel a csapatok jelentos resze nem uti meg a kivant erosseget. A lenyege nem 1-2 meccs, hanem a hosszu tavu terheles. Jo lett volna fiatalon erre is idot forditani.
A kozeppalyan a tobbiek tobb energiat tudnanak "megsporolni" ha ott joval gyorsabb, erosebb es vedekezni jobban tudo ember lenne helyette aki mellesleg nem egylabas.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. november 30., vasárnap 1:56

terry76 írta:Most ez komoly?16 nyert meccs után ki volt a leggyengébb ?Szégyeljétek magatokat!
+1
A megy a meccs topiccal egyetemben. És engeditek.
A meccset értékelni itt ma nem szeretném.

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2014. november 30., vasárnap 1:18

Most ez komoly?16 nyert meccs után ki volt a leggyengébb ?Szégyeljétek magatokat!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 30., vasárnap 0:38

Kivancsisagbol utana neztem ki hany percet jatszott :D

Kód:

Osszes(Casillas+Navas)	1980	perc (100,00 %)
Kroos	1723	(87,02 %)
Ronaldo	1685	(85,10 %)
James	1670	(84,34 %)
Casillas	1620	(81,82 %)
Ramos	1613	(81,46 %)
Benzema	1583	(79,95 %)
Marcelo	1552	(78,38 %)
Bale  	1429	(72,17 %)
Modric	1409	(71,16 %)
Pepe 	1260	(63,64 %)
Isco   	1176	(59,39 %)
Carvajal	1094	(55,25 %)
Varane	912	(46,06 %)
Arbeloa	802	(40,51 %)
Chicharito	455	(22,98 %)
Illarra	427	(21,57 %)
Nacho	400	(20,20 %)
Navas	360	(18,18 %)
Coentrao	345	(17,42 %)
Khedira	157	(7,93 %)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. november 30., vasárnap 0:24

numberone1 írta:tokmindegy hova rakod, fizikalisan mar nem birja. Szerinted ha kirakod a szelre ott jobb lenne, halott az ugy.
A csapatot sem epitheted kore....
Már komolyan beteges amit művelsz Hámesszel. Hányszor írod még le, hogy lassú, nem kezdőbe való? Ha 20-szor nem olvastam tőled ilyen és ehhez hasonló hsz-t a kolumbiairól, akkor egyszer sem...

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: volt » 2014. november 30., vasárnap 0:17

numberone1 írta:es meg a szezon fele elott mar ki van pukkadva
Kroos esetében csak azt lehet olvasni ,h pihentetni kellene mivel fáradt. James esetében pedig megemlíted mint hátrányt ,h szezon fele előtt már ki van pukkadva? James játszotta a legtöbbet(?), nem csoda ha ki van pukkadva. Neki is kijárna már a pihenés.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 30., vasárnap 0:01

hehe írta:lesznek még gondok abból amúgy sztem, hogy hamesz olyan lassú, mint a szomszéd néni.
.....es meg a szezon fele elott mar ki van pukkadva, fizikalisan teljesen leamortizalodva...ezert is szavaztam ra.
Amióta a walesi visszatért a sérüléséből James a bal oldalon játszik és rosszabbnál-rosszabb teljesítményt hoz le.
tokmindegy hova rakod, fizikalisan mar nem birja. Szerinted ha kirakod a szelre ott jobb lenne, halott az ugy.
A csapatot sem epitheted kore....
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. november 29., szombat 23:34

Nem volt ez rossz, nem értem mi ez a ki volt a legrosszabb szavazás..
Egy átlagos meccs volt, egy nehéz idegenbeli pályán. Malagán mostanság nehéz nyerni, egyáltalán nem rossz csapat. Idén ez volt az első vereségük saját közönségük előtt. Ők is lőhettek volna még, de a Madrid is. Megérdemelt 3 pont a zsebben, ilyen nehéz pályán papíron már nem játszik idén a csapat ez pedig pozitív.
Én meg voltam győződve arról, hogy ma max csak egy x lesz a dologból, de nem. 16. alkalommal is győzött a csapat, hát istenem az előző két meccsen nem volt gála, valszeg a kupában sem lesz, majd egy hét múlva a Bernabeúban. :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 29., szombat 22:29

És kit tennél a helyére? Khedirát?
Télen majd hozzuk Gansot. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 29., szombat 22:28

tucsoki írta:Nincs arról egy statisztika hogy ki hány labdát szerzett a meccsen? Erős a gyanúm, hogy Isco az egyik legtöbbet.
Sikeres szerelések (nem összekeverendő a blokkolt labdával, megnyert fejpárbajjal, eladott labdával, stb. forrás: Opta StatZone)

Kroos: 2
Isco: 4
James: 0
Benzema: 2
Bale: 1
CR: 0
Carvajal: 3
Pepe: 1
Ramos: 1
Marcelo: 3
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsoki 2014. november 29., szombat 22:29-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 29., szombat 22:27

hunmadridista írta:egyértelműen visszaesett a csapat játékban és ez szerintem Bale visszatérésére vezethető vissza...
Én inkább Modric sérülésére vezetném vissza.16 győzelem zsinórban, nem lehet mindig gálázni+az utsó 3 meccs idegenben, az sem kellemes.Fantasztikus a csapat és az ilyen győzelmek a legfontosabbak a bajnoki címhez mint a mai.

Bale lassan Higuain szinten van kezelve ezen a fórumon...azért csak eldöntötte...

mostmár a hátra lévő meccseket húzzuk be idén, simán hozható mind aztán lehet pihenni. :mrgreen: Maximálisan elégedett vagyok mindenkivel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 29., szombat 22:25

isco letöltheti a kupában is az eltiltását nem? én úgy tudom
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 29., szombat 22:21

CS0ki írta:Csak az a kérdés, hogy kit kéne betenni a helyére. :hmmm: Mondjuk pihentetés céljából be lehet dobni Illarát. Vagy a herceget! :D
jövőhéten vmelyiket nézhetjük a celta ellen modric és isco hiányában.
bár isco 2. sárgáját egyértelműen meg kell fellebbezni.
az nem h sárga, de még csak szabálytalan sem volt.. nem is értettem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

troublemaker
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 24., szerda 23:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: troublemaker » 2014. november 29., szombat 22:21

A szavazás alapján sokan más meccset néztek.
Én nem tudok dönteni, james, benzema, carvajal és iker ma nem volt az igazi talán.
A gólban meg pepe és varane is benne volt.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. november 29., szombat 22:20

Jó meccs volt a mai...jobb volt legalábbis, mint a Basel elleni szenvedés...végig kiélezett volt szerintem a harc...megérdemelten nyertünk egy nagyon nehéz pályán, fontos 3 pont lehet ez még a végelszámolásnál...viszont kihagytunk 3 ajtó-ablak ziccert (Ronaldo 2X, Isco), amit egy nagy csapat meg fog büntetni majd...egyértelműen visszaesett a csapat játékban és ez szerintem Bale visszatérésére vezethető vissza...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 29., szombat 22:20

Iker vagy Carvajal, nem nagyon volt értelmes megmozdulása egyiknek sem, azt a szabadrúgást szépen kiszedte Casillas, talán ennyi.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 29., szombat 22:19

Varane a gólnál lemaradt
Szerintem ő fogta az emberét, Pepe nem ért oda a berobbanó támadóra, az ő embere volt. De igazán őt sem tudom elővenni, Santa Cruz magas, jól fejel, jól indult be, kiváló labdát kapott. Ez benne van.

Modric meg kezd hiányozni nagyon...
én is azt szeretném, ha a padon lenne, pacsi.
Csak az a kérdés, hogy kit kéne betenni a helyére. :hmmm: Mondjuk pihentetés céljából be lehet dobni Illarát. Vagy a herceget! :D

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2014. november 29., szombat 22:18

James és Carvajal között vaciláltam, végül Carvajalra nyomta, mert a kolumbiai az első félidőben jobban tolta.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég