Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. április 15., szerda 9:55

Itt vergődtök a számokon, a képzeletbeli mágneses táblán pakolgatjátok a csapatot így meg úgy, de mivel parkoltatja a buszt az atletico gyakorlatilag mindegy, hogy mi az alapvető felállás, mert eltorzul 2-5-3-á, vagy 2-3-5-é :roll: Nincs hely. Sajnos jól védekeznek a matracosok, általában 11 emberrel a labda mögött.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 15., szerda 9:55

Ronaldo lendületből cselez, ahogy Bale is és a felállt kettős fal ellen annak semmi értelme, mert egyen átmész és kettő lesz előtted. Átlövés, beadás, Modric-Benzema-James/Isco-Kroos meg kicsibe okosba játsszon, de ehhez asszisztálnia kell Ronaldonak és Balenek is rengeteg mozgással, de ők általában csak várják a labdát vagy a kapu irányába mozognak, visszafele nem. Meg be kéne rúgni kegyetlenül minden helyzetet.

Nem rég néztem meg az összefoglalót - hogy teljes legyen a kép :mrgreen: - és az látszott, hogy a lövéseink se nem jól helyezettek, se nem erősek. Pedig volt nem egy tiszta lövőhelyzetünk (Kroosnak, Balenek..)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. április 15., szerda 9:52

csabi87 írta:Na reagálok,mert tegnap eltüntem mert nem bírtam fennt lenni.

Iscot tegnap bedarálták volna ez nem is kérdés.Amikor beállt akkor is bedarálták.Ráadásul nincs csúcsformában már a Barcelona ellen is látszott.
Ettől jobb csapatot felküldeni nem lehetett volna én is azt mondom.
A másik dolog meg ez a 4-4-2 mánia.Amikor átállt Ancelotti 4-4-2-re akkor jöttek csak igazán rá a csapatra a matracosok.
Hanyagolni kellene ezt a berögzött felállás mániát.
Amúgy teljesen megvoltak fogva mint ahogy a Barcelona is megvolt csak éppen a támadók elbasznak mindent.
Benzemát nem értem egyszerüen.Ez a passzolás mánia hihettelen nála.Mintha nem merné felvállalni hogy na most akkor én eldurrantam azt a labdát lesz ami lesz.
Bale meg.Ilyen ziccert csukott szemmel is be kellene verni.
C.Ronaldo meg gyakorlatilag semmi nem volt.1 cselsorozatára emlékszem na akkor megis keverte a védőket a második félidő vége felé.
Ez nagyon gyenge.
Azért azt is hozzáteszem hogy ebben az évebn a szerencsével is hadilábon áll a csapat.
Marcelo sárgalapját nem lehet megfellebezni?Az nem volt semmi csak lökött egyett az ellenfelen a levegőben.Sima szabálytalanság.Ennyi.
Ez a legerősebb felállás? Már miért lenne az? Miért kéne folyamatosan ezt mondani mikor meccsről meccsre látjuk hogy a BBC húgy, a statisztikát figyelmen kívül hagyva.
Illetve joggal támaszkodnak sokan a 4-4-2re. Amikor isten fia lesérült pár meccsre, akkor bizony rákényszerült ance hogy 4-4-2-t toljon iscoval. Mi is történt? A szezonunk legjobb, és leglátványosabb meccseit toltuk. Ezért nem is értem hogy merészelik ezt a "gála" kezdőt felhozni folyamatosan.
Isco játéka akkor esett vissza mikor modric visszatért, és számítottam is erre. A tegnapi meccsen nem okolnám, a támadásban mikor odajutottak jól besegített, illetve volt egy megindulása mikor 2-3 atl játékost hagyott le, majd lerántották. Labdavesztésnél pedig visszarobotolt. A kp pedig amúgy is összeomlott, már isco előtt is ment a kivégzés (na meg volt egy eladott labdája amiből gólt kaphattunk volna.D), és mivel már alig volt hátra a meccsből az atl feltett mindent jobban kinyílt, és rohamozott.
Addig nem mondhatjuk hogy 4-4-2 rosszabb lenne iscoval meg jamesel amíg nem láttuk őket újra. A tegnapi meg nem bizonyíték. ráadásul össze se lehetne hasonlitani egy 4-4-2t benzema - cr duót a cr - bale duóval. ég és föld.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Norbii 2015. április 15., szerda 9:55-kor.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 15., szerda 9:49

Realista24 írta: Nem kell sztem feltolni senkit, középen jók vagyunk. A BBC-től kell több, ennyi az egész. Védelem rendben volt, középpálya is.
Több kell,de hogy?
Tegnap az első félidőben 10-en 20 méterre voltak a kapujuktól,a közepét elképesztően leszűkítették,csak szélen volt lehetőség mögéjük kerülni,ott viszont ha le is értünk vagy nem volt normális beadás,vagy csak ketten voltak bent a 6 védőre,szóval ebben bízni nem valami kecsegtető..
Kicsibe Bale megvan halva,és Ronaldo is csak a passzokat tudja,egy csellel se mer próbálkozni.
Benzema meg így megvan lőve.
Kíváncsi leszek nagyon.. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 9:43

Végül is igaz,csak az egyik középpályást talán följebb lehetne tolni Benzema mellé/mögé,hogy ne vesszen el a védőrengetegben.
Nem kell sztem feltolni senkit, középen jók vagyunk. A BBC-től kell több, ennyi az egész. Védelem rendben volt, középpálya is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 15., szerda 9:43

Kerlon írta:Alapvető problémánk, hogy akinek húznia kéne a csapatot az semmi se ér. Pedig Gareth még nagyon fasza csávó volt a Levante ellen, mutatta is a fukkot. Szánalmas. :lol:
Mit akarsz,második Varane után a Motm-ba... :lol: :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 15., szerda 9:40

Alapvető problémánk, hogy akinek húznia kéne a csapatot az semmi se ér. Pedig Gareth még nagyon fasza csávó volt a Levante ellen, mutatta is a fukkot. Szánalmas. :lol:

CR és Benzema is összekaphatná ilyenkor magát, mert az egyik totál görcs a másik meg szokásához híven nem elég rámenős. Az a baj, hogy a 442 sem lenne ellenük semmivel sem jobb, a jelenlegi keretből meg senkivel sem tudsz helyettesíteni az első 3-ast. James gyengeségei 433-ban Bale helyén még jobban kijönnének, mert ott kéne szednie a csülkeit ezerrel, bár ő onnét talán jobb be tudna adogatni.

Legalább most a védelem nagyjából biztos lábakon állt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 15., szerda 9:39

Realista24 írta:
Nem ezt kérdeztem.
Hanem hogy miért kéne más felállásra váltani? Ugyanazokat a játékosokat küldenéd pályára, így azzal is dominálnánk, azzal is ugyanúgy beállnának védekezni és ugyanaz lenne a helyzet.
Ők védekeznek, mi keressük a réseket, a felrajzolt felállás akkor már szétesik nagyjából, hívhatod 4-3-3-nak, vagy 4-2-4nek is.
Végül is igaz,csak az egyik középpályást talán följebb lehetne tolni Benzema mellé/mögé,hogy ne vesszen el a védőrengetegben.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 9:32

Jól játszottunk,nyomást gyakoroltunk rá,de szerintem igazán ziccerünk 1db volt,illetve Benzema ha befordul,de átlövéseink voltak inkább,nem lesz Marcelo,tehát kevesebbszer fogunk tudni mögéjük kerülni.
Nem ezt kérdeztem.
Hanem hogy miért kéne más felállásra váltani? Ugyanazokat a játékosokat küldenéd pályára, így azzal is dominálnánk, azzal is ugyanúgy beállnának védekezni és ugyanaz lenne a helyzet.
Ők védekeznek, mi keressük a réseket, a felrajzolt felállás akkor már szétesik nagyjából, hívhatod 4-3-3-nak, vagy 4-2-4nek is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 15., szerda 9:30

Realista24 írta:De miért kéne mást megpróbálni, amikor működött a történet?
Valaki írjon már egy normális érvet, meggyőzhető vagyok, de amit tegnap csináltunk az első félidőben, annál nehéz - ha egyáltalán lehet- jobban focizni az Atma ellen.
Jól játszottunk,nyomást gyakoroltunk rá,de szerintem igazán ziccerünk 1db volt,illetve Benzema ha befordul,de átlövéseink voltak inkább,nem lesz Marcelo,tehát kevesebbszer fogunk tudni mögéjük kerülni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 9:22

De miért kéne mást megpróbálni, amikor működött a történet?
Valaki írjon már egy normális érvet, meggyőzhető vagyok, de amit tegnap csináltunk az első félidőben, annál nehéz - ha egyáltalán lehet- jobban focizni az Atma ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 15., szerda 9:20

Nem lehetne megpróbálni egy 4-2-3-1-et?

-----Kroos-----Modric-----
Bale------James---------CR
------------Karim-----------

Az első félidőbe szerintem jó lenne. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. április 15., szerda 9:14

Na reagálok,mert tegnap eltüntem mert nem bírtam fennt lenni.

Iscot tegnap bedarálták volna ez nem is kérdés.Amikor beállt akkor is bedarálták.Ráadásul nincs csúcsformában már a Barcelona ellen is látszott.
Ettől jobb csapatot felküldeni nem lehetett volna én is azt mondom.
A másik dolog meg ez a 4-4-2 mánia.Amikor átállt Ancelotti 4-4-2-re akkor jöttek csak igazán rá a csapatra a matracosok.
Hanyagolni kellene ezt a berögzött felállás mániát.
Amúgy teljesen megvoltak fogva mint ahogy a Barcelona is megvolt csak éppen a támadók elbasznak mindent.
Benzemát nem értem egyszerüen.Ez a passzolás mánia hihettelen nála.Mintha nem merné felvállalni hogy na most akkor én eldurrantam azt a labdát lesz ami lesz.
Bale meg.Ilyen ziccert csukott szemmel is be kellene verni.
C.Ronaldo meg gyakorlatilag semmi nem volt.1 cselsorozatára emlékszem na akkor megis keverte a védőket a második félidő vége felé.
Ez nagyon gyenge.
Azért azt is hozzáteszem hogy ebben az évebn a szerencsével is hadilábon áll a csapat.
Marcelo sárgalapját nem lehet megfellebezni?Az nem volt semmi csak lökött egyett az ellenfelen a levegőben.Sima szabálytalanság.Ennyi.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 15., szerda 9:05

Hát ritka tőlem de most nem vagyok bizíkodó a visszavágóval kapcsolatban(ilyenkor szoktuk agyonverni az ellenfelet :mrgreen: ).Bármelyik másik csapat ellen ez az eredmény teljesen rendben lenne,de innen szerintem mindenki tudja a forgatókönyvet.De nagyon remélem ,hogy rám cáfolnak a srácok.

Szerintem most akkor járnánk a legjobban,ha nem esnénk nekik, pont erre fognak számítani és annak kapkodás is a vége.Szépen nyomatni kell a játékunkat stabil védelemmel aztán előb utóbb jönni fog a gól is, vagy ha nem akkor hosszabbítástban.De ha most nekik esünk az szerintem annyira nem jó,hacsak nem tényleg olyan formában leszünk ,hogy erőből betudjuk őket darálni, amit Marcelo hiányában és Bale-l a kezdőben erősen kétlek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 15., szerda 9:03

Realista24 írta:A visszavágón nem magunktól félek, hanem a bírótól.
A tegnapi spori 45 percig szépen megölte az Atma taktikáját azzal, hogy minden kontaktot lefújt, ez nagyon kedvezett nekünk. Imádnám, ha ilyen bíró fújná a visszavágót is.
Ahhoz egyiknek se lesz töke...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 15., szerda 9:00

ÉN attól félek, hogy gólt kapunk, mert két gól meg nincs benn a játékunkban. Mindenki köpködi a walesit, már 3 hónapja, de azért mégis megadjuk a nettó emberelőnyt... Pedig most azt is mondhattuk volna, hogy sérült és még nem kész a kezdőre. VICCCCCCCCC
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 15., szerda 8:55

Jó meccs volt. Régen toltuk ilyen jól az Atma ellen, és azért megérdemeltük volna a győzelmet. Sajnálom, hogy nem rùgtunk gólt, mert, ha otthon beszopunk egy rossz malac gólt akkor elég kaki lesz a helyzet, de ettől független bizakodó vagyok. Az első félidőben nagyon jók voltunk, és remélem, hogy ezt tartani is fogjuk szerdán is, csak több szerencsével. Egyedül az aggaszt, hogy akkor már nem Varane lesz Ramos társa aki tegnap godmodban tolta... Na meg Marci hiánya még az ami nagyon fájó, lesz. Arra, hogy lehet sárgát adni amùgy!!??? :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 15., szerda 8:47

A visszavágón nem magunktól félek, hanem a bírótól.
A tegnapi spori 45 percig szépen megölte az Atma taktikáját azzal, hogy minden kontaktot lefújt, ez nagyon kedvezett nekünk. Imádnám, ha ilyen bíró fújná a visszavágót is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. április 15., szerda 8:29

Nem vészes egyáltlán...HA szerdán berugjuk a helyzeteinket...a játék rendben volt tegnap...a végére persze h elfáradtak hajtós meccs volt nagyon..mindenki ment fel a támadással majd jött vissza védekezni vagy már az ő térfelükönletámadtunk és elvettük a labdát..ha szerdán ehhez szerencse vagyis golok is jönnek nincs gond..én nem aggódom..nem jobbak..és hazaiban leszünk szoval nincs mese be kell huzni :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 15., szerda 8:28

ez a 0-0 nekünk kifejezetten szar eredmény. nyílván a vereségnél jobb, de amúgy annál a lehető legszarabb. hihetetlen, sztem az atletico sem tudja, h úszták meg az első félidőt kapott gól nélkül. mondjuk az is biztos, h végre nekik mertünk rontani és be is voltak szarva, látszott az arcokon, azt sem tudták hol vannak. oblak meg nyílván pályafutása meccsét hozza.

leegyszerűsítve nyerni kell otthon és ott vagyunk a legjobb 4-ben. nyolcadjára már csak összejön ellenük egy győzelem. sőt, elég, minimális, egy góllal is nyerni ez pozitív, de h h ússzuk majd meg kapott gól nélkül azt nemtudom. ráadásul marcelo nem is lesz.

varane az.. rendesen csicskította őket. :lol: bírom mikor elindul a labdáért, full flegma mozgással, nem is kimondottan gyorsan, ránéz az emberre aki már méteres előnyben van, aztán sebességet vált, de vagy negyedikbe teszi egyről, aztán cső. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2015. április 15., szerda 8:30-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 215 regisztrált és 0 vendég