Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 23:23

sok a kifogás sütemény, egyszerűbb lenne az igazságot kimondani, hogy gyenge a produktum elől.

de igaz, hogy már nem lehet rajta változtatni decemberig, hacsak nem ugye hazi megrázná magát végre és/vagy edzoba vegre rendes tamadot is berakna vegre egy rodrygo valverde helyett pl...
csak kiprobalni egy hazi-vini-kari triot, egy 70 percre, olyan nagy kérés?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 3., szombat 23:19

hehetheoriginal írta:
jatekrol beszeltem, az elhalt, elbaszott, elugyetlenkedett, elszerencsetlenkedett tamadasok tömkelegerol, ami kurvakeves lesz a nagyok ellen....
Lehet, sőt szerintem is benne van, de tamadasban pl. ma is csak Vini nyujthatott ertekelhetot... nem egy prime Ronaldo, de o pl sokat fejlődött,nem vennem pont ot elo.

Rodrygo meg tovabbra se a posztjan játszik, ahhoz kepest meg hozza a golokat golpasszokat. Ma 3 pontot ert,a jatekot meg szabhatta volna pl. az altalad kiemelt Camavinga is Modric mellett, de elore játékban nem sokat mutatott. Fede cserekent tobbet tett ma hozza...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 3., szombat 23:18

hehetheoriginal írta: Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Ugy nez ki benzema kifulladt, nehezek a labak.

Nincs erom visszaolvasni, gondolom camit, tucsit meg a militarot dicsertetek, jo meccs volt, de tamadasban nagyon nem vagyok elégedett.
Ritkán értek egyet veled, de ebben most ugyanezt érzem. Borzasztóan vérszegények vagyunk elöl. Nem érzem a veszélyt a támadóinkban. Nagyon rezegni fog a léc idén, ha Benzema nem lendül formába.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2022. szeptember 3., szombat 23:19-kor.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 23:14

Süti írta:
hehetheoriginal írta: Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Ugy nez ki benzema kifulladt, nehezek a labak.

Nincs erom visszaolvasni, gondolom camit, tucsit meg a militarot dicsertetek, jo meccs volt, de tamadasban nagyon nem vagyok elégedett.
2 golt lottunk, mindkettot a ket "ostobenko szeleburdi gyerek". Nem is ertem.
jatekrol beszeltem, az elhalt, elbaszott, elugyetlenkedett, elszerencsetlenkedett tamadasok tömkelegerol, ami kurvakeves lesz a nagyok ellen....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 3., szombat 23:06

hehetheoriginal írta: Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Ugy nez ki benzema kifulladt, nehezek a labak.

Nincs erom visszaolvasni, gondolom camit, tucsit meg a militarot dicsertetek, jo meccs volt, de tamadasban nagyon nem vagyok elégedett.
2 golt lottunk, mindkettot a ket "ostobenko szeleburdi gyerek". Nem is ertem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 3., szombat 22:19

chronic írta: ő is kicsit Rodry feeling,hogy ha bejön 30 percre akkor jó, egyékbént kezdőként mindig félidőben jön a csere.
Baszki ugyanez jutott eszembe, hogy basszus remélem nem marad ilyen játékos, hogy csak csereként tud jó teljesítményt nyújtani. Mert bizony ez a mai hozzá képes elég karcsú volt így kezdőként. De tegyük hozzá hogy zöldfülü még, baromi fiatal. Eddig viszont csereként sokkal hasznosabbnak tűnik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 22:09

En amit lattam tole 60 percig, jol nyomta.
Labdakat szerzett felfutott vele jol osztogatta bakra jobbra

Lehet tucsinak ez a stilusa, de idegesit kicsit ez a pogbas kocogás tole. De nyilvan nem lehet 90 percet sprintben
thereisonly1ronaldo

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 3., szombat 22:02

Camit mire dícsértük volna? Jó megoldásra alig emlékszem tőle, ő is kicsit Rodry feeling,hogy ha bejön 30 percre akkor jó, egyékbént kezdőként mindig félidőben jön a csere.

Tchoua tanár viszont.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 22:01

Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Ugy nez ki benzema kifulladt, nehezek a labak.

Nincs erom visszaolvasni, gondolom camit, tucsit meg a militarot dicsertetek, jo meccs volt, de tamadasban nagyon nem vagyok elégedett.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 3., szombat 21:57

Professore írta:
Kerlon írta:

Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
Hát azért a Betis mindig kemény dió. Most se adták ajándékba 3 pontot. Teny hogy egy hajszállal gyengébnek tűntek (vagy csak szimplán a dinamikusabb kp-k miatt éreztem igy) de azt se felejtsük el hogy az elején le kellett hozzák Fekirt és azzal nem kicsit gyengültek.
nem volt bennuk igazan elan es kuzdeni akaras, inkabb csak probaltak menni, masodik felidoben elfogytak, de ez nem Fekiren mulott
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 3., szombat 21:50

"I want to ask you about Vinicius' goal and your great assist. How did you see Vinicius?"

Alaba: "With my eyes (laughs)."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. szeptember 3., szombat 21:28

Kerlon írta:
kecsu10 írta: Nem tudom mennyire illik az ellenfélről is beszélni, de a Betis nagyon jó csapat. S Joaquin-t látni különleges volt, nem véletlenül mutatta a kamera a végén, valószínűleg az utolsó meccse volt a Bernabeuban. 41 évesen is még mindig hogy kezeli a labdát! Úgy, hogy már 20 éve is nagy spiler volt. Hazi barátunk példát vehetne róla. S micsoda játékos volt fénykorában, egy igazi bajnok. Egy nagy generáció tagja voltr, ha 2002-ben nem olyan a bíró, érmesek is lehettek volna a vb-n.
Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
Hát azért a Betis mindig kemény dió. Most se adták ajándékba 3 pontot. Teny hogy egy hajszállal gyengébnek tűntek (vagy csak szimplán a dinamikusabb kp-k miatt éreztem igy) de azt se felejtsük el hogy az elején le kellett hozzák Fekirt és azzal nem kicsit gyengültek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 3., szombat 21:24

kecsu10 írta:
Kerlon írta:

Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
Szerintem rosszabb sem volt, fiatal korában iszonyú jó szélső volt, de mindegy ezen része igazából. Hozzáállásban lenne mit tanulnia Hazardnak, akit lassan már becserélni sem mer Carlo. A spanyolra pedig 41 évesen is számíthatnak, és nem lóg ki lefelé. Bár elfogult vagyok vele szemben, nagyon szerettem őt. Viszont jó látni még az ilyen öreg hírmondókat.
hozzaallas ennyi, mindent mas felejtos
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 3., szombat 21:06

Kerlon írta:
kecsu10 írta: Nem tudom mennyire illik az ellenfélről is beszélni, de a Betis nagyon jó csapat. S Joaquin-t látni különleges volt, nem véletlenül mutatta a kamera a végén, valószínűleg az utolsó meccse volt a Bernabeuban. 41 évesen is még mindig hogy kezeli a labdát! Úgy, hogy már 20 éve is nagy spiler volt. Hazi barátunk példát vehetne róla. S micsoda játékos volt fénykorában, egy igazi bajnok. Egy nagy generáció tagja voltr, ha 2002-ben nem olyan a bíró, érmesek is lehettek volna a vb-n.
Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
Szerintem rosszabb sem volt, fiatal korában iszonyú jó szélső volt, de mindegy ezen része igazából. Hozzáállásban lenne mit tanulnia Hazardnak, akit lassan már becserélni sem mer Carlo. A spanyolra pedig 41 évesen is számíthatnak, és nem lóg ki lefelé. Bár elfogult vagyok vele szemben, nagyon szerettem őt. Viszont jó látni még az ilyen öreg hírmondókat.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. szeptember 3., szombat 20:50

chronic írta: Dinamikában top a Tchou-Cama-Fede de labdabiztosságban és agyban szintekkel elmarad a CKM től.

Tchou egyelőre upgradenak tűnik Kázmérhoz képest,de nagy meccseken biztos jobban kijönnek majd a hiányosságai, Cama még tejfeles szájú azért eléggé, látszik is rajta sokszor.
Fede egy kész játékos, látjuk az erényeit, hiányosságait, nem véletlen használja őt szélen Carlo, amíg van Modric-Kroos.
Lehet hülyén hangzik de a kövi években akár komoly szerepe lehet Ceballosnak is, két fizikális állat mellé lehet ő is elférne a kp-n és benne azért van bugi, elválik majd.
Olyan mint a CKM soha többé nem lesz, nem azt a szintet megugrani a cél szerintem. Viszont jobb ennél a triónál sehol nem lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 3., szombat 20:48

kecsu10 írta: Nem tudom mennyire illik az ellenfélről is beszélni, de a Betis nagyon jó csapat. S Joaquin-t látni különleges volt, nem véletlenül mutatta a kamera a végén, valószínűleg az utolsó meccse volt a Bernabeuban. 41 évesen is még mindig hogy kezeli a labdát! Úgy, hogy már 20 éve is nagy spiler volt. Hazi barátunk példát vehetne róla. S micsoda játékos volt fénykorában, egy igazi bajnok. Egy nagy generáció tagja voltr, ha 2002-ben nem olyan a bíró, érmesek is lehettek volna a vb-n.
Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 3., szombat 20:41

Yazid írta: Ase mari hazi tudjatok mikor fog jatszani első kupameccsen a Badajoz ellen :lol:
Celtic elleni kezdő első hármasunkról beszélsz. :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. szeptember 3., szombat 20:40

Ase mari hazi tudjatok mikor fog jatszani első kupameccsen a Badajoz ellen :lol:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 3., szombat 20:40

Nem tudom mennyire illik az ellenfélről is beszélni, de a Betis nagyon jó csapat. S Joaquin-t látni különleges volt, nem véletlenül mutatta a kamera a végén, valószínűleg az utolsó meccse volt a Bernabeuban. 41 évesen is még mindig hogy kezeli a labdát! Úgy, hogy már 20 éve is nagy spiler volt. Hazi barátunk példát vehetne róla. S micsoda játékos volt fénykorában, egy igazi bajnok. Egy nagy generáció tagja voltr, ha 2002-ben nem olyan a bíró, érmesek is lehettek volna a vb-n.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 3., szombat 20:21

Azért elég jó, hogy végre Rodry is kezdett ,és hoztuk úgy a meccset, hogy most csak a 2 brazil felelt a gólokért...Valverde is jól adta a gólpasszal. Kifejezetten örültem ennek a forgatókönyvnek. ( Vini befejezése...muszáj leírni-kiemelni, kell. Alaba gp :coffee:
Középpályán nagyon erősek lehetünk hosszú évekre, ismételten. Ez ma is látszott.
Elkezdtük nyugdíjazni a CKMet....ezt sem gondoltam volna a szezon előtt. De most ott tartunk, hogy Tchoua meg Cama zakatol, Modriccal megtámogatva...Ceba és Kroos pedig jön tartani az eredményt, frissíteni. Mindezeket egy Betis ellen, akik nagyon nem szarok ( ráadásul Remy féle cheat kóddal is rendelkeznek ).
Militao is milyen interceptionoket nyomott már...kurva jól odaért, mert bizony ki kellet segíteni, mindkét oldalra. Nem egy balfasz gyerek ő sem. Alabat is jobb kedvelem középen, engem előző meccsen nem fogott meg a baloson. Ráadásul itt is van egy Rüdigerünk meg egy Nachonk is...

Pozitív az eddigi mérleg, hozni a meccseket, a kiemelten fostos őszi szezonban, ez a lényeg, egyelőre. Rodry Cama Csucsu Mili meg a rotáció...végre van változtatás is. Még Carvajalt is leszedi néha,vagy épp nem is kezd. Neki is nagyon ott kell lennie a szeren, egész szezonban. Rajta jobban érzem, hogy kellenek az emberek mögé ,mint mondjuk Benzeman.

Szerintem van egy raklap pozitívum, csak ez a nyomorult Ase Mari Hazi trió elbassza az ember kedvét, DE biztos kapnak majd lehetőséget, csak még kivár velük Carlo mester.
Őt is meg tudom érteni. de ami késik, nem múlik...ide a bökőt !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég