Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

apti
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:19
Kedvenc játékosaid: Kroos, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: apti » 2015. április 5., vasárnap 17:24

Felejthetetlen élmény volt ezt a meccset élőben nézni, és tényleg túlzott erőlködés nélkül lett ennyi a végeredmény.
realistahuni írta:
ey, sajnos csak 15percet láttam a meccsből, szóval ami érdekelne hogy bale hogy játszott?
Ahhoz képest hogy milyen gyenge volt az ellenfél megint nem volt nagy szám. Tavasz van, atletico ellen kell majd futballozni, illetve a barca ellen kellett volna. :roll:
Szerintem rendben volt Bale, nem alkotott nagyot, de nem lógott ki lefelé szerintem.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 5., vasárnap 16:19

ey, sajnos csak 15percet láttam a meccsből, szóval ami érdekelne hogy bale hogy játszott?
Ahhoz képest hogy milyen gyenge volt az ellenfél megint nem volt nagy szám. Tavasz van, atletico ellen kell majd futballozni, illetve a barca ellen kellett volna. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. április 5., vasárnap 16:04

ey, sajnos csak 15percet láttam a meccsből, szóval ami érdekelne hogy bale hogy játszott?

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. április 5., vasárnap 15:41

Jól játszottunk. A meccs előtt volt bennem egy olyan érzés, hogy ha a Barca ellen tudtunk jól játszani, akkor a Granada ellen...

Az egész csapat nagyon harmonikus volt, mindenki tudta a dolgát, tanácstalanságnak nem nagyon éreztem nyomát. Ez jó dolog, bár a Barca ellen is megvolt, csak nyerni nem sikerült. Csapatjáték és a stílus jó, korszerű, élvezhető, de célratörő; a stílust érzik a játékosok; a focistáink világklasszisok, a játékrendszer még nem tiszta, keressük, de az úgysem annyira lényeges és valtoztatni is könnyenlehet. Csak a formán, erőnléten és a szerencsén múlik a sikerességünk.

James, Isco, Bale dolog érdekes lesz. Isco-t a közönség és drukkerek nem engedik a padra tenni; Bale látszólag érinthetetlen; James meg fontosabb, mint Bale, ezt tudja Carlo is, de ennek ellenére sztem James fog padozni.

Modric és Kroos nagyon biztos. Élmény nézni őket. A védelem képes hülyeségekre, de ha kell, akkor mindig a helyén van.

Bale szerintem jobban szenved a csapattól, mint a csapat Bale-től. Úgy gondolom el tudjuk bírni őt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 5., vasárnap 15:37

Ezután mindig kell vezessünk 7 góllal az 56-ik percre, hogy Carlo tudjon időben cserélni :lol:
akartam írni... :lol: :lol: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2015. április 5., vasárnap 15:14

Matyi írta:
Becksy23 írta:Este kiváncsi leszek Messi játszik-e, mindkét válogatott meccset kihagyta sérülés miatt :roll: Erre a Ronaldo ötösre biztos válaszolni akar majd, szerintem el is rak egy hármast, de emberileg továbbra is 0, de így már -1. Ha nem játszik, tényleg sérült, akkor visszaszívom, elismerem hogy tévedtem, de nem gyakori.
Játszik, tegnap már teljes értékűen edzett.
3-at nem hiszem hogy lő, nehéz meccs lesz.
Egyébként már hetek óta begyulladt lábbal játszott, van kép is a lábáról.
Nem hinném, hogy ettől lenne -1 emberileg.
hmmm, ez akkor is minimum visszás. Hiába akarod védeni...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matyi » 2015. április 5., vasárnap 15:09

Becksy23 írta:Este kiváncsi leszek Messi játszik-e, mindkét válogatott meccset kihagyta sérülés miatt :roll: Erre a Ronaldo ötösre biztos válaszolni akar majd, szerintem el is rak egy hármast, de emberileg továbbra is 0, de így már -1. Ha nem játszik, tényleg sérült, akkor visszaszívom, elismerem hogy tévedtem, de nem gyakori.
Játszik, tegnap már teljes értékűen edzett.
3-at nem hiszem hogy lő, nehéz meccs lesz.
Egyébként már hetek óta begyulladt lábbal játszott, van kép is a lábáról.
Nem hinném, hogy ettől lenne -1 emberileg.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 5., vasárnap 15:09

mivel egy bajnoki meccs volt, szerintem ezzel tisztában van mindenki.
Azért remélem nem lepődnek meg a srácok amikor az atma védelem nem hagy kilométeres réseket. :)
Love football, hate antifa.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. április 5., vasárnap 15:05

Annyira biztosra veszitek Messi góljait hogy lehet be sem talál majd.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 5., vasárnap 15:04

realistahuni írta:Szép volt így húsvétra ez a meccs, de kb. semmit nem jelent a BL-re nézve.
mivel egy bajnoki meccs volt, szerintem ezzel tisztában van mindenki. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 5., vasárnap 15:03

Szép volt így húsvétra ez a meccs, de kb. semmit nem jelent a BL-re nézve.
Love football, hate antifa.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. április 5., vasárnap 15:02

Este kiváncsi leszek Messi játszik-e, mindkét válogatott meccset kihagyta sérülés miatt :roll: Erre a Ronaldo ötösre biztos válaszolni akar majd, szerintem el is rak egy hármast, de emberileg továbbra is 0, de így már -1. Ha nem játszik, tényleg sérült, akkor visszaszívom, elismerem hogy tévedtem, de nem gyakori.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 5., vasárnap 14:44

Ezután mindig kell vezessünk 7 góllal az 56-ik percre, hogy Carlo tudjon időben cserélni :lol:

Ez a 9-1 akármilyen kiugró eredmény is legyen mégis jelzi, hogy változott a helyzet: amég nem volt Modric és James 2 gólnál többet nem nagyon lőttünk (most nem fogok utána nézni, szóval lehet túloztam). Nagyon kell, hogy formába lendüljünk az Atleti elleni meccsre.

James: a gyerek nagyon ott van, nem kell mindenkinek sebesség, ha egy lábbal egy helyben állva odateszi ahova kell.

Modric: hát igen, egy kincs az az ember, kéne valami öregedés elleni szert találni, mert nem tudom ki jöhetne majd a helyére.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 5., vasárnap 14:30

VanillaSky írta:"Jot" tesz a bajnoksag nivojanak az ehhez hasonlo amator alakulat, remelem kihullanak. Ez nem meccs volt, hanem atmozgato edzes.

Az eredménytől függetlenül egész korszerűen,és gyorsan játszott a granada,bátrak voltak,nem adták fel,és sok olyan labdakihozataluk is volt,amire sok komoly csapat is csak tapsolhat. Nem azt mondom, hogy megizzadtunk miattuk :lol: de le sem amatőrözném őket azért.

Ronaldo nagyon odaba**ta nekik,feltartóztathatatlan volt,ami meg szembetűnő,hogy a futótechnikája sokat javult,jobban "beleáll" a rajtokba,régebben hátraszegett fejtartással próbált indulni,a mozgása főleg induláskor sokkal harmónikusabb mint pár éve még,amikor is kockásabb,valamint a kezeit túl mereven mozgatva futott. A kezeit kontrollálja,"tudja hol a kéz helye",nem olyan szélesek a mozdulatai.Valami új módszer lehet ez,mert ennyire a korral ez nem változhatott.

Modric = FOCI. Senkire sem cserélném el,nincsen a piacon olyan játékos akit jelenleg nagyobbra taksálnék a középpályán.

Bale, szépek voltak a megindulásai,volt benne ma dinamika,a góljánál jól reagált a lehetőségre,szépen vezette le. Szélen többet várnék el tőle,több befutás a védelem vonala mögé,egy ritmusváltással oda lehet az ellenfelet szorítani a falhoz könnyedén...a középen kapu felé vissza felé mozgó védő meg mint tudjuk már nem védő,csak létszám. Ennek ellenére kevés ez,sokkal sokkal többet tud,de ez valahogy nem jön ki,neki a tudása révén minden meccsen gól és gólpassznak ott kellene lennie,ehelyett sok az himbi limbi. Kevés.

Benzema,remek visszamozgásai voltak üresbe,jól "szedte le" a fel passzokat,jól is játszotta le őket, a kapu elé viszont még nagyobb gázzal érkezzen.

Kroos,neki ha modric mellette van,olyan az élete mint hugh hefnernek amikor 23 playboy nyúl lesi a kedvét 0-24ben.

James, bírom a kölyköt,de sokat kell még fejődnie,érnie,a játéka éretlen,rutintalan,az erejét jobban beosztja,ez pozitív,mert ezek szerint ezt kontrollálja,vagy súgnak neki,a passz játéka okos,a gondolkodása viszonylag gyors,mindenben partner,a rúgótechnika és a passz technika meg abszolut top,álom nézi ahogy beleteszi a belsőt,vagy csüdöt és a labda milyen ponton van eltalálva,milyen tisztán,erősen továbbít. A gyorsaságon tud még fejleszteni,azon lehet.

Messi ilyenkor be szokott dühödni és szór 3-4 et,5öt nem fog,ugye nagyon sérült,játszani sem játszott,ami elég érdekes annak a tükrében,hogy a szövetségek egyáltalán nem szarral gurigáznak ha jogokról van szó,és senki sem teheti meg hogy ne játsszon,csak ha mindkét fél orvosai rámondták az áment. Talán csak isten teheti meg..... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 5., vasárnap 14:28

Mondjuk azt tegyük hozzá hogy ez a Granada egy szégyen.(semmit nem von le a teljesítményünkből)
Ki lehet kapni 3-4 de akár 5 góllal is,viszont így,és 9:1-re azért ez nagyon kemény.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 5., vasárnap 14:22

miro írta: Legalább formába leszünk végre.
ahogy azt vártuk.Nincs mese,hozni kell a kötelezőket és szinte minden meccsünk ami maradt kötelező kategória,Barcának közel sem.Április 26.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 5., vasárnap 14:18

Csapat szinten óriási lökést kell hogy ez adjon,ha hozzuk a következő meccsünket hét közben akkor jó előjelekkel lehet várni azért az Atletico elleni meccset.
Legalább formába leszünk végre.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 5., vasárnap 14:10

igazad van.
akkor te gondolkozz a bajnokság nívóján.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. április 5., vasárnap 14:08

Toti írta:
VanillaSky írta:"Jot" tesz a bajnoksag nivojanak az ehhez hasonlo amator alakulat, remelem kihullanak. Ez nem meccs volt, hanem atmozgato edzes.
biztos ez a legfontosabb egy 9-1es győzelmet követően.
ne is örüljünk annak, h james visszatért.
modric pazar.
cé bekapcsolta az beast módot.

a bajnokság nívója, az.. az a legfontosabb most. :lol:
A fenekedet is vagdalhatod a foldhoz oromodben, akadalyoztalak benne? =-O

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 5., vasárnap 14:07

VanillaSky írta:"Jot" tesz a bajnoksag nivojanak az ehhez hasonlo amator alakulat, remelem kihullanak. Ez nem meccs volt, hanem atmozgato edzes.
Ezt minden gálára el lehetne mondani.Barcáékat közben az ideg rángatja, hátha megszorongatja őket a Celta.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég