Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 23., hétfő 8:16

Karim es Vini a mezuket adtak oda egy szurkolonak, Ancelottitol meg egy ragot kert az egyik szurkolo es kapott is :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 23., hétfő 7:37

Azt mondja a Ceba, hogy meg van 4 honapja a szerzodesebol, nincs jobb csapat, mint a Real Madrid. Szamos meccs van, ahol meg meg tudja mutatni magat, a teljesitmenyet, hogy kierdemelje a maradasat.

Carlo meg erinthetetlen jatekosnak nevezte a meccs utan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 23., hétfő 7:14

p.csabi1 írta: Nagy győzelem egy nagyon nehéz helyszínen.Le a kalappal! :agree:
Két micsoda góllal :salute:
Kellett a lelkemnek egy ilyen győzelem.

Ja, és ezért nem balhátvéd Cama.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. január 23., hétfő 6:50

Nagy győzelem egy nagyon nehéz helyszínen.Le a kalappal! :agree:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 20., péntek 18:59

Gondolom a másik 7 meg úgy volt vele, hogy nem nyerünk. Nem vasvellára akartak (remélem) tűzni :lol: :lol: .. De sajnos "kevés az ember", lehet azt akarták mégis..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 20., péntek 17:24

Statisztikahalmaz

◎ Summary of Ancelotti’s quotes:

- Asensio and Ceballos changed the game.
- Camavinga had a complete performance and managed the game well whilst on a yellow card. He has improved and still learning/developing so he wasn’t substituted.
- Real Madrid need to wake up sooner and not forget how the first half went.
- No issue with Rodrygo.
- Renewals of Asensio and Ceballos doesn’t depend on him but they all want to stay.

◎ Ceballos and Militao had involvement in all goals.

◎ Militao has 4 goals this season, the same as his previous 91 matches for the club. Militao wins the ball for the first goal, scores the second and stopped a dangerous attack before the third goal. Militao is Real Madrid’s best defender. So many important defensive actions today. [ESPN Brazil]

◎ Vinícius had gone 674 minutes without a goal before his strike. Great performance today. Foyth has been a difficult opponent for Vini, no coincidence the game turned when he came off and the Brazilian took control of proceedings along with Asensio, Camavinga and Ceballos. [@ManagingMadrid]

◎ Mendy made encouraging runs down the flank which helped Vinicius and Madrid create chances.

◎ First win away to Villarreal since 2017.

◎ The last time Real Madrid beat a first division side in the Copa del Rey in 90 minutes is 31st January 2019.

◎ Real Madrid have played 540 games since they last conceded 2 goals in the first half in consecutive games.

◎ Villareal coach Quique Setién before the game: "An injured animal is always more dangerous."

◎ Only time will tell if this is a season changing win!

◎ Tchouameni apologized on Twitter for attending a basketball game during Madrid’s match.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 20., péntek 16:14

_Bushido_ írta:
Realista24 írta:

Nezted is vagy csak olvastad masok velemenyet?
Néztem.
Láttam.
Figyeltem.


Pepe Reina to Vinicius at 2-0: “Get up, and play, you id*ot.”

Vinicius to Pepe Reina at 3-2: “I’m up and playing.”
azigen ! :lol:
Az mekkora oltás :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

EmbroZZ
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2023. január 20., péntek 16:09

Igazából értem is meg nem is a csikóbrazilok felé irányuló érzelemhullámokat. Tavaly mindkettő felülteljesített, és ezt a fejlődést elvárnánk idén is. Ehhez képest pedig Vini inkább visszalépett, Rodrygo meg egyhelyben toporog, ugyanazok a hiányosságai, mint eddig.
Mivel Vini ugrotta tavaly a nagyobbat, volt honnan visszazúgnia rendesen, meg is tette. Mondjuk nála valszeg inkább fejben van a gond, lehet ő is sűrűn nézi a transfermarktot és el is hiszi amit ott lát, valamelyik deszantnéger tarkón vághatná...
Rodrygot nem értem viszont. Pont az tűntaz erősségének, h fejben erős volt. Ehelyett látszik, h erősödik fizikailag, közben meg kurvul el, bújócskázik és megjelenik itt-ott az arc is.
Én spec mindkettőt csípem, a saját f*szságaikkal együtt, továbbra is az lenne az ideális, ha nyomnának egy fúziót :D akkor az se zavarna, h 90ért vettünk 1 brazil tinit...

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 20., péntek 15:43

Realista24 írta:
_Bushido_ írta:

De azért az eléggé 11es gyanús volt...
Nezted is vagy csak olvastad masok velemenyet?
Néztem.
Láttam.
Figyeltem.


Pepe Reina to Vinicius at 2-0: “Get up, and play, you id*ot.”

Vinicius to Pepe Reina at 3-2: “I’m up and playing.”

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 20., péntek 15:15

A Vini komplexusos :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 20., péntek 14:48

besteve7 írta:
RealAsensio írta: Rodrygo nelkul nem lett volna bl cim. Ahogyan Vini nelkul sem.
És emiatt nem lehet negativ kritikát megfogalmazni felé, vagy ezért folyamat játszania kell?
Attól, hogy tavaly kulcs játékos volt, az semmit nem befolyásol az idei játékán. Azért tavaly megkapta a prémiumot, ott az érem a szobájában, de abból nem lehet örökre megélni.
Nem ezt mondtam. Lehet kritizalni, de azert a bizalmat megerdemli, foleg egy olyan jatekos, aki nagyban hozzajarult a tavalyi duplazashoz. Raadasul nem full kezdokent, hanem beugorva, amikor mar egett a haz.
:goat:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 20., péntek 13:56

kiserik írta: A legnagyobb baj, hogy itt a fórumon hajlamosak az emberek külső és első benyomás után végítéletet mondani egyes játékosok felett.

Rodrygo: alázatos, focistának kinéző goodboy. Közben meg már az elején is bajok voltak a munkával, mindent lassan csinál és a biztosra törekszik, sokszor alibizik. Nem véleten a brazil Asensio jelző. Ügyes és tehetséges, de már egy ideje látni rajta, hogy túl sokat gondol magáról.

Vini: beképzelt, nagyképű majom, Folyton vigyorog, semmi alázat. Közben meg minden alkalommal odateszi magát, és olyan munkát tesz le a pályára, amit kevesen, megdöglik a mezért. Pdért soha nem pofázott, mindig elfogadta a helyét a csapaton belül. Mindent rohadt gyorsan csinál és beválalja a nehéz szitukat is, így sokat is hibázik. Folyamatosan cluch player (éljen a küldföldi szóhasználat :lol: ), mégis ekézve van, mert tenyérbemászó a képe meg pofázik a meccsen a bíróknak. (Ehhez csak egy kis statisztika: Vini ellen szabálytalankodnak a legtöbbet a világon (whoscored-en vezetett bajnokságokban) úgy, hogy a Real Madrid csak a 23. a listán, tehát nem a csapat játéka miatt. A következő Real játékos ezen a listán Cama a 136. helyen, utána Militao 202.) Tegnap is Fedének remek passz, 1 gól, Camát is ő ugratta ki, majd a 3. gólnál Asensiónak is ő adta a labdát miután megbontotta a védelmet, mégse olvasni róla semmi pozitívumot a fórumon.

A Rodrygo részt adom, írtam is, de Vinit ne...
Értem, hogy lövi a gólokat, hát ez is a feladata, de nem egy ziccert elbaltáz, illetve ami legjobban zavar, hogy rengeteg támadás akad el rajta. És nem szimplán olyan dolgokon ami hamar korrigálható, hanen olyan dolgok miatt, amikor tudod hogy marpedig a fotelben ülve nem fogsz tudni neki több agyat küldeni. Imádom pl amikor tankonyvbe illő cseleket próbál a legfeszitettebb helyeztben is megorobalni, közben ott vannak korulotte a tarsak, de nem bazze, neki muszáj atlepnie a labdát, hát ő Vinicius. Vagy amikor megcsinal végre egy cselt es passzolhatna, de inkabb ravezeti még tovabbi 2re és megprobal atmenni rajtuk. 😂És ez nem hiszem el h jobb lesz, már most miatta hangos 1-1 meccs, esetleges további sikerekkel, ez még botrabyosabb lehet, és lassan a mesterek, Benzemaval az élen is kikerulnek mellőle.
Én értem, hogy minden 5. csele bejon, még az is lehet, hogy pont abból lesz aztán a ziccer, vagy a meccset eldonto gól, de ne mondja már nekem senki, hogy 2023-ban ez egy minőségi szélső kozeppalyasra vall, hogy meglehet szamolni, hány jó csele volt. Nem lesz az én szememben ettől még jó játékos, sem clutch, csak mert sosem cseréljük le és a meccs vége felé belő egy gólt. Nézzük már meg, hogy a goljaig hany eladott labdaja volt, vagy rossz csele.
Az meg hogy megdoglik a mezert.... Aranyos, kedves, értékeljük, de ez sosem volt szimplan elég a Real Madridhoz. Az meg hogy soha nem pofazott... Hát mert alig cserélik le, padoztatni alig szoktak. Hozza teszem konkretan nincs is opcionk azon a poszton, Rodrygonak azert van ki megszorongatja a tokeit, pl Valverde vígan lehozza azt amit ő, de Asensio is, rosszabb napokon akár Vazquezt is felrakhatod oda, balszelre viszont nincs ember, Vini vígan garazdalkodhat.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. január 20., péntek 13:49

Kulcs csere volt sok esetben, ez elvitathatatlan, viszont lehet nem is fog kinőni ebből a szerepből sohasem.
Kezdőkènt nem sok jò meccsère emlèkszem, amikor jò volt, akkor is visszament az eredeti helyère, bal oldalra..
Nehèz a helyzete, mert viszont a balos az elèg fixen Viniè.
Mèg őt sem ìrnám le egyèbkènt, de egyelőre kevès benne a kakaò..

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2023. január 20., péntek 13:45

Tavalyi evhez kepest szerintem a legtobb ember elorelepest varna el toluk, helyette mind a ketten visszafele fejlodtek.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. január 20., péntek 13:41

RealAsensio írta: Rodrygo nelkul nem lett volna bl cim. Ahogyan Vini nelkul sem.
És emiatt nem lehet negativ kritikát megfogalmazni felé, vagy ezért folyamat játszania kell?
Attól, hogy tavaly kulcs játékos volt, az semmit nem befolyásol az idei játékán. Azért tavaly megkapta a prémiumot, ott az érem a szobájában, de abból nem lehet örökre megélni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 20., péntek 13:32

Yazid írta: Most egyet tudok érteni kiserikkel.


Ez a rodrygo engem mar olyan szinten felbasz, sose lattam benne többet mint egy jo kis kiegeszítő 12.ember. volt par jó meccse, par jó gólja de ennyi. Nincs benne semmi atütő erő. Remelem a vezetőseg nem gondolja ezt a gyereket akarmilyen jövőkepnek mint benz pótlása vagy kezdő szelsőnknek.

Vini szinten felbasz mar meccsek óta de azert ő többet letett az asztalra meg ilyen enervált támadasokkal mikor szerencsétlen nincs segítve, teljesen balra huz folyamat a játekunk mert 0 mindenki aztán mennek rá 3-4en mifaszt csináljon, ennyiben erthető
Rodrygo nelkul nem lett volna bl cim. Ahogyan Vini nelkul sem.
:goat:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 20., péntek 13:24

Most egyet tudok érteni kiserikkel.


Ez a rodrygo engem mar olyan szinten felbasz, sose lattam benne többet mint egy jo kis kiegeszítő 12.ember. volt par jó meccse, par jó gólja de ennyi. Nincs benne semmi atütő erő. Remelem a vezetőseg nem gondolja ezt a gyereket akarmilyen jövőkepnek mint benz pótlása vagy kezdő szelsőnknek.

Vini szinten felbasz mar meccsek óta de azert ő többet letett az asztalra meg ilyen enervált támadasokkal mikor szerencsétlen nincs segítve, teljesen balra huz folyamat a játekunk mert 0 mindenki aztán mennek rá 3-4en mifaszt csináljon, ennyiben erthető

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 20., péntek 13:17

A legnagyobb baj, hogy itt a fórumon hajlamosak az emberek külső és első benyomás után végítéletet mondani egyes játékosok felett.

Rodrygo: alázatos, focistának kinéző goodboy. Közben meg már az elején is bajok voltak a munkával, mindent lassan csinál és a biztosra törekszik, sokszor alibizik. Nem véleten a brazil Asensio jelző. Ügyes és tehetséges, de már egy ideje látni rajta, hogy túl sokat gondol magáról.

Vini: beképzelt, nagyképű majom, Folyton vigyorog, semmi alázat. Közben meg minden alkalommal odateszi magát, és olyan munkát tesz le a pályára, amit kevesen, megdöglik a mezért. Pdért soha nem pofázott, mindig elfogadta a helyét a csapaton belül. Mindent rohadt gyorsan csinál és beválalja a nehéz szitukat is, így sokat is hibázik. Folyamatosan cluch player (éljen a küldföldi szóhasználat :lol: ), mégis ekézve van, mert tenyérbemászó a képe meg pofázik a meccsen a bíróknak. (Ehhez csak egy kis statisztika: Vini ellen szabálytalankodnak a legtöbbet a világon (whoscored-en vezetett bajnokságokban) úgy, hogy a Real Madrid csak a 23. a listán, tehát nem a csapat játéka miatt. A következő Real játékos ezen a listán Cama a 136. helyen, utána Militao 202.) Tegnap is Fedének remek passz, 1 gól, Camát is ő ugratta ki, majd a 3. gólnál Asensiónak is ő adta a labdát miután megbontotta a védelmet, mégse olvasni róla semmi pozitívumot a fórumon.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. január 20., péntek 12:51

Cama nekem mèg egyelőre hatalmas talány.
Van, hogy parádè, aztán van, hogy katasztrófa ès mindez kb. egy fèlidőn belül 5x váltakozik..
Èn ezt a fiatalság ès a tapasztalatlanság számlájára ìrom, ha lehiggad ès mèg fejlődik, akkor egy baszott jò kis box to box játèkos lehet belőle..
Tudom, hogy madridban nincs idő, de neki csak az kell, türelmesnek kell lenni vele, ne toljunk egy odegaard 2.0-át..
Viszont a fiatalok mellè nem ártana majd egy karmester, aki azt tudja hozni, amit tegnap Ceballos tolt.
Erre sem Fede, sem Cama nem alkalmas, az öregek pedig kikopnak hamarosan.
Bellingham kèpes lenne erre?, nem ismerem annyira a játèkát..
Továbbra is Barella lenne, akivel Modricot pòtolnám. :)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. január 20., péntek 12:15

Modricot, Benzemát fiatalon sem láttam soha csapkodni, panaszkodni, pofázni ha csere volt.
Lehet kussolni amíg nem hoz szezonon keresztüli world classt.

Amúgy meg tavaly Vinicius sokkal jobb volt, és joggal elnyerte a kezdő státuszú játékos címet. Idén is jobbak a számai, persze több a perce is. De majd ha egyértelműen jobb lesz Vininél, akkor lehet dumálni, de egyelőre Asensionál sem jobb.

Tavaly Asensio volt a kezdőnk, és Rodrygo a cserénk azon a poszton...hát mit mondjak, lehet vissza kellene ezt állítani most kicsit, mert Marco fiú vastagon benne volt a bajnoki győzelmünkbe, aztán kisbrazilfiú meg nem is olyan hatékony kezdőként. Büntetném. Most nem az az időszak van, amikor az egyéni érdekek az elsők, a gödörből együtt kell kijönni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég