Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 2., vasárnap 23:00

Nem lesz egyszerű menet ilyen támadósorral az biztos. Rodrygo is néha villan, szerez fontos gólokat, ad fontos gólpasszokat, de sok ilyen meccse van mint a mai, ahol teljesen súlytalan. Vini is formán kívül, meccsek óta alig van jó megoldása. Benzema szintén, így nehéz gólt szerezni. :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 2., vasárnap 22:59

Szokasos valogatott szunet utani faradt otlettelen semmi, nem dobott a gep, ez van. Tovabbra is verszegeny a tamadoszekcio, es akarmennyire is imadjuk, a matuzsalem Benzema miatt nem elhozni Haalandot a vilag legnagyobb faszsaga volt. Lesz ez meg jobb is, lesznek rosszabb meccseink is, nincs ezzel baj.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 2., vasárnap 22:58

Ideje volt már elbuknunk a bajnokságot :mrgreen:

Viccen kívül, ez szörnyű produktum volt, Benzema remélhetően hamar elkapja a fonalat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. október 2., vasárnap 22:57

Ilyen játékkal nem fogunk bajnokságot nyerni és Barcát sem fogjuk verni. Sajnos az új szezonban Benzema hihetetlenül formán kívül, nem értem miért vele kell lövetni a tizenegyeseket. Nincsen cserecsatárunk, rövid a pad. Nem lesz ez így jó. Ráadásul a barca marad így az élen...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 20., kedd 22:57

Fede góljánál amúgy megint minden játékoson átfolyt a támadás. Múltkor pufirizsa gólja előtt Skóciában volt 22 passz másfél perces bugi alatt. Most is hasonló csapatmunka:

1 min, 21 passes - goal

Sorry, ha törlik időközben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 20., kedd 14:48

ANDS írta: Szerintem is jó ez így is, nagyon jó. De minek most új támadó?
Rodry vagy Vini helyére?
Hazard Mariano (Asensio) helyére pl

a védelemben sokan vannak, Vallejo Odri pl
teljesen felesleges :hmmm:

elöl viszont kevesen
létszámra vannak cserék, de majd mind használhatatlan

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 20., kedd 14:44

Az, hogy majdnem minden meccsen kapunk gólt nem jelenti azt, hogy nem kontrollálja a meccset a csapat, legalábbis szerintem. Egy percig sincs a az az érzésem, hogy nem mi fogunk nyerni. Látom a tegnapi kommentem kapott par downvote-ot, Nem értem miért. Ha valaki nem látta volna a Ronaldo-Romario csatársort, az nézzen vissza pár meccset, aztán meg fogja érteni mit miért írtam. Mint ahogyan azt is írtam, hogy attól mert a mai focisták nem olyan képzettek az csak a személyes ízlésemnek nem tetszik, de az a Realnak való szurkolásomon nem változtat. Éppen azt írtam, hogy nem feltétlen rosszabb ez a mai, csak aki egy olyan korszakban szocializálódott, amikor egymást érték az egyéniségek szinte mindenhol, az nem feltétlenül rajong egy sablonosabb játékért, ebből a szempontból értem Hehet. Modric, na ő olyan mint a régiek, mindene megvan. Igazi régi vágású zseni. De nyilván ezen lehet napestig okoskodni, semmi értelme. Az viszont tény, hogy R9 vagy Zidane féle zsenik ritkán születnek, ma pedig nincsenek. Nekem mindegy, csak a Madrid nyerjen. Mostanában is visszanézem a tavalyi Best ofokat, és még most sem hiszem el mekkora győzelmek voltak. Ennyi. :)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 20., kedd 13:32

RealAsensio írta:
babaking írta:

Amennyit variál meg cserél a mester a védelemben nem csoda.

Illetve egyelőre Courtois is a strandolás formáját hozza. Amit kell azt fogja, de nem jönnek a bravúrok sorban mi t tavaly év végén. Majd tavasszal.
Nem emlekszem olyan golra, ami csak rajta mulott. Meg hat eleg magasra tette a lecet a tavalyi szezonban. Btw szerintem tovabbra is magas szinten ved, a vernyomasom sem emelkedik, ha beadasa vagy szoglete van az ellenfelnek, ragad hozza a labda, talan talan az Atleti goljanal lehetne elovenni kicsit. Ha korbenezek Europaban, nincs nala jobb kapus meg most sem.
Nem is azt mondtam, hogy rajta múlik - mondom amit fogni kell azt megfogja, és az utolsó mondatoddal is egyetértek. Csak arra utaltam, hogy a tavaly év végi szintjéhez képest nincs formában - egyedül az emberfeletti védések hiányoznak. De mondom, tavaszig még van ideje, akkor fog számítani.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 20., kedd 12:36

babaking írta:
ANDS írta: A kontrolláláshoz: sokszor kap gólt a csapat.

Szerintem is jó ez így is, nagyon jó. De minek most új támadó?
Rodry vagy Vini helyére?
Amennyit variál meg cserél a mester a védelemben nem csoda.

Illetve egyelőre Courtois is a strandolás formáját hozza. Amit kell azt fogja, de nem jönnek a bravúrok sorban mi t tavaly év végén. Majd tavasszal.
Nem emlekszem olyan golra, ami csak rajta mulott. Meg hat eleg magasra tette a lecet a tavalyi szezonban. Btw szerintem tovabbra is magas szinten ved, a vernyomasom sem emelkedik, ha beadasa vagy szoglete van az ellenfelnek, ragad hozza a labda, talan talan az Atleti goljanal lehetne elovenni kicsit. Ha korbenezek Europaban, nincs nala jobb kapus meg most sem.
:goat:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 20., kedd 11:42

ANDS írta: A kontrolláláshoz: sokszor kap gólt a csapat.

Szerintem is jó ez így is, nagyon jó. De minek most új támadó?
Rodry vagy Vini helyére?
Amennyit variál meg cserél a mester a védelemben nem csoda.

Illetve egyelőre Courtois is a strandolás formáját hozza. Amit kell azt fogja, de nem jönnek a bravúrok sorban mi t tavaly év végén. Majd tavasszal.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 20., kedd 11:13

The message from the club when they saw Rodrygo’s progress was: “There is no need to sign a ST. We have him at home & It’s Rodrygo. He doesn’t have to be two meters tall.”
@marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 19., hétfő 19:37

Bocsánat a dupláért. Valamilyen szinten megértelek Hehe. De amit te keresel, az már/még nem létezik. A 90-es évek focistái más korban léteztek, olyan szintű egyéni tudással, ami ma nincs meg. Nem volt xg mutató, ellenben egy Bergkamp vagy egy Batistuta, de egy Denilson is úgy kezelte a labdát, amit ma el sem lehet képzelni. S akkor még a legnagyobb játékosokat nem is említettem. Nézzétek meg, mennyire kirívó ma és Bappe vagy Haaland. Ez kb egy régi Henry-Nistelrooy szint lehetne. Akik bár nagy játékosok voltak, de azért soha nem tartották őket a legnagyobbak között számon. Ma pedig furán kilógnak felfelé. Nem is tudom mi lenne, ha megjelenne ma egy fiatal Rivaldo mondjuk. Hehe, te is nagy rajongója vagy a brazil focinak, tudod te is, hogy a mai játékosok nagy többsége a padra se fért volna oda 96-ban mondjuk. De ez egy másik korszak, itt nem fogsz olyanokat látni, több a sablon, több a futás stb. Nekem sem tetszik ez, de nem érdekel különösebben addig amíg a Madrid nyer. S nyerünk, szóval nekem ez jó így. Nem várom az R9-et, mert úgysem lesz. :)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 19., hétfő 18:39

Nagyi4422 írta:
ANDS írta:

Igen. Zsinórban sokadik győztes meccs után megy, hogy játszhattak volna jobban is.
Eddig ment a sírás ha nem lesz Benzema végünk.

Hozzuk a meccseket és ez se jó nem is értem...
Mondjuk én pont azt látom, hogy egyik európai sztárcsapat sem kontrollálja úgy a meccseket mint a Madrid jelenleg. Okosan, lassítva, labdát tartva aztán ritmust váltva amikor kell. Még Benzin nélkül is. Ebben fog nagyon hiányozni majd Kroos-Luka, ezt a fiatalok még nem tudják, ami persze természetes. Majd jön a rutin nekik is. Sőt, néha túl is színezik a fiúk, pláne Mendy, néha nem tudja szerintem, hogy nem Zidane van a pólójára írva, a hajam leteszem a sok dologtól amit bevállal. Cama döntéseit kell még helyrerakni, mert akkor még többet tud majd adni. Tsushima óriási fogás volt, jó csere volt Casera, egy majd 10 évvel fiatalabb játékos ugyanannyiért, aki kb ugyanazt lehozza. A szép játékot nem tudom ki hol látja jelenleg, én láttam ebben a szezonban mindegyik nagy csapatot a Cityt kivéve, de olyan kombinációkat sehol nem láttam, mint amit tegnap is mutattak a fiaink. Ráadásul túl régóta szurkolok a csapatnak ahhoz, hogy a legkisebb mértékben ne zavarjon, hogy hogyan csak nyerjünk. Emlékszem én arra még elevenen, amikor ment a zsoga, aztán kidurrantott minket egy Zaragoza, Mallorca vagy az Arsenal. Köszönöm nem kérem azt. Jó ez így nagyon is, valaki ha jönne támadó januárban akkor pedig még jobb lesz. :)

negan
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2018. április 14., szombat 9:05
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Modric, Ramos, Benzema, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: negan » 2022. szeptember 19., hétfő 17:06

Ez a beszéd kérem :lol: :lol: :lol:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. szeptember 19., hétfő 16:48

https://twitter.com/totalcristiano/stat ... llC9HsTcuw :agree:

Nagyi4422
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2022. április 12., kedd 18:09
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagyi4422 » 2022. szeptember 19., hétfő 16:21

ANDS írta:
Nagyi4422 írta: Tényleg megy a vita egy győztes tico meccs útán?
Igen. Zsinórban sokadik győztes meccs után megy, hogy játszhattak volna jobban is.
Eddig ment a sírás ha nem lesz Benzema végünk.

Hozzuk a meccseket és ez se jó nem is értem...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 19., hétfő 14:26

Realista24 írta: Majd pont Simeone szavait kell komolyan venni, amikor se játékosként, se edzőként nem törekedett soha játékra.
en birtam, mikor veroember es testőr volt ronaldo mögött :roll: :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5361
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. szeptember 19., hétfő 14:07

RaúlCF írta:
gutihaz14 írta: tegnapi kiallitashoz kapcsolodoan valaki mondja mar el mikor lephet kozbe a var es mikor nem..l???
2ik sárgát nem néznek vissza.
1. A video assistant referee (VAR) is a match official, with independent access to match footage, who may assist the referee only in the event of a ‘clear and obvious error’ or ‘serious missed incident’ in relation to:

a. Goal/no goal

b. Penalty/no penalty

c. Direct red card (not second yellow card/caution)

d. Mistaken identity (when the referee cautions or sends off the wrong player of the offending team)
ha sarga lapot nem neznek akkor hogy tortenik meg megis sok alkalommal?
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 19., hétfő 13:41

Majd pont Simeone szavait kell komolyan venni, amikor se játékosként, se edzőként nem törekedett soha játékra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2022. szeptember 19., hétfő 13:14

picsog a nép, hogy Hermoso második sárgáját Perez intézte

erről bezzeg nem beszélnek, hogy sima piros kellett volna legyen. nem is értem, hogy nem nézte vissza a var
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 260 regisztrált és 0 vendég