Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 22., csütörtök 11:51

Jesé/Lucas V.: na itt vannak eltérések. Ezek a fiúk lehozták azt, amit kellett. Tökéletesen visszazártak, nem hagyták szarban a védelmet,
Uhum,csak ez itt nem a chelsea,itt a támadonak elsosorban támadni kell,vagy a támadást segiteni.
Fèlre èrtès ne essèk...Èn TUDOM,hogy tegnap nem volt más opcio,csak LV,amit nem èrtek az az ossznèpi fieszta,hogy milyen jol megoldotta.De nem oldotta meg,mer ha beveri a helyzetrt akkor nem 1 pontal jovunk el párizsbol.Ajto,ablak.Ajto...ablak.Oke,Ronaldo se oldotta meg.Szar volt?Az.
Bele sem merek gondolni, mit lebutított volna tegnap a helyén Karim vagy James.
Benzema szerintem semmit,mert Isco nem center.Egyèbkènt,ugy várják vissza Hamesz Rodriguezt mint egy megváltot...na majd meglátjuk igy serulèsbol visszatèrve,kiesve a játèkbol,mennyit tesz hozzá.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. október 22., csütörtök 11:49

Egyetértek kiserikkel is és Matt-al is. Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy ha olyan emberek játszanak a kezdőben, akiknek tényleg szívügye, hogy jól játsszanak, akkor gyönyörűen működik a védelem, nagyszerűen zárnak vissza. Na már most, ha visszatér Bale, akkor borulni fog az egész, Jamessal ilyen téren semmi probléma nincsen. Megvan nála az előbb említett akarat, plusz még a minőséget is megadja. Könnyű egy ember nyakába varrni azt, ha nem megy a játék, de azért már az eléggé látványos, hogy milyen a csapat Bale nélkül.

A másik meg a támadásépítés. Szépen szűkítjük le az ellenfél labdás játékosának a területét, ezzel hibára késztetve és szépen meg is szerezzük a lasztit. Innen tovább szintén szépen építkezünk, de mikor az ellenfél tizenhatosáig elérünk, akkor egyszerűen megáll a tudomány, tényleg mintha nem tudnák a srácok, hogy mit kell csinálni. Ezzel sürgősen kezdeni kell valamit.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 22., csütörtök 11:40

kiserik: +1. Mindent adok, amit írtál.

A tegnapi meccsről annyit, hogy az eredmény nekünk tökéletesen megfelelt. Az, hogy ez nem lett jobb meccs ez a PSG hibája, és nem miénk. Mi a lehetőségeinkhez képest a lehető legjobban álltunk a meccshez. A PSG viszont hazai pályán nem mert kijönni a saját bunkeréből. Elég jól védekeztünk ahhoz, hogy a PSG 3 támadóját leszedjük a pályáról. Ahhoz, hogy jobban játszanak, kellett volna a kp és a szélső védőik segítsége, de csak nagyon keveset kockáztatva léptek fel. Egy olyan csapatnak, amelyik BL-t akar nyerni, ennél többet kell kockáztatnia az egyik legnagyobb kihívója ellen.
Beniteznek jár a pacsi a jó védekezésért, és azért, mert ilyen körülmények között kielégítő eredményt produkált. Navas, Varane, Marcelo, Casemiro, Kroos külön dícséretet érdemelnek, remek teljesítményt nyújtottak, nem rajtuk múlt, hogy nem nyertünk. Jesé és LV a feladatait ellátta, néha veszélyesek is voltak. Ha nem is vagyok velük maradéktalanul elégedett, de nekik is jár a pacsi.

Van viszont negatívum is, ami nem a tegnapi meccs terméke elsősorban, hanem az elmúlt hetek eredménye. Támadójátékunk gyakorlatilag nincs. Illetve pontosabban fogalmazva, nem tudjuk az ellenfelet hibára kényszeríteni. És ez nem annak az oka, hogy Modric vagy James hiányzik, ennél mélyebben gyökereznek a gondok. Modriccsal sem klappolt minden, és nem hiszek abban, hogy James visszatérésével sok fog javulni. Hiányzik elől a kreativitás, hiányzik a váratlan, és erre a legjobb eszközünk Isco lenne, és ő is szenved. Isco szenvedése nekem azért látványos, mert egyszerűen ő jobb ennél. Sokkal. Egész egyszerűen az az érzésem, hogy nem mozognak az elől lévők eleget. Isco meg volt tegnap áldva 3 kkp-val és 4 védővel, miközben csak CR volt előtte. Nem volt kinek passzolnia. Az elől lévő emberek, mintha nem értenék azt, hogyan kell a védőktől elmozogni, üresbe futni, és ezzel folyosókat nyitni az irányító előtt. Nem mintha a PSG ezt jobban csinálta volna, és nyilván mindkettőnek az oka ugyanaz, magyarul az ellenfél fegyelmezetten védekezett, és lezárta a folyosókat, miközben nem fordítottak elég energiát a támadásokra. De attól még hiányzott a proaktivitás. Attól féltem a csapatot, hogy ha majd nekünk kell futni az eredmény után, akkor nem fog menni. Addig amíg, mi szerzünk vezetést, vagy az állást döntetlenen tartjuk, addig egy erődítmény vagyunk, de hátrányban szerintem ennél sokkal többet nem tudnánk hozzátenni. A bajnokságban is ezen vesztettünk el legalább 4 pontot (de a 6 se lenne túlzás). A baj pedig az, hogy a javulást nem az emberektől kell várni. Ha egy játékunk szempontjából fontos elem vagy egy klasszis hiányozna, akkor azt mondanám, hogy igen, vele jobbak leszünk, de nem ez a helyzet.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. október 22., csütörtök 11:31

palesz77 írta:Kicsit off, de a tegnapi után is Modric 2.0-nak látja a többség Verrattit? Nálam még mindig Kroos-Xavi stílusú inkább, és tegnap is úgy tűnt, hogy ezt hozza, érdekel itt ki hogy látta.. :)
Szerintem Modricra és Xavi stílusa jellemző rá. Kroos teljesen más. Verrattinak alacsonyan van a súlypontja, így remekül fordul, egész jól kavargat, ami Modricra a legjellemzőbb hármójuk közül.
4-4-2 vagy 4-2-3-1..leírva van különbség,meg fmbe más,de amúgy..ugyanúgy láttátok.
Isco néha föltolta magát Ronaldo mellé,a két szél meg visszazárt...
Aztán Isco volt h mélyebben helyezkedett,akkor a két szél fölment a védő vonalba..
Tök mindegy..
Védekezésben nincs nagy különbség, de támadásban nagyonis.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. október 22., csütörtök 11:29

Dupla D írta:
kiserik írta:Teljesen jó felállásban, felfogásban küldte ki a csapatot a pályára. 442.
Úgy látszik tényleg máshogyan láttuk a meccset, mert ez egyértelműen 4-2-3-1 volt. Jesé bal, Isco közép, LV jobb.
4-4-2 vagy 4-2-3-1..leírva van különbség,meg fmbe más,de amúgy..ugyanúgy láttátok.
Isco néha föltolta magát Ronaldo mellé,a két szél meg visszazárt...
Aztán Isco volt h mélyebben helyezkedett,akkor a két szél fölment a védő vonalba..
Tök mindegy..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. október 22., csütörtök 11:26

numberone1 még élő topicban írta:Nem pofara, Kroos nagyon jo volt az elsoben a kp is jobban tolta. A masodikban eltunt, vele egyutt a kp-nk. Viszont Veratti eszmeletlenul jo, siman adnam Kroosert.
Ezen tegnap kicsit csodálkoztam megmondom őszintén. Kroost szerintem kicsit "alulértékelitek" néha. Nyilván én sem örülnék, ha nálunk tolná, és nem pörögne maxon, de még így is bőven elit szint szerintem amit hoz. Tegnap mint ahogy írtad is, az első félidőben adott egy eszméletlenül nagy labdát - Verrattitól ezt hiányoltam tegnap amúgy, 16-os környékén nem volt szinte momentuma -, de amúgy is jó volt abban a félidőben, utána kicsit leeresztett lehet, de így se nagyon lehet panasz rá szerintem, annyi legalábbis nem, hogy le kéne váltaltani. Nagyon rég kellett már nektek egy hasonló ember, és az egyik legjobbat vettétek a poszton, nézzétek meg pár meccsen a mi középpályánkat, aztán elkezditek értékelni az idei Tonit is..:lol:

Kicsit off, de a tegnapi után is Modric 2.0-nak látja a többség Verrattit? Nálam még mindig Kroos-Xavi stílusú inkább, és tegnap is úgy tűnt, hogy ezt hozza, érdekel itt ki hogy látta.. :)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. október 22., csütörtök 11:16

Lehet jól is jártunk, hogy nem jött a spanyol... Nehezen hozott volna ilyet, egy gyengébb (nem Navashoz viszonyítva) kezdéssel meg szétszedték volna. De ugye a jól ismert csökönyösség....
A váltás előbb, vagy utóbb kell, mert Navasban néhány évnél több nincs bent, de Gea meg 10 évre megoldaná a kaput, de nem mindegy milyen áron.

A szezon egyik nagy meglepetése nálam egyébként Navas, és mellette CAsemiro.. Csak ámultam, mikor be szokott állni, hogy miket tud művelni. Nem számítottam rá, és teljesen más ember az itt töltött fél évéhez képest. Nagy (vissza)vétel volt, pedig sokan nem értették. Én sem. És a legjobb, hogy ilyen stílus évekig nem volt, és nagyon kellett.

Negatívumokról nem írnék.. van pár játékos, és tényező. Összességében még mindig pozitív a kép, a gyenge támadójátékot leszámítva, azzal még gondjaink lehetnek.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. október 22., csütörtök 11:13

kiserik írta:Teljesen jó felállásban, felfogásban küldte ki a csapatot a pályára. 442.
Úgy látszik tényleg máshogyan láttuk a meccset, mert ez egyértelműen 4-2-3-1 volt. Jesé bal, Isco közép, LV jobb.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. október 22., csütörtök 11:05

gusztustalanul elfogult Vavas fan leszek lassan.. :mrgreen: :mrgreen:

dolgozik rajta Keylor, hogy mindenki szívébe belopja magát.
ha az egész évet lehozza egyetlen kapott gól nélkül otthon, nyáron akkor is megy a 80 milliós offer de geaért.

#weloveyouperec

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. október 22., csütörtök 10:45

Nem nagyon akartam most ide írni, mert elég egyértelmű volt a meccs, de úgy látom, még sem ugyan azt láttuk páran. Ahogy én láttam:
A kezdőn nincs mit variálni, ezek az emberek álltak Rafa rendelkezésére. Teljesen jó felállásban, felfogásban küldte ki a csapatot a pályára. 442.
Védelem/kapus: nagyon nincs miről beszélni, mindenki elégedett velük.
Belső kp-sok: szintén zenész.
Jesé/Lucas V.: na itt vannak eltérések. Ezek a fiúk lehozták azt, amit kellett. Tökéletesen visszazártak, nem hagyták szarban a védelmet, meg a kp-t és besegítettek elől, amennyire tudtak. Lehet őket szidni, csak nincs értelme. És sajnos itt érzem azt, hogy ha felépül Mr Wales, akkor megint baj lesz. A védekező játék nagyon gyengülni fog. El kell fogadni, hogy ehhez a jó védekező játékhoz olyan szélsők kellenek, akik visszajárnak, visszazárnak (nem, nem csak úgy tesznek, hanem teljes erőből, szívből csinálják). Lucas V, és a tegnapi Jesé mellett ezt egyedül James képes hozni. Ebből még lehet probléma.
CR: egyértelmű középcsatárt játszott, kevés lehetőséggel.
Isco: miatta nem nyertünk tegnap. Nála fejben vannak problémák. Elpattannak tőle a labdák, nem találja a társakat, a 2 méterre lévő ellenfélhez sem lép oda védekezésnél, eltűnik, mint Özil fénykorában, stb. Bele sem merek gondolni, mit lebutított volna tegnap a helyén Karim vagy James.
Összességében Rafának nagyon nehéz dolga lesz, ha mindenki egészséges lesz. Alap vetően ki kell találni egy felállást, ami fekszik mindenkinek, már pedig ilyen nem lesz. A Modric-Casemiro-Kroos kp adná a 433-at, de abban CR -1 ember a szélen (más meg nincs oda) és Karim sem az igazi, bár az utóbbi időben rendre megoldotta. CR miatt a 442 lenne az igazi (ugye ebben a felállásban a legstabilabb a védelmünk is), mert centerben nem -1 ember, viszont az meg Bale-nek nem fekszik, meg túl nagy az arc a védekező részéhez. Nem lesz egyszerű :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 22., csütörtök 9:48

Tudom, hogy van még Pepe, meg James, Isco, Bale trió is, de rájuk direkt nem tértem ki, mert ők már itt voltak. Akiket felsoroltam, azokból pedig egyedül Nacho volt itt előző évben is.

De igen, ha őket is hozzávesszük, akkor még jobb a kép.
A kérdés a támadójáték, illetve az, hogy aki a padot érdemli, vajon padra is kerül-e?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. október 22., csütörtök 9:42

Anthony írta:
Realista24 írta:A Real Madrid évek óta abba sült bele (többek között), hogy nem tudta megfelelően erősíteni a padot. Persze padra senki nem igazol, de ezek szerint lehet.
Most itt van Kova, Casemiro, Lucas, Jesét is ideveszem, Danilo, Nacho, Casilla. Megkockáztatom, hogy ennél komplettebb keretünk nem lesz sok-sok évig.
Főleg hogy az Isco-James kettősből is minimum egyiknek csak a padon jut hely (vagy Balenek :mrgreen: )

Illetve egy stabil védelemre a támadójátékot is fel lehet épíeni tavaszig.
Ráadásul a Ramos-Varane-Pepe hármasból is padozik valaki, ha nincs sérült :)

Egyébként igen, idén végre a padra igazoltunk (mondjuk a kezdőbe nehéz is lett volna, az már az előző szezonban is brutális volt), régóta nem vártam ilyen izgatottan egy évet. Remélem tavaszra összeáll az a játék, amit Benitez eltervezett.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 22., csütörtök 9:40

Lucas Vasquez olyan mint egy példás tanuló.
Akkor tegnapra beirhatja magának a hármas alát.
jól vizsgázik
Tegnap megbukott annál a helyzetnèl
hozza egy jó átlagot magához képest a meccseken),
Mi az a magához kèpest?Ennyi van benne,oda vissza.Nem tobb.Ahogy az orosz,o sem fèrne oda a cserepadra sem.
Ezzel nem őt akarom bántani, mert odateszi magát a mezért, mindent megtesz, harcol, küzd, próbálkozik.
Ez ezen a szinten egy támadotol kevès.Mèg ha nem alap ember akkor is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. október 22., csütörtök 9:36

Realista24 írta:A Real Madrid évek óta abba sült bele (többek között), hogy nem tudta megfelelően erősíteni a padot. Persze padra senki nem igazol, de ezek szerint lehet.
Most itt van Kova, Casemiro, Lucas, Jesét is ideveszem, Danilo, Nacho, Casilla. Megkockáztatom, hogy ennél komplettebb keretünk nem lesz sok-sok évig.
Főleg hogy az Isco-James kettősből is minimum egyiknek csak a padon jut hely (vagy Balenek :mrgreen: )

Illetve egy stabil védelemre a támadójátékot is fel lehet épíeni tavaszig.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 22., csütörtök 9:35

Realista24 írta:A Real Madrid évek óta abba sült bele (többek között), hogy nem tudta megfelelően erősíteni a padot. Persze padra senki nem igazol, de ezek szerint lehet.
Most itt van Kova, Casemiro, Lucas, Jesét is ideveszem, Danilo, Nacho, Casilla. Megkockáztatom, hogy ennél komplettebb keretünk nem lesz sok-sok évig. Ha nagyon kötekedni akarok, akkor Jesé helyett elférne valami fiatal tehetség Karim mögött, de elvileg Jesé is az, még van ideje, hogy bizonyítsa, jobban focizik, mint ahogy rappel.

Ha a támadókat és támadásokat rendbe tudja rakni Rafa, akkor jöhet az aranykorszak.
Valahogy igy, most mar tenyleg csak az kene, hogy a serulesek elkeruljek a csapatot. Az alapanyag minosegi, sikerre hivatott.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 22., csütörtök 9:33

A Real Madrid évek óta abba sült bele (többek között), hogy nem tudta megfelelően erősíteni a padot. Persze padra senki nem igazol, de ezek szerint lehet.
Most itt van Kova, Casemiro, Lucas, Jesét is ideveszem, Danilo, Nacho, Casilla. Megkockáztatom, hogy ennél komplettebb keretünk nem lesz sok-sok évig. Ha nagyon kötekedni akarok, akkor Jesé helyett elférne valami fiatal tehetség Karim mögött, de elvileg Jesé is az, még van ideje, hogy bizonyítsa, jobban focizik, mint ahogy rappel.

Ha a támadókat és támadásokat rendbe tudja rakni Rafa, akkor jöhet az aranykorszak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. október 22., csütörtök 9:30

Lucas Vasquez olyan mint egy példás tanuló. Mindig megcsinálja a házit (odateszi magát az edzéseken), jól vizsgázik (hozza egy jó átlagot magához képest a meccseken), de nincs meg benne az a szikra, mint a zsenikben, feltalálókban. Nem érzem benne az ösztönösséget, a vagányságot, mintha csak bemagolta volna amit kell, és azzal próbálkozik. Ezzel nem őt akarom bántani, mert odateszi magát a mezért, mindent megtesz, harcol, küzd, próbálkozik. Egyszer-kétszer össze is jön neki valami, de nem az a szint, ami ide kell. Kis csapatok ellen a bajnokságban van keresnivalója, akkor lehetne vele rotálni főleg, szerintem az az ő szintje.

Jesé meg pont az ellenkezője. Legalábbis ami így kívülről látszik. Ő vagány, csinál szép dolgokat, de mégis rossz jegyeket kap a tanár bácsitól. Jó lenne, ha szintet lépne, és túllépne ezeken a dolgokon.

Cheryshev meg az orosz cserediák, aki ráadásul bukott 2 osztályt... nem tudom mit akar tőle a klub, de nem ide való. Lehet, hogy hangyányival tehetségesebb mint Lucas, de a hozzáállása nem olyan jó, és nem is látom, hogy nagyon tudná színezni a játékot... Egy német vagy egy angol ligában ellenne, de ide szerintem ez nagyon kedves.

Egyébként idén tényleg nagyon stabil a csapat védelme és a középpályája, de a támadórészleg valahogy nem megy. Jó persze, rohadt sok a sérült, de akkor is ott volt egy Isco és egy CR a pályán. Lehet, hogy Jesé és Lucas nem tud annyit hozzátenni a játékhoz, mint mondjuk James vagy Benzema, de akkor legalább valami játékunk legyen ilyen helyzetekre, hogy ki tudjuk aknázni a fiatalokban lévő lehetőségeket is. Isco szerintem jól tudná irányítani őket, osztogatni nekik a labdákat, de az az érzésem, hogy nincs felépítve a játék elől, és inkább cselezget.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. október 22., csütörtök 9:29

morientes írta:èn nem tudom mit láttok ebben a vasquezben...
Olyan sokat gondolom, hogy nem lát benne senki, de nem is került 90 millióba.
Igaz 24 évesen már nem is nevezhető olyan fiatalnak, de attól még fejlődhetne; a tegnap voltak jó és rossz megoldásai is. Kvázi ingyen cserének nem is olyan rossz. (Pavones :mrgreen: )

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 22., csütörtök 9:13

Ami a legdurvább, h nem éreztem különbséget, h Lucas játszott Bale helyett és akkor hasonlítsuk össze kettőjük fizetését..döbbenet.
Hát játèkban valoban semmi,maximum annyi hogy a walesinek azèrt ha elsul a lába...nem szoktam Balet vèdeni,de èn nem tudom mit láttok ebben a vasquezben...Ronaldo olyan lasztit adott neki hogy ajto ablak,de elkurta,utánna fèlperc mulva jol seggberugta a labdát.
Kroosal,Casemiroval meg vagyok elègedve,amugy meg egy dinamika,átutoeronèlkuli meccs volt,amit hozni kellett a volna a látottak alapján,ez ellen a dibdáb osszefèrcelt,csak a nevekbol felállo csapatnak nevezett társaság ellen.
Csalodott vagyok.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. október 22., csütörtök 8:23

Steve írta:A körülményeket figyelembe véve elégedett vagyok.
Valahogy így.
Bár a második félidőben valamiért visszaálltunk/visszavettünk. Akkor leszek igazán elégedett, ha a Bernabeuban megcsapjuk őket.
Navas egy kézilabda kapus.
Szép ez a kevés kapott gól, de remélem visszatérnek a sérültek, és elkezdjük szétbombázni az ellenfelet, mert hosszú távon sosem működik a Realnal a védekezés alapú eredményesség.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 116 regisztrált és 0 vendég