Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 10., hétfő 11:04

ziro4vr írta:Így látod augusztusban. Ebből következtetsz tavaszra, amikor eldőlnek a dolgok. A többi riválist láttad? Melyik volt olyan ellenálhatatlan a hónapban, hogy le is húzhatjuk a rolót?
A fiorentina :lol:

Amugy meg megvárnám a bajnoki rajtot elobb,s majd aztán lehet kovetkeztetèst levonni.Ezekbol a meccsekbol sokat nem lehet.Mert pl amig a city ellen látványosan jo focit nyomtunk,a roma ellen meg egy rakás szar volt az egèsz...no akkor?
A barca meg mèg szarabb volt,ha az eredmènyeket nèzzuk,igaz se Neymar se Messi nem igazán játszott.De attol az mèg egy jo csapat,ne legyen kètsèg.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 10., hétfő 10:55

én is hiszek benne

Nemsok edzőnkben éreztem az utóbbi 10 évben hogy télleg komolyan veszi a munkáját. Capello, JM és most Benitez. Lehet hogy amit kigondolt az szar, majd szezonközben elválik, de az biztos h rendkívül elkötelezett a munkájával kapcsolatban. Én ezt Carloban sose éreztem például. Nekem olyan pótapukának tűnt, aki meghirdeti az edzésidőpontokat, az edzéseken csak elvan, haverkodik a játékosokkal, a meccseken meg csak úgy elvan a székében. Nyilván azért ennél többről volt szó, de nekem nagyon kényelmesnek tűnt. Első évben is inkább Zizu volt az aki ugymond foglalkozott a csapattal. Lehet tavaly ez is hiányzott.

Ja és remélhetőleg nem fogja halálra játszatni a játékosokat, ez is egy nagy plusz

Bale-el meg Carlo se tudott mit kezdeni, ugyh tökmind1
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. augusztus 10., hétfő 10:53

Kerlon írta: Az eddigi rendszere, viszont nagyon nem tetszik. Konkrétan a támadóink közül csak az emelhető ki, hogy James továbbra is jól támadja a kaput és, hogy Isco remekel. Amúgy nem hiába volt 4 góltalan meccsünk. Mondjuk Benzema és CR sokat hiányzott.
A felkészülés közepén járunk. Két hét múlva kezdődik a bajnokság. Mégis mit vártatok? Egy csapatot nem egyik napról másikra raknak össze. Mindegyik csapat, akivel játszottunk előrébb jár a felkészülésben, Spurs-t megvertük, pedig nekik a héten kezdődött a bajnokság, 1-et kaptunk a Bayerntől, akinek szintén egy héttel hamarabb kezdődik a bajnokság. Sőt, felkészülni se volt sok időnk, Kínába faszt se lehetett csinálni, Madridba kb. 2 napot voltunk, Norvégia szintén hülyeség, és az Audi Cup miatt is elvesztettünk 3-4 napot. Érdemben fejlődni csak Ausztráliában tudtunk. Most van Beníteznek két nyugalmas hete, hogy összerakja a támadójátékot, eddig nem is volt idő rá. A bajnokság kezdetére már kell valamit mutatni, a Barca ellen meg már csúcsformában kell játszanunk, akkor érdemes kritizálni, előtte csak találgatások, vészmadárkodások. Persze tudom, az a legjobb, mindig fejetlenül temetni a csapatot.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 10., hétfő 10:48

Realista24 írta:
Kerlon írta:Én a bajnokságban esélytelennek tartom magunkat, Benítez viszont a kupákban jól szokott alkotni, szóval némi reményem maradt hozzá. Az eddigi rendszere, viszont nagyon nem tetszik. Konkrétan a támadóink közül csak az emelhető ki, hogy James továbbra is jól támadja a kaput és, hogy Isco remekel. Amúgy nem hiába volt 4 góltalan meccsünk. Mondjuk Benzema és CR sokat hiányzott.
Támadóinkkal nem kell most foglalkozni. Cé és Karim is sérült a tavalyi szezon óta, nem érdemes következtetéseket levonni.

Na de Gallardo24 üzemmód on.

Karim nem sérült, csak megy a harc irodai szinten. Mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy közel 5 hónapja nem sikerült felépülnie...nem életszerű számomra.

Cét nem tudom hova tenni...hátsérülés(?)...furcsa. Rafával lehet baja, meg úgy az élettel. Szerintem focizni sincs kedve.
Az már nekem is feltűnt, hogy CR-nek már lehet csak a tinglitanlgi kéne. Aztán lehet, hogy ők ketten sztrájkolnak Bale ellen, mert kb. mindenki látja, hogy a walesi valami iszonyatosan szar és mégis körbe van nyalva a feneke az vezetőség és az edző részéről is. összeesküvéselméletoff :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. augusztus 10., hétfő 10:48

Korai még temetni Benitezt, én várok januárig, akkor már talán látunk valamilyen képet.. Addig kár magunkat hergelni.. Az előszezon, az előszezon, nem érdekel. Nem most kell bizonyítani.

Meglátjuk.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. augusztus 10., hétfő 10:45

Szerintem is sikeresek leszunk vele.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 10., hétfő 10:45

Kerlon írta:Én a bajnokságban esélytelennek tartom magunkat, Benítez viszont a kupákban jól szokott alkotni, szóval némi reményem maradt hozzá. Az eddigi rendszere, viszont nagyon nem tetszik. Konkrétan a támadóink közül csak az emelhető ki, hogy James továbbra is jól támadja a kaput és, hogy Isco remekel. Amúgy nem hiába volt 4 góltalan meccsünk. Mondjuk Benzema és CR sokat hiányzott.
Támadóinkkal nem kell most foglalkozni. Cé és Karim is sérült a tavalyi szezon óta, nem érdemes következtetéseket levonni.

Na de Gallardo24 üzemmód on.

Karim nem sérült, csak megy a harc irodai szinten. Mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy közel 5 hónapja nem sikerült felépülnie...nem életszerű számomra.

Cét nem tudom hova tenni...hátsérülés(?)...furcsa. Rafával lehet baja, meg úgy az élettel. Szerintem focizni sincs kedve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 10., hétfő 10:38

Én a bajnokságban esélytelennek tartom magunkat, Benítez viszont a kupákban jól szokott alkotni, szóval némi reményem maradt hozzá. Az eddigi rendszere, viszont nagyon nem tetszik. Konkrétan a támadóink közül csak az emelhető ki, hogy James továbbra is jól támadja a kaput és, hogy Isco remekel. Amúgy nem hiába volt 4 góltalan meccsünk. Mondjuk Benzema és CR sokat hiányzott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 10., hétfő 10:36

Kerlon írta:RMCF-en kívül valaki bízik amúgy Rafa sikerében?
Én!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 10., hétfő 10:35

RMCF-en kívül valaki bízik amúgy Rafa sikerében?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 10., hétfő 10:31

csabi87 írta:
belenézegettem a felkészülési meccsekbe, hiba volt. koncepció, felfogás és stílus nélküli semmi, mintha egy edzés lett volna.
borzasztó, nézhetetlen erőlködés
Én is így gondolom.
Olyan mintha csak passzolgatnának a játékosk,de elképzelés vagy egy fifikás megoldás az nincs.
Rafa tartogatja a meglepetést a szezonra. Edzés helyett letoltak pár meccset, aztán augusztus végén robbantunk :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 10., hétfő 10:28

KAG írta:Játszott Ő már a baloson párszor.... ott meg a jobb lába zavarta.... :lol:
Az a kedvencem tőle, amikor átveszi a kapunak háttal (főleg, ha nem pattan el tőle méterekre) és megfordul kétszer a tengelye körül mire jó pozícióban lesz a labda a bal lábára.

Meg amikor piciket tol a jobb lábára és szépe visszakanyarodik a mi kapunk felé, mert rájön, hogy a jobb lába pont annyira haszontalan, mint az egész játéka. :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 10., hétfő 10:20

belenézegettem a felkészülési meccsekbe, hiba volt. koncepció, felfogás és stílus nélküli semmi, mintha egy edzés lett volna.
borzasztó, nézhetetlen erőlködés
Én is így gondolom.
Olyan mintha csak passzolgatnának a játékosk,de elképzelés vagy egy fifikás megoldás az nincs.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2015. augusztus 10., hétfő 4:17

Egyáltalán nem látom vészesnek a helyzetet, szerintem Benitez jobban fogja tudni használni ezt a keretet mint Carlo tavaly. Eleve csak ha rotál néha tavaly Ancelotti meg lehetett volna könnyen a BL döntő. Persze azért Bale és a nem létező helye és formája továbbra is aggasztó, de nekem inkább Modric jövőbeli fizikai állapota ami kétséges. Nem tudom, hogy mennyire fogja bírni ezt a box-to-box rohangálást. 30 éves, sérülékeny lett, és nagyon nincs backupja a keretben. Nem tudjuk őt pótolni minőségben, (Verratit/Thiagot/Fabregast padra nem hozhatunk az azért világos) de azért vmi hajlamot jó lett volna látni Perezék részéről, hogy megpróbálnak keresni valaki igazolhatót (pl Gündogan) aki helyettesíteni tudja.

Az újakat illetően:
Casemiro el fog férni itt, ütközőember azért nem árt a keretben, labdával nem is ügyetlen annyira, tehermentesítésre simán jó, és én egy Casemiro-Modric-Kroos stabilabb középpályát se tartanék elvetélt ötletnek, bár az eddigi meccseken nem nagyon próbálta ezt Benitez.
Cherysev nálam nem üti meg a szintet, taktikai elemnek nem lenne rossz egy ilyen vonalszélső, de lehetne akasztani róla lóvét, el kell adni. Ha marad az se baj, de ő nagyon felesleges ide.
Lucas nekem tetszik, jó 1v1-ben, kényszerítőket érzi, nem tűnik elveszett gyereknek, Carvajallal egész jól megértik egymást. Sajnos nem elég robbanékony, viszont spanyol, fiatal, nálam simán aktív rotáció része.
Asensio kifejezetten ügyes, kicsit Iscora emlékeztet, technikás, gyors, agilis, szertelen még, de ő belőle lehet egy válogatott szintű csatár szerintem idővel. Első osztályú csapatnak kölcsön kell adni, hogy játsszon, jövőre meg jöhet vissza.
Borja Mayoral.... Díos mío! Morata ügyetlenebb verziója, pedig az eredeti sem egy labdazsonglőr, irtó gyenge, kajla lábak, bohózat.
Ödegaard ellenben nagyon technikás, látszik hogy tényleg csiszolatlan gyémánt, nem szabad elkótyavetyélni. Fejlődése szempontjából fix kezdő kéne neki valahol... Pletykák hogy mi lesz vele?
Danilo Carvajal mögé cserének perfekt, dehogy minek kellett 30-ért? Lógtunk a Portonak úgy látszik.
Jesét meg nem tudom hova rakni. Egyszer csettintek olyan dolgokat csinál, máskor meg egy jó megmozdulása nincs.

Nagyon kiváncsi leszek erre az őszre. Benitez vajh' milyen alapcsapatot rak majd fel? Lesz e tényleg aktív rotáció, vagy csak olyan, hogy éppen ki padozik Bale helyett? Benzemát lerakja e a padra, mert az sztem egyértelmű továbbra is hogy a keret adottsága nem bírja el a BBC-t. Érdekes szezon lesz, megtippelni se tudom, benne érzem mindkét végletet. Azért az szomorú, hogy meglenne mindenünk ahhoz, hogy egy olyan Realt lássunk hétről hétre, ami szépen játszik, hűen hagyományaihoz, latinosan, ehelyett Perez és Bale miatt borul minden. Pedig a welszi árából milyen jól betudnánk foltozni a lyukakat, és meggyőződésem hogy letarolnánk Európát, látványosan játszva. És akkor Gareth irányít, Isco pad. :( Na azért persze nagyon várom már a szezont, és hala Madrid!
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. augusztus 9., vasárnap 23:53

KAG írta:Játszott Ő már a baloson párszor.... ott meg a jobb lába zavarta.... :lol:
A jobb lába mindenütt zavarja. A fő gond továbbra is az, hogy Perez egy olyan státuszt álmodott meg neki, amire itt alkalmatlan. FutureRonaldo meg miegymás. Bale a brit foci terméke, nem meglepő, hogy itt szenved. Egy MU-ban lehetne alfahím, itt kétlem hogy lesz. Sajnos Perez nem így látja, pedig komoly lóvét le lehetne akasztani érte.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 9., vasárnap 23:41

Játszott Ő már a baloson párszor.... ott meg a jobb lába zavarta.... :lol:
ZIDANE

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. augusztus 9., vasárnap 23:35

Balosra kéne tenni, hátha, de az meg CR helye igazából..Nehéz ügy ez.

Én betenném a balosra. Csak Ashley Young helyére :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 9., vasárnap 23:32

Ja, leeresztett, bár nem tudom hibáztatni. Nem lehet ennyit játszani. Legalábbis nem mindenkinek, ez az edző dolga, hogy észrevegye.
Nem hibáztatom én sem, csak leírtam, hogy így ki lehet bírni, hogy egy fadarabként állsz a pályán, és néha passzolsz kettőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. augusztus 9., vasárnap 23:30

torjack írta:Nem vagyok én abban biztos, hogy Bale középen erőltetése, egyáltalán a játszatása Benítez saját ökörsége. Felülről valaki küldi neki a javaslatokat...vajon ki lehet
Kétlem, hogy Perez megmondaná, hogy ki melyik poszton játsszon. Az sajnos benne lehet, hogy Bale-nek kezdőnek kell lennie, de az már nagyon abszurd lenne, ha megmondaná, hogy hol. Én azt tudom elképzelni, hogy edzőbá megnézte az elmúlt szezont, látta, hogy nem volt "túl jó" jobboson, aztán megnézte romoo vidijét a spursös Bale-ről, ahol kötetlen szerepben nyomta és most azt próbálja reprodukálni :mrgreen: Balosra kéne tenni, hátha, de az meg CR helye igazából..Nehéz ügy ez.
Realista24 írta:Kroos meg úgy bírta ki, hogy végigalibizte a tavaszt. Olyan teljesítményt tolt, mint Illarra, egy-egy jobb meccs mellett.
Ja, leeresztett, bár nem tudom hibáztatni. Nem lehet ennyit játszani. Legalábbis nem mindenkinek, ez az edző dolga, hogy észrevegye.
ziro4vr írta:Így látod augusztusban. Ebből következtetsz tavaszra, amikor eldőlnek a dolgok. A többi riválist láttad? Melyik volt olyan ellenálhatatlan a hónapban, hogy le is húzhatjuk a rolót?
Kérdésre kérdéssel, de akkor esetleg megpróbálhatnád megmagyarázni, hogy miért kéne bizakodnom? Mit láttál, amitől azt mondod, hogy jók leszünk? Én azt, hogy lassú játékosok a szélen játszanak (james, isco), gyors, de kevésbé ügyes, gyengén passzoló irányít, CR baszik mindenre, a kp-n a cserék súlytalanok, Danilo nem tűnik valami jó focistának(bár neki adok még időt, hátha), Navas nem magabiztos, Ramos nem bír kiállni és nyilatkozni, hogy marad és úgy általában véve nincs játékunk. Nem állunk valami jól.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 9., vasárnap 22:58

ziro4vr írta:Így látod augusztusban. Ebből következtetsz tavaszra, amikor eldőlnek a dolgok. A többi riválist láttad? Melyik volt olyan ellenálhatatlan a hónapban, hogy le is húzhatjuk a rolót?
Arsenal. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég