Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. április 22., szerda 23:43

ziro4vr írta:Kissé Ochoa feeling a vb-ről..
Annyira azért nem, de tény, hogy Bale és CR naggyá tette. Viszont amit CR szabadjánál védett (kapufa mellé ment, pont a kezei előtt pattant meg) meg Chicharito lefordulása után.... Ott is az a reflex, olyan közelről bele kapni, hát nem vót semmi. :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. április 22., szerda 23:41

Meccs előtt kétszer elkezdtem írni a hsz-t, aztán elég hosszú lett és belefáradtam, inkább mégse küldtem el, de imádom, amikor itt levezetik páran, ahogy tavaly is, hogy miért fogunk kiesni az Atletico (vagy tavaly a Bayern) ellen. Aztán persze ha nem így van, akkor de hát szerencsénk volt, meg kiállítás, meg amúgy is 10-ből 9-szer nem ez lett volna, ez pont az az egy volt, meg én nem így gondoltam, bla bla bla.. Sérülésekkel, vagy anélkül, ez mégiscsak a legjobb 8, a Real Madrid, nehogy már egy Atletico Madrid ellen legyünk esélytelenek...

Na mindegy, örülök, hogy nyertünk, örülök Chicha mentalitásának, hogy végre kiállítottak egy Atletico játékost, hogy a BL-ben kétszer is ők húzták a rövidebbet ellenünk a meccs végén. Ez az Arda gyerek egyébként egyáltalán nem rossz, de az utóbbi időben már csak a favágásairól lehet megismerni, mert a labdával nem foglalkozik. Nekem mindegy, hosszú távon ez nagyon nem fog összejönni nekik és a bírók sem lesznek partnerek, előbb utóbb csak megunják, vagy a felvételek alapján rájuk szólnak, hogy kicsit jobban oda kéne figyelni..

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. április 22., szerda 23:40

Realista24 írta:Na. Megy a picsogas pupakok?
Megy mar az ez keves lesz a Fradi ellen is? A szar volt Iker, kocsog Carlo es társai?
Vagy tudtok orulni is mint mi itt Madridban?

én nem tudok örülni! :mrgreen: :vivo:

amúgy ja. te tudod fejből az edző elzavaró, csapatot feloszlató nagy madridisták nevét? mert szívesen hallgatnàm most őket..

de le kell szarni ezt. Madridista ember most örül és büszke. Hogy holnap mi lesz, az a holnap problémája. :D


(lehúzom a piámat és megyek aludni, mert munka holnap)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 22., szerda 23:36

Steve írta:ez az OBLAK amúgy... :salute: :salute:

Honnan és miket fogott már ki amúgy?

A két meccsből egy oktatóvideónyit össze lehetne vágni. :hmmm:

Meg az, hogy mindenféle szituációban mentett. Léc alátartó fejesek, szélre helyezett, szélre kényen meglőtt, szabadok..ennek mindegy volt bmeg. :wtf:
Nem volt egy hétköznapi story ez sem. egészen a sakk-mattig lehozott kapust kijátszott üres kapus helyzetig húzott mindent. Ha ezt is kifogta volna és bevédi a 11-esekig az Atletit garantálom már csak azért kis kifogta volna azokat is.

Kutya egy csapat ez a matracos brigád de Oblaknak respect.
Kissé Ochoa feeling a vb-ről..bár Oblak kétlem, hogy a Malaga? kispadján rohadna végül.. :lol:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. április 22., szerda 23:34

ez az OBLAK amúgy... :salute: :salute:

Honnan és miket fogott már ki amúgy?

A két meccsből egy oktatóvideónyit össze lehetne vágni. :hmmm:

Meg az, hogy mindenféle szituációban mentett. Léc alátartó fejesek, szélre helyezett, szélre kényen meglőtt, szabadok..ennek mindegy volt bmeg. :wtf:
Nem volt egy hétköznapi story ez sem. egészen a sakk-mattig lehozott kapust kijátszott üres kapus helyzetig húzott mindent. Ha ezt is kifogta volna és bevédi a 11-esekig az Atletit garantálom már csak azért kis kifogta volna azokat is.

Kutya egy csapat ez a matracos brigád de Oblaknak respect.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 22., szerda 23:34

kiserik írta:
M1Ö írta: Elől meg Chicharito. Ez a mentalitás (főleg ahhoz képest, hogy abszolút mellőzött) nem mindennapi. Kapart Ő is mint az állat. Kár a 2 kimaradt helyzetéért, pedig jól csinálta mindkettőnél, csak az elsőnél nem volt elég pontos, a másodiknál ....
Az, hogy szinte már a védő alatt hasalt, de ment tovább, az példaértékű lehet a mai kislányoknak. Miranda simán ráfeküdt, de a borsó kigurult alóla. :salute:
Az volt nekem is a kedvenc momentumom, mint egy igazi csatár meg a 90-es évekből ment tovabb, harcolt, harapott hiaba 54,5 kiló. Pedig ügyetlenke, nem egy Benzema, de neki ez elete meccse volt most, látszott az arcán, hogy meghalni is kesz, csak hogy tudjon adni, segiteni valamit valahogyan. Nemcsak fociban de az egesz eletben példakép lehet az ilyen hozzaallas.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. április 22., szerda 23:33

kiserik írta:de a borsó kigurult alóla.
:lol: :lol: :lol:

De igen, 10ből 8 lehet még a lefordulás előtt borult volna. Tényleg kár, hogy kimaradt, már csak ezért is. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 22., szerda 23:31

tubatibi írta:number szerint James még most is kalap kaki, pedig a gólban nagyon nagy részt vállalt, istenem...az a finom passz. :loveyou:
Irtam, h ma kalap kaki? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. április 22., szerda 23:30

M1Ö írta: Elől meg Chicharito. Ez a mentalitás (főleg ahhoz képest, hogy abszolút mellőzött) nem mindennapi. Kapart Ő is mint az állat. Kár a 2 kimaradt helyzetéért, pedig jól csinálta mindkettőnél, csak az elsőnél nem volt elég pontos, a másodiknál ....
Az, hogy szinte már a védő alatt hasalt, de ment tovább, az példaértékű lehet a mai kislányoknak. Miranda simán ráfeküdt, de a borsó kigurult alóla. :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 22., szerda 23:29

volt írta:
numberone1 írta:Ma, el kellett mennem dolgozni aztan csak begyotortunk egy golt. Ugy latszik rossz omen voltam. :mrgreen:
A lenyeg, h tovabb mentunk. Nem engedhetjuk, h a Bayern, Barca, Juve harmas vmelyike nyerjen.
MOM Csicsarito.
Nem is láttad a meccset de tudod ki a mom? :mrgreen:
Lattam, a 70.-ig, rosszul irtam "MA" helyett "NA"-t akartam irni.
Mast ennyire nem lehetett kiemelni, talan meg Varanet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 22., szerda 23:29

Na. Megy a picsogas pupakok?
Megy mar az ez keves lesz a Fradi ellen is? A szar volt Iker, kocsog Carlo es társai?
Vagy tudtok orulni is mint mi itt Madridban?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. április 22., szerda 23:28

Ma megtudtuk milyen lehetett Mourinho Madridja ellen focizni
Sose játszottunk így, ez a Simeone-féle csőcselék sehogy sem összehasonlítható Mourinho csapataival, ezek mocskos, aljas játékot űznek, kár lenne a kettőt összemosni...

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 22., szerda 23:27

[/quote]

kapta a falloszt rendesen az elmúlt időkben és mint megtudtuk 3 BL-t is be lehet csak úgy mákolni :agree: :fpalm:

de ma este toppon volt az öreg.

100% biztos vagyok abban, hogy Ramosnak ez volt a dolga, hogy szűrjön, támadásoknál második hullámban fejjel érkezzen. 2x majdnem be is jött.

Féltem, hogy valamelyik lassú faxt teszi be, de 19-re lapot húzott és bejött. Bár ha Illarra lennék nem lennék túl boldog most. :D
[/quote]
Még is érdemelte a szidast maximálisan de ma ezen a meccsen tökéletes tervet csinált és be is jött. Maximálisan elismerem azt amit ma estere kitalalt az atletico ellen.
En valahogy mar azt erzem hogy az atletico oda jutott mint mi a 3ik mourinho évben. Mar nem mindenkinek jön be a taktika...jönnek teknikas gyerekek akik bunkokka vannak nevelve...pedig szerintem egy igazi tamado foci stílust nyomattak volna akkor is minimális különbséggel estek volna ki. De ez már legyen az ők gondjuk!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. április 22., szerda 23:26

sandorzolika írta:Ha valaki annyira szereti a statisztikat leirhatja hogy mikor lesznek az elődöntő meccsek illetve a 3 csapatból vannak olyna játékosok akik eltiltottak lesznek az első meccsen.
Jo éjszakát. Hala Madrid
Az elődöntők sorsolását (holnapután, pénteken) 2015. április 24-én tartják. Az első mérkőzéseket 2015. május 5-én és 6-án, a visszavágókat május 12-én és 13-án játsszák.
Az eltiltottakat rábízom másra. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. április 22., szerda 23:25

Nem értettem Sallóiékat... Az esetek nagy részében egyet értek velük, de itt már Isco-val kiverték nálam a biztosítékot, még a meccs előtt. Mondjuk ma pont gyengébb volt a kiállításig. De a lényeg, hogy nem játszott jól a Real... Hát ez mi már? Ennyire nyugodt már nem is tudom mikor voltam Atlético elleni meccseken. Annyira össze volt ez ma rakva, hogy kis túlzással a félpályán nem jöttek át és a pontrúgásaik sem voltak veszélyesek abszolút, jött ki mind.

3 embert emelnék ki, akik extrát nyújtottak, mert amúgy az egész csapat 5-ös volt.
De ez a 3mas nagyon kellett... Chicharito, Kroos és Varane.
Varane hátul olyan stabilitást és nyugalmat adott, ami már nagyon hiányzott a Derbikről. MINDENT elfelejt ami felé ment.
Kroos "sárga laposan" meg középen hozta a stabilitást. Ott volt mindenhol, sokat dolgozott, kellően kemény volt, nem egy fontos szerelése volt. Elől meg Chicharito. Ez a mentalitás (főleg ahhoz képest, hogy abszolút mellőzött) nem mindennapi. Kapart Ő is mint az állat. Kár a 2 kimaradt helyzetéért, pedig jól csinálta mindkettőnél, csak az elsőnél nem volt elég pontos, a másodiknál meg nem tudom, hogy abba, hogy 'csába tudott bele kapni Oblak.

Nekem nagyon tetszett a meccs, csak remélem a kimaradt helyzeteket majd vissza adja a sors, mert vissza néztem a statisztikát a 2 meccsről és összesítve 40/16 volt a kapuralövésünk. Ebből 1 gól, ami azért elég sovány.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 22., szerda 23:24

Na most akkor a sérültek hogy állnak? várható valamelyik visszatérése az elődöntő első meccsére ? vagy így kell bedarálnunk mindegy ki jön?? :D :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. április 22., szerda 23:24

bocs a dupláért!

külön örültem, hogy nem estünk neki eszetlenül az Atletinek.

Ezt írtam korábban, hogy a 0-0 miatt speciális a meccs. Gólt kell szerezni rendes játékidőben, de nem lehet teret hagyni. Ez a legnehezebb sziru.

De jó taktikánk volt, tartottuk tudatosan a labdát, nyugodtak voltunk, kivártunk. Bár kicsit oroszrulett volt a vége felé, de egyértelműen csak mi támadtunk és azért két meccs alatt egyszer csak be lehet alálni..


Ma megtudtuk milyen lehetett Mourinho Madridja ellen focizni, plusz még mi jól kontráztunk is, jobban mint az Atleti valaha tudna...Rohadt idegesítő ilyen csapatok ellen, akik betolják a buszt.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 22., szerda 23:20

Ha valaki annyira szereti a statisztikat leirhatja hogy mikor lesznek az elődöntő meccsek illetve a 3 csapatból vannak olyna játékosok akik eltiltottak lesznek az első meccsen.
Jo éjszakát. Hala Madrid
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. április 22., szerda 23:16

terry76 írta:Carlo-ról vélemény?szerintem tudatos volt,hogy a végén nyomjuk meg, nehogy legyen idejük az x re
kapta a falloszt rendesen az elmúlt időkben és mint megtudtuk 3 BL-t is be lehet csak úgy mákolni :agree: :fpalm:

de ma este toppon volt az öreg.

100% biztos vagyok abban, hogy Ramosnak ez volt a dolga, hogy szűrjön, támadásoknál második hullámban fejjel érkezzen. 2x majdnem be is jött.

Féltem, hogy valamelyik lassú faxt teszi be, de 19-re lapot húzott és bejött. Bár ha Illarra lennék nem lennék túl boldog most. :D

Az Atleti a Mourinho-féle focit tolják. Betolták a buszt. Rohadt nehéz ezt feltörni. Pláne egy felforgatott kerettel 0 CR-el.

Viszont Chicharito szíve tovább vitt minket! Óriási sportemberi teljesítmény, amit csinál. Jesé ugatott hogy miért nem játszik, a mexikói beállt és lőtte a kis góljait amikor csak tudta, mindent beleadott. Ma megkapta a BL-ben a top szerepet és nála dupla olyan magas embereket ugrott túl, meghalt, vértizzadt a pályán.

Nem akarok túlzásokba esni, de ezért szép a foci és a sport, pláne a mai elqurvult foci világában! Ha mást nem ő így letette a nevét a Real idei szezonjában, ha többre nem is kapott lehetőséget.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 22., szerda 23:13

Becksy23 írta:
wZoLee7 írta: Mit meg nem adnák egy Bayer-Barca párharcért.
Már kiestek az Atletico ellen.
full retardok, mi?
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég