Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 8., csütörtök 8:15

Vagy talan, ha Bale-nek a jobb lába nem csak dísznek van :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 8:11

Lehet Balezni,Hámeszezni,Khedirázni,de nagyon jól mondták kivételesen a stúdióba meccs után,MINDENKI formán kívül van.Eddig ment a "ha Bale játszik nem játszunk szépen".
Nem,ez nem mérvadó most,ha játszik ha nem,most nem megy,akadozik a gépezet.

A kupa engem nem köt le igazából,sőt össze vesztem jó pár emberrel itt,mert azt írtam hogy én kiesnék inkább,nem ér annyit a kupa hogy Atleticozzunk 2 meccset+Barcelonázzunk kettőt.

Az is beigazolódott hogy a csapatnak egyáltalán nincs mély kerete,sőt.
Nagyon vékonyak vagyunk középpályán,és most jön a szezon érdemi része,de csatársorba sem lehet igazán becserélni senkit,van egy 0 km-es Chicharitonk,egy Jesénk akinek kéne még idő,és ennyi.

Nem kell azért beszarni szerintem,van ilyen,két hülye csapatot kaptunk,annyi az egészben a gáz,hogy egy támadásunk nem volt,pedig tegnap ott volt a nagy 4-4-2 amit mindenki szeretne.
De hát az Atletico ellen nem kell meglepődni,tudtuk hogy ilyen meccs lesz,talán ha Ramos fejese bemegy.. :hmmm:
Toti írta:abban sem bízok, h nyerünk az espanol ellen.


:lol: :lol: :lol:

Kezdődik a világ vége hangulat.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. január 8., csütörtök 8:08

Nagyon szétestek a srácok az ünnepek alatt, hihetetlen :ozil:
Persze értem, hogy most pl. Arbeloa meg Khedira mókáztak a pályán, de a Valencia ellen, meg tegnap is azt láttam, hogy egyszerűen képtelenek vagyunk játszani a játékunkat, kb. bóják ellen sem menne.

Az tuti, hogy a középpálya ki van csinálva: nincs Modric, Kroos kb. minden meccset végigtol, Khedira meg Illaramendi két kolonc, főleg az utóbbit Ancelotti még tehermentesítésre sem használja. Meg kellene szabadulni tőlük minél hamarabb.

Olyan nagy gáz még nincsen, de ezt a szenvedést meg kell szüntetni minél előbb, a bajnokságban hozni kell a pontokat, a BL-ig hátha visszajön Modric és összekapjuk magunkat.

Öröm az ürömben, hogy a Barcánál eléggé kiborult a bili, és ha most tolnak 3 meccset az Atma ellen abban nem sok örömük lesz. És igen, akárki akármit mondjon a három sorozatból a kupa a legkevésbé fontos. BL címvédést nem nagyon szabad elvárni, de valóban ahogy CS0ki írta a bajnokságot be kell húzni, az kötelező idén.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 8., csütörtök 7:37

miközben szidjuk a barcát össze-vissza, meg így szarok úgy szarok, azért mi ha lehet mondani, még szarabbul kezdtük az évet.

bazdmeg 2 meccs 2 vereség, boldog új évet.... :|
szombaton 4kor meg megint meccs.. az sem lesz sokkal jobb, még szerencse, h hazai pályán toljuk. de én már esküszöm abban sem bízok, h nyerünk az espanol ellen.

ez a tegnapi meccs is katasztrófa volt. kupát mostmár hagyhatjuk is a picsába. mondjuk részemről nem bánom, de a visszavágón jó lenne nyerni és méltósággal kiesni, ha lehet ilyet mondani. továbbjutni úgy sem tudunk már, pesszimistaság ide-vagy oda.. 3at ennek az atleticonak nem fogunk lőni, akik a visszavágóra valszeg jobb csapattal állnak majd fel, mint tegnap. ez van, ezt le kell nyelnünk.

arbeloát tényleg nem szabadna már pályára engedni, nacho bőven jobb opció. több szót nem is érdemel a spártai, nincs semmi pozitívum a játékában.
a másik nagy lőkötő az bale. én már mondjuk belefáradtam a szidásába. baszok én rá (csak a románokat oda-vissza :mrgreen: ), h mit csinál. hiába szidjuk itt napi 345 hozzászólásban, carlo úgyis játszatni fogja bármennyire is tér a manusz.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. január 8., csütörtök 0:59

Úgy látom, most egy másik fajta sorozatot kezdtünk el, remélem ebből nem lesz rekorddöntés. Amióta kitették a mezre a barna matricát, azóta semmi játék nincs.

Érdekes tanulságok:
-Újabban szinte mindegy, hogy CR játszik vagy nem, ugyanolyan a csapat vele mint nélküle. Ez gáz. Ejnye, Roni, ebből így nem lesz aranylabda. Szabiból emberemlékezet óta nem talált be, ideje lenne másnak is megpróbálni.
-Végre az Arbeloa, Bale, Khedira hármasnak illene képességeiknek, stílusuknak megfelelő csapatokat keresni a következő szezonra. Nem mondom, hogy a többiek most olyan acélosak lennének, de ez a három ember nálam stabilan kilóg lefelé.
- Egyre nyilvánvalóbb, hogy James nem tud meccset meghatározni komoly ellenfelek ellen. Ez is egy 80 milleres probléma, amit valahogy orvosolni kell. Benne viszont talán van még lehetőség.
- Végre Isco tartósan játszik, szerintem Jesé is bele fog jönni nemsokára.
- Ramos baromságaiból kezd elegem lenni. Valencia ellen Otamendi simán gólt fejelt mellőle, most megcsinálta ezt a felesleges tizit. (aztán még volt egy kezezése is, amiért akár ki is lehetett volna állítani második sárgával). Kicsit összeszedhetné magát, a sok meccs nem kifogás, Godin ugyanannyit játszik, mégsem mutat be ilyen figurákat. Nálam most a Pepe-Varane kettős lenne a preferált, még ha utóbbi is tud érdekes dolgokat előadni néha.
-ATMÁt irigylem azért, hogy kikukázott játékosokból is tud CSAPATOT csinálni. Állítólag pénzért szinte minden megvehető, mégis nekik van jobb edzőjük, mint a Realnak vagy a Barcának. A kispadjuk nagyobb variációs lehetőséget enged meg, mint a miénk. A rövid kispadunk sok gondot fog okozni idén.
- Más kérdés, hogy amit az ATMA előad, az minden, csak nem foci, de ha a szurkolóik erre izgulnak, ám legyen. Csak akkor nem kell csodálkozni meg vinnyogni, ha a tv jogdíjakat nagyrészt a RM, Barca kettős gyűjti be. Viszont a stílusuk működik, akkor vernek meg minket, amikor akarnak.
- F.Torrestől kb. annyit vártam, amit ma előadott. Nem tudom, ez a srác hogy tudja magát folyamatosan eladni ilyen magas szintű bajnokságokban.
- Az ATMA közönsége egészen elképesztő. Ilyen sajnos nekünk sosem lesz, a fél stadion tele van mindenféle sznob újgazdag alakkal, az igazi szurkolók meg kiszorulnak a küszöbre mint Sün Balázs a mesében.

Kíváncsian várom a visszavágót, bár a kupa igazán engem sem hoz lázba, ha választani kellene, akkor én most a bajnokságnak örülnék legjobban.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 8., csütörtök 0:32

Jajj, elképesztően felvidított az a Khedira-Arbeola-Bale tengely ott a jobb oldalon ma... mondanám ezt, ha Barcás lennék...

Szóval Arbeola-Khedira... vicces volt, hogy próbálkoznak, de legalább próbálkoztak. Mondjuk a bal oldalon sokkal kevesebb területe volt a Marcelo-Isco párosnak, nem hiába játszogattunk a jobb oldalon. Engem kifejezetten nem zavarna, ha kiesnénk a kupából, de a játék képe elég szánalmas volt, ahhoz képest, hogy majdnem a legjobb 11el álltunk ki.

Oké, nincs Modric. De ezt tudjuk már pár hete, szóval el kellene viselnie a csapatnak. Nem hiszem el, hogy a támadóktól nem lehet több mozgást kérni... mindegyik ott áll elől, Iscoék meg a középpályán akár meg is szakadhatnak, nem tudnak helyzetet kialakítani az álldogáló szupersztárjainknak. Modric nélkül be van lassulva a középpálya, nem lehet úgy "kicicázni" az ellenfelet egy Khedirával... mozogni kéne a támadóknak... visszalépni labdáért, megpróbálni helyet nyitni a többieknek. De megint nagyon kevesek voltak elől. Szerintem jobban játszottunk CR beállása előtt. Egyszerűen nem bírja el a csapat Modric nélkül, hogy ennyien álldogáljanak elől. Bale és CR már túl sok volt fent együtt.

És könyörgöm... ha már arra játszunk, hogy beívelgetünk... ne Arbeola ívelje be, teljesen esélytelen és felesleges. Kb mint Khedira lövőcselei 45 méterre a kaputól. Remélem hétvégén Illara kezd Kroos helyén, Bale helyett pedig Jesé. Szívem szerint Benzemát se kezdetném, de Chicharito nekem olyan semmilyen. Látom, hogy ott rohangál, és próbál hajtani, meg ha véletlenül nála a labda, akkor próbál bizonyítani, de nagyon idegen test. Olyan mintha felküldték volna a kicsit zavaróembernek, aztán majd lesz valami.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 7., szerda 23:47

Nem megy a játék...
Nem tudjuk a tavalyi stabilitást hozni, az egyensúlyt a csapatrészek között.
A tavalyi xabi-modric-di maria vagy az idei kroos-modric-isco/james középpálya helyettesét nem tudja megtalálni a mester.
Khedira és Illaramendiben sem tehetség, sem lehetőség, sem feléjük irányuló bizalom. Zéró
Isco-James pedig egymást oltják ki igazából..illetve ezen kívül olyan mintha légüres térben mozognának. Támadásban nem alkalmazkodnak a 4-3-3 követelményeihez, védekezésben sem tudjuk megfelelően lezárni a területeket, presszionálni az ellenfelet 4-4-2 hadrendben.

Én nem bánom ha kizúgunk a kupából, modric visszatéréséig pedig mehet a kroos-illara-isco-james-cr-benya csapat. Kroost pedig pihentetni,pihentetni,pihentetni! Khedira mehet a helyére egy-két sima bajnokin.

Varanet is nyomni kell január-februárban mert nagyon meccshiányos, ha pedig szükség lesz rá (ramos, pepe sérülések és lap tekintetében is időzített bomba), nem lesz top!

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 7., szerda 23:46

Kerlon írta:de az mi már bazmeg, hogy a 600 milliós keret képtelen egy jó beadásra????????????,,
I know that feel.. i know.. láttad már nálunk a beadásokat? Élmény számba mennek, de nálatok sem a beadás a csapat erőssége hanem sokkal inkább a kontra, dehát kontrázz már le egy MMA-s 11et. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 7., szerda 23:43

Azért az elég vicces, hogy most egyesek a kupát, hogy lefitymálják, előző években meg ment az őrjöngés mikor összejött
én azért, mert azt már megnyertük, az utóbbi években nem is egyszer. Én speciel a BL-el is úgy vagyok, hogy nem biztos, hogy az a legfontosabb. Nekem a bajnokság kell, abból elég keveset nyertünk az utóbbi években.
De kötve hiszem, hogy bárkinek korábban fontosabb lett volna a kupa a másik kettőnél. Csak egyszerűen azt nyertük, annak örültünk.

A visszavágót meg meg kell próbálni megnyerni, sok veszteni valónk nincs. az Atma ott se fog nagyot alkotni várhatóan, hátha nem találnak be egy szögletből.
Mi meg vagy lövünk valahogy 2-3 gólt, vagy nem. Megszakadni nem kell, de legalább az első félidőben oda kell tenni magunkat.
Egyébként én koncentrációs hibákat vélek felfedezni.
vasárnap is és most is pontrúgások utáni gólakat kapott a csapat. Valamint ordító ziccereket nem sikerül berúgni..
Én alapból úgy vagyok ezzel, hogy nem lehet mindent kivédekezni, nem kell hibázni ahhoz, hogy gólt kapjon a csapat. A szögletnél is felugrottak öten, fizikailag elnyomták Ramost, pont jól emelkedett a gyerek és befejelte. Az Atletico rohadt jó ebben, mindenki ellen fejelik sorba a gólokat, ez nem egyszerű koncentráció kihagyás a részünkről.


Modric ügyileg meg továbbra is azt mondom, hogy ennyire nem számíthat a jelenléte. Akármilyen nagyra is tartom, egy emberként nem csak ő határozza meg a játékunkat, nélküle is közel olyan színvonalon kéne játszanunk. Valamilyen szinten inkább kapaszkodónak és kifogásnak érzem a hiányát, rá lehet fogni, hogy azért játszunk szarul, mert ő nincs.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 7., szerda 23:38

R.M.C.F írta:
megye 3 ifitől elvárás, hogy tudjanak legalább beadni
Aaazz mennyi még is pénzben? :hmmm: Csak hogy mérhető legyen.
játékosok benevezés 2500 ft körül, nevezési díj meg 300ezer, vannak kb 20an, tehát durván Ronaldo fél órás fizetése
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 7., szerda 23:34

Teljesen függetlenül az eredménytől, a bírótól, az ATMA játékstílusától, és attól, hogy kisebb hullámvölgyben vagyunk, ezt a vereséget leginkább magunknak köszönhetjük. A hazai játékosokon elejétől a végéig látszott a motiváció, biztos mi is azok voltunk, csak el kell osztani tízzel. Valahol megértem, mert ez a legkevésbé fontosabb kupa, látszik is rajtunk hogy a bajnokságot jobban akarjuk, de akkor nem értem miért nem "kísérleteztünk" kicsit:

Kroos hullafáradt, helyette itt lett volna a lehetőség egy rövid passzos, egy érintős, labdatartós középpályát összehozni az Illarra + Isco párossal, amit Khedira biztosít. Bale feltoltan játszott, aminek az ég világon semmi haszna nem volt, mert mögötte a Khedira-Arbeola jobboldal teljesen impotens. Benzema-ra nincs értelme bármi rosszat is mondani, szintén nem kapott támogatást, darálóba került állandóan. Chicarito-val érzésem szerint jobban jártunk volna, őt még annyira nem ismerik az ATMA védői. Mondjuk nem tudom miért nem volt a padon se, lehet lemaradtam valamiről (?), de a lényegen nem változtat, nincs itt jövője. Ramos-t nem szívesen szedem elő, imádom a palit, de a Digi stúdióban is megjegyezték amire gondoltam, hogy nem csoda ha összerúgta ilyen hibák után Mou-val is a port, ő biztos nem olyan diplomatikusan közli vele mint CA, hogy mekkora megye 20-as megmozdulás volt. Visszatérve a kp-ra, lehet magunkat mosdatni azzal hogy nincs Modric, de ezen a szinten illő lenne alkalmazkodni, úgy formálni addig is a kezdőt hogy legkevésbé érezzük a hiányát. Nem éreztem úgy hogy Carlo erre törekedne, pedig nem reformokról lett volna szó, de nekem bántja a csőröm Illarra nem szerepeltetése. Arról nem is beszélve, hogy az ATMA sem a gálakezdőt küldte pályára (ok, az ő focijuk kevésbé komplikált).

Nem a mai meccs margójára, csak eddig nem nagyon volt miért károgni, de James akármennyire szimpatikus gyerek, egyre inkább igazolja a korábbi félelmeimet, egy átlagos játékos különösebb extrák nélkül. Persze egy kis csapat ellen bármikor betenném a padról, de egy komolyabb ellenfél ellen kevés játékban. Lassú, nem tud ütközni, az erényeit pedig nem csillogtatja, de cáfoljon rám szezon végéig.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 7., szerda 23:34

megye 3 ifitől elvárás, hogy tudjanak legalább beadni
Aaazz mennyi még is pénzben? :hmmm: Csak hogy mérhető legyen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 7., szerda 23:34

jaja, rambesznek csak a szalmazsákbólyák valók ellenfélnek, azokat talán megveri egy az egybe
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 7., szerda 23:33

Kerlon írta: Egy dologért preferálom Illarramendi alibijátékát: még se lassítja a labdajáratást. Khedira leveszi, megnézi a lábát, felnéz, megint megnézi a lábát, hatás szünet, passzol. Arbeloa dettó, a jobb oldalunk teljesen halott volt.
Szalmazsákon kéne gyakorolniuk azt mondod?

Carlo sem bízik kb semennyire Illarraban, de én is pl inkább őt tenném oda. Passzal kell építkeznünk, akkor meg már ő inkább, mint a német.
Nem illik.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. január 7., szerda 23:33

Nem láttam a meccset, de már említettem itt is, hogy van egy megérzésem azzal kapcsolatban, hogy le lesz adva ez a kupa. Elég jelentős mennyiségű meccs lenne ez miatt, így pihennek ebben az egy hónapban, a két-három napi meccs helyett. Persze lehet csak altatják az Atleticot, a visszavágón meg kiütik őket. :mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 7., szerda 23:32

Sikerul Karolynak osszel kifacsarni a csapatot. Mindenki romon van, szerintem ez most a legnagyobb baj (mondjuk az Atma ellen barmikor be lehet szopni ahhoz nem kell kimagasloan gyengen jatszani), raadasul az egyik legfontosabb jatekosunk kiesett serules miatt, ami szinten a tulhajtottsag kovetkezmenye volt. Most meg szivunk miatta, mert a nyaron az utolso pillanatban Alonso is lelepett (es nem is potoltuk) aki most talan enyhithetne kicsit a tatongo uresseget a kp-n.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 7., szerda 23:32

nusser írta:Azért az elég vicces, hogy most egyesek a kupát, hogy lefitymálják, előző években meg ment az őrjöngés mikor összejött
Nyilván, de jelen helyzetben, körülményeket tekintve nem tudunk mást, csak "leszarni" a kupát.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 7., szerda 23:30

ziro4vr írta:Ennek a csapatnak a két fő pontja a Modric-Kroos duó, így egybe, és CR. Utóbbit nem kell magyarázni, előbbi pedig az egyensúlyt hozza. Ketten felelnek a labdakihozatalokért, a stabilitásért, tehát alapjaiban határozzák meg a játékot. Ha ők együtt nem tudnak szabályozni, akkor felborul a játékunk, és jönnek az ívelgetések, jönnek a kötelező egyénieskedések (mert nincs más lehetőség) és jönnek a hibák, amik egyrészt néhány ember sutaságából (Bale, James, Benzema bizonyos hiányosságai) másrészt a nem optimális felállásból fakadnak.

Sajnos sem Khedira, sem Illarra nem megoldás Kroos mellé, mert tényleges hasznuk nincsen, Illarra csak alibizik, amivel nem teremt új értéket, csak nem von le a csapatéból. Khedira meg nem tud passzokkal koordinálni területeket, ő átfutja azokat. Hibajavításra a jelenlegi keretet nézve Modric felépüléséig sok lehetőség nincs, bízni kell az egyéni képességekben és a formajavulásban. Vagy, 100%os koncentráció és akarat kell.
Egy dologért preferálom Illarramendi alibijátékát: még se lassítja a labdajáratást. Khedira leveszi, megnézi a lábát, felnéz, megint megnézi a lábát, hatás szünet, passzol. Arbeloa dettó, a jobb oldalunk teljesen halott volt.
R.M.C.F írta:
Kerlon írta:de az mi már bazmeg, hogy a 600 milliós keret képtelen egy jó beadásra????????????,,

ööö, hány milliótól elvárás ez? :hmmm: mert hátha....
megye 3 ifitől elvárás, hogy tudjanak legalább beadni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. január 7., szerda 23:30

Gyorsan megnéztem valamit (forrás a transfermarkt, szóval...) : Kroos és Benzema (akik szerintem visszaestek az utóbbi időben) másfél szezon alatt játszottak 80-80 meccset (idén majd 30 körül járnak, ami 4 hónap alatt, majdnem folyamatosan heti 2) és a legnagyobb baj, hogy nincs alternatívájuk :angry:
Hogy ne lenne alternatíva... Az agyonnyert meccseken nem a 80. percben kéne cserélni.. Vagy egyáltalán nem is kezdetni ezeket a játékosokosokat... Mindenki látja, milyen gólátlaggal hoztuk a 22 meccses szériát... Akkor nem lehetett volna pihenni!? DEHOGYNEM!

Illarra, Chicharito nem tényezők jelenleg ebben a csapatban valamiért, pedig nyugodtan lehetett volna őket is nyomatni korábban is.. már mind1.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 7., szerda 23:29

Kerlon írta:de az mi már bazmeg, hogy a 600 milliós keret képtelen egy jó beadásra????????????,,

ööö, hány milliótól elvárás ez? :hmmm: mert hátha....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég