Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. február 7., szombat 18:10

Hányinger volt ez a meccs. Carlot is jól kifogják kezdeni a meccs után, habár halkan megjegyzem, hogy jogosan, mert egy városi rangadót nem lehet így elbukni. Lassan most már Carlo is kitalálhatná az ellenszert az Atletico ellen, mert ez így kezd kínossá válni. Még az a szerencse, hogy a BL-ben megvertük ezt a csürhe bandát. Tudom, hogy most kb. mindenki Baleről fog beszélni és az emberünk valóban annyit ért ma, mint egy darab kavics, de azért a többiek teljesítménye is felháborító volt. Iker nevét nem véletlenül skandálták az Atletico drukkerei, a kapitányunk ismét remek teljesítménnyel rukkolt elő. CR is elgondolkodhatna már, mivel hetek óta gyenge és a csapat sokkal jobban tetszett amíg nem volt a pályán. De majd lehet sodorni a labdát a Getafe ellen, meg mutogatni a calma calmat. Az ilyen Khedira, Illara féle emberkékre inkább nem is térek ki. Jesét valaki nagyon menedzseli, pedig abszolút átlagos játékos. Ez ma két forintot nem ért. A hibát abban is látom, hogy Carlo abszolút nem rotál, mert lehet, hogy pl. Coentrao vagy Nacho nem rossz játékos, de ha hónapokig nem játszatja, akkor az ő hirtelen beállításukkal is annyit érünk, mint halott a csókkal. Chicarito meg egy gyenge játékos, de nagyon szánalmas, hogy 3 hónap alatt kb. 30 percet tudott a pályán tölteni, pedig voltak nagyon sima liba meccseink. Ezt Carlo bukta el.
But he is a good boy...

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 7., szombat 18:08

Ez szégyen! és nem csak a 4-0 hanem a hozzáállás , áhhh ez ultra gáz!! ilyet rég éltem meg!! jó persze hiányzók , de ez akkor is elfogadhatatlan , nem lehet csak erre fogni.. :vivo:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 7., szombat 18:04

csabi* írta::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nincs több hozzáfűznivalóm a meccshez.


fel kell állni, menni tovább 442re váltani, rotálni és meglesz a bajnokság.

balet meg mostmár tényleg adjuk el nyáron
Nah ja, felállni. Ha kocsmában néztem volna ezt a meccset, szerintem nem tudnék felállni a székből. :mrgreen: Szerintem Carlo még jobban erőltetni fogja innentől kezdve a 4-3-3-mat és még rotálni sem fog, hogy formába jöjjenek a játékosok. :lol:

Nálam egyébként még nem is Bale volt a legnagyobb baj, mert már-már megszoktam. De hogy Ronaldo mi a rákot képzelt... már-már Messi magasságokban volt a futás mennyiségében, és ez a sok pontatlan passz meg a leszarom stílus...

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 7., szombat 18:03

Az egész csapat a béka feneke alatt volt, de én kiemelném Coentraot, Khedirát és Balet (meg CR-t a végén).
Coe: úgy volt szar, ahogy volt. Jó lenne megválni tőle, még ha régi ára töredékét sem fogjuk kapni érte.
Khedira: no comment. Nem tudom hány eladott labdája volt, de szerintem világrekordot döntött. Nem profi futball klubban van a helye.
Bale: én eléggé az ő nyakába varrom a vereséget. Kicsit fölháborítónak tartom, hogy valakinek 2-0 -ás hátrányban jut eszébe, hogy védekezni is kellene. Valószínűleg félidőben le is bacta Carlo, de ilyen szinten ez nevetséges, úgy ahogy az egész faszi is az. Sajnálom Carlot, mert ezt a egydimenziós embert játszatnia kell. Egyértelműen semmi keresnivalója még a keretben sincs, nem hogy a kezdőben.
CR: a végén (utolsó 30 perc) már annyira nagy volt az arc, vagy a csalódottság, hogy meg sem mozdult. Ez elfogadhatatlan. Neki ki kellene hajtani a belét is. Benzema helyett őt hoztam volna le.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. február 7., szombat 18:03

but we had possession... :lol:


remélem most már leszálltak a földre onnan, ahol május óta vannak. a bajnoki címet akkor is be kell húzni, ha beledöglenek.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 7., szombat 18:03

miro írta: Ja tehat ma neki kellett volna kihuzni a szarbol EZT a csapatot? :D Vicces vagy,de jol van.
Ide 11 jatekos kellett volna,nem is ertem hogy miert kene itt egy egy jatekost kiemelni.
talán nem ezért lett érte kifizetve annyi pénz?
Kép

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 7., szombat 18:02

Mike írta: Fejezd mar be ezt a Balezest. Szerinted itt csak O volt a problema?

igen pontosan erre irányult ít iromány, még szerencse h figyelsz :roll:

de ha már balezés...nem fejezem be, meg sztem sokan így vannak vele. Kib.szott szánalmas amit csinál egész szezonban. És bocs hogy nem szidom Iscot akinek most becsúszott egy gyengébb meccs, Kroost aki a csapat lelke csak hulla fáradt, Benzemát aki jópár meccsen húzóember volt, Ronaldot aki lőtt már egy valag gólt és közbe becsúsznak olyan hetek amikor kiderül hogy ő is ember, Nachot aki 4. számú védő, Coentraot aki hol sérült hol nem, és lehetne sorolni

ellenben van egy világlegdrágább játékosa akinek húzóembernek kéne lennie szinte mindig, ehelyett hatalmas flop hétről hétre

de hogy visszakanyarodjak a hsz lényege nem ez volt
Ja tehat ma neki kellett volna kihuzni a szarbol EZT a csapatot? :D Vicces vagy,de jol van.
Ide 11 jatekos kellett volna,nem is ertem hogy miert kene itt egy egy jatekost kiemelni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 7., szombat 18:01

én úgy érzem ez a kibaszott nagy pofon most pontosan jókor jön, és innen még lehet majd kezdeni valamit, meg felébredni. szar, de lehet jót fog tenni.
Én valahogy nem hiszek az ilyesmikben. Néha 1-1 vereség emlékeztetheti őket, hogy nem legyőzhetetlenek. Talán egy Atletico szerű csapatot a megalázottság érzése jobb teljesítményre késztet, feltüzel.

A mindenkori Real hercegnőit (azok! mindig is azok voltak) szerintem nem befolyásol egy ilyen vereség. Néhány napig pityeregnek, sírnak kicsit a médiában, fogadkoznak, hogy jobb lesz és azután megy minden tovább ugyanúgy. Ha a minőségi különbség kijön a csapatból, akkor természetszerűleg nyernek, de szerintem a dac vagy a bizonyítási vágy a dnsükből is ki van ölve ahogy ide kerültek. Így már itt vannak a csúcson, a kamera szereti őket, lehet primadonnáskodni.
Én mondtam, hogy lesz még aki előbb-utóbb visszasírja Mourinho-t...
Akinek 6 édesanyja volt, az sírja vissza!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VanillaSky 2015. február 7., szombat 18:04-kor.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 7., szombat 18:01

petiamadridista írta:Én nem sírom vissza, de amikor az első ElClassicóján elhasalt José, utána folyamatosan látszott, hogy valamit próbál kitalálni a katalánok ellen.
először csak folyamatos bekkeléssel, darálással sikerült őket megállítani, vagy legalább tompítani a focijukon, aztán már le is fociztuk a Barcat.
Carlo meg másfél éve semmit nem tesz az Atletico ellen..
Kétszer jól meccselt a 11-ből.
Egyszer tavaly a kupában, meg a BL döntőben, ahol azért szerencsére is szükség volt.
Augusztus óta nincs semmiféle előrelépés az Atletico ellen.
Azért ez a 4-0 is vicc basszameg, ennyivel nem jobbak, ne röhögtessük már ki magunkat.
Valamit ki kellett volna találnia Carlonak, csak ő szart rá..
Egyetértünk persze, ennyi a lényeg. Még az 5-0 sem volt ennyire megalázó vereség, nagyon fájó.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 17:59

miro írta: Fejezd mar be ezt a Balezest. Szerinted itt csak O volt a problema?
igen pontosan erre irányult az iromány, még szerencse h figyelsz :roll:

de ha már balezés...nem fejezem be, meg sztem sokan így vannak vele. Kib.szott szánalmas amit csinál egész szezonban. És bocs hogy nem szidom Iscot akinek most becsúszott egy gyengébb meccs, Kroost aki a csapat lelke csak hulla fáradt, Benzemát aki jópár meccsen húzóember volt, Ronaldot aki lőtt már egy valag gólt és közbe becsúsznak olyan hetek amikor kiderül hogy ő is ember, Nachot aki 4. számú védő, Coentraot aki hol sérült hol nem, és lehetne sorolni

ellenben van egy világlegdrágább játékosa akinek húzóembernek kéne lennie szinte mindig, ehelyett hatalmas flop hétről hétre

de hogy visszakanyarodjak a hsz lényege nem ez volt
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. február 7., szombat 17:59

legeslegalja. a motiváció teljes hiánya. szégyen a szégyenben. nehéz ezután bármit is tenni,mondani.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 7., szombat 17:58

miro írta:Fejezd mar be ezt a Balezest. Szerinted itt csak O volt a problema?
Nem, mindenki szar volt. De ettol fuggetlenul en is egy ilyesmi nyilatkozatra szamitok Carlotol. :mrgreen:

Mourinho most legalabb elmondana hogy nincs csapatom, vagy valami... :lol:



Oh b+ Carlo, Carlo.... Ez mar kezd nagyon szanalmas lenni. :(

Én nem sírom vissza, de amikor az első ElClassicóján elhasalt José, utána folyamatosan látszott, hogy valamit próbál kitalálni a katalánok ellen.
először csak folyamatos bekkeléssel, darálással sikerült őket megállítani, vagy legalább tompítani a focijukon, aztán már le is fociztuk a Barcat.
Carlo meg másfél éve semmit nem tesz az Atletico ellen..
Kétszer jól meccselt a 11-ből.
Egyszer tavaly a kupában, meg a BL döntőben, ahol azért szerencsére is szükség volt.
Augusztus óta nincs semmiféle előrelépés az Atletico ellen.
Azért ez a 4-0 is vicc basszameg, ennyivel nem jobbak, ne röhögtessük már ki magunkat.
Valamit ki kellett volna találnia Carlonak, csak ő szart rá..
+1
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. február 7., szombat 17:57

Persze ez most fájdalmas meg sz*r, de remélhetőleg jól jövünk ki belőle. Persze kellett a maihoz a sok sérülés is, de szerintem ezt anélkül is elvesztettük volna mert ma sokkal jobbak voltak. Viszont így legalább meg van rá az esély hogy végre felismerik a hibákat, amelyek már régóta vannak de a győzelmekkel és szerencsével eddig sosem jöttek ennyire markánsan elő. Ebben benne van a mester, a játékosok na meg persze Perez is bőven. kellett ez a pofon mert így talán változni fog egy két dolog (én csak apróságokra gondolok és a mentalitásra nem arra h küldjük el a fel keretet)
Ha sikerül ebből kimászni akkor szerintem jó eséllyel megyünk egy jó bl szereplésért és a bajnokságért is.
Ez van tovább kell lépni, és a hibákat kiküszöbölni.

Hajrá!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaking 2015. február 7., szombat 17:58-kor.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 7., szombat 17:57

Fú hát ez fizikai fájdalom volt :lol:

A jó hír ,hogy idén már nem meccselünk velük (remélhetőleg :mrgreen: ). Izgi lesz . :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. február 7., szombat 17:57

Sajnálom hogy csak 4-0 lett, a 7-0 vagy a 8-0 jobb lett volna, talán az már méretes pofon lett volna a sok elkényesztetett sztárocskának :lol: :lol: Ez a meccs kísértetiesen hasonlított a Barca elleni 5-0-ra, nagyjából pont az volt a felállás. A különbség csak annyi, hogy ott csúcsrajáratott Messi és Barca ellen kaptuk a zakót, itt meg egy hentes Atletico ellen, akiket amúgy nem rég alázott a nem éppen kurvajó Barcelona..

A bajt amúgy a Sevilla ellen is lehetett látni (sőt, már novemberen is, de ezt most hagyjuk), ott is kaphattunk volna egy ötöst..

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. február 7., szombat 17:57

Egy, azaz egy darab kapura tartó lövésünk volt. Van min javítani.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2015. február 7., szombat 17:56

Elvertek mint b*zi a fa*zát, nincs kibúvó, itt fejek fognak hullani, kérdés az hogy kié!

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 7., szombat 17:56

Csabi írta:én úgy érzem ez a kibaszott nagy pofon most pontosan jókor jön, és innen még lehet majd kezdeni valamit, meg felébredni. szar, de lehet jót fog tenni.
maximálisan egyetértek, a 10. után újra a földre huppantak, másszanak vissza a helyükre

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. február 7., szombat 17:55

Csabi írta:én úgy érzem ez a kibaszott nagy pofon most pontosan jókor jön, és innen még lehet majd kezdeni valamit, meg felébredni. szar, de lehet jót fog tenni.
+1
Jobb így kikapni, mint 1-0ra.

Nem tudom még hány gyenge meccset kell végignézni, mire visszaállunk a 4-4-2re, bár James kiesésével még kevesebb esélyt látok rá. :kivagyhe:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 7., szombat 17:55

Ha nagy csoport magyar nézõ megy ki egy meccsre, vereség. Meghívnak két hivatalos szurkolói csoportot a stúdióba, persze, hogy aláznak minket. :-@
Méhes is elmehet... :cens:

Ez a padló, mindig eljön egy ilyen pillanat, 2015-ben már többször is eljött. Hala Madrid!!!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég