Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 18., szombat 17:17

Mondjuk az egyiknél nem sokon múlt. Amúgy nem tudom komolyan venni ezt tizenegyes párbajt, élesben teljesen más lőni, egy bl továbbjutás esetén mondjuk, nagy tétnél jobban remeg a láb. Nem sokszor láttam olyat, hogy 5 kör alatt senki nem hibázott volna.

Nem feszültem rá végig a meccsre, szóval voltak periódusok, amit nem láttam, de eléggé látható volt, hogy pl egy Isco mit jelent. Ha eredményre nem is vezetett, de legalább a szemnek is volt tetszetős dolog néha.
Silva gyerek meg nagyon vágja az ilyen hosszú átadásokat, de egyéb másban inkább gyenge, mint jó. Bíztam benne, ha már brazil bajnokság legígéretesebb játékosa, me gúgy gondoltam, oka is van, hogy elhozzuk, de előtte nem láttam. Úgy látszik ezek ennyit jelentenek, van rá egy tábla csokim, hogy kölcsön lesz adva.
Ödegaard meg még elég bizonytalan, és visszafogott ehhez a szinthez, végig érződött rajta, hogy kicsit be van kaksizva, de mondjuk 16 évesen.. Kell neki is egy jó 2 év kölcsönben, belőle azért még lehet valaki.
A többi fiatalnál sok extrát nem láttam, Lucasnak két megmozdulására emlékszem, egyiket szépen megoldotta, majd kevésbé jól fejezte be a dolgot.. Majd kiderül, nem ítélkeznék még, nem ismerem.
Jesét meg esküszöm nem láttam, pedig többen írták, hogy nem volt rossz. De pont lehet lemaradtam róla, szóval nem releváns. Őszintén, kicsit untam a meccset, így néha elkalandoztam másfele.

Illarra és Silva szerintem nem lesz szint, őket el kellene passzolni, és hozni helyettük valakit. Casemiroban bízom, remélem jót tett neki ez az egy év, és a csereember feladatát legalább hozza majd, de őt is meg kellene néznem még.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 18., szombat 17:00

Amúgy Keylor csak szerintem volt kifejezetten gyenge?

Szögleteknél bizonytalan volt, tizenegyeseknél meg elég gáz.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 18., szombat 16:39

Első hét után mit vártok? Kaptak a fiúk egy kemény alapozás, fáradtak a lábak. Ilyenkor pont nem kell izomból menni, mert könnyen megsérülhetsz.

Amúgy eddig tényleg úgy néz ki, hogy Bale főszerepet fog kapni. :shifty: Játékunk meg nem igazán volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 18., szombat 16:35

morientes írta:
szokásosan az olaszok előbbre járnak. 
Csak hogy nem járnak.Volt nekik egy gyirmót oszt annyi.
Amúgy felkészülési meccs ide vagy oda,azért egy kis életet vihettek volna bele,más nem annak a 80e embernek a kedvéért akik kimentek a meccsre.Ez vonatkozik úgy ránk,mint az olaszokra.
Főleg, hogy majdnem mindenki 30-45 perceket kapott, azért ezen a szinten annyi időre igazán meg lehet nyomni.

Illara, Lucas katasztrófa, egyszerűen hihetetlen hogy erre a teljesítményre ennyi pénzek járnak, ez főleg a spanyolra igaz...

Felkészülés, kit érdekel.
(mondjuk nekem az egész szezonra semmi elvárásom nincs Benitezzel :shutup: )

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 18., szombat 14:48

szokásosan az olaszok előbbre járnak. 
Csak hogy nem járnak.Volt nekik egy gyirmót oszt annyi.
Amúgy felkészülési meccs ide vagy oda,azért egy kis életet vihettek volna bele,más nem annak a 80e embernek a kedvéért akik kimentek a meccsre.Ez vonatkozik úgy ránk,mint az olaszokra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 18., szombat 14:16

Patkány volt mindig is.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 18., szombat 14:05

Keita nem fogott kezet Pepével, azt írja az AS.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. július 18., szombat 13:26

Tetszettek a fiatalok.
Nekem egyáltalán nem.


Semmit nem lehet még komolyabban leszűrni, de pl. ez a Lucas Vazquez már korábban is volt a kerettel nyáron, úgy rémlik, és akkor is gyenge volt, meg most is annak tűnik. Cherysevben sem látok semmi extrát, amit a csapatnak tudna adni, nem is kimagaslóan gyors, technikailag sem extra, ráadásul Ő már annyira nem is fiatal, hogy nagy fejlődést várhassunk.

Lucas Silváról már a legelején kiderült, hogy leveri a lécet.

Illaramendit valamiért csípem, nem is tartom rossznak, de neki is többet kellene mutatnia. Mondjuk kisebb csapatok ellen elég.

De fentebbieknek nincs itt helye szerintem, felesleges tartani őket, remélem csak azért kerültek vissza, hogy haszonnal tovább legyenek passzolva. Esélyes, hogy mindhárman távoznak is végül.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. július 18., szombat 13:16

Nacho lövésére jöttem vissza a szobába, egybõl látszott, hogy Lucas Vázquez kihagyja, így nekifutni ezen a szinten...és az utóbbi idõben láthattunk jónéhány büntetõpárbajt, ahol maxigáz lövések voltak, érthetetlen számomra ezen a szinten ez az amatõrizmus.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. július 18., szombat 13:13

Realista24 írta:Florentino Pérez: "Thank you for your hard work Rafa, but we are starting a new project now. We will announce the new coach in the coming days"
Kijött a folytatás is közben: "Your dedication for this club earned all our affection, and you will remain in the heart of all the madridistas around the world. We wish you the best of luck for your future".

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 18., szombat 13:10

Florentino Pérez: "Thank you for your hard work Rafa, but we are starting a new project now. We will announce the new coach in the coming days"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 18., szombat 13:08

Első félidő. A kezdő Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Illara, Modric - Ronaldo, Bale, Odegaard - Jese

Eleve álljunk hozzá úgy a dolgokhoz, hogy ez az első meccs Benitez alatt, felkészülési meccs, szokásosan az olaszok előbbre járnak. Nem igazán lehet a csapat összeszokottságát még csak firtatni sem, hisz Illarra és Jesé tavaly kb képben sem volt, a kis norvégról nem is beszélve. A védelmünk sokszor összezavarodik, viszont egyénileg még mindig a legjobbak. Illarrának javulnia kell, mostmár a saját posztján van bevetve, ez a nyár, vagy soha. Annyira alibi passzai vannak még hogy sokszor a társak ki is hagyják. Odegaardot kölcsön kell adni, ügyes, akar, de elegendő játékperc kell neki. 45 látott perc után is kimertem jelenteni, nem kell csatárt igazolnunk, Jesé befog vállni. Jók a meglátásai, nem ijed meg a védőktől sem. Balere sem tudtam haragudni az első félidő után. Őt nem azzal küldték fel a csatár mögötti posztra hogy fiam akkor irányíts, osztogass...lődd a kaput akár 30-ról is, vagy be megy, vagy nem...majd meglássuk. Szerintem azon a poszton Isco, James de még Odegaard is hasznosabb lenne. Na és CR...ti is láttátok hogy vissza járt védekezni? :D

Második félidő. Navas - Carvajal, Pepe, Nacho, Arbeloa - Isco, Silva, Kroos, Cheryshev - Bale, Benzema
-Bale-Lucas V. csere elég hamar, Isco ment fel Bale helyére
-Carvajal-Danilo csere

Tetszettek a fiatalok. Isco nagy király, hatalmas öngól lenne padoztatni. Nem igazán tudom eldönteni, hogy Silva vagy Illarra volt a leggyengébb...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 23:10

A kp-ás helyezkedésünk,párharcaink ma elmaradtak eléggé az elvárttól,kroos és illarra is gyenge volt,ebből fakadt pl,a getafe több lövő helyzete is.
Csicsa jó volt,dinamikus megindulásai voltak,kombinatív játékban aktív volt,és érkezni is tudott a kapu elé,oldalra és előre is sokat mozgott.
James passzait, belsőjét és rüsztjét szeretem nézni,príma technikája van.
Jesé most jó volt,megvolt a sebessége végre,vállalkozott is,meg merte csinálni az egy vs egyeket,dinamikája a régi időket idézte,plusz gólt is szerzett, nem is akármilyet.
Ödegard passzai,belsője szintén remek,nagyon kifinomult már most a technikája,jó mozgáskoordinációjú gyerek,jó alkatú,higgadt,nyugodt kis játékos,debütálásán sem izgult semmit,fel vette a ritmust 10-15 perc után,szépen avatkozott játékba, a többiek is keresték,elfogadják,jól helyezkedett,kereste a területeket ha szabad volt,megjátszatóra mozogta magát...egyszóval jó bemutatkozás volt. Tényleg remek technikája van,aszta és csak 16.5 éves......ha a dinamikusabb lenne,most azt mondanám,itt van a következő korszak egy nagy alakja..de nem elég ritmusos,nem elég dinamikus, ezen kell és lehet is sokat melózni,és lehet eredményeket elérni....jókat.
ronaldo....az ronaldo.....az a fejes,az akkora volt,hogy még most is vakarózom tőle.

Carlo nem volt.... :hmmm: nem tudom. Majd kiderül mi lesz,az biztos,hogy a real madrid az mindenkinél több.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 17., vasárnap 14:14

Visszatértem a jegelésböl.
Off:
Nem örültem, hogy pont a legfontosabb idöszakban lettem kitéve, de megértem, megérdemeltem.
Zárójelben hozzáteszem a továbbiakban sem fogok összepacsizini a mindenféle hülyegyerekekkel akik mndenféle érdemi indoklás helyett oda böfög egy "itt egy keksz ügyes vagy" és hasonló okosságokat a tro.focin és fbookon eltanult keménység, naffiúság szerint. Ha nem beszél értelmesen, akkor ne szóljon hozzám.
Off vége.

Nem tudom megmondani, hogy miért, de számítottam rá, hogy nem jutunk a döntöbe.

Papíron jobb csapat vagyunk, de elfogytunk egyszerüen a végére, mind eröben, mind fejben.

Korábban ideges lettem volna, most egy kicsit csalódott csak és konstatáltam azt, hogy nem lesz rekord. Ezt nem mi fogjuk behúzni.

Ami leginkább aggaszt:

- A keret gyenge. Ezt írtam(nem itt) nyáron is többször, egyszerüen így nem lehetett volna nekifutni a dolognak. A cseréket egyszerüen a kukába kell tenni.

- Modric nélkül nincs játék. Amikor ezt fél évvel ezelött mondtam, jött Matt szakértö fórumozónk és mondta, hogy nehogy már egy emberen múljon, tegyük ki Ancelottit...Nem egy emberen csak, de Modric képes csak a játékunknak fazont szabni. Isco futkos a kcisik ellen megcsinálja, de nagyok ellen megáll a tudomány. A többi szervezésre képtelen.

-Vannak emberek a keretben, akik néha adnak a csapatnak néha viszont elfogynak. Ilyen Marcelo is, a vb-n volt igazán szembetünö. Vagy über szinten támad, vagy totál homály. Az utóbbi idökre elfogyott teljesen. Ez van minden évebn az utóbbi idökben. Egyszerüen év végére elfogy. Viszont kitenni nem lehet és nem is akarná az ember, mert én személy szerint pl. imádom.

- Vannak az óriási spanyol felfedezéseink..Illarra, Jesé. Csatlakozott a névsorhoz a brazil L.Silva is..Mit kezdez velük? Semmit. Totál nincs helyük, gyengék. Futni nem képesek..Ilyenekkel BL meccset?

- Iker. Miatta lettem ugye kirakva, ami röhejes egy kicsit. èn tisztelem Ikert és hálás vagyok neki a múltért. De lehet újra nekem esni, de egy jó esetben középszerü kapus lett. Azt meg fel kell fogni, hogy az nyer ma BL-t, aki kiemelkedik a mezönyböl. Kellenek a bravúrok, a biztos kijövetelek, a kapusnak magabiztosságot kell adni a csapatnak, nem lelógó fejjel kóborolni és néha idegesen hadonászni. De megint egy helyzet, hogy mit csinál az ember? Senki nem akarja Ikert elzavarni, a klub szimbóluma. Véleményem szerint a padra kell tenni, vagy felesben játszatni egy top fiatal kapussal, a gyengébb meccseken használva Ikert.

- Bale. Nehéz helyzet szintén. Szerintem közel sem annyira foglamatlan, mint amennyire itt többen beállítják. Egyszerüen egy gond van. Drága volt, túlzóan. ìgy magasak lettek az elvárások és ö nem volt képes azonnal teljesíteni, majd meg lett támadva és onnantól csak visszaépült. Edzöi hiba is talán, mert nem lett rendesen beépítve. Ennyiért lett hozva az Perez hibája. Viszont így tényleg csak -1 ember. Vagy foglalkozni kellene vele és beépíteni, fejleszteni a csapat játékához, vagy eladni. De azért itt tartani, hogy futkorásszon néha és 2 sprintet lenyomjon, majd felé rúgja felesleges. Kérdés meg tudsz-e tanítani spanyol stílushoz egy angol stílusban nevelkedett embert..kétséges.

Szezon:

Kupa: így alakult, akkor nem készültünk fel az ellenfélre kellö mértékben, nem reagáltuk le.

Bajnokság: összességében jó, viszont Modric sérülésekor kialakult ür pont elég volt ahhoz, hogy a jó szintröl ne tudjunk a tökéletesre elmozdulni.

BL: Jó. Mentünk elöre. Megcsináltuk amit kellett. Nem lehet egy rossz szavunk sem a csoportmeccsekre, utána az egyenes kiesésest is hoztuk. Elfogytunk a végére. Voltak emberek, akik mentálisan feladták, voltak akiken látszódott, hogy kb. annyi ereje maradt, hogy belerúgjon a labdába. Kreativitás, játék elfogyott. Ez idén erre volt elég.

Hozzátennék még egy dolgot, amit az ember belátása szerint magyarázhat. A balszerencse. Röhejesen hangzik, de ez van és a sportban sokszor ez dönt..Hihetetlen produkciók mentek néha. Majdnem 0% volt az esély eltalálni a kapufát mi eltaláltuk. Ha pattanhatott volna bárhogy, tuti rosszul pattant. Ez nem magyarázkodás, ez van, tavlay néha máshogy volt.

Az egyszerüen nem lehet kérdéses, hogy meg kell erösíteni a csapatot. Pereznek be kell fejezni a Monopolyt és értelmesen igazolni. Ez a csak a név miatt megveszek valakit, minden szakmaiságot félretéve ez nem fog menni tovább. Kö keményen meg kell erösíteni a csapatot.

A kp, védelem széle, plusz egy minöségi csatár alap kell, hogy legyen. E nélkül senki ne várjon kitünö eredményt jövöre.

Bizonyos embereket padra kellene tenni néha, ez a legnehezebb feladat. Iker nem lehet kezdö. A Marcelo-féle játékosoknak pedig be kell osztani az erejét, hogy ne legyen offon szezon végére.


Az a baj, hogy megint sok felesleg, nem tudom el lesznek-e zavarva, de ezeket az embereket ilyen, vagy olyan okokból el kell adni és PÒTOLNI KELL, MINÖSÈGI emberekkel:

Khedira, Illarra, Jesé, Coentrao



Összességében, ha mindenki túllép a drámán, akkor leszögezhetjük, hogy nem volt ez olyan rossz szezon. Rosszul lett felépítve nyáron a keret és rosszul is lett szerintem használva sokszor. Ami fájó és pótolhetetlen, hogy nem leszünk az elsö csapat aki duplázik, pedig szerintem közel voltunk, ha Perezék nem kényelmesednek be nyáron meg is lehetett volna a duplázás.

Ami szintén fájó, hogy a Barcával megint a fax másik végén vagyunk, pedig meg lehetett volna öket idén fogni, én azt godnolom, hogy nem voltak ök annyira jók, amennyire most fényes a helyzet..sajnálatos.

Remélem nem voltam nagyon hosszú.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 16., szombat 2:47

Hola Amigos ! Valószínűleg az enyém lesz a legpozitívabb meccs értékelés ugyanis 15 év után nekem is volt szerencsém végre élőben látni a csapatot.Hát hatalmas élmény, katarzis, már a himnusznál bekönnyeztem.Így a kiesés bár kis csalódottságot okozott de ez a meccs nekem mindig is egy örök pozitív élmény lesz. Amiben mindenkinek igaza volt,hogy már most kattogok,hogy mikor mehetnék ki újra. :mrgreen: Egyszerűen leírhatatlan az egész szavakkal.Maga a város is nagyon bejövős,ha nem várna itthon a kutyám meg az asszony akkor sztem vissza se jövök, beállnék én is olyan "shapeshifter" négernek(imádtam, ahogy szaladnak a rendőrök elől a télapó batyuban :lol: )

A meccset még tévében nem láttam csak összefoglalót.Jól indultunk neki a meccsnek, első félidő ha nem is a decima féle csapatot idézte, de jót sejtettem, aztán jöttek sorra a kihagyott helyzetek, ami természetesen megbosszulta magát, 1-0 után viszont számomra egy teljesen érthetetlen leállás következett a második félidőben, nem tudom,hogy a szufla fogyott ki a Valencia meccs és az idei pocsék kondi/forma[Modric] miatt, de nekem tökre az volt az érzésem,hogy itt Ancelotti amolyan Mourinhosan belőtte magának az 1-0át és úgy is vonultunk ki a második félidőre.Persze jött is a semennyire meglepő Morata gól, onnantól meg totális tanácstalanság.

Kár ezért a szezonért, szépen indult, nagy dolgokat vihettünk volna véghez.De csak magának köszönheti a csapat a dolgokat, itt nyakig benne van mindenki, vezetőségtől az edzőn át egészen a játékosokig.Félek tőle,hogy azon akarják majd leverni a sarat aki a """legkevésbé""" felelős, de olvasva a híreket kicsit megnyugodtam,hogy marad Carlo(reméljük)... Ami most rohadtul nem hiányzik nekünk az egy újabb bombázás, egy újabb edzőkeringő.Egyáltalán nem akkora a gáz mint ahogy kinéz, csak bekéne látni végre a hibákat és nem újból és újból belelépni ugyanabba a kulába.

Ez a szezon a tipikus 2szék közé ülés esete, ebből tanulni kell és hiszem,hogy tanulni is fog mindenki, az a valencia meccs azt nagyon nem így kellett volna megoldani, na de mind1. Jövőre egy kifoltozott kerettel,egy kicsit több szerencsével és UGYANAZZAL az edzővel jó évünk lehet.


-akik szerintem nagyot küzdöttek, James és Marcelo
-Iker szerintem jó volt
-ami nekem nagyon lejött amit tv-ben kevésbé látni az a bbc nem létező védekezése.Szögleteken kívül a két szélső kb nem is megy hátra, benzema még csak csak de ő meg ugye most tért vissza.
-Kimondottan rossz teljesítmény nálam csak Bale
-Bale élőben is katasztrófa (és a játéka is)
-Ami viszont csalódást okozott az az utolsó 10 perc, ez volt a védjegyünk,hogy meghaltunk az utolsó momentumig amíg van remény, hát ez most valahogy egyáltalán nem történt meg, meg is lepődtem.

A Barca esetleges triplázását meg teljesen megérdemeljük, """feladtuk""" a kupát, köszönték szépen, leadunk 4 pontos előnyt -4re 3 hét alatt köszönték szépen, most meg odavetjük nekik a Juvét(akik tök megérdemelten vannak ott a döntőben,hozták amit tudnak, mi nem) a bl döntőbe ,hogy tessék egyétek... Ez most nem ellenük szól, nagyon jó hajrát futnak idén, jelenleg a világ legerősebb csapata, de kérem ilyet egy Real Madrid ne csináljon már.

Sorry ,hogy kicsit kusza lett majd még írok csak teljesen a hatása alatt vagyok az egésznek.Hala Madrid! :sziv:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 21:07

http://www.estisport.hu/kulfoldi-foci/2 ... oi-gyomros
Kompany értékelése, ahogy ő látta a helyszínen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
remike34
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. március 7., szombat 18:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, R9, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Oberägeri

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: remike34 » 2015. május 15., péntek 18:30

adamzz írta:Egyértelműen látszott a minőségbeli különbség mind a két meccsen. Mindezt úgy,hogy az első meccsen Ramos a kp-n gyöknulla volt, ha egy Modric játszhatott volna a helyén akkor már idegenben lövünk nekik 3-at,4-et. De nincs ha. Ennyi volt. Kész.
A párharc megnyerésére akkor volt esélyük,ha meghalnak a pályán és ha mákjuk is lesz. Mindkettő megvolt. Ilyen a foci.

Igazából már csak azért is mert a Barca lesz az ellenfél a döntőben, hajrá Juve. De már látom lelki szemeimmel,hogy Morata egy labdát nem fog tudni átvenni, ellenünk bezzeg.. :lol:

Mindegy. Perez nyilatkozatából azt szűrtem le,hogy megint várható egy nagyobb összegű igazolás. Vélhetően Pogba, bár Verrattinak jobban örülnék. De igazából életszerűbben hangzik a Pogba-->Real, Verratti-->Juve lánc kialakulása. Mondjuk bánkódni nem fogok. A Modric-Kroos-Pogba kp se fog térdelni senki előtt. Az edző annyira mindegy,hogy ki lesz. Egy ilyen kerettel, ha nincs komolyabb sérülés, nem BL címvédő évben a tripláért kellesz menni. Minden más csalódás lesz. Vannak ám igények azért a kövi szezonra is. :lol: :mrgreen:
Nem kellene hogy egy ember kiválása ennyi gondot jelentsen egy csapatnak, gondolok itt Modricra.
Én remélem nem költünk el feleslegesen x milliót Pogbára, mert az csapategységen belül problémához vezetne.
Ki marad? Ki kezd, ki padozik?
Bale-t és Jesé-t rehabilitálni kell mentálisan, és a középpályán kellene a rotálás és még 1 minőségi ember a Khedira/Illara kettős helyett. Talán Casemiro erre alkalmas is lenne az idei fejlődése után, meg elvileg Danilo is be fog oda segíteni...

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 15., péntek 17:48

Egyértelműen látszott a minőségbeli különbség mind a két meccsen. Mindezt úgy,hogy az első meccsen Ramos a kp-n gyöknulla volt, ha egy Modric játszhatott volna a helyén akkor már idegenben lövünk nekik 3-at,4-et. De nincs ha. Ennyi volt. Kész.
A párharc megnyerésére akkor volt esélyük,ha meghalnak a pályán és ha mákjuk is lesz. Mindkettő megvolt. Ilyen a foci.

Igazából már csak azért is mert a Barca lesz az ellenfél a döntőben, hajrá Juve. De már látom lelki szemeimmel,hogy Morata egy labdát nem fog tudni átvenni, ellenünk bezzeg.. :lol:

Mindegy. Perez nyilatkozatából azt szűrtem le,hogy megint várható egy nagyobb összegű igazolás. Vélhetően Pogba, bár Verrattinak jobban örülnék. De igazából életszerűbben hangzik a Pogba-->Real, Verratti-->Juve lánc kialakulása. Mondjuk bánkódni nem fogok. A Modric-Kroos-Pogba kp se fog térdelni senki előtt. Az edző annyira mindegy,hogy ki lesz. Egy ilyen kerettel, ha nincs komolyabb sérülés, nem BL címvédő évben a tripláért kellesz menni. Minden más csalódás lesz. Vannak ám igények azért a kövi szezonra is. :lol: :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 15., péntek 12:00

Első félidőben azt éreztem, mintha egy középcsapattal játszanánk. Jöttek szépen a helyzetek, csak szokás szerint ki is maradtak. Szerintem a játékosok is azt érezték, hogy majd jön valamikor a második gól és meglesz a továbbjutás. Ramos nyilatkozata is erre enged következtetni. Juventusban nem igazán volt benne a gól, ezt érezték a játékosok is. De szokás szerint jött a balfaszkodás hátul.

Döntőt meg szépen behúzza a Barca. Lehet szépíteni, hogy egy meccsen bármi lehet, de nem fogják ezt a lehetőséget elpuskázni. Ügyesen megadtuk a lehetőséget a Barcának a triplázásra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 15., péntek 11:39

morientes írta:
Cristina se játszott jó
Azért ezt ne...én sem mondtam soha Nedvedre hogy buzi,pedig ha jobban megnézzük...

A Real Madrid verte meg saját magát szokás szerint...ragozhatjuk ahogy akarjuk de ez az igazság...
Nem kell ragozni, 1 hsz, 1 warn. Ha így folytatja, ötnél több nem lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég