Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 29., hétfő 8:45

ANDS írta: LV a leggyengébb láncszem, gyenge előre, gyenge védekezésben.
Van 3 klasszis támadó a bal oldalra (Vini, Rodry, Hazard), de nincs jobbszélső.
Nem LV a leggyengébb láncszem. A leggyengébb focista a szélsők közül, ok, de mindig kirakja a belét is a csapatért, ellenben Ase sose, Hazard eddig sose, Mariano meg egy megélhetési bűnöző. Izé.. "Focista"..

A meccsről: szvsz csoda lesz, ha Benzit valahogy életben tartja a stáb egész idényre.. Carlonak ÖSSZESEN annyi variációs lehetősége van, hogy Rodryt jobbra, vagy balra rakja és kifújt. Nagyon kéne valami lastminuteaug31-es érkező előre.. Aki akar menjen/pár lókötő inkább t*k*r*dj*n, semmi szükség rájuk..

Az első 20-25 perc telj. rendben volt, aztán nagyon magunkra húztuk az espanyolt és meg is büntették. Aztán a végén meg a szokásos darával fel lettek őrölve.

Nekem Tchouaméni nagyon tetszett, az első félidő 2 helyzete tőle indult :agree: ...
Cama engem mindig lenyűgöz. Mármár komikus, ahogy nem tudják utolérni, felrúgni, ellenben ő mindenkit is utolér, mindenhova odapiszkál. Kellett a lendülete a győzelemhez.

Ceba így 2 gyors emberrel maga mellett egész használhatónak tűnik.. A mozgása mondjuk nekem kritikán aluli, volt egy ilyen haverom, vagy 100kg volt 16 évesen is. Na neki volt kb. ilyen darabos a mozgása, de párszor lejött ifi edzésre olyan dugókat küldött, meg olyan passzokat/kötényeket adott, hogy csak lestünk. De telj. értelmezhetetlen volt a foci többi aspektusában.. Na kb. Ceba is ilyen nekem. De 2 gyors emberrel maga mellett/mögött a technikája, érzéke a játékhoz segíthet majd sokat.

A győzelmet megérdemelte a csapat, az utolsó 15-20 percben nagyon nyomtak, de a hibák/hiányosságok látszanak. Kevés az ember elöl. 2 balszélső, 1 kkp a jobbszélen használva muszájból és egy csatár (hiába kb. perpill a legjobb) kevés. 4 ember előre kevés.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. augusztus 29., hétfő 8:38

Ordít a csapat 1-2 támadóigazolásért…
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 29., hétfő 8:14

wZoLee7 írta: Asensio szerintem tegnap megkaptaa jelet amire várt. Támadni kellett, kellettek a gólok, mégsem küldték be, viszlát
Végre az öreg is belátta, hogy semmire nem jó a gyerek, konstans emberhátrány. Köszönjük a tavalyi 10 gólját, kellett nagyon a bajnoki címhez, de amúgy egy lófaszjóska évek óta.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. augusztus 29., hétfő 7:58

Asensio szerintem tegnap megkaptaa jelet amire várt. Támadni kellett, kellettek a gólok, mégsem küldték be, viszlát

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Impostor » 2022. augusztus 29., hétfő 7:45

Yazid írta: Most meg kell védjem vinit, általában 3ember rajta volt végig és sajna ha 10x akkor 10x neki kell menjen egyedül a védelemnek mert ebből all a taktikank, teljesen egyoldalasak vagyunk. En nem lattam huuu de sok mindenkit megtudott volna jatszani éles helyzetekben. Ugye benz is szervezi folyamat a jatekot, visszajön kb felezőig allandoan mire szerencsétlen felvergodik mar az a 4ember leszedi vinit...
+1

Ezt adom...kb. Ennyi a jatékunk, Vinit kiugratják, megver 1 embert es vagy kapura tör, vagy megjátsza Benzemát és ennyi.
Sajna ezért van csapágyasra hajtva Benzema és Vini is, mert ha kiveszed az egyiket a gépezetből, jóformán azt se tudják mit is kellene játszani..
Más semmi váratlan nincs a csapatban, esetleg még Modric mikor benyomja magán a god mode-t és ad egy olyan labdát valakinek, vagy épp betekeri messziről..
Persze ehhez kell egy stabil védelem, amink van, és egy jó csapatmentalitás, hogy nem adják fel..

(Valamelyest szerencsénk van, hogy a nagy öregek keveredtek a fiatalokkal, mert így a fiatalok átvehették/átvehetik ezt a fajta mentalitást.. Nem pedig páváskodnak a pályán és azon kívül...)

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. augusztus 29., hétfő 7:01

Háát aki ennyit próbálkozik, attól előbb vagy utóbb jön is valami váratlan, de a hatékonysági rátán csúnyán leveri a lécet, arról nem is beszélve, hogy mivel nincs jobb szelunk, így tényleg mindent neki hagyunk, ami mondanom sem kell roppantul kiismerhetővé válik majd. Nyilván máskor jobban ülnek a cselei, de én ennyi év után sem látom egy labdabiztos embernek. Ettől függetlenül jöhetnek tőle a váratlanok, de nekem ennél több kell.
Vicces ez.Ha meg nem próbálkozna akkor meg azért lenne szapulva. :lol: Tegnap is megrúgta az első gólt utánna kellett volna eltenni még egyet aztán ilyen fel sem vetődne.Minden meccsen ütik rúgják ennek ellenére annyit melózik mint az állat ezt sajnos nagyon kevesen veszik észre például.
Szerintem örüljünk neki hogy van egy ilyen kurvára fiatal brazil duónk előre.
Bántani meg szerintem nagyon nem szerencsés.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. augusztus 29., hétfő 6:37

Most meg kell védjem vinit, általában 3ember rajta volt végig és sajna ha 10x akkor 10x neki kell menjen egyedül a védelemnek mert ebből all a taktikank, teljesen egyoldalasak vagyunk. En nem lattam huuu de sok mindenkit megtudott volna jatszani éles helyzetekben. Ugye benz is szervezi folyamat a jatekot, visszajön kb felezőig allandoan mire szerencsétlen felvergodik mar az a 4ember leszedi vinit...

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 29., hétfő 0:35

Tjacks írta:
halamadrid írta:

Geci, ha nem tudom, hogy Hehe vagy, a mai kommentek alapján egy regelt trollra tippelnék :lol:
Miért Hehe nem az?
Bocs, nemrég lettem 1 éves a fórumon. My bad.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Tjacks
Hozzászólások: 2680
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 29., hétfő 0:30

halamadrid írta:
hehetheoriginal írta: valverde mikor volt jo kp-n?
mindig bizonytalan es nem tul labdabiztos, nem tudja ugy megtartani, mint egy modric, ha raront 1-2 vedo.
nalam o vagy vonalszelsokent fer be max, vagy sehova. gyorsasagan kivul nincs extra tulajdonsaga.

nalam cami-tucsi-modri az alap, aztan köréjük lehet szorni a többieket.
Geci, ha nem tudom, hogy Hehe vagy, a mai kommentek alapján egy regelt trollra tippelnék :lol:
Miért Hehe nem az?

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 29., hétfő 0:27

hehetheoriginal írta: valverde mikor volt jo kp-n?
mindig bizonytalan es nem tul labdabiztos, nem tudja ugy megtartani, mint egy modric, ha raront 1-2 vedo.
nalam o vagy vonalszelsokent fer be max, vagy sehova. gyorsasagan kivul nincs extra tulajdonsaga.

nalam cami-tucsi-modri az alap, aztan köréjük lehet szorni a többieket.
Geci, ha nem tudom, hogy Hehe vagy, a mai kommentek alapján egy regelt trollra tippelnék :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. augusztus 29., hétfő 0:24

flori írta: Igazából tőle jön majdnem mindig a váratlan, megveri az emberét és jön a ziccer belőle. Lehet taktika elem is ez. Most nem jött be annyi, máskor meg ebből van két gól. Ettől függetlenül tényleg vannak ostoba hibái, de kulcsjátékos lett.
Háát aki ennyit próbálkozik, attól előbb vagy utóbb jön is valami váratlan, de a hatékonysági rátán csúnyán leveri a lécet, arról nem is beszélve, hogy mivel nincs jobb szelunk, így tényleg mindent neki hagyunk, ami mondanom sem kell roppantul kiismerhetővé válik majd. Nyilván máskor jobban ülnek a cselei, de én ennyi év után sem látom egy labdabiztos embernek. Ettől függetlenül jöhetnek tőle a váratlanok, de nekem ennél több kell.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. augusztus 29., hétfő 0:18

Az a gyerek dualipával a pocsen csüngve is betekerné a hosszúba. Iden is meglovi a szokásos 3-4 dugóját fontos pillanatokban. Ha ennyit csinal csak, akkor is megéri, mert ha eddig nem lépett, akkor ne is kezdje el 29.én.

Modric, karim, alaba, fede gyenge meccset fogtak ki. Karim aztan a végén szokas szerint döntött. Csuha, cama páros tovabbra is elképesztő. Aranyember: rodrygo
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 29., hétfő 0:18

Azert a keret gyengesegenek tukreben meg felfoghatatlanabb a tavalyi szezonunk. :D 2,5 fasza tamadoval triplaztunk :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 29., hétfő 0:15

hehetheoriginal írta:
Pad'em írta: Sokat mondó, hogy 1-1-nél a 85.percben Ancelotti Carvajalt cseréli be, Hazard, Asensio és Mariano meg a padon marad. Helyükben már holnap kérném az átigazolásomat, dehát ismerjük mindhármat :lol: Elvannak így is. Azért Perez helyében a tavalyi csoda után csak hoznék Carlónak még egy használható támadót még így last minute.
ha elmennenek castillaval kene feltolteni a keretet.
jo az nekunk?

ad2: csereld le a profilkeped :lol: :lol: :vivo: faszom se akar remalmodni
Nyilván akkor hoztunk volna embert, ezerszer el lett mondva.

Ad2, a Valverdés hszed miatt meg is érdemelsz egy jó kis jézusos rémálmot. Jóéjt :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2022. augusztus 29., hétfő 0:14

Vinicius rengeteg labdat eladott, és bar eddig sem a legélesebb kés volt a fiókban, de a mai napon extra sok hulyeseget csinalt... Amikor 3-4 ember között is megakarta oldani, úgy hogy kozben a tarsak üresbe futnak, nekem ne mondja már senki, hogy ehhez is tapsolni kell.
Valóban öncélúbb lett, de azt még nem mondanám, hogy önző. Igazából tőle jön majdnem mindig a váratlan, megveri az emberét és jön a ziccer belőle. Lehet taktika elem is ez. Most nem jött be annyi, máskor meg ebből van két gól. Ettől függetlenül tényleg vannak ostoba hibái, de kulcsjátékos lett.
Pad'em írta: Sokat mondó, hogy 1-1-nél a 85.percben Ancelotti Carvajalt cseréli be, Hazard, Asensio és Mariano meg a padon marad. Helyükben már holnap kérném az átigazolásomat, dehát ismerjük mindhármat :lol: Elvannak így is. Azért Perez helyében a tavalyi csoda után csak hoznék Carlónak még egy használható támadót még így last minute.
Nem tudom minek szól ez, de nehez hiszem hogy kiültetik. Egyszerűen szar, aki semmit nem ad a meccsekhez és senkinek sem kell. Nincs igazából értelme nem becserélni, mert elüldözni sem lehet. Így fixen nem lesz vébéje, reméljük ennyit azért felfog.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 29., hétfő 0:11

Pad'em írta: Sokat mondó, hogy 1-1-nél a 85.percben Ancelotti Carvajalt cseréli be, Hazard, Asensio és Mariano meg a padon marad. Helyükben már holnap kérném az átigazolásomat, dehát ismerjük mindhármat :lol: Elvannak így is. Azért Perez helyében a tavalyi csoda után csak hoznék Carlónak még egy használható támadót még így last minute.
ha elmennenek castillaval kene feltolteni a keretet.
jo az nekunk?

ad2: csereld le a profilkeped :lol: :lol: :vivo: faszom se akar remalmodni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 29., hétfő 0:10

Sokat mondó, hogy 1-1-nél a 85.percben Ancelotti Carvajalt cseréli be, Hazard, Asensio és Mariano meg a padon marad. Helyükben már holnap kérném az átigazolásomat, dehát ismerjük mindhármat :lol: Elvannak így is. Azért Perez helyében a tavalyi csoda után csak hoznék Carlónak még egy használható támadót még így last minute.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2950
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. augusztus 29., hétfő 0:09

Nehéz erre mit írni. A 3 gól ellenére is elegedetlen vagyok. Vinicius rengeteg labdat eladott, és bar eddig sem a legélesebb kés volt a fiókban, de a mai napon extra sok hulyeseget csinalt... Amikor 3-4 ember között is megakarta oldani, úgy hogy kozben a tarsak üresbe futnak, nekem ne mondja már senki, hogy ehhez is tapsolni kell. Ami további probléma nála, hogy végig pofazza és vigyorogja a meccset, nem sok alázatot mutatva ezzel.

Kroost es Modricot elfelejtenem, dinamika, lendület és tempó kell a kpra, ezt pedig már nem tudják biztosítani, ráadásul ha Kroos a pályán van, akkor a pontrugasok is az övé, ami megye 2 szint.

Benzema fasult, az osszejatekok egy jelentős része elakadt benne, de a 2 gólja fantasztikus volt. Sajnos komoly bajban leszünk, ha a góljai sem fognak jönni.

Valverde sajnos nem szélső, nem tud igazán kulcsfigura lenni a szélen. Gyors, de igazából, ennyi,
a szélre ennél több kell. Igazából a szeljatekunk probléma lehet később, Nkunkura nyomnék egy all int, de tudjuk, hogy nem fog jönni és majd nezhetjuk a szélen Asensiot.

Hazardon lehet röhögni, de én ma siman behoztam volna, ha 10 bol 10 csel nem jön be a szélen, akkor ott valtoztatni kell a folyamaton.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. augusztus 29., hétfő 0:08

gutihaz14 írta: oraisi hogy asensio megint nem jatszott. ezek utan ha marad az legalabb akkora meglepi mint case eligazolasa
ma nem volt időhúzó csere
(Asensio Mariano Hazard másra nem igazán jók :kivagyhe: )

aki bejött, mind jól szállt be :hmmm:

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. augusztus 29., hétfő 0:05

3 idegenbeli meccs letudva.Így tovább :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 182 regisztrált és 0 vendég