Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 20., vasárnap 8:01

Tchou milyen volt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:46

az a Brahim szóló patika volt, kár hogy nem tudta rendesen bepasszolni
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:45

Hogy jatszott elol a ket brazil?
Tamadasban sktivabbak voltunk mar? Fellepett valaki a kozeppalyarol,vagy jude-vini-rodrygo tamadott egy szelso vedovel,ea a tobbi drukkolt nekik kaputol 35-40 meterrol?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:36

Brahim csepp fiam tegnap elővett valami kicsit a végén idegből :kalapos: nekem az volt a csúcspont! Nyomatni kéne a gyereket sokkal jobban... dehat senki nem hisz nekem :angry:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:02

Anthony írta: Kicsit laza volt a kezdés de aztán belejöttek.

Mindenki jó volt, mindenki hajtott, ősszel nem is szokott baj lenni, reméljük nem törik meg ismét szezon közepén a lendület.

Bellingham nagy fogás, egyelőre minden új játékos ügyeskedik.

Kapus poszt még érdekes lehet, kérdés hogy Lunin belerázódik vagy bedobják Kepát? A kapusoknak bizalom és állandóság kell, de nem tudom melyiket választanám.
Kepa lesz, fix.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. augusztus 19., szombat 22:07

Camát azèrt jò, hogy erőltettük sèrülèssel, mèg egy izomszakadás jòl jött volna.. :ike:

Franra akarok kitèrni, hogy okè, hogy megy mint akit felhùztak, szimpatikus is ez a hozzáállás, ugyanakkor mint focista szerintem kevès ide..
Sokszor jönnek ki a technikai hiányosságai, vèdekezèsben meg annyira nem jò, hogy ezt elnèzzük neki..
Mendynèl is azèrt voltunk elnèzőek, mert első èveiben beton volt ès kb. senki nem ment át rajta.
Szòval idènre okè a spanyol, de a nyáron jöhet szèpen Davies, Fran meg maradhat backupnak, arra nyilván hibátlan.
Egyèbkènt Kerkezzel lehet jobban jártunk volna, viccen kìvül.
Ha ilyen meccseket hoz a Bournemouthban, nem sokáig fog ott focizni. B-)

Brahimnak meg sokkal több időt adnèk, főleg amikor Rodrygo bùjòcskázik..

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 19., szombat 22:05

Kicsit laza volt a kezdés de aztán belejöttek.

Mindenki jó volt, mindenki hajtott, ősszel nem is szokott baj lenni, reméljük nem törik meg ismét szezon közepén a lendület.

Bellingham nagy fogás, egyelőre minden új játékos ügyeskedik.

Kapus poszt még érdekes lehet, kérdés hogy Lunin belerázódik vagy bedobják Kepát? A kapusoknak bizalom és állandóság kell, de nem tudom melyiket választanám.

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. augusztus 13., vasárnap 13:59

raul 4 ever írta: A meccs helyett először pár játékosról inkább:

Bellingham: nyilván nekem is ő a legkellemesebb meglepi. Tetszik az az 5-ös a hátán. 20. perc környékén lekeveredett balra, vagy 3-4 bilbaoi között forgott ide-oda.. Uhh.. Az komoly dejavu volt..

Fran: 2. kellemes "csalódás": nekem tiszta A. Davies, fut-robog fel-le, igazi energiabomba, nyilván a maga szintjén még, de ezt vártam tőle az alapján amit láttam a rayoban. Melós, megbízható kis játékos.

Lunin: néha másnapos, megye3-as kapusokat megszégyenítő passzai voltak. A két kedvencem, amikor kirakta Frannak (aki jó szarul vette át a jó szar passzt) és elpattant tőle, de szerencsére I. Williams lesen volt, a másik meg az a felpassz Kroosnak: gyenge, erőtlen gurítás rossz helyre, ami mire odaér a labda a társhoz, már ott is az ellenfél (mintha magamat láttam volna :mrgreen: ), de Tchouaméni beleblokkolt.
Ezek nálam mind a 0 rutin jelei. Belerázódik, aztán ha nem csinál ilyeneket, már jó.

Carva: lassú, néha hülye hibák. Tiszta Salgado2 a vége felé már. Sajnálom.. Hajt-fut-csinálja, de ugyanúgy idegbe van a seggem, mint amikor Danilo játszott helyette. De a csk szalag jól áll neki :agree:

Aztán a meccs: ahhoz képest, hogy ótvar 0-0-t vártam, sima volt. Amire kíváncsi vagyok, hogy hogy fog működni ez a taktika az 541-et játszó, betömörülő (mocsok) kiscsapatok ellen. Tegnap a Bilbao nagyon a kezünkre játszott, akkora területeket hagytak.. Anyám. Esélyük se volt a védőknek amikor megindult a 2 gyors brazil + Belli.
Most működött ez a "picsánrúgjuk a támadókat egy labdával, aztán futnak előre" taktika.. Kíváncsi vagyok, mi lesz mások ellen, hogy fog ez működni.

Nem akarom ezzel bántani a csapatot, mert simán nyertek, csak érdekel hogy fog ez kinézni máskor.
ugyanez az összehasonlitás ugrott be nekem is tegnap este,totál Salgado 2 Carva:
Carva: lassú, néha hülye hibák. Tiszta Salgado2 a vége felé már. Sajnálom.. Hajt-fut-csináljaDe a csk szalag jól áll neki :agree:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 13., vasárnap 10:26

A meccs helyett először pár játékosról inkább:

Bellingham: nyilván nekem is ő a legkellemesebb meglepi. Tetszik az az 5-ös a hátán. 20. perc környékén lekeveredett balra, vagy 3-4 bilbaoi között forgott ide-oda.. Uhh.. Az komoly dejavu volt..

Fran: 2. kellemes "csalódás": nekem tiszta A. Davies, fut-robog fel-le, igazi energiabomba, nyilván a maga szintjén még, de ezt vártam tőle az alapján amit láttam a rayoban. Melós, megbízható kis játékos.

Lunin: néha másnapos, megye3-as kapusokat megszégyenítő passzai voltak. A két kedvencem, amikor kirakta Frannak (aki jó szarul vette át a jó szar passzt) és elpattant tőle, de szerencsére I. Williams lesen volt, a másik meg az a felpassz Kroosnak: gyenge, erőtlen gurítás rossz helyre, ami mire odaér a labda a társhoz, már ott is az ellenfél (mintha magamat láttam volna :mrgreen: ), de Tchouaméni beleblokkolt.
Ezek nálam mind a 0 rutin jelei. Belerázódik, aztán ha nem csinál ilyeneket, már jó.

Carva: lassú, néha hülye hibák. Tiszta Salgado2 a vége felé már. Sajnálom.. Hajt-fut-csinálja, de ugyanúgy idegbe van a seggem, mint amikor Danilo játszott helyette. De a csk szalag jól áll neki :agree:

Aztán a meccs: ahhoz képest, hogy ótvar 0-0-t vártam, sima volt. Amire kíváncsi vagyok, hogy hogy fog működni ez a taktika az 541-et játszó, betömörülő (mocsok) kiscsapatok ellen. Tegnap a Bilbao nagyon a kezünkre játszott, akkora területeket hagytak.. Anyám. Esélyük se volt a védőknek amikor megindult a 2 gyors brazil + Belli.
Most működött ez a "picsánrúgjuk a támadókat egy labdával, aztán futnak előre" taktika.. Kíváncsi vagyok, mi lesz mások ellen, hogy fog ez működni.

Nem akarom ezzel bántani a csapatot, mert simán nyertek, csak érdekel hogy fog ez kinézni máskor.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. augusztus 13., vasárnap 10:18

Fasza kezdés volt, lehoztuk a meccset úgy, hogy a Bilbaonak kb helyzete sem volt. Meccs közben ment a kritika pár embertöl, de sztem a komplett kp nagyon rendben volt.

Új rendszer, összeszokottság még nincs, de egyénileg mind a 4en jók voltak, Beli különösen, hatalmas vétel volt. És akkor a padról Luka, Kroos, akár Ceba is jöhet, ez hatalmas fegyvertény.

A 2 brazilunknak viszont nem fekszik ez a felállás, Vini erősségeinek pont nem fasza, emiatt kreativitásban kevés így a csapat. Tömörülő kiscsapatok ellen nem látom, hogy konstans jók tudnánk ezzel lenni.

A védelem is jó volt, Franon látszott még, hogy be van szarva mondjuk. Lunin magabiztossága is tetszett.

Mbappeval bármire esélyesek lehetünk, nélküle viszont sztem kevés a támadósor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 13., vasárnap 10:14

besteve7 írta:
dzsi91 írta:

Kontraknal csak a 2 brazil van elől a 60 kilójukkal. Középen meg valverdet feleslegesnek érzem. Nem ad annyit hozzá amennyit veszítünk elől.

Nálam maradna a 433 kroos-camavinga-tchou/valverde elől meg a 2 brazil és joselu vagy ha lesz bappe akkor ő.

Mondjuk ha jön bappe szerintem vissza is állunk a 433ra.
Na így legyél MVP Madridban az első meccsen. Utána már be se férsz :kalapos:
Jogos jogos késő volt már :D kroos-camavinga-bellingham kp.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 13., vasárnap 10:00

Jó hogy adta a stream... kár lett volna a meccsért.

Frannal sztm erosodtunk a baloson, nem lesz ügyetlen és megy mint a golyó....
Jude patika, szereti a labdát, jó a fizikum és illik ide! Csak a sérülések kerüljék.
Lunin hozta a kötelezőt, a védelemből Militao hiányozni fog,de Rudi és Nacho sem balfax. Carvajal ha hozná a formát, ezt a mostanit, végig....na mindegy.
A felállás érdekes, de nem baj ha szélesebb a repertoár, gg Mester! Mindenesetre uralják a játékteret, csak a támadóknak kell szokni a helyzetet.

Jó volt ez elsőre, de sokadjára is jó lesz, ha ilyen szinten hozzuk a meccseket.
Pláne hogy fórumon temetés volt a meccs előtt, bár a megy a meccs topicban is hoztak a formát, nem csak a pályán :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 13., vasárnap 9:47

Pad'em írta: Remek kezdés volt ez. A gyémánt kpnk és a csatárkettősünk átlagéletkora 22,16. Az mi. Fizikumban, erőnlétben ezek megesznek mindenkit. Pörgött is főleg az első félidőben max fordulatszámon a taposódeszant, együtt vibrált mindenki. Nekem ez tetszik nagyon, elől a két braziltól kell majd pontosabb játék, főleg Vinitől, na meg egy hüllő se ártana oda előre.

Top Carvajal se hiszem, hogy sűrűn lesz a szezonban, de ezt ma nagyon odarakta Dani. Frantól meg ezt várom csak még bele kell szokjon a Real mezbe, de remekül játszott, egy hibája volt amiből a 11-es gyanús helyzett lett, azt leszámítva nekem nagyon tetszett.

Nem gondoltam, hogy elhozzuk a 3 pontot nemhogy ilyen simán.

Militao :(
Meccs elott elbuktuk a bajnoksagot es az egesz szezon kuka volt, de most a masik veglet leszek :mrgreen:
Ha meg Mbappe beesik, es lesz Lunin mellett/elott egy uj kapus is, akkor ez a csapat mindenre is eselyes lesz. Foleg a kp es a francia miatt. Nagyon remelem, hogy Perez nem var 2024-ig, es meg tud egyezni az arabbal.
:goat:

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. augusztus 13., vasárnap 9:43

Nagyon pozitív irányban lepett meg a csapat.
Nekem tetszett az új felállás is.
Egy nehéz helyszínen le lett simázva az ellenfél.
Így tovább ezt kell folytatni.
Hát ha még jönne MBappe... :ozil: :roll:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. augusztus 13., vasárnap 9:06

dzsi91 írta:
ANDS írta:

Konkrétan mi nem tetszett?

A csapat végig kézben tartotta a meccset.

Kicsit sok volt a felelőtlenül eladott labda, ezt láttam gondnak.
Kontraknal csak a 2 brazil van elől a 60 kilójukkal. Középen meg valverdet feleslegesnek érzem. Nem ad annyit hozzá amennyit veszítünk elől.

Nálam maradna a 433 kroos-camavinga-tchou/valverde elől meg a 2 brazil és joselu vagy ha lesz bappe akkor ő.

Mondjuk ha jön bappe szerintem vissza is állunk a 433ra.
Na így legyél MVP Madridban az első meccsen. Utána már be se férsz :kalapos:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 13., vasárnap 9:02

Pozitiv...
-3 pont
-kapott gol nelkul, 1 kaput eltalalt lovesuk volt, nyugodtan irhatjuk, hogy vegig uraltuk a meccset
-Ballingham minden centet megert, mindenhol is ott van
Negativ...
-Militao serulese
-Vini abszolut nem erzi a szerepet

Ez tegnap nagyon jol nezett ki egy nehez stadionban, de ehhez nagyon kellene egy legalabb ilyen formaban levo Carvajal a szezonban, ami nem lesz mindig. Azt tovabbra sem ertem miert neki kell bemenni szogletnel a kapust zavarni amikor az ugras nelkul leveszi rola a labdat, az idegeit meg ismerjuk, hanarabb szed be lapokat majd mint hogy barkit zavarjon.
Ebben a felallasban 2 jatekosunk nagyon nem az erossegeire jatszik, Vini es Valverde. Elobbi kicsit tobb gondolkodassal lenne jobb, utobbinal meg ha Carva jatszik es fent van neki kell vedekezni. Szerintem pl egy LV vel ez is mas lesz, majd meglatjuk.
Olvastam, hogy mennyire rossz hogy csak a braziljaink vannak elol a 60 kilojukkal, az elso golnal Rodrygo ugy allt bele az erkezo vedobe h az 2 fejjel magasabban meg jo par kiloval tobbel is lepattant.
Remelem 1-2 meccs es ez a rengeteg pontatlan passz sem lesz mar jellemzo, varom a kovetkezo bajnokit.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 13., vasárnap 3:46

ANDS írta:
dzsi91 írta: Bellingham patent. Kroos nálam stabil kezdő.

Felállás nekem annyira nemtetszik. Elől nagyon kevés ez így. ….
Konkrétan mi nem tetszett?

A csapat végig kézben tartotta a meccset.

Kicsit sok volt a felelőtlenül eladott labda, ezt láttam gondnak.
Kontraknal csak a 2 brazil van elől a 60 kilójukkal. Középen meg valverdet feleslegesnek érzem. Nem ad annyit hozzá amennyit veszítünk elől.

Nálam maradna a 433 kroos-camavinga-tchou/valverde elől meg a 2 brazil és joselu vagy ha lesz bappe akkor ő.

Mondjuk ha jön bappe szerintem vissza is állunk a 433ra.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 13., vasárnap 1:57

Remek kezdés volt ez. A gyémánt kpnk és a csatárkettősünk átlagéletkora 22,16. Az mi. Fizikumban, erőnlétben ezek megesznek mindenkit. Pörgött is főleg az első félidőben max fordulatszámon a taposódeszant, együtt vibrált mindenki. Nekem ez tetszik nagyon, elől a két braziltól kell majd pontosabb játék, főleg Vinitől, na meg egy hüllő se ártana oda előre.

Top Carvajal se hiszem, hogy sűrűn lesz a szezonban, de ezt ma nagyon odarakta Dani. Frantól meg ezt várom csak még bele kell szokjon a Real mezbe, de remekül játszott, egy hibája volt amiből a 11-es gyanús helyzett lett, azt leszámítva nekem nagyon tetszett.

Nem gondoltam, hogy elhozzuk a 3 pontot nemhogy ilyen simán.

Militao :(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. augusztus 13., vasárnap 0:01

MarioCirolo írta:
Steve írta: Jó volt ez ma.

A csapat brutál erős!

Igazából két ember hiányozna és megint oda-vissza európa..

Carvajal helyére/mellé valaki és egy gólgyáros.

Ha ez a két probléma meg lenne oldva akkor nagyon messzire tudna menni ez a csapat megint. Nagyon sok poszton nagyon nagy minőség van ebben a keretben.
Carvajal ma kifejezetten jo meccset hozott, elore voltak pontatlansagai, viszont vedekezesben kiemelkedoen jo volt (11 labdaszerzes, 4/5 szerelesi kiserlet, 6/7 megnyert parharc, 83% passz pontossag). Ha ezt a szintet tudna hozni egesz szezonban egy szavam sem lenne ra, viszont valaki tenyleg kellene moge mert LV sajnos nem szint.
Carva ma príma volt, de azért ez a Bilbao egy erőlködő középcsapat módban nyomta. ha tudna hozni még pár olyan meccset, mint tavaly a City elleni első meccsen pl.akkor ez a poszt nem lenne gond, de hatalmas kérdőjel a sok sérülés és kiszámíthatatlan forma.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. augusztus 12., szombat 23:44

Steve írta: Jó volt ez ma.

A csapat brutál erős!

Igazából két ember hiányozna és megint oda-vissza európa..

Carvajal helyére/mellé valaki és egy gólgyáros.

Ha ez a két probléma meg lenne oldva akkor nagyon messzire tudna menni ez a csapat megint. Nagyon sok poszton nagyon nagy minőség van ebben a keretben.
Carvajal ma kifejezetten jo meccset hozott, elore voltak pontatlansagai, viszont vedekezesben kiemelkedoen jo volt (11 labdaszerzes, 4/5 szerelesi kiserlet, 6/7 megnyert parharc, 83% passz pontossag). Ha ezt a szintet tudna hozni egesz szezonban egy szavam sem lenne ra, viszont valaki tenyleg kellene moge mert LV sajnos nem szint.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 118 regisztrált és 0 vendég