Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2023. május 7., vasárnap 17:06

Köszi! Az még elfogadható, hogy Cibelesen elmaradt a móka, de az ekkora hagyományokat már illetéktelen dolog lett volna megszakítani. :D

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 7., vasárnap 16:41

füst írta: Közel egy nap elteltével... hol van a fotó amin együtt fogja a serleget Kroos és Modric? Ha nincs ilyen, akkor részemről kár is volt megnyerni. :D
Szívesen. :mrgreen:

https://twitter.com/MadridXtra/status/1 ... NFs1A&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 7., vasárnap 16:39

RealAsensio írta:
Faust írta: Beszedes, hogy egy kupadonto siker annyira mozgatja meg a forumot, mint egy random bajnoki. :lol: Ki van/volt nyalva a seggunk, annyi szent.
Bar nem nagyon irtam a forumra mostanaban, inkabb csak olvastam, nagyon izgultam a donto miatt, foleg amiatt, mert bearnyekolja a bl, es sok minden mulott a tegnapin. Pl amikor Benzema elkezdett santikalni, majdnem lekurtam a tv-t, ugyanez Rodrygonal amikor felnyarsaltak es a biro tovabbot intett, meg hat ez egy fontos kupa volt azert, megerdemeltuk mar, amennyit szoptunk ebben a sorozatban es az idei meneteles is szep volt… megerdemelt siker, mar csak annyit kerek az idei szezonra, hogy ussuk ki a Cityt es dontozzunk :salute: Az oreg Pep buksijat ismet latni szeretnem ahogy simogatja, mert nem adta ki :mrgreen: huuu badmzmeg, otthon verni kell a Cityt, akar egy szuk gyozelemmel, de elonnyel kell a visszavagora erkezni. Szerintem ezen fog mulni. Idegenben, ha eleg lesz egy X, azt ez a csapat rutinbol megoldja. Benzema miatt pedig nagyon aggodok, remelem kedden mutatja a formajat es tegnap csak tartalekolt. Vini Mbappe szinten van konkretan, tarthatatlan es szo szerint akkor veri meg az ellenfelet, amikor akarja. Fejben viszont tenyleg fejlodnie kell, meg katasztrofa, hogy mindenen felbassza magat :lol: :lol: :lol: lehet hogy ilyen a mentalitasa, es ezt nem fogja kinoni, mert igy pumpalja fel magat adrenalinnal, de geci, azert van egy hatar, amikor mar Vaszkez szol, hogy nyugi van… az mar meleg azert :lol:
Szerintem Benzema tartalekolt, legalábbis nagyon remélem. Szerintem 1-2 játékosban szintén több van, mint amit tegnap láttunk.
A City védői ellen azert nem lesz olyan könnyű dolga Vininek és nem fog ennyiszer elmenni, de ha elmegy és érkezik a labda, akkor Benzemanak be kell lőnie.
Vini és Karim lesz a célpont, tehát mezőnyben Valverdenek, Modricnak és Rodrygonak jobban oda kell magát tennie, mint az elmúlt hetekben. Leszarom hogy. Leszarom milyen áron. Csak nyerjünk.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2023. május 7., vasárnap 16:34

Közel egy nap elteltével... hol van a fotó amin együtt fogja a serleget Kroos és Modric? Ha nincs ilyen, akkor részemről kár is volt megnyerni. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. május 7., vasárnap 14:15

Faust írta: Beszedes, hogy egy kupadonto siker annyira mozgatja meg a forumot, mint egy random bajnoki. :lol: Ki van/volt nyalva a seggunk, annyi szent.
Bar nem nagyon irtam a forumra mostanaban, inkabb csak olvastam, nagyon izgultam a donto miatt, foleg amiatt, mert bearnyekolja a bl, es sok minden mulott a tegnapin. Pl amikor Benzema elkezdett santikalni, majdnem lekurtam a tv-t, ugyanez Rodrygonal amikor felnyarsaltak es a biro tovabbot intett, meg hat ez egy fontos kupa volt azert, megerdemeltuk mar, amennyit szoptunk ebben a sorozatban es az idei meneteles is szep volt… megerdemelt siker, mar csak annyit kerek az idei szezonra, hogy ussuk ki a Cityt es dontozzunk :salute: Az oreg Pep buksijat ismet latni szeretnem ahogy simogatja, mert nem adta ki :mrgreen: huuu badmzmeg, otthon verni kell a Cityt, akar egy szuk gyozelemmel, de elonnyel kell a visszavagora erkezni. Szerintem ezen fog mulni. Idegenben, ha eleg lesz egy X, azt ez a csapat rutinbol megoldja. Benzema miatt pedig nagyon aggodok, remelem kedden mutatja a formajat es tegnap csak tartalekolt. Vini Mbappe szinten van konkretan, tarthatatlan es szo szerint akkor veri meg az ellenfelet, amikor akarja. Fejben viszont tenyleg fejlodnie kell, meg katasztrofa, hogy mindenen felbassza magat :lol: :lol: :lol: lehet hogy ilyen a mentalitasa, es ezt nem fogja kinoni, mert igy pumpalja fel magat adrenalinnal, de geci, azert van egy hatar, amikor mar Vaszkez szol, hogy nyugi van… az mar meleg azert :lol:
:goat:

Nagyi4422
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2022. április 12., kedd 18:09
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagyi4422 » 2023. május 7., vasárnap 13:45

Tovább íródik a történelem!!! :iszunk: :zoldsalas:

Tényleg el vagyunk kényeztetve több Bl nyertünk pár év alatt mint más nagy csapat a történelme során.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 7., vasárnap 12:41

Örlülök a kupának.
Az egész menetelés teljesen rendben volt.
Tegbap nem volt vmi hűha ahogy a csapat játszott, de szerintem errr a tegnapira nagyon rányomta a bélyegét h kedden BL.
1 hete kellett volna lejátszani ezt a meccset.
Na mind1. A menetelés része volt szép. Villareal idegenben 2 gólos hárányból, Atma hatrányból. Barca hátrányból méghozzá úgy, hogy idegenben 0-4 tehát végre minis jól kipicsáztuk őket nem csak ilyen max 2 gólos győzelem volt hanem rendes gála. Ez így szép.
A jövő csapata szép lassab épül. Jó lesz. Carlo maradjon.
Kedvelem az öreget és jó munkát végez.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 7., vasárnap 12:06

A meccset önállóan nézni kevés, ki lett csapva az atma, a barcával még nagyobbat meccselt a csapat, 2 év alatt minden trófea be lett húzva, néhány játékos szintet lépett (Rodry kisgyerekből ember lett, Vini konstans életveszély, Eder beton, Camara szavak sincsenek, stb..), a stadion elkészült, stb2.

Nálam ez 10/10, hiába bukdácsolósabb a bajnokság idén, Carlo megérdemli, hogy a kulcsposztokra nyáron kapjon 2 (neadjIsten 3) embert, ennek úgy van csak később értelme, mert a mag brutális, Kroos, Modric, Benz meg jó napjaikon még mindig bármire képesek..

A bl-re a hangulat megvan, a tavaly miatt azt mondom a mentális előny nálunk, hátha Peppo is megijed.. Innentől tényleg minden jutalom, szép időszak..

Bravó :salute:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 7., vasárnap 11:34

Évekig azt mantráztuk, hogy a kupa nem túl fontos, szóval el is hittük, hogy nem az. :kivagyhe: :D

Pedig idén jót meneteltünk, de szerintem a bajnokság miatt beposhadtunk, várjuk a nyári megújulást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 7., vasárnap 11:24

Faust írta: Beszedes, hogy egy kupadonto siker annyira mozgatja meg a forumot, mint egy random bajnoki. :lol: Ki van/volt nyalva a seggunk, annyi szent.
Én amúgy nagyon örülök, legfőképpen Kroos miatt.
Meccset nem láttam sajnos, meg amúgy is be vagyok feszulve a kedd miatt, ha már Real.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. május 7., vasárnap 11:09

Beszedes, hogy egy kupadonto siker annyira mozgatja meg a forumot, mint egy random bajnoki. :lol: Ki van/volt nyalva a seggunk, annyi szent.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 7., vasárnap 10:48

Tjacks írta: 1 kupa csak leesett :)

Valverde,Csucsu nagyon haloványak voltak , főleg az Urutól fájó ez, a bantutól már megszoktam.

Nem tudom ki kezdte el a ruszó tibizést de rohadjon meg( :mrgreen: ) azóta csak Őt látom magam elött ha Rodryt mutatják.

Kedden otthon City, 1 gólos győzelemre vagy X-re számítok.
*3 kupa

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 7., vasárnap 10:18

Hát grat. a csapatnak. :salute:
Azért saját maguknak nehezítették meg a dolgot nehogy már sima legyen. :lol:
Ja és az Osasuna is jó volt,bár az első félidő végén kicsit megijedtem hogy elmegy a meccs ilyen cigánykodás módba. :roll:
Azért szerencsére a félidőben mind a két edző helyretette a játékosokat. :agree:
A védekezése a csapatnak nagyon nincs egyben,sajnos Casemirot nyögi a csapat még mindig szerintem.
Azért elégedett vagyok a szezonnal bármi is lesz a City ellen.
:agree:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. május 7., vasárnap 7:05

1 kupa csak leesett :)

Valverde,Csucsu nagyon haloványak voltak , főleg az Urutól fájó ez, a bantutól már megszoktam.

Nem tudom ki kezdte el a ruszó tibizést de rohadjon meg( :mrgreen: ) azóta csak Őt látom magam elött ha Rodryt mutatják.

Kedden otthon City, 1 gólos győzelemre vagy X-re számítok.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. május 7., vasárnap 0:42

Halfkey írta: Nem kaptunk érte pontokat mondjuk :D
https://sport365.hu/magyar-foci,magyar- ... anon,71964

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. május 7., vasárnap 0:32

Nem kaptunk érte pontokat mondjuk :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. május 7., vasárnap 0:23

A lényeg a 3pont, szép volt!

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. május 7., vasárnap 0:18

Ezt megint nem játszottuk, hanem nyertük. Mindenki pont annyit, amennyi kellett.
Bravó! :agree:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2023. május 7., vasárnap 0:09

Ezzel remélem eldőlt, hogy Carlo marad jövőre is. A legnagyobb.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. május 7., vasárnap 0:08

dzsi91 írta: Teljesen vállaható szezont hoztunk.A tavalyi után egy vb-vel a közepén nyertünk 3 kupàt és ott vagyunk az elődöntőben.Ott még akár parádéssá is tehetjük ezt a szezont.Grat mindenkinek.
Hagyjuk már.Monnyon le.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég