Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 22., hétfő 9:49

Szerintem Vini goljat hibasan adtak meg, az inkabb felkar volt, mint váll, elnyúlt a testől stb. A tobbit pedig nem is ertem, hogy miert vitatjak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. január 22., hétfő 9:30

Az Almeria gól az egyetlen ami nem normális forgatókönyv szerint zajlott. Ott már a pofon pillanatában le kellett volna fujni, pláne hogy ott állt a bíró komoly 2 méterre és az esetet nézte. Ebben talán lehet bírói hibára hivatkozni, hogy nem lett volna szabad engednie az akciót tovább.

A másik két eset pedig tényleg visszajátszást, lassítást igényelt. Jól működött a VAR alkalmazása.

Ezt az egészet meg lehetne úgy fogni, hogy végre példa egy meccsre, ahol úgy sikerült alkalmazni a VAR-t, amiért be lett vezetve. Pár éve azzal lenne ma hangos a sajtó, hogy mennyi rossz ítélet született.

Xavi meg..szegény

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 22., hétfő 9:19

Anthony írta: De nem értem mi a gond a kiszivárgott VAR beszélgetéssel? Most mindenhol ez megy. Illetve nem arról volt szó, hogy nyilvánosak lesznek a VAR beszélgetések, mi az hogy kiszivárgott? És hogy szivárgott ki, ki volt a hibás?
Miért lenne gond a kiszivárgott beszélgetésekkel? Az ítelekkel van gondja sok embernek, nem a beszélgetéssel :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 22., hétfő 9:11

De nem értem mi a gond a kiszivárgott VAR beszélgetéssel? Most mindenhol ez megy. Illetve nem arról volt szó, hogy nyilvánosak lesznek a VAR beszélgetések, mi az hogy kiszivárgott? És hogy szivárgott ki, ki volt a hibás?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 22., hétfő 9:05

Ha nagyon nagy osszeeskuves elmeletet akarunk gyartani, akkor direkt csinalja a liga, a biroi szovetseg, stb., hogy ezzel is enyhuljon rajtuk es a korrupcios ugyon a nyomas.

(mar ha esetleg ez tendencia lesz)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. január 22., hétfő 9:04

Anthony írta:
Az Almeira helyett mi is fel lennénk háborodva, ez érthető. De a többiek nem tudom mit pofáznak ha lejtett volna is a hazai pálya a csont utolsó ellen, nem épp egy BL elődöntő.
Direkt csinálják, növelik a nyomást hátha jön majd a kompenzáció a következő meccsen.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 22., hétfő 8:59

pheco írta: Azért durva, hogy még mindig mekkora utálat övezi a Realt világszerte. Kb az összes La Ligas hír, poszt alatt ki vannak borulva, hogy MÁR MEGINT nekünk fújnak a bírók.

A Barca 20 éves bíró lefizetés hírekről nem láttam összesen ennyi gyűlölködő kommentet, mint a tegnapi meccsünk után :lol:
Japp, elég durva. Xávi is meg mert szólalni, sőt fel van háborodva!

Az Almeira helyett mi is fel lennénk háborodva, ez érthető. De a többiek nem tudom mit pofáznak ha lejtett volna is a hazai pálya a csont utolsó ellen, nem épp egy BL elődöntő.

Viszont nem tudom mit csináltak a srácok az első félidőben (csak a másodikat láttam), lehet nem is kellett volna ebbe a helyzetbe kerüljünk hazai pályán az utolsó helyezett ellen? És akkor nem lenne miről beszélni.

Azt sem értem miért nem hoznak Perezék kölcsönbe egy középső védőt, legalább darabra meglegyünk, játszanak a tűzzel...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. január 22., hétfő 8:46

Kedvencem az volt, aki azt irta, hogy ez 10x nagyobb rablas volt, mint a Barca Chelsea meccs anno. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2024. január 22., hétfő 8:42

Azért durva, hogy még mindig mekkora utálat övezi a Realt világszerte. Kb az összes La Ligas hír, poszt alatt ki vannak borulva, hogy MÁR MEGINT nekünk fújnak a bírók.

A Barca 20 éves bíró lefizetés hírekről nem láttam összesen ennyi gyűlölködő kommentet, mint a tegnapi meccsünk után :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 22., hétfő 8:39

Csabi írta:
Pad'em írta: Nem tudtam nézni a meccset, csak fórumon követtem végig. Nem is bántam először látva a kezdőt. Aztán így sztem jobb élmény lett mintha néztem volna, köszi srácok :lol:

A megy a meccs topik ma délutáni margójára összefoglalva:

- 1. perc 0-1 oda, jogos elégedetlenség, gyenge játék, Carlo úgy se fog cserélni mi lesz így, ebből baj lesz.
- 0-2. Peti leírja, hogy kikaptunk. (Ott akkor olvasva a fórumot már tudtam, hogy bármi lesz megfordítjuk)
- Morata szagértő kolléga megjegyzi, hogy az egész szezont (!) elbuktuk 4 nap alatt. (Érted miközben ha ki is kapunk 1 pontra vagyunk az első helytől, a BL meg egy hónap múlva indul...)
- Erre Filatagyó az év oltásával jelentkezik. No offense Morata, de tényleg cserélj nevet :lol:
- Hehe félidőben 0-4-et jósol miután a tuti biztos nem lesz félidei csere jóslata is elsőkézből befuccsolt, Rm95 válaszol, hogy 3-2 lesz. (Lett :agree: )
- Peti biztos ami tuti nyomatékosítja, hogy kikaptunk, egész biztos nem fordítjuk meg.
- 1-2-nél Berti és ziro elkönyveli, hogy ez könnyen meg lesz fordítva. Két percre rá 1-3.
- Mindenkinek a kurva anyját.
- Marad az 1-2.
- Csak Farkas Norbertnek a kurva anyját, de neki nagyon.
- Vini polójának végét innen vagy onnan éri a labda. Ez kéz. Ez nem kéz. De kéz, nem látod bazmeg? De nem, mivel csalnak ellenünk minden áldott meccsen kurva mindegy ha kéz is. Adják meg!
- Megadják.
- Páran még megjegyzik, hogy úgyse nyerünk. De így ne is nyerjünk...
- Carvajaaaaaaal & Bellinghaaaam egy isten!!
- Easy Win.

:lol:

Kurvajó ez a fórum. Mihelyst valahova fel lesz töltve visszanézem.
sírok bazmeg :lol:

azért az oltást linkelhetted volna :(
viewtopic.php?t=58&start=140#p1287581
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. január 22., hétfő 8:35

Pad'em írta: Nem tudtam nézni a meccset, csak fórumon követtem végig. Nem is bántam először látva a kezdőt. Aztán így sztem jobb élmény lett mintha néztem volna, köszi srácok :lol:

A megy a meccs topik ma délutáni margójára összefoglalva:

- 1. perc 0-1 oda, jogos elégedetlenség, gyenge játék, Carlo úgy se fog cserélni mi lesz így, ebből baj lesz.
- 0-2. Peti leírja, hogy kikaptunk. (Ott akkor olvasva a fórumot már tudtam, hogy bármi lesz megfordítjuk)
- Morata szagértő kolléga megjegyzi, hogy az egész szezont (!) elbuktuk 4 nap alatt. (Érted miközben ha ki is kapunk 1 pontra vagyunk az első helytől, a BL meg egy hónap múlva indul...)
- Erre Filatagyó az év oltásával jelentkezik. No offense Morata, de tényleg cserélj nevet :lol:
- Hehe félidőben 0-4-et jósol miután a tuti biztos nem lesz félidei csere jóslata is elsőkézből befuccsolt, Rm95 válaszol, hogy 3-2 lesz. (Lett :agree: )
- Peti biztos ami tuti nyomatékosítja, hogy kikaptunk, egész biztos nem fordítjuk meg.
- 1-2-nél Berti és ziro elkönyveli, hogy ez könnyen meg lesz fordítva. Két percre rá 1-3.
- Mindenkinek a kurva anyját.
- Marad az 1-2.
- Csak Farkas Norbertnek a kurva anyját, de neki nagyon.
- Vini polójának végét innen vagy onnan éri a labda. Ez kéz. Ez nem kéz. De kéz, nem látod bazmeg? De nem, mivel csalnak ellenünk minden áldott meccsen kurva mindegy ha kéz is. Adják meg!
- Megadják.
- Páran még megjegyzik, hogy úgyse nyerünk. De így ne is nyerjünk...
- Carvajaaaaaaal & Bellinghaaaam egy isten!!
- Easy Win.

:lol:

Kurvajó ez a fórum. Mihelyst valahova fel lesz töltve visszanézem.
sírok bazmeg :lol:

azért az oltást linkelhetted volna :(

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. január 22., hétfő 8:16

Jim írta:

Frannál kicsit belekötök:
ha nem védekezésre készülünk, hanem dominálnunk kellene, jó lehet a kezdőbe is
1 Almeria ellen mi haszna Mendyt játszatni, szerintem Carlo sem tudja :roll:
Ezzel csak az a gond hogy meccseink nagy részén nem a védekezés a fő profilunk, és ha ezeken rendszerint Fran kezd akkor Mendytől nem biztos hogy elvárható hogy komoly percek nélkül formában legyen a nagy meccseken.

Semmiképp nem jó most a balbekk poszt kérdés, dehát nem lehet mindig egy RC után Marceloba nyúlni :) Megjegyzem a két brazilra se a védőmunkájuk miatt emlékszünk.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 22., hétfő 7:55

Realista24 írta: Mennyire jól mutatja a mai állapotokat, hogy az idei szezonban eddig talán egy olyan ítélet sem volt, ami kétes lett volna és a javunkra döntöttek, ellenben számtalan egyértelműnek tűnő dologban ellenünk fújtak.

Madridistakon kívül senki le se szart, és most itt egy eset, Vini golja és reggel hetre úgy vagyok hogy fel sem megyek ma már Twitterre mert kifolyik a szemem. :lol:
Ez igaz, de mindig is így volt, és így lesz. A nagysággal jár.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 22., hétfő 7:38

Olyanok ezek mint a rendőrök.
Barkit felvesznek, meg szemednek se kell lennie :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 22., hétfő 7:11

Conversations between Hernández Hernández (VAR) and Hernández Maeso (referee of Real Madrid-Almeria):

Episode 1 (Handball):

Hernández Hernández: "I recommend you an on-field review so that you can assess a possible penalty due to a handball by the Almería defender."

Hernández Maeso: "Okay, I'm going to see it." [...] "Perfect. The Madrid player tries to score and the ball hits the arm, with the Almería defender occupying space. I'm going to call a penalty without a card."

Episode 3 (Vinicius' goal):

Hernández Hernández: "I recommend an on field review so that you can assess the non-handball, the possible non-handball." "The ball hits the right shoulder, there you have it." "The ball hits him on the shoulder. You assess the possible foul in attack."

Hernández Maeso: "I agree with you and the ball hits the shoulder. Give me one more frame." "Perfect, he hits it with his shoulder and it's a valid goal. I'm going to give the goal, there's no foul."
@relevo
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 22., hétfő 7:01

Mennyire jól mutatja a mai állapotokat, hogy az idei szezonban eddig talán egy olyan ítélet sem volt, ami kétes lett volna és a javunkra döntöttek, ellenben számtalan egyértelműnek tűnő dologban ellenünk fújtak.

Madridistakon kívül senki le se szart, és most itt egy eset, Vini golja és reggel hetre úgy vagyok hogy fel sem megyek ma már Twitterre mert kifolyik a szemem. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 21., vasárnap 22:33

ziro4vr írta: Senkinek nem volt élete meccse, de azért vannak tendenciák.

-Carvajal nagyon fasza idén, nagy comeback sztori ez, le a kalappal, de kéne csere neki is.

-Nacho azért öregszik, kiegészítőnek még oké, de kezdőnek kevés.

-Fran szerintem akkor jó, ha hátrányban vagyunk és csereként be kell szállni, kezdőnek kevés.

-KP rosszul van használva és rotálva.

-Támadósor ugyanez, Rodrygo 2 jó meccs, 5 szar átlagban, kezdőbe ez kevés egy Real Madridba. Vinicius meg egy jó meccs, azon kívül nagyon semmi, látványosan lassult, sok a duma, cselezni már nem is akar nagyon, kiismerték, kevés.

Ettől még elég jól állunk, összességében Carlo jó munkát végez, de pár dologban nagyon vakon van, pl mi az hogy nem látta hogy fáradt pár ember?

Rodrygo egyik legnagyobb kritikusa vagyok, de a bal szélen idén jól játszott. Azt nem mondom, hogy ezt ma is hozta volna, hiszen az arca mindent elarult, már a meccs elején olyan játszi könnyedséggel választották el a labdátol, hogy a fáradtság jelei egyértelműek voltak. Nem értem, hogy ezen a szinten ez Carlonak miért nem volt nyilvánvaló és miert nem játszhatott volna Brahim. Tökre adom azt az elvet, hogy ki kellett használnunk a Girona multheti botlasat és erős kezdovel felmenni a pályára, de Rodrygo, Mendy és egy Kroos/Valverde igazán pihenhetett volna, a csere sorral Brahim/Camavinga/Fran pont nem veszítettünk volna semmit egy Almeria ellen.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. január 21., vasárnap 22:31

Én se néztem de látom az nso és la liga loca poszt alatt 10x annyi hsz van mint máskor, idegbe vannak a jobbágyok. :lol:

Bár kicsit tartok tőle hogy meglesz ennek a meccsnek böjtje bíráskodás szempontjából.
Love football, hate antifa.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 21., vasárnap 22:22

ziro4vr írta: -Carvajal nagyon fasza idén, nagy comeback sztori ez, le a kalappal, de kéne csere neki is.
-Nacho azért öregszik, kiegészítőnek még oké, de kezdőnek kevés.
-Fran szerintem akkor jó, ha hátrányban vagyunk és csereként be kell szállni, kezdőnek kevés.
-KP rosszul van használva és rotálva.
-Támadósor ugyanez, Rodrygo 2 jó meccs, 5 szar átlagban, kezdőbe ez kevés egy Real Madridba. Vinicius meg egy jó meccs, azon kívül nagyon semmi, látványosan lassult, sok a duma, cselezni már nem is akar nagyon, kiismerték, kevés.
Ettől még elég jól állunk, összességében Carlo jó munkát végez, de pár dologban nagyon vakon van, pl mi az hogy nem látta hogy fáradt pár ember?
végre 1 egész objektív értékelés :agree: :D

Frannál kicsit belekötök:
ha nem védekezésre készülünk, hanem dominálnunk kellene, jó lehet a kezdőbe is
1 Almeria ellen mi haszna Mendyt játszatni, szerintem Carlo sem tudja :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. január 21., vasárnap 22:07

Pad'em írta: Nem tudtam nézni a meccset, csak fórumon követtem végig. Nem is bántam először látva a kezdőt. Aztán így sztem jobb élmény lett mintha néztem volna, köszi srácok :lol:

A megy a meccs topik ma délutáni margójára összefoglalva:

- 1. perc 0-1 oda, jogos elégedetlenség, gyenge játék, Carlo úgy se fog cserélni mi lesz így, ebből baj lesz.
- 0-2. Peti leírja, hogy kikaptunk. (Ott akkor olvasva a fórumot már tudtam, hogy bármi lesz megfordítjuk)
- Morata szagértő kolléga megjegyzi, hogy az egész szezont (!) elbuktuk 4 nap alatt. (Érted miközben ha ki is kapunk 1 pontra vagyunk az első helytől, a BL meg egy hónap múlva indul...)
- Erre Filatagyó az év oltásával jelentkezik. No offense Morata, de tényleg cserélj nevet :lol:
- Hehe félidőben 0-4-et jósol miután a tuti biztos nem lesz félidei csere jóslata is elsőkézből befuccsolt, Rm95 válaszol, hogy 3-2 lesz. (Lett :agree: )
- Peti biztos ami tuti nyomatékosítja, hogy kikaptunk, egész biztos nem fordítjuk meg.
- 1-2-nél Berti és ziro elkönyveli, hogy ez könnyen meg lesz fordítva. Két percre rá 1-3.
- Mindenkinek a kurva anyját.
- Marad az 1-2.
- Csak Farkas Norbertnek a kurva anyját, de neki nagyon.
- Vini polójának végét innen vagy onnan éri a labda. Ez kéz. Ez nem kéz. De kéz, nem látod bazmeg? De nem, mivel csalnak ellenünk minden áldott meccsen kurva mindegy ha kéz is. Adják meg!
- Megadják.
- Páran még megjegyzik, hogy úgyse nyerünk. De így ne is nyerjünk...
- Carvajaaaaaaal & Bellinghaaaam egy isten!!
- Easy Win.

:lol:

Kurvajó ez a fórum. Mihelyst valahova fel lesz töltve visszanézem.
Tl dr megint igazam lett. :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég