Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 9., hétfő 20:00

Hát épp ideje volt hogy valami feltüzelje..Ha tavaly kicsit korábban "tüzel" lehet nem így alakul az egész és marad Carlo...persze nem azt mondom h csak az ő hibája volt a tavalyi év de sokszor voltunk 10 en miatta...tegnap meg nem hogy 10 de kb 3 an voltak a pályán..James Bale...Casemiro.
Szép Classico elé nézünk ugy érzem.....
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. november 9., hétfő 19:51

Bale tegnapi teljesitmenyen gondolkodtam. Nem lehet, hogy Roncero cikkje tuzelte volna fel igy a walesit? Én konkrétan nem ismertem rá, mennyire akart tegnap. :hmmm:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 9., hétfő 17:25

Carlo visszatérésére szerintem nincs sok esély, Mourinhot meg hagyjuk is, nem kell. Bár egy elnökcsere az olasz malmára hajthatná a vizet, de nekem valamiért az az érzésem, hogy a Real Madrid következő edzőjét Zinedine Zidane-nak fogják hívni. És neki már nem lesz egy Ronaldoja.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 9., hétfő 17:12

Kerlon írta:
Realista24 írta:Összefoglaló annak aki nem látta a meccset:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 12fcc8a735
meg ez is az
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. november 9., hétfő 17:12

realistahuni írta:[
Szerintem Ancelotti comebackre van a legnagyobb esély.
Szurkolók kőkeményen követelik az látszik, játékosok is lobbizhatnak majd pereznél, meg még néhány fontosabb ember.
De vele is ugyanezek a hiányosságok megvoltak, csak a 13-14-es szezon miatt nagyon hisznek benne, de az a tészta már nem fog úgy összeállni.
Én meg erre látom a legkevesebb esélyt. Perez ezzel gyakorlatilag beismerné, h hiba volt elküldeni Carlot. Ennél szerintem ő makacsabb ember. Meg hát abban sem vagyok biztos, h Ancelotti csakúgy visszajönne, ahogy füttyentenek neki. Ha van egy kis önbecsülése, akkor Perez kérésére nem jön vissza edzősködni.
De jelzem, felesleges ezen agyalni, mert ezt a szezont tuti végigviszi Benitez, aztán a kupák számától függően fog eldőlni, h maradhat vagy távoznia kell.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 9., hétfő 17:11

Realista24 írta:Összefoglaló annak aki nem látta a meccset:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 12fcc8a735
meg ez is az
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 9., hétfő 17:08

Összefoglaló annak aki nem látta a meccset:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 12fcc8a735
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. november 9., hétfő 16:32

realistahuni írta:
Nem lesz edzocsere ideny vegeig szerintem, nem indokolt. Ha veletlen megis, Mourinho kizart, hogy visszaterjen.
Szerintem Ancelotti comebackre van a legnagyobb esély.
Szurkolók kőkeményen követelik az látszik, játékosok is lobbizhatnak majd pereznél, meg még néhány fontosabb ember.
De vele is ugyanezek a hiányosságok megvoltak, csak a 13-14-es szezon miatt nagyon hisznek benne, de az a tészta már nem fog úgy összeállni.
En neki orulnek a legjobban, de az o comebackjere meg kell egy par evet varni, ha egyaltalan elfog jonni. O lenne egyebkent a tokeletes edzo ehhez a csapathoz, csak egy normalisabb vezetessel. Egyelore Benitez van, es amig van esely cimet/cimeket nyerni nem fogjak elkuldeni. Addig en sem fogom elkuldeni a 'csaba, mert bar a jatek hagy kivetni valot, de most szenvedte el a csapat az elso vereseget. Abban kell bizni, hogy osszeall az amit o elkepzelt a fejeben, a serulesek elkerulik a csapatot a jovoben es a szerencse is a klub mellett marad. En tovabbra is azt mondom, hogy 1 kupa minimum le fog esni az iden megpedig a bajnoksag. Ha meg nem, jojjon Zidane vagy Emery vagy az Evertonos Martinez, vagy valami hasonlo arc.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 9., hétfő 16:15

sokat elmond, hogy nem olvastam egy olyan játékost sem, akit ki lehetett volna emelni...
Hameszt mindenkèppen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 9., hétfő 15:35

Én már akkor elengedtem a következő 2 idényt, amikor menesztették Carlo-t. és Pérez nem jött még rá, hogy lehet, hogy nem kellene beleszólnia a dolgokba. A meccset nem láttam (szerencsére), de az szerintem sokat elmond, hogy nem olvastam egy olyan játékost sem, akit ki lehetett volna emelni...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 9., hétfő 15:31

realistahuni írta:
Nem lesz edzocsere ideny vegeig szerintem, nem indokolt. Ha veletlen megis, Mourinho kizart, hogy visszaterjen.
Szerintem Ancelotti comebackre van a legnagyobb esély.
Szurkolók kőkeményen követelik az látszik, játékosok is lobbizhatnak majd pereznél, meg még néhány fontosabb ember.
De vele is ugyanezek a hiányosságok megvoltak, csak a 13-14-es szezon miatt nagyon hisznek benne, de az a tészta már nem fog úgy összeállni.
Hol követelik a szurkolók?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 9., hétfő 15:25

Carlo remélem a PSG-be megy, akkor José tuti nem kötne ki ott.. :D

Amúgy edzőcsere még nem lesz egy darabig szerintem, max szezon végén. A csapatotokat meg korai még temetni, bár nem sok jó előjel van eddig, de emlékezzetek a mi őszünkre tavaly, aztán szinte a semmiből milyen tavaszt rittyentettek a srácok - mondjuk nálunk "csak" azt kellett kivárni, hogy az MSN összeszokjon, nálatok most nem tudom mi lehet ilyen "mentőöv", talán a sérültek. Vagy Carlo első éve is lehet jó példa.. Novemberben még nincs veszve a szezon, még ha rosszul is áll a szénátok - és nyilván van esély arra is, hogy ez nem fog változni. De egy évet mindenki érdemel szerintem, még Rafa is.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. november 9., hétfő 15:19

Nem lesz edzocsere ideny vegeig szerintem, nem indokolt. Ha veletlen megis, Mourinho kizart, hogy visszaterjen.
Szerintem Ancelotti comebackre van a legnagyobb esély.
Szurkolók kőkeményen követelik az látszik, játékosok is lobbizhatnak majd pereznél, meg még néhány fontosabb ember.
De vele is ugyanezek a hiányosságok megvoltak, csak a 13-14-es szezon miatt nagyon hisznek benne, de az a tészta már nem fog úgy összeállni.
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 9., hétfő 15:14

Tegnap is volt 2 veszélyes lövése Kroosnak, de amíg tavaly ezek nagy%-ban bementek, most inkább kimaradnak.
Nem nagyon emlèkszem hogy olyan sok golt szerzett volna messzirol tavaly.
Sokkal nagyobb baj hogy lassult.Sokat.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. november 9., hétfő 14:27

Kerlon írta:
pheco írta:Tényleg kurva gyenge volt Cé(tegnap is), de ne csak az ő nyakába legyen varrva a tegnapi vereség. Kroos is legalább akkora mínusz volt, mint Ronaldo és Danilot is ide lehet sorolni. Nem másra akarok mutogatni, csak említsük már meg. Fb-ra is ki lett írva, hogy emberhátrányban nehéz játszani.. mintha mindenki kurva jó lett volna, csak ő hozta volna a durcás, használhatatlan énjét. Továbbá mindenki maga alatt teljesített, egy kiugró teljesítményt sem tudok kiemelni. Talán Bale hozott többet, mint amit vártam, de ez nem biztos, hogy dicséret.

Kíváncsi leszek a Barca ellen mi lesz. Elmúlt éveket tekintve talán a két leggyengébb csapat fog találkozni. Annyival van előrébb a Barca, hogy a két klasszisuk formában van, míg nálunk most senki.
Csak pl. Krooson nem az akarás hiánya látszott, hanem hogy nincs jó formában. Elkésett, rosszul tette, stb.. Ronaldo meg hónapok óta egy nagy kalap szar, az akarás legkisebb jele sem látszik rajta. Danilot meg felesleges tovább elemezgetni, irtó kevés az emberünk egy Real Madrid kezdőbe. Nachot stabilabbnak éreztem a túloldalon.

(elnézést a hosszú ü és ö hiányáért)

Személy szerint én a középpályát nem értem. Tavaly bomba formában volt a Modric-Kroos kettös, most meg eléggé formán kívül vannak. Föleg Toni, aki nekem személyes nagy kedvencem. Nem hiszem, hogy elfejetettek focizni, illetve nem akarnának. Tegnap is volt 2 veszélyes lövése Kroosnak, de amíg tavaly ezek nagy%-ban bementek, most inkább kimaradnak. Nem tudom, hogy a fáradtsäg vagy a rendszer (hiánya) teszi, de valamiért nem megy most neki. Lehet, hogy az is közrejátszik, hogy elön nem csinálják meg nekik a helyet/passzsávot, nem tudom...

A védelem meg ebben a formában katasztrófa. Lehet mondani h Danilo szar, Nacho nem szint, Pepe öreg stb. de nem emiatt rossz a védelem. Volt egy jó négyesünk: Carvajal-Varane-Ramos-Marci, ami altalában jól müködik. Ha ebböl egy embert kiveszünk és behelyettesítjük a fent említett 3 úriember egyikét vagy a Spártait, akkor még mint egy egység funkcionálni fognak és nem lesz ilyen katasztrófa. Csak ebben a felállásban sokkal jobban kijönnek az egyéni hiányosságok, hiszen nincsnek összeszokva ilyen egységként. Varane teljesítménye is ezáltal gyengült (mondjuk még így is toronymagassan kilóg felfelé), hiszen sokszor az egység többi tagjainak hibája miatt kerül vert helyzetbe, vagy próbál javítani, ezáltal a saját emberét/területét kínálva fel.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbide meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. november 9., hétfő 14:21

De miert gondolod igy?
perez nagy kedvence, evek ota palyazik ra. Miert rugna ki fel ev utan kulonosebb ok nelkul?

Nem ertem.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 9., hétfő 13:51

LiamGallagher írta:Nem lesz edzocsere ideny vegeig szerintem, nem indokolt. Ha veletlen megis, Mourinho kizart, hogy visszaterjen.
Legyen így!
Én úgy gondolom hogy ha kikapunk a klasszikuson akkor meleg lesz Rafának.
Már pedig szerintem kifogunk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. november 9., hétfő 13:49

Nem lesz edzocsere ideny vegeig szerintem, nem indokolt. Ha veletlen megis, Mourinho kizart, hogy visszaterjen.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 9., hétfő 13:26

Nekem van egy olyan érzésem,hogy decemberbe vagy Mourinho,vagy Zidane lesz már a tréner.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 9., hétfő 12:46

Továbbá mindenki maga alatt teljesített, egy kiugró teljesítményt sem tudok kiemelni.
Na ilyenkor kellene jonnie NEKI,meghuzni a váratlant,lelket verni a tobbiekbe,elkèrni,megcsinálni,odaèrni.Ez ment is neki règen,ha a csapat szar volt,rá mindig lehetett számitani.Tegnap meg csak azzal volt elfoglalva hogy holnap premier.Èn mèg mindig bizom benne hogy a tavaszra feljavul,de ez amit meccsek ota muvel,elfogadhatatlan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég