Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 23., csütörtök 17:01

ikelemen5 írta: De a tavalyi bl győzelemről/menetelésről miért nincs video? :-(
Ennyire nem számoltak vele, hogy nincs nyersanyag az oltozobol, a hotelből?
apple tv-n lesz nemsokára azt mondta a főnök.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. február 23., csütörtök 16:59

De a tavalyi bl győzelemről/menetelésről miért nincs video? :-(
Ennyire nem számoltak vele, hogy nincs nyersanyag az oltozobol, a hotelből?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 23., csütörtök 16:56

https://mega.nz/file/JsATHaKB#RAHer3Zin ... cWOdw9B8lY

nemistudtam,hogy ilyen baszott gyors netem van fel is töltötte 10 perc alatt
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 23., csütörtök 16:47

ANDS írta:
dzsi91 írta:

Én pont tavaly újjítottam emiatt egy 10 terrásra. :D 4,5 terra korul járok úgy 15-16tól kb az összes meccsunk megvan kiveve a 18-19es bajnoki menetelésünk azt töröltem helyhiány miatt meg mert a budos eletbe nemakarom visszanézni :lol: 11-15ig inkabb csak a nagyobb bl rangadók. Jah meg a meg a 100pobtos bajni cím összes meccse oroszul :lol: asszony imádja amikor azt nezem
Nekem sikerült felvennem pár német nyelvű elemzést is bl meccsekről 2014- 2018 között a Zdf- ről Oliver Khan- nal.

Még vadászok pár elemzésre 2017 tavaszáról, amit a Sport1tv- n adtak, pl. a Tico elleni 3:0 után, vagy a Juve elleni 4:1- es döntő után.
Azt hiszem, Út Cardiffba volt a műsor címe. Ilyeneket le lehet tölteni valahonnan?

Az orosz sorozathoz gratulálok! Ilyen jól beszélsz oroszul?
Nem tudok oroszul, általában fontosabb nekem a képminőség, mint a kommentátor nyleve. :D 2012 környékén meg a 720p volt a csúcs meg az elérhető neten.14től kb azért már minden 1080p amim van.

Elemző műsoraim nincsenek nyers meccsek vannak meg általam összevágott highlits vagy gól videók szezonokra lebontva :D

16-17es szezonból pl az angol itv bl összefoglalókból pl a realos részeket kiszedtem és összevágtam egybe úgyhogy az a video végülis egy út cardiffba video csak a döntőnek is benne van az összefoglalója +pár post match interjú. Azt feltölthetem ha kell de 10 giga. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. február 23., csütörtök 14:37

dzsi91 írta:
hehetheoriginal írta: ezert jobb egy jatekosnak drukkolni, mint egy csapatnak :mrgreen: :roll:
Igen Pato karrierje pl raferne egy 700megás cdre :mrgreen:
360p-ben szerintem egy floppyra is :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 23., csütörtök 14:01

hehetheoriginal írta: ezert jobb egy jatekosnak drukkolni, mint egy csapatnak :mrgreen: :roll:
Igen Pato karrierje pl raferne egy 700megás cdre :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 23., csütörtök 13:27

ezert jobb egy jatekosnak drukkolni, mint egy csapatnak :mrgreen: :roll:
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 23., csütörtök 13:25

ANDS írta:
Zolee003 írta:
De ha mi is 40 évet nézzünk akkor már 8:6ra mi vezetünk ebben a tekintetben is!
Az utóbbi években, évtizedben nem lehet összehasonlítani a két csapat mentális erejét.
Ez kijött a tegnapi meccsen is, 0:2- ről fordítani a Bl- ben, idegenben ritkaság.
Az Anfielden 5- öt rúgni világrekord.

A tegnapi meccset el fogom tenni az archívumomba, a 2018- as bl döntő mellé :D

Lassan vennem kell egy újabb merezlemezt, hogy el tudjam tárolni a Real bl győzelemmel végződő, tavaszi egyenes kieséses szakaszban játszott meccseit. :mrgreen: :mrgreen:

Bocsánat a dupláért!
Én pont tavaly újjítottam emiatt egy 10 terrásra. :D 4,5 terra korul járok úgy 15-16tól kb az összes meccsunk megvan kiveve a 18-19es bajnoki menetelésünk azt töröltem helyhiány miatt meg mert a budos eletbe nemakarom visszanézni :lol: 11-15ig inkabb csak a nagyobb bl rangadók. Jah meg a meg a 100pobtos bajni cím összes meccse oroszul :lol: asszony imádja amikor azt nezem
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 23., csütörtök 10:00

Anthony írta: https://telex.hu/sport/2023/02/22/liver ... es-taktika
Elég hosszú telex értékelés ha valakit érdekel képekkel meg minden.
Nem tudom hogy velem van baj vagy mi, de teljesen összefüggéstelenül fogalmaz a csávó, ilyen zavaros mondatokat és eszmefuttatásokat rég láttam.
Ha valaki cikket akar irni, eloszor el kene dontenie, hogy mi is a tema. Meccs felvezetes, taktikai elemzes vagy merkozes utani nyilatkozatok. Ez nem Nescafe 3 az 1-ben.

Az meg kulon idegesito, hogy folyamatosan elkalandozik. Hogy jon ide a "PSG–Bayern utó-, vagy éppen a Szoboszlai–Haaland főfogás"? Kit erdekel, hogy De Bruyne az Analytics FC-vel magasabb fizetest alkudott ki maganak? Vagy hogy Guardiola anno hogy igazitotta el Robbeneket a Bayernben. A vicc, hogy ezekre tobb mondatot aldozott, mint konkretan a goljainkra.

A masodik es harmadik golunkat sikerult nagyon komoly, kb 20 szoban kielemezni. Az otodiket annyiban, hogy Modric atrohant a kozeppalyan, a negyed meg mintha meg se tortent volna, arrol elfeledkezett a cikkiro. :lol:

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2023. február 23., csütörtök 9:44

Faust írta: Elnezest, csorbitottam az erdemeiket. :lol:
De ha mi is 40 évet nézzünk akkor már 8:6ra mi vezetünk ebben a tekintetben is!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 23., csütörtök 9:26

Elnezest, csorbitottam az erdemeiket. :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. február 23., csütörtök 9:02

https://telex.hu/sport/2023/02/22/liver ... es-taktika
Elég hosszú telex értékelés ha valakit érdekel képekkel meg minden.
Nem tudom hogy velem van baj vagy mi, de teljesen összefüggéstelenül fogalmaz a csávó, ilyen zavaros mondatokat és eszmefuttatásokat rég láttam.

Zolee003
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. január 30., hétfő 21:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zolee003 » 2023. február 23., csütörtök 8:50

Faust írta:
ANDS írta:
Ebben igazad van. Nem is értem, kit érdekel. (A Mallorca és a Villareal ellen elhullajtott 6 pontért kár, akármi is volt az xG.)

Vini első gólja, nem tűnik -a fotelből - nehéz lövésnek. Gondolom, a pályán annyira nem egyszerű :mrgreen:

Viszont ez a tegnapi jó meccs volt, sajnos csak a 2. félidőtől tudtam nézni.

Nekem úgy tűnt, jól játszik a csapat, szórakoztató meccs volt. Amit nem tudok megítélni, hogy Elche színvonalon játszott a pool a 30. perctől, vagy a Madrid volt ennyire jó?
Azért ez a Pool kikapott a Brendfordtól és a Brightontól is.
Osszevethetetlen szerintem, alapbol a Pool nem egy bunkerezo, minden meccsen 0-0-ert jatszo, a focit minden szintjen gyilkolo gyoker kiscsapat, masreszt nagyon nyiltan jatszottak 2-3 utan, mentek az egyenlitesert a sajat kozonseguk elott, aztan beleszaladtak a kesbe. Nagyon szet vannak amugy zuhanva, tobb, az elmult evekben erosen tulszopott, emberfeletti melot vegzo, de amugy kozepszar jatekosuk (pl az isteni fandajk) boven maga alatt teljesit. Meg hat na, mindenki kihagyja valamiert az egyenletbol hogy a sracaink tobbsege tobb BL-t nyert az elmult evtizedben, mint bajnoksagot a Liverpool az elmult 40 evben kb. Ez hatalmas tapasztalati plusz, mentalisan irgalmatlan erosek vagyunk, csak ezt a bajnoksagban keptelenek kamatoztatni.
Az elmúlt 40 évben 6 bajnokságot nyertek, tehát egyenlöre ez nem igaz.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 22., szerda 22:22

Faust írta:
ANDS írta:
Ebben igazad van. Nem is értem, kit érdekel. (A Mallorca és a Villareal ellen elhullajtott 6 pontért kár, akármi is volt az xG.)

Vini első gólja, nem tűnik -a fotelből - nehéz lövésnek. Gondolom, a pályán annyira nem egyszerű :mrgreen:

Viszont ez a tegnapi jó meccs volt, sajnos csak a 2. félidőtől tudtam nézni.

Nekem úgy tűnt, jól játszik a csapat, szórakoztató meccs volt. Amit nem tudok megítélni, hogy Elche színvonalon játszott a pool a 30. perctől, vagy a Madrid volt ennyire jó?
Azért ez a Pool kikapott a Brendfordtól és a Brightontól is.
Osszevethetetlen szerintem, alapbol a Pool nem egy bunkerezo, minden meccsen 0-0-ert jatszo, a focit minden szintjen gyilkolo gyoker kiscsapat, masreszt nagyon nyiltan jatszottak 2-3 utan, mentek az egyenlitesert a sajat kozonseguk elott, aztan beleszaladtak a kesbe. Nagyon szet vannak amugy zuhanva, tobb, az elmult evekben erosen tulszopott, emberfeletti melot vegzo, de amugy kozepszar jatekosuk (pl az isteni fandajk) boven maga alatt teljesit. Meg hat na, mindenki kihagyja valamiert az egyenletbol hogy a sracaink tobbsege tobb BL-t nyert az elmult evtizedben, mint bajnoksagot a Liverpool az elmult 40 evben kb. Ez hatalmas tapasztalati plusz, mentalisan irgalmatlan erosek vagyunk, csak ezt a bajnoksagban keptelenek kamatoztatni.
Igen :mrgreen: :mrgreen:

A bajnokságban nem szokták így padlóra ütni a csapatot (hanem ált. bunker van). Volt az első 20 perc, meg a maradék 70, egy hamvaiból feltámadt csapattal. Nem lenne szép elvenni, hogy ezt a pool adta oda, mert egy ekkora fordításhoz kellett a 11 másik, aki nem tojta tele a pelenkát.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 22., szerda 21:36

ANDS írta:
raul 4 ever írta: …..

Számomra csak egy érdekesség, hogy az adott lövésből mennyire nehéz/szokás gólt lőni.
Ezt, mint a Bibliát magunk elé tartani és megmagyarázni a fodballt, nem lehet vele.
Ebben igazad van. Nem is értem, kit érdekel. (A Mallorca és a Villareal ellen elhullajtott 6 pontért kár, akármi is volt az xG.)

Vini első gólja, nem tűnik -a fotelből - nehéz lövésnek. Gondolom, a pályán annyira nem egyszerű :mrgreen:

Viszont ez a tegnapi jó meccs volt, sajnos csak a 2. félidőtől tudtam nézni.

Nekem úgy tűnt, jól játszik a csapat, szórakoztató meccs volt. Amit nem tudok megítélni, hogy Elche színvonalon játszott a pool a 30. perctől, vagy a Madrid volt ennyire jó?
Azért ez a Pool kikapott a Brendfordtól és a Brightontól is.
Osszevethetetlen szerintem, alapbol a Pool nem egy bunkerezo, minden meccsen 0-0-ert jatszo, a focit minden szintjen gyilkolo gyoker kiscsapat, masreszt nagyon nyiltan jatszottak 2-3 utan, mentek az egyenlitesert a sajat kozonseguk elott, aztan beleszaladtak a kesbe. Nagyon szet vannak amugy zuhanva, tobb, az elmult evekben erosen tulszopott, emberfeletti melot vegzo, de amugy kozepszar jatekosuk (pl az isteni fandajk) boven maga alatt teljesit. Meg hat na, mindenki kihagyja valamiert az egyenletbol hogy a sracaink tobbsege tobb BL-t nyert az elmult evtizedben, mint bajnoksagot a Liverpool az elmult 40 evben kb. Ez hatalmas tapasztalati plusz, mentalisan irgalmatlan erosek vagyunk, csak ezt a bajnoksagban keptelenek kamatoztatni.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. február 22., szerda 21:33

Realista24 írta:
Aha :lol: A Burgos vagy hogy hivjak.
A hülye sapkájában védett mindig az Atleticoban :lol:
Ő volt a kapus, mikor R9 meghúzta a váratlan a 10. másodpercben :lol:
Az a Simeone fej 1:31-nél, ő se értette, most mi is történt :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 21:28

dzsi91 írta:
Realista24 írta:

Azt irta a segedje, a nagy melak, hogy ismeri 13 eve es hogy nem fog elmenni az Atmatol.
Az aki úgynézki mint a puzsér? :D
Aha :lol: A Burgos vagy hogy hivjak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 22., szerda 21:26

Realista24 írta:
dzsi91 írta:

Most akkor ő nyáron lelép? Utoljára csak elkéne búcsúztatni szépen őt is mint kloppot
Azt irta a segedje, a nagy melak, hogy ismeri 13 eve es hogy nem fog elmenni az Atmatol.
Az aki úgynézki mint a puzsér? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 21:06

dzsi91 írta:
hehetheoriginal írta:

ON:
Kivi vagyok ezek utan hogy rontjuk el simeone vagy a magunk szombatjat
Most akkor ő nyáron lelép? Utoljára csak elkéne búcsúztatni szépen őt is mint kloppot
Azt irta a segedje, a nagy melak, hogy ismeri 13 eve es hogy nem fog elmenni az Atmatol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 22., szerda 20:11

hehetheoriginal írta:

ON:
Kivi vagyok ezek utan hogy rontjuk el simeone vagy a magunk szombatjat
Most akkor ő nyáron lelép? Utoljára csak elkéne búcsúztatni szépen őt is mint kloppot
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég