Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 4., vasárnap 22:56

Nem érzem, hogy csak kifogásokat keresek, de Correa-t egész biztosan ki kellett volna állítani, meg Griezmann is mehetett volna a 79-80. (?) perc körül 2. sárgával, mikor Modric-nak lépett oda.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 4., vasárnap 22:55

Ronaldot eddig védtem de ma bántóan veszélytelen volt, kevesett találkozott a labdával még csak helyzetbe sem került.
Nem is nagyon akartunk támadni. Csak mentek az alibi hátra passzok a második félidőben meg a védekezés. Ettől függetlenül egy fos volt az emberünk. Az egész támadójátékunk szar meccsek óta, de Beniteznek nem igazán tűnik fel. A BL-ben is ugyan ez volt csak azt hittem az Atmára tartalékolunk. Hát erre aztán kellett...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 4., vasárnap 22:40

Szerintem teljesen jogos a picsogás és a sírás!
egy szóval nem írtam, hogy nem jogos, csak a saját álláspontom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2015. október 4., vasárnap 22:39

Az elmúlt fordulóban a játékosokon múlt, most az edzőn. Ugyanazt láthattuk mint Bilbaoban. Ott is a második félidőre az volt a terv, hogy csak az eredményt tartsuk meg. Dani kiesett, Arbeloa meg nem tudta hozni a szintet. Legalább a biztosra mehetett volna, de nem ment.

Szerintem Ronaldon, kívül mindenki hozta amit az edző kért. Egy gólos előnyre játszani nem életbiztosítás, ez a Realnak sose ment. Minden ami történt taktikai utasítás miatt volt. Szerintem ez nem tetszik CR-nek és ezért olyan mint egy sértődött kisgyerek. Emlékszek amikor Jose alatt a Barca ellen is hasonlóan csak a védekezésre kellett öszpontosítani. Ott hangot is adott a nemtetszésének. Tehát le lehet szállni a játékosokról (CR-en kívül), és elő kell venni az edzőt. Két megnyert meccset leadni egy hét alatt több mint bosszantó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metalBOY 2015. október 4., vasárnap 22:40-kor.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. október 4., vasárnap 22:38

Idegenben nem rossz az iksz, jatek kepe alapjan talan igazsagosnak is mondhato. Benitez viszont 2 hibat is elkovetett, Benzema helyett Ronaldot kellett volna lekapni, igy az egyetlen veszelyforras is lekerult a palyarol, a masik Arbeola beallitasa. Kázmérnak jar a pacsi, nagyot focizott. Kovetkezo meccsen lehet javitani.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. október 4., vasárnap 22:38

A fájó hogy kurvára nem támadólag léptünk fel, az Atleticoban nulla veszély volt 80 percig de mi csak passzolgattunk közepén és hátra felé. Rohadtul hiányoltam a támadóknak fel lőtt passzokat, ritmusváltozásokat pedig ezekben jók vagyunk mégis kb ha kettőt láttam belőle a meccs során.

Arbeloa szépen összehozta, de ez megint a sérülések miatt vannak ami hihetetlen hogy egy évek óta tartó szopás nekünk, ilyen egyik csapatnak sincs hosszú távon mondhat bárki bármit.

Ronaldot eddig védtem de ma bántóan veszélytelen volt, kevesett találkozott a labdával még csak helyzetbe sem került.

A másik hogy Isco ebben a felállásban a jobb oldalra kitolva értelmetlen, mínusz 1 emberrel játszunk így mert kurvára nem érzi ott a játékot és nincs játékban, Benitez ezt nyomatja vele szezon eleje óta ha a következő meccsen is ezt játszatja vele akkor ez mostmár baklövés.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. október 4., vasárnap 22:37

Realista24 írta:A sok sírás meg picsogás között én azért leírom, hogy nagyjából elégedett vagyok, csak jött Arbeloa.
Ha Dani marad, akkor összeroppantjuk őket, de jött a spártai és megoldotta.
Cé egy foshalmaz volt, Bale szarul szállt be. Továbbra is ez a 200 millió a problémánk. Utóbbinak viszont annyi mentsége van, hogy kihagyott egy hónapot.
Emberhátrányban nem lehet.

remélem lenyilatkozza, hogy jó az 1 pont, mert akkor nálam kezdi elásni magát.
"Nyerni akartunk, az egy pontot is értékelni kell, folytatni kell a megkezdett munkát" - Rafa
Szerintem teljesen jogos a picsogás és a sírás!

Rohadtul nincs minek örülni, idén még foci nem nagyon volt. Kiscsapatok ellen megy az arcolás, de értelmesebb csapat ellen amikor foci kellene, taktika, szervezettség, csapat, akkor megáll a tudomány.

Most azt ugye hagyjuk, hogy Ancelotti ment, mert qva nagy változások kellenek..Egyelőre a foci még a tavalyi szinten sincs.

Bizonyos emberek meg leépültek. Sérülések továbbra is nagy számban. Nincs minek örülni.

Majd ha lesz, ha látok csapatot, focit, embereket akik megszakadnak a győzelemért akkor örülök.

Sokba lesznek ezek a pontok!!!!

Keylor volt az egyetlen pozitívum ma, régen volt mikor Real kapus 11-est fogott. :roll:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 4., vasárnap 22:36

OutSider írta:Hát mondjuk lehet jobb lett volna CR7 ha kap netán labdát a varázslatos előkészítőinktől.
Vagy fél pályától kellene begyalogolnia a kapuig az atma favágói közt?
Na mind1 írjuk le, hogy Cé a fos az a legegyszerűbb...
Ha úgy bújócskázik, meg "tökfeleslegesdecsinálok2cseltkontránálésmegakasztomatámadást" cseleket tol, azzal nem sokra megyünk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 4., vasárnap 22:35

OutSider írta:Hát mondjuk lehet jobb lett volna CR7 ha kap netán labdát a varázslatos előkészítőinktől.
Vagy fél pályától kellene begyalogolnia a kapuig az atma favágói közt?
Na mind1 írjuk le, hogy Cé a fos az a legegyszerűbb...
:lol: :lol: :lol:
:|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. október 4., vasárnap 22:35

Nalam Modric volt a MOM. KAK aranyember.
Casemiro a leghasznosabb.

Modric rengeteg pluszt adot a kp-nak ma, vegig a a tamadosor es a vedelem kozott ingazott.
CR leggyengebb volt, mellette Isco, Bale(volt neki is ideje), Arbeloa vlt meg gyenge.
Navas lehetett volna a MOM, de a golban benne volt o is, nem csak Arbeloa.
Szeretem a Spartait, de van egy Nachonk is szelre ha kell.
Kroos atlagos, nem volt rossz, kell a kezdobe, de jo lenne neha letenni a padra.
Kovacs gyerek bejott es mar kezdte is felszantani a palyat. Nagyon jo mentalitasa van a sracnak.
Casemiro eddi nalam pozitivum, mai meccsen kivul is. Magabiztos erett jatekot mutat, jot tett neki az az egy ev kolcson a Portoban. Emlekesztek Carvajalnak is jot tett....
Marcelo is atlagos teljesitmeny.
Carvajal jo volt a seruleseig, a beadasa mernoki pontosssagu volt.
Benzema, ha nem lenne CR tobbre lenne kepes...Ma is rengetegszer lepett vissza CR helyett a szelen, ez azert sok energiat felemeszt.
A ket kozepso vedo, Varane csak a szokasos, Ramos teljesitmenyet lerontja a nagy hibai...de kell a vedelmnek nagyon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 4., vasárnap 22:35

OutSider írta:Hát mondjuk lehet jobb lett volna CR7 ha kap netán labdát a varázslatos előkészítőinktől.
Vagy fél pályától kellene begyalogolnia a kapuig az atma favágói közt?
Na mind1 írjuk le, hogy Cé a fos az a legegyszerűbb...
Ez is elég egyoldalú nézőpont.
Nem illik.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 4., vasárnap 22:34

OutSider írta:Hát mondjuk lehet jobb lett volna CR7 ha kap netán labdát a varázslatos előkészítőinktől.
Vagy fél pályától kellene begyalogolnia a kapuig az atma favágói közt?
Na mind1 írjuk le, hogy Cé a fos az úgy egyszerűbb, mindent 1 emberre fogni...
Kb ami támadáshoz köze volt, az elhalt miatta. 10 szar megmozdulásra jutott egy tűrhető.
Merci Zizou!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. október 4., vasárnap 22:33

Ehez még vegyük hozzá a hétközi duplanulla teljesítményt.
Csak akkor azthittük,hogy erre a meccsre tartalékoltak.Ha igen akkor nagy gondd van.
Persze amúgyis mivel már nyár óta nincs támadójáték.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. október 4., vasárnap 22:33

Mikor veszik észre az edzők, hogy ez az 1-0al visszaállok és ölöm a focit a 20. percből taktika egy öngyilkos faszság? Jézusom de feltud idegesíteni ez a szar, biztos voltam benne hogy kifognak egyenlíteni, de egyébként egy szaros pontot nem érdemeltünk a mai teljesítményünkkel, szánalmas volt. Kidolgozott helyzet nélkül 90 perc alatt, úgyhogy kontrázhattunk kedvünkre, parádés.

Arbeloát bírom, jó tag meg minden, de előbb játszanék emberhátrányba, mint hogy szerencsétlent berakjam. Atyaég de nem szint az emberünk, fájó nézni. CR bűnszar, továbbra is, nem csak támadásban de védekezésben is emberhátrány, de a mutogatás meg az arrogáns vigyor az ma is jól ment. Benzema nem véletlen volt kiakadva, kurva idegesítő lehet, hogy jobb vagy valakinél, aztán a neved miatt mégis mindig téged cserélnek le.

Keylor, Varane, Casemiro, Modric, Karim pacsi, ja meg persze Carvajal is, a többi az nagyon kevés. Kroos is összeszedhetné már magát kicsit, ennél sokkal többre képes. James visszatérését is nagyon várom már, sokkal komplettebb játékos, mint Isco, nagy előrelépés lesz a visszatérése, habár Kovacic nálam mindkettejük előtt lenne, de ez úgyis kizárt egyelőre.
Casemiro simán MOM ma nálam, nem hittem volna, hogy ilyen játékra is képes.

Beniteznek meg megvan az első feketepontja.

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2015. október 4., vasárnap 22:33

Sziasztok!

Gyerekek,nagyon csalódott vagyok...Ennyi pontot elverni,ennyi esélyt elszalasztani. Komolyan fel tudnék robbanni az idegtöl.
Nem tudom elhinni,hogy az elsö félidöben "lefocizzuk" ezt a favágó bandát a másodikban pedig ráállunk az eredményre.
Miért kell mindig magunkat megverni,megsz****ni? Ronaldo mit keres a kezdöben? vagy Isco? Nem látja Benítez,hogy nincsenek formában??
Benzemát miért kellett lehozni? Az elsö félidöben Modricon kivül csak ö tudta megtartani elöl a labdákat.

Itt volt az esély megint,hogy a riválisoktól egy kicsit elszakadjunk. A Barca óriási gödörben most a sok sérült miatt...rendben,nálunk se fenékig tejfel ez az egész,de elvileg erösödött a pad,annyira nem kéne meglátszódnia hogy van 3 sérült...

Az egész meccset figyelembe véve maximum 3 embert tudnék kiemelni a mezönyböl,a többiek hoztak egy átlagot,vagy egy átlagon alulit...
Casemiro egyébként MOM,Modric jól és a megszokott szintet hozta,Ramos tanár,a kapitális hibája ellenére,Varane-on látszik,hogy csak Ramos vagy Pepe mellett tud igazán kibontakozni,ö is jól játszott,bár voltak hibái. Bale 20 perc alatt nem váltotta meg a világot és szerintem itt a Realban nem is fogja. Ronaldo kritikán aluli,rekord ide-oda,nálam jövöre nincs helye a keretben.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. október 4., vasárnap 22:33

Hát mondjuk lehet jobb lett volna CR7 ha kap netán labdát a varázslatos előkészítőinktől.
Vagy fél pályától kellene begyalogolnia a kapuig az atma favágói közt?
Na mind1 írjuk le, hogy Cé a fos az a legegyszerűbb...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára OutSider 2015. október 4., vasárnap 22:34-kor.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 4., vasárnap 22:31

Anthony írta:Szerintem meg hiába szidjátok a támadókat ha mindig úgy jutott el a labda hozzájuk, hogy 5 védő volt a nyakukon..
Jöjjenek akkor vissza labdáért, ilyen egyszerű. Az basz fel legjobban, amikor elől állnak 3-4 ember és várja állva hogy majd a védők tuti nem szerelik/veszik el a labdát. :lol: :vivo:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. október 4., vasárnap 22:31

senki nem csinálna egy cselt
Ez így nem igaz, CR egyszer egy kontratámadás közepén, mikor kb 3 támadó ment a 4 védőre full sebességben, akkor ő úgy döntött hogy megáll trükközgetni, marha hasznos húzás volt. :lol: :lol:

A veretlenség szép, meg a két kapott gól is, de a bajnoki címhez ez kevés. Az ilyen lehetőségeket ki kell használni könyörtelenül (na nem a meccsen való helyzeteinkre célzok, azok nem voltak. A Barca botlása, azt kellett volna könyörtelenül megbüntetni. Nem sikerült.)
lesüllyedtünk az atma szintjére
Egyébként tényleg, és ezt már a múltban is megtettük jó párszor. Emlékeim szerint mindig ráfáztunk, ellenben mikor focizni mentünk ellenük, akkor alázás lett a vége...

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 4., vasárnap 22:30

Realista24 írta:A sok sírás meg picsogás között
Szerintem eléggé jogos a sírás meg picsogás. Kis túlzással nincsen semmi, amit taktikának/rendszernek lehetne mondani. Én legalábbis nem látok semmit. Elöl mindenki ful tanácstalan.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 4., vasárnap 22:30

Anthony írta:Szerintem meg hiába szidjátok a támadókat ha mindig úgy jutott el a labda hozzájuk, hogy 5 védő volt a nyakukon..
szegények, úgy sajnálom őket.









:lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég