Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2003
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 29., vasárnap 22:58

Sociedadban van 10 sérült / eltiltott.
Igy is tudtak ötöt cserélni, míg a Realban pár sérült és mindössze 2 csere, azok se ertekma kb semmit sem.
Nincsen szélső védő, nincsen szélső támadó, nincsen csatár, nincsen értelmes kozeppályás. (CKMből a legjobb elment, KM hulla fáradt)

IGAZOLNI KÉNE!!!!

De a Castilla is ott lenne!!

Semmi helyett onnan is bárki jobb lenne.

(Ha meg pl Valverdénél családi gondok vannak, s csak árnyéka önmagának, talán pihentetni kéne - állítólag a bnőjének elment a babája)

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 29., vasárnap 22:58

Kezd elhúzni a Barca. Ez az öt pont már nem csekélység, és ilyen életlen támadójátékkal ez inkább nőni fog, mint csökkenni.

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 29., vasárnap 22:58

Na világvége hangulat lesz? Menekuljek innen 1 hétig? :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 29., vasárnap 22:57

KAG írta: Barca szenved, 1-0-ra mégis nyernek.
Mi jól játszunk, 0-0.

:roll:
Forditva is volt mar igy.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 29., vasárnap 22:57

Éljen a copadelrey :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. január 29., vasárnap 22:56

Barca szenved, 1-0-ra mégis nyernek.
Mi jól játszunk, 0-0.

:roll:
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 29., vasárnap 22:56

ahhoz beadno os kene es nem visszafordulni mef a 16osra visszapasszolni 5 ember koze vagy csak kivezetni a palyarol
Ahhoz lenni is kene valakinek kozepen, mert Karim vagy kimozgott, vagy harom ember volt a nyakan.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. január 29., vasárnap 22:56

Bocsi srácok, miattam nem nyertünk.

Nem néztem a meccset. Élet közbeszólt.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 28., szombat 13:29

sonic írta: Remelem innentol megindul a szeker.
Kupa, Villarreal, 2. félidő.
Fordulópont.
Szerintem/nagyon bízom benne, megindult az a bizonyos szekér.
:)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62850
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 28., szombat 11:42

Vini meccs után poenkodott Karimnak hogy ő adta a gólpasszt neki :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 27., péntek 20:35

sonic írta: Csak az osszefoglalot lattam. Griezmannak van valami betegsege? Olyan fura szinu a feje.
En úgy tudom, hogy csak a maradékot ehette meg annál az asztalnál ahol Cével meg messivel ült és azért lett ilyen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2023. január 27., péntek 19:46

Csak az osszefoglalot lattam. Griezmannak van valami betegsege? Olyan fura szinu a feje.

Rodrygo golja szep volt, es egy forditas az ATMA ellen barmikor nagy boostot adhat. Remelem innentol megindul a szeker.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 27., péntek 19:00

Pad'em írta:
lordgabi írta:
Griezmann szabadrúgása előtt történt kb. 17 méterre a kaputól, hatalmasat védett utána Courtois. :agree:
Ha jól emlékszem nagy fejelgetések mentek össze-vissza a tizenhatoson belül majd épp, hogy elhagyta a labda a büntetőterületet Ceballos megpróbált felszabadítani, beugrott elé az ATMÁs, és telibe őt találta el a labda helyett, semmi szándékos nem volt benne, attól, hogy közel volt a büntetőhöz még nem kötelező sárgát adni, főleg nem egy ilyenért.
Egy átlag balfasz spanyol bíró simán adta volna rá a 2.sárgát, szerencsére ez a tegnapi meglepően faszán vezette. Persze semmi szándékosság nem volt a mozdulatban, nem is látta, hogy jön Atmás, de ott én egy pillanatra megijedtem.
Igen, akkor bennem is meghűlt egy pillanatra a guano. De tényleg korrekt volt a sporttárs szerintem kb. végig..

Ezek a srácok elképesztők, olyanok, mint John Wick, ott van 20 kész a nyakuknál, aztán valahogy csak kimozogják :lol: :lol:

Simeonet bírtam. Utóbbi meccseken mintha még focizni is akart volna, de aztán szépen belesétált a csereerdőbe... Carlo viszont jól gondolkodott.

Cebának, Ase kellemes meglepetések, Nacho (végre) stabilizálta a jobbost (hétvégén akár egy Nacho - Bodri szélt is megnéznék), Rodry inkább az ingujj feltűrését választotta, Vini táncolt ( :mrgreen: :mrgreen: ), jó volt ez.

Fedeéknél most olvastam mi történt.. Szegény srác.. Biztos kijön belőle, csak idő kell hozzá, és majd akkor összeáll megint, nyilvánvalóan megviselte, nem is csodálom.

!Hasta el final!
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 27., péntek 18:29

lordgabi írta:
Anthony írta: Az Atletico azóta is azon lovagol, hogy a bíró utálja őket, a Soci elleni meccsen is volt valami bajuk vele, tegnap szerintük ki kellett volna állítani Ceballost, talán a 70 perc körül?
Én nem láttam, megvan valakinek a jelenet?
Griezmann szabadrúgása előtt történt kb. 17 méterre a kaputól, hatalmasat védett utána Courtois. :agree:
Ha jól emlékszem nagy fejelgetések mentek össze-vissza a tizenhatoson belül majd épp, hogy elhagyta a labda a büntetőterületet Ceballos megpróbált felszabadítani, beugrott elé az ATMÁs, és telibe őt találta el a labda helyett, semmi szándékos nem volt benne, attól, hogy közel volt a büntetőhöz még nem kötelező sárgát adni, főleg nem egy ilyenért.
Egy átlag balfasz spanyol bíró simán adta volna rá a 2.sárgát, szerencsére ez a tegnapi meglepően faszán vezette. Persze semmi szándékosság nem volt a mozdulatban, nem is látta, hogy jön Atmás, de ott én egy pillanatra megijedtem.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2980
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 27., péntek 18:14

ferni írta:
ANDS írta:
De a 3. gólnál Vinire miért nem lépett ki egyik védő se, Te érted?
Ki voltak fingva 120. perc után, kb mint mikor Marcelo lőtt gólt nekik a BL döntőben, lépni se tudtak már felé :lol:

Az oké, hogy mi Pintushoz vagyunk szokva, de nem normális dolog 120 percen át sprintben közlekedni, átlag játékosok biza elfáradnak :lol: :mrgreen:
Witsel mitől fingott ki? Ott sétált szó szerint Vini mellett, pedig a második félidőben cserélték be.
Ez a szerencsétlen mikrofon hajú a VBn is ezt csinalta a Belgaknal, csak setalgatott, nem értem miért nem hadja már abba a foci nevű játékot.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. január 27., péntek 18:04

Anthony írta: Az Atletico azóta is azon lovagol, hogy a bíró utálja őket, a Soci elleni meccsen is volt valami bajuk vele, tegnap szerintük ki kellett volna állítani Ceballost, talán a 70 perc körül?
Én nem láttam, megvan valakinek a jelenet?
Griezmann szabadrúgása előtt történt kb. 17 méterre a kaputól, hatalmasat védett utána Courtois. :agree:
Ha jól emlékszem nagy fejelgetések mentek össze-vissza a tizenhatoson belül majd épp, hogy elhagyta a labda a büntetőterületet Ceballos megpróbált felszabadítani, beugrott elé az ATMÁs, és telibe őt találta el a labda helyett, semmi szándékos nem volt benne, attól, hogy közel volt a büntetőhöz még nem kötelező sárgát adni, főleg nem egy ilyenért.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 27., péntek 16:55

ANDS írta:
Kerlon írta: Haaland egyelore csak arra jo, hogy megszorja a kicsiket meg elsetalgat elol meccsenkent 5passzal.

@kiserik: jogos, ez feltűnt, Rodry góljánál pl. Vini mozgása.
De a 3. gólnál Vinire miért nem lépett ki egyik védő se, Te érted?

Petur András mondta is a visszajátszás alatt, hogy Vini kocog, kocog, kocog és kacag.
Egyrészt a fáradtság. Másrészt talán elsőre annyira komolyan se vették (előtte már látványosan húzta Vini az időt és ugye itt is csak kocogott), harmadrészt 3a3-ban vitték a védelemre és Asensio remekül keresztbe futott, így teljesen elvitte Hermosot, de Witselt is megzavarta egy pillanatra. A 3. védő Karimra figyelt végig.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 27., péntek 16:34

ANDS írta:
Kerlon írta: Haaland egyelore csak arra jo, hogy megszorja a kicsiket meg elsetalgat elol meccsenkent 5passzal.

De ha arra jó, akkor azért előrébb van vele a csapat, mint a Mariano/ Hazard duóval
igen, de nem 150 vagy 200 millioért.....
összjatekban nagyon gyengenek erzem, egyszeruen agyilag nincs meg benne, amit meg lehetett tanulni, amit fizikalisan fel lehetett az adottsagok melle fejleszteni azt megtette, ilyen teren komplett, de amit nem lehet tanulni, hogy ösztönből hogy veszed a hatadra a csapatot tamadasban, hogy kötsz le a 16-oson kivul is folyamatosan 1-2 vedot, van-e barmifele csel repertoarod az üresbe törtenő besprintelesen kivul, ezek nincsenek meg.
bundesligaban lehet futni be a nagy teruletre, mindenki feltolt vedelmekkel, nyiltsisakos focit jatszik, angliaban meg eleg varni a szelrol belott labdakra es robbanni rajuk, pont a két véglet, ami a kettő között van, es amiben pl benzema a legjobb a posztjan, hogy nem csak befejezoként elit, hanem szervezesben, kreativitasban is, az nagyon nincs meg.
es a baj, hogy ezt nem lehet megtanulni meg begyakorolni, ez ösztön, ez veleszületett dolog.
kisköcsögben ezek megvannak nagyjabol, de ő meg közepen, kapu elott gyengebb, igy összessegeben egyik se jobb benzemanal. persze lehet beleesni megint abba a hibaba, hogy ronaldo utan benzema utodjat keressuk, nyilvan halival erosebb lenne a csapat, de szerintem ezen az aron nem eri meg, amikor sok masik poszton is verzik a banda.
Ki voltak fingva 120. perc után, kb mint mikor Marcelo lőtt gólt nekik a BL döntőben, lépni se tudtak már felé :lol:
azt neztem en is, mikor a fifaban vagy pesben nem nyomod a sprint gombot, es az ellenfel erossege is le van veve, nem lepnek oda :lol:
plusz a lövés is mennyire szanalmas volt, alig gurult el a kapuig, mindegy, akasztott ember visszavigyorgott legalabb.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. január 27., péntek 16:32

ANDS írta:
De a 3. gólnál Vinire miért nem lépett ki egyik védő se, Te érted?
Ki voltak fingva 120. perc után, kb mint mikor Marcelo lőtt gólt nekik a BL döntőben, lépni se tudtak már felé :lol:

Az oké, hogy mi Pintushoz vagyunk szokva, de nem normális dolog 120 percen át sprintben közlekedni, átlag játékosok biza elfáradnak :lol: :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 27., péntek 16:22

Érdemes visszanézni a góljainkat, főleg az elsőt és az utolsót. Ez hiányzik nagyon sokszor a játékunkból. Általában a társak csak nézik, hogy mit csinál a labdás, esetleg kimozognak a védővonalból a passzért. Mindkét tegnapi gólnál (első és harmadik) a társ keresztbe mozgott a védővonalban utat nyitva a labdásnak :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 170 regisztrált és 0 vendég