Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 14., hétfő 9:43

Lehet CA-t írni, de vele se voltak túl nagy varázslatok csapat összeállítás terén. Nem csak a sérülések miatt, vagy a vékony pad miatt. Egyszerűen ha az alap kezdő egészséges volt, nála is az ment a 80. percig szinte minden meccsen. A mutatott játék viszont ennél a szarnál sokkal jobb volt.
Benitez szétcseszett egy Kroost, a védők folyamatosan sérültek, CR is kuka, Bale szinte mindig az is volt. James állandó mellőze is tegnap jött ki igazán, emberünkből elveszik a motiváltság. Bármit csinál vagy lecserélik vagy padról megy be. Tegnap meg mikor bűn gyenge volt végig fent maradt. Ebből milyen következtetést von le egy drága játékos aki nem akar mást csak játszani? Rohadtul nem jót. Az edzőnk teljesen fogalmatlan. Rábök 11 névre aztán mennyetek és oldjátok meg. Ne szórakozzon velem...a nagy ötletei között ott van Pepe szélre tolása, majd ő beadja...egyszer bejött nyomjuk azt. Semmi kp-nk nincs. Vannak a támadók és a védők. Köztük úgy rohan át az ellenfél ahogy akar, mind1 kik vannak a pályán, rosszul használja őket. Rendszerint ül a padon és néz, ha épp nyer a csapat akkor oké, de egy tegnapihoz hasonló meccsen mi a franc járhatott a fejében? Kirúgni nem fogják, haveri alapon került oda, Pérez is lebőgne ha kirúgná. Néha teljesen olyan az az ember, mint akit nem is érdekel amit csinál. Nyáron ha távozik elmondják hogy közös megállapodás volt az átmeneti egy év. Nagyszerű edző, bármelyik csapatba beférne. De nem fog kelleni az ég világon sehová.
Tegnap nyertünk volna, de Benzemának nem ment. Van ilyen, hogy bármit tehet a játékos nem jön össze. Le kell cserélni. Jesé vagy Lucas kettőt vert volna a helyzeteiből. Az ág is húzza a franciát, egyre többen utálják mert elhiszik a sajtó összes mocskát amit róla megjelentettek. Nincs rendben fejben, nem is csoda, senki se tudná könnyen feldolgozni, hogy kivágták a válogatottból a hazai eb előtt.
Ilyenek Benitez nem lát, semmi érzéke a játékosaihoz. Még a 2. hely sem lesz meg a bajnokságban ha tovább süllyed a hajó, már pedig nem mutatkozik a változás semmilyen szinten.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. december 14., hétfő 9:43

Nincs játékunk. Pedig annyi kínkeserves év után végre normális keretünk van (már 2-3 éve), lehetne tolni szép focit is, de nem. Olyan érzésem van, mintha még mindig egy Gravesen-Pablo García duó nyomatná a középpályán. Nem kéne minden játékosnak a tökén pörgetnie a labdát, háromszögelésekkel is meg lehet oldani, előbbre lehet jutni. De nincs alapjátékunk, és szerintem nem is lesz még sokáig. Ez elszomorító... pedig ma már nem elég csak kipakolni a világsztárokat, és akkor ők majd lehozzák a meccset... az 15-20 éve volt...

Ott van a csapatban Modric, Isco, Marcelo. Ők meg tudnak nyerni 1v1-eket... már ennek bőven elégnek kéne lennie, ha normálisan helyezkednének a többiek labda nélkül, és nem csak állnának. Elől pedig Benzema és CR is össze tud hozni egy épkézláb cselt. Csak nem tudják a játékosok, hogy hova kéne mozogni, nem tudják, hogy hol lesz a másik. Ezért nem is jár gyorsan a labda (1-2 labdakihozatalt leszámítva). Nem lehet arra játszani, hogy majd úgyis villan valaki.

Egyébként szerintem az alapjáték hiánya miatt hagyunk ki ennyi helyzetet. Egyszerűen nem tudják a játékosok, hogy mire számítsanak a másiktól. Nem tudják, hogy hova jöhet a labda. Rögtönzés, egy villanás... így kerülünk helyzetbe. A befejező meg reagálja le... persze vannak normális helyzeteink is... az meg vagy bemegy, vagy nem... a kicsik ellen valahogy mindig bemegy. Lassan kéne valaki az edzői stábba, aki fel tudja készíteni a játékosokat, mert hogy fejben nincsenek ott, az biztos. (bár az arcokról lassan én már azt látom 1-1 vesztes meccs után, hogy "baszki, hány meccset kell még leadnunk, hogy kirúgják Benítezt?")

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 14., hétfő 9:30

Mindent adok, amit Benitezről írtok, de az ívelgetés nem csak az ő hibája. Carloval is ívelgetés ment. Full statikus a csapatunk, nincs ember a csapatban, aki ki tud cselezni egy ellenfelet. Nem azért játszunk így, mert Benitez ezt akarja, hanem azért, mert a CR-Bale páros minden másra alkalmatlan, és ez marad az egyetlen fegyverünk.
+1
Nagyon elfajult ez a Benitez vs Ancelotti dolog mostmár és nem csak itt, szélsőségek csatája. Beniteznek már le sem szállt a repülője Madridban de már ki volt kiáltva egy hozzánemértő nímandnak. Sokszor olvasom azt hogy tavaly a sérülések miatt volt pechje Carlonak, idén viszont Benitez a hibás a sérülések miatt. :lol:
Nagyon kevesen akarják elhinni, hogy a csapat tele van vesztes mentalitású, fejben gyenge, küzdeni nem hajlandó, túlértékelt balerinákkal, inkább azzal nyugtatják magukat, hogy Carloval minden jó lenne.
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 14., hétfő 8:39

Worst player: Modric (5.6)
??? :roll:
Ha valakiben tegnap láttam mèg valamit,az o volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. december 14., hétfő 7:52

Mi az hogy ez a keret csak az ívelgetésre képes? :lol: :lol:
Ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam. Tegnap láttátok a villareal játékát? Fogatlan bakambuk meg angliában megbukott soldadok egyérintőztek ki minket. Bárki megtudja ezt csinálni ezen a szinten, főleg egy Modric-Kroos-James-Case-CR-Benz sor.
Az első félidőben el sem hittem,hogy mit látok. Habzott a szám, kicseszett ideges voltam. Szidtam már mindent és mindenkit aki körülöttem volt. Menjen a büdös picsába ez az edző. Nevetséges ez a szezon.
Komolyan mondom lassan 08/09 szintjén járunk.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. december 14., hétfő 7:20

Matt009 írta:
Az lehet, csak ez a pingvin akkora szerencsétlen, hogy nem látja, hogy ez az ívelgetés dolog Angliában talán összejönne, itt nem. Főleg nem a Real csapatával.
Mindent adok, amit Benitezről írtok, de az ívelgetés nem csak az ő hibája. Carloval is ívelgetés ment. Full statikus a csapatunk, nincs ember a csapatban, aki ki tud cselezni egy ellenfelet. Nem azért játszunk így, mert Benitez ezt akarja, hanem azért, mert a CR-Bale páros minden másra alkalmatlan, és ez marad az egyetlen fegyverünk.
Valamennyire igaz, az egyiket én is cserélném egy gyors, dinamikus, technikás, kimelkedően 1vs1ező támadóra, de ezt ne fogjuk már teljesen rájuk. Egy Nápoly például Callejonnal, Higuainnal és más közepes játékosokkal dolgoz ki idén sorra helyzetek, játszik kreatívan, vagy a még gyengébb keretű Celta tudott sokszor hasonlót, még a Barcát is lefocizták
Jöhet ide Sánchez, Hazard, Douglas Costa, Aubameyang, Martial vagy bárki más, jobbak ők sem lesznek

Egy edző kellene, aki minőségi támadójátékot tud csinálni, akinél a játékosok nem szinte céltalanul mozognak a pályán, akinél a játékosok között nem minimális a kapcsolat

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. december 14., hétfő 1:34

Azért az sem mindegy, hogy változott az erősorrend is. Pl. a Celta Vigo és a Deportivo is az első hatban van jelenleg.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 14., hétfő 1:07

Ancelottival ekkor 23 góllal és 9 ponttal többje volt a csapatnak.


Nincs miről beszélni emberek.
Azért nagyon nem egy szinnt a kettő.
Pedig sokan úgy beszélnek itt róla.
Egy rekord ősz a mérce, de a nagyok ellen Carlo is:

barca ellen 3 pont
atletico ellen 0 pont
valencia ellen 1 pont
bilbao ellen 3 pont
sevilla ellen 6 pont
villareal ellen 4 pont

Ez ugye 17 pont. benitez most szarul áll ez alapján, mert van 4 pontja, de még hátravan a valencia januárban, az lesz a fordulópont egyértelműen. ha esetleg ott behúzzuk 7 pontot szereztünk nagy csapatok ellen az odavágón. Visszavágókon kell szereznünk 10-et hogy ugyanott legyünk mint Carloval, és csak a barcával játszunk idegenben, többi meccs otthon lesz. Nem éppen lehetetlen. Viszont teljesen felesleges tovább agyalni ezen, mert mindkét történetnek ugyanaz a vége, a bajnokságot nem mi nyerjük.
Love football, hate antifa.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. december 14., hétfő 0:47

Kroos akkora alibi idén, hogy olyat még nem láttam. Teljesen ki lett cserélve. Az, hogy más is kap lehetőséget, normális dolog, rotációnak hívják. Casemiro idén jól teljesített, ezen a meccsen gyenge volt, most nem jött be a dolog. De azt tudjátok garantálni, hogy Kroos pont most kapott volna ihletet, amikor (és ez már vastagon az edző sara) mindenki mélyen a tudása alatt játszik ?
Szerintem tehát Kázmér szerepeltetése védhető. Ennek az egészséges rotálásnak a tükrében viszont különösen nem értem, hogy ez a folyamat a BBC tekintetében miért nem működik. Lucas újabban a kispadról néz minden meccset, pedig jó teljesítményt nyújtott korábban.
Azt meg észre kellene már venni, hogy Bale nélkül jobb a csapat, mint vele. Még a riporter is felhozta, hogy a sérüléseit nem éreztük meg. Pedig A BBCből most talán ő volt a legjobb (a léc nem volt magasan, CR, most már megszokott módon, félkomoly csapatoktól felfelé már használhatatlan, Benzemán meg nemes egyszerűséggel elment a meccs ami simán nyerhető lett volna). Jó meccseket mégis akkor tudunk csak játszani, ha Bale nincs ott.
Az általam is messiásként várt James visszatérése óta nulla. Isco egész szezonban úgyszintén. Mi folyik itt Gyönygyösön ? Eddig nem bántottam Rafát, de már nálam is elszakadt a cérna. A Barca már mindenben előttünk jár utcahosszal, egy rossz atma kikukázott játékosokkal meg hülye egy gólos győzelmekkel szépen elhúz felfelé előttünk, mi meg egy illusztris Celta, Villarreal mezőnyben vagyunk kénytelenek küzdeni a HARMADIK hely megtartásáért. A játék élvezhetetlen, (mint Capellonál, csak ott volt eredmény). Így vagy úgy, de a Kupából technikailag a Cadiz kivert minket. Ilyen gyenge, kilátástalan csapatunk nagyon-nagyon régen nem volt. Ez ebben a formában, ilyen méregdrága kerettel elfogadhatatlan. Nem tudom, kit raknék oda, de a téli szünetben ezt az edzőt meneszteném, bár általában az ilyesminek nem nagyon vagyok híve. Ez viszont így nem mehet tovább.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 14., hétfő 0:07

M1Ö írta:
Azt, akivel szerinted jobb a csapat, mint Kroos-szal. Közbe meg annyiból áll a játéka, hogy visszalép Ramos vagy Pepe mellé, aztán ível. Szerencsésebb napjain jól. Közbe Modric meg néz, hogy most mit csináljak, mert nincs mellettem senki 30 méteres körzetbe.... :ike:
Azt írtam hogy Kroos egy szar ebben az évben.
De a Modric-Kroos duód volt a pályán azon az 5 meccsen (Sevilla,Atletico,Barca,Malaga,Sporting) amikor pontot vesztettünk.
Gondolom akkor minden happy volt.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 13., vasárnap 23:59

miro írta:Kis király? Illaramendi? :kivagyhe: :ike:
Igen, Őt! :)

Azt, akivel szerinted jobb a csapat, mint Kroos-szal. Közbe meg annyiból áll a játéka, hogy visszalép Ramos vagy Pepe mellé, aztán ível. Szerencsésebb napjain jól. Közbe Modric meg néz, hogy most mit csináljak, mert nincs mellettem senki 30 méteres körzetbe.... :ike:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 13., vasárnap 23:55

sebydani írta: Én nem tudom mit akadékoskodsz... Bale és CR szabadon cserélgethetik a helyüket, egymás között ők ezt megbeszélik. Rugalmas a taktika és alkalmazkodó.

:mrgreen: :lol:
:lol: :lol: :lol: Akkor mindenki boldog,lényeg ez.. :lol:

M1Ö írta:
A kis királyodat még írhatod egy sorral hátrébb, Ramos meg Pepe közé! :mrgreen:
Kis király? Illaramendi? :kivagyhe: :ike:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 13., vasárnap 23:51

miro írta:Brutal hogy ezt találta ki.. :lol:
A kis királyodat még írhatod egy sorral hátrébb, Ramos meg Pepe közé! :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 13., vasárnap 23:51

miro írta: :lol: :lol: :lol:
Brutal hogy ezt találta ki.. :lol:
Én nem tudom mit akadékoskodsz... Bale és CR szabadon cserélgethetik a helyüket, egymás között ők ezt megbeszélik. Rugalmas a taktika és alkalmazkodó.

:mrgreen: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 13., vasárnap 23:48

Imádom ezt a felállást amúgy támadásnál:


---------------------------kn----------------------------


--------------ramos-------------pepe------------------
------------------------case----------------------------
----------------luka-------------james-----------------


danilo------------------------------------------marcelo
-------------------bale-benzema-cr-------------------

:lol: :lol: :lol:
Brutal hogy ezt találta ki.. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 13., vasárnap 23:38

ziro4vr írta:
Steve írta: Ziro is ma a Madridom pszichológusa volt. Nyomta a hülyeségeit, lelket verve az emberbe, ha már a foci nem okozott örömöt.
Kérem? :lol:

Írtam én mást is de azt sose olvassa senki. :(
azt már rutinból átugorja mindenki... :mrgreen: :D :-*


Amúgy tényleg jót tesznek a hülyeségek olvasása, felesleges felszabni az embernek magát miközben a játékosok fizetésért szarnak bele..
Jó ilyenkor a baromkodás na. géjszmájli :smile:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 13., vasárnap 23:35

Realista24 írta:Ancelottival ekkor 23 góllal és 9 ponttal többje volt a csapatnak.

+
És bár az sokaknak mindegy..foci is volt.

Voltak kontrák, rövid passzos bugik. Partyban voltunk mindenkivel, kicsiket akkor is oktattuk.

A vékony pad és Modric kiesése tett ott be főleg..

Meg biztos az idő is. De vele volt egy BL +egy rakat jó meccs.

Idén egy jó meccsre nem emlékszem(malmöt leszarom, nem tényező)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2015. december 13., vasárnap 23:39-kor.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 13., vasárnap 23:34

Realista24 írta:Ancelottival ekkor 23 góllal és 9 ponttal többje volt a csapatnak.
Nincs miről beszélni emberek.
Azért nagyon nem egy szinnt a kettő.
Pedig sokan úgy beszélnek itt róla.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 13., vasárnap 23:33

Steve írta: Ziro is ma a Madridom pszichológusa volt. Nyomta a hülyeségeit, lelket verve az emberbe, ha már a foci nem okozott örömöt.
Kérem? :lol:

Írtam én mást is de azt sose olvassa senki. :(
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 13., vasárnap 23:31

Ancelottival ekkor 23 góllal és 9 ponttal többje volt a csapatnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég