Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 29., szombat 21:57

messi, who?

valszeg egy olyan rekordot akar dönteni hogy gólpassz és gólkirály is egyben. simán benne van :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 29., szombat 21:56

realistahuni írta:Bale meg semmi hasznosat nem csinált megint, csak gólt lőtt.
Ez mehet aláírásba? :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 29., szombat 21:54

James volt ma a legrosszabb. Bale meg semmi hasznosat nem csinált megint, csak gólt lőtt.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 29., szombat 21:52

Én rá szavaztam
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 28., péntek 21:29

wZoLee7 írta:Kicsit zavaró volt mondjuk, hogy a kommentátor állandóan keverte Iscot és Jamest :lol: de akkor is az volt a legjobb mikor elején sorolta neveket és beköpte hogy a wales-i Christian Bale :lol: :lol:

Az a legzavaróbb hogy a focihoz egyáltalán nem konyítanak.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 28., péntek 12:58

Bocs, de ez...úgy nehéz beszélgetni valéakivel, ha nála mást jelentenek a szavak
Persze értelek de....nekem hogymondjam,ez a hozzáállás dolog nem tűnt szívből jövőnek,olyan kifele mutatom hogy megszakadok,belül meg alig várom hogy lefújják....nem volt benne tűz,nem rakta oda magát 100%-ig....nekem ez jött le.Persze lehet hogy rosszul látom...na mindegy,befejeztem :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 27., csütörtök 19:53

mer' sutább, mint rambesz
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 27., csütörtök 19:51

Chicharito miért van amúgy ennyire mellőzve? Egyértelműen a keret legkevesebbet foglalkoztatott játékosa...szerintem még Navasnak is több játékperce van, mint neki. Szerintem be lehetne néha cserélni pár percre...
A rendszer egyik vesztese sztm...neki a 433-as 1 csatáros rendszer feküdne jobban,tipikus lesipuskás,egészen benn a tizenhatoson.Játékban nem túl erős,de majd a kupában gondolom többet lesz foglalkoztatva...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. november 27., csütörtök 18:31

A tegnapi meccsen a lényeg a 3 pont volt és a csoport elsőség...valamint sikerült beállítani szerencsére a 15 meccses győzelmi rekordot is...amúgy egy nagyon gyenge meccs volt...a srácaink egyértelműen nem pörögtek max. fordulaton...a Basel nem volt rossz, hajtottak becsülettel...simán megérdemelték volna az x-et...
A leggyengébbek egyértelműen Ramos, Arbeloa és Bale voltak...csodálom, hogy Ramos hogy játszhatta végig a meccset, mert párszor ki lehetett volna szórni 2. sárgával...
Hétvégén is nehéz meccs jön, azt is be kell húzni, hogy az élen maradjunk...remélem jobban fogunk majd hajtani, mint tegnap...
Anncelotti cserélhetne amúgy korábban...teljesen ki fogja csavarni szezon végére a gálakezdőt ha csak a 80. perc után kezd el cserélgetni...
Chicharito miért van amúgy ennyire mellőzve? Egyértelműen a keret legkevesebbet foglalkoztatott játékosa...szerintem még Navasnak is több játékperce van, mint neki. Szerintem be lehetne néha cserélni pár percre...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 27., csütörtök 17:13

de ha valaki céltalanul futkorászik mint a sokat emlegetett Khedira,az nálam nem meríti ki a hajtás fogalmát...az nálam más,az a hasznos játék...
Bocs, de ez...úgy nehéz beszélgetni valéakivel, ha nála mást jelentenek a szavak, mint általában az embereknél. :) Nulla hajtással is lehet hasznosan játszani, meg teljes odaadással is lehet gyengén. Az egyik hozzáállás kérdése, a másik sok más dologtól függ. James hozzáállásával eddig sem votl probléma, hajtott mindig, tegnap is, ahogy többen is megjegyezték. A hasznosság az megint más dolog, tegnap mérsékelten volt az, bár a védőmunkájával így sem volt sok probléma.
És egyébként nekem Khedirával sem votl soha bajom hozzáállás ügyileg. Az edzőknél is ezért kerülhetett be a csapatba mindig. A tudása nyilván más kérdés.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 27., csütörtök 16:57

Szerintem nem figyelted jól, vagy nem tudom... Ez a Hámesz gyerek bár még nálam sem bizonyított teljesen, de legalább a hozzáállásával soha nem volt gond, tegnap se. Kroos után ő futotta a legtöbbet a csapatból időarányosan.
Nekem olyan maszatolásnak tűnt az egész,amolyan hitehagyott haszontalan darálásnak....kicsit Khedira szaga volt...nekem ez egy sztár igazolástól nem hajtás...görcsös akarat jah,de akkor ez kicsit mentális probléma....na mindegy,remélem hogy csak egy kicsúszott meccs volt neki,aztán fejlődik tovább.(Látszik rajta a fejlődés,ez kétségtelen)
Ámde Bale,ő már ettől sztm sokkal jobb nem lesz,és ott még az akarat,még a görcsös akarat is hiányzik...
Csoki...nézd,engem nem nagyon érdekel,hogy ki mennyit fut.Ez is egy statisztika,amiből nyilván le lehet szűrni bizonyos adatokat,de ha valaki céltalanul futkorászik mint a sokat emlegetett Khedira,az nálam nem meríti ki a hajtás fogalmát...az nálam más,az a hasznos játék...
Ronaldot sem érdemes hasonlítani Hameszhez,még jó hogy egy kp-n játszó játékos többet fut,mint egy csatár....kivéve Balet :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 27., csütörtök 16:55

wZoLee7 írta:Kicsit zavaró volt mondjuk, hogy a kommentátor állandóan keverte Iscot és Jamest :lol: de akkor is az volt a legjobb mikor elején sorolta neveket és beköpte hogy a wales-i Christian Bale :lol: :lol:
Szereti a Batmant, van ilyen :Đ

Mondjuk GT is nagy balfasz, Gareth Bale-bol es a Cristian Tellobol csinalt egy Gareth Tello-t :mrgreen:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. november 27., csütörtök 16:46

wZoLee7 írta:hogy a wales-i Christian Bale
Jah. Az nagy volt. :lol:
De nem először keverte össze Haraszti a két bélt, tavaly a kupában is Christiant mondott de akkor javította magát.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 27., csütörtök 16:42

Kicsit zavaró volt mondjuk, hogy a kommentátor állandóan keverte Iscot és Jamest :lol: de akkor is az volt a legjobb mikor elején sorolta neveket és beköpte hogy a wales-i Christian Bale :lol: :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 27., csütörtök 16:39

Szerintem sem volt gond James hozzáállásával, hajtott ő ben, viszont támadásban kétségtelenül nem sokat tett hozzá, gyenge volt.

Szerintem nem figyelted jól, vagy nem tudom... Ez a Hámesz gyerek bár még nálam sem bizonyított teljesen, de legalább a hozzáállásával soha nem volt gond, tegnap se. Kroos után ő futotta a legtöbbet a csapatból időarányosan.

Ja, Ronaldo meg szinte mindig a legkevesebbet futja a csapatból. Kétségtelenül nagyobb intenzitással futja azt a sokat, és nem Messi szinten keveset, de azért ritkán jut 10 kilóméter fölé.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 27., csütörtök 16:31

wZoLee7 írta:frankón nem vágom...James, nem egyszer teljes erőből sprintelt hátra...azt ha már Messi csinálja is azt mondom hogy hajtás :mrgreen: Előre szar volt, pontatlan, de túlozni se kellene egy amúgy is nagyon, csapat szinten is lazára vett meccstől. Hajthatnak teli tüdőből minden meccsen, aztán tavasszal meg sírhatunk ezerrel mert kettőt lépni nem bírnak a játékosok.
Nekem nem jött le hogy hajtott volna.De ha meg ennyire babusgagtjuk,akkor meg minek erőltetni egy alig téttel bíró meccsen.Akkor játszon más.De ugye ezt marketing szempobtból nem lehet,de ha Kroos,Ronaldo,birja ezt a fokozatos terhelést,akkor ezeknek is kötelező.
James-el kapcsolatban arra emlékszem hogy kétszer felrúgták.De hogy ő eszétvesztve visszafele sprintelt volna,arra nem...
Na mindegy,hagyom,csak furcsa hogy nemrég írtam,miszerint kezdi elkapni a ritmust,erre tegnap...nemtom miker kellene villogni ha nem egy ilyen meccsen...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 27., csütörtök 16:24

frankón nem vágom...James, nem egyszer teljes erőből sprintelt hátra...azt ha már Messi csinálja is azt mondom hogy hajtás :mrgreen: Előre szar volt, pontatlan, de túlozni se kellene egy amúgy is nagyon, csapat szinten is lazára vett meccstől. Hajthatnak teli tüdőből minden meccsen, aztán tavasszal meg sírhatunk ezerrel mert kettőt lépni nem bírnak a játékosok.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 27., csütörtök 16:18

ateeemadrid írta:Szerintem sem volt vészes James, gyengén játszott, de legalább hajtott, és nem baszott a védekezésre. A másik három játékos azért lényegesen szarabb volt, Ramos szerintem nem volt józan, annyi hülyeséget csinált, Bale hozta a szokásosat.
De a leggyatrább az sztem egyértelmű, hogy Arbeloa volt, ez nem is lehet kérdés, sajnos elérkeztünk odáig, hogy már csereembernek is teljesen alkalmatlan. Fix emberhátrány. Volt pontos passza a mérkőzésen?
Én máshogy képzelem azt,ha valaki hajt...Isco hajtott,Hamesz nem,maradjunk ennyiben...Lehet kozmetikázni a szart,de attól az még ugyan olyan büdös marad.Két ilyen drága futballistától,(nem tud érdekelni hogy nem tehetnek arról mennyit fizettek értük,ugyan is a szurkoló rajtuk kéri számon a selejt teljesítményt,ahogy a sikert is az ő javukra írja,szal birni kell a nyomást),azért elvárnám hogy ha már nem is megy aznap,de felszántsa a pályát,mint pl Ronaldo,neki sem ment tegnap,de hajtott,habár őneki mindegy,hogy barca,vagy basel,vagy recre vagy rayo vagy ludogorec...sőt,még az ára sem nyomja agyon.
Ramos,nos ő tett már annyit a klubért,hogy talán,mondom TALÁN egy ilyen idióta nap belefér,Arbeloa meg csak peremember,ne hasonlítsuk már Jameshez meg Balehez...
Ha ezeknek a fiúknak nem esik jó,no problem,ott van Illarra,meg Medran,de ne járassák már le a klubot ezzel a minősíthetetlen hozzáállással...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. november 27., csütörtök 15:17

Szerintem sem volt vészes James, gyengén játszott, de legalább hajtott, és nem baszott a védekezésre. A másik három játékos azért lényegesen szarabb volt, Ramos szerintem nem volt józan, annyi hülyeséget csinált, Bale hozta a szokásosat.
De a leggyatrább az sztem egyértelmű, hogy Arbeloa volt, ez nem is lehet kérdés, sajnos elérkeztünk odáig, hogy már csereembernek is teljesen alkalmatlan. Fix emberhátrány. Volt pontos passza a mérkőzésen?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 27., csütörtök 14:27

James-t meglepően sokszor láttam hátul védekezni
Nem egy meccset néztünk,vagy már teljesen vak vagyok.Bale is megérte a pénzét,valóban,de ő tegnap nálam csak a 2. Leggyengébb...colt az a két húzása...azért.
Oke hogy nem éles meccs,de hogy durván 170 ruppo nem tudta magát odatenni egy basel ellen,az azért...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég