Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 16., hétfő 12:43

rikko írta:
Realista24 írta:

Mondja az, akik leigazoltak Coutinhot pl. :lol: hogy tobbet ne emlitsek, mert kellemetlenul fogod erezni magad.
Mondom középszerű igazolás :mrgreen:
Es amugy mi szamit jobbnak? Az EL?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. január 16., hétfő 12:42

Realista24 írta:
rikko írta:

Mondjuk bármelyik középszerű játékos igazolasunk jobban sült el, mint nálatok a Jovic - Hazard duo együttvéve
Mondja az, akik leigazoltak Coutinhot pl. :lol: hogy tobbet ne emlitsek, mert kellemetlenul fogod erezni magad.
Mondom középszerű igazolás :mrgreen:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 16., hétfő 12:33

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta:
majd en is elmondom a cegnel a vezeriginek, hogy rosszul aludtam, azert nem csinaltam semmit mar 2 honapja.
de azert varom a fizut, percre pontosan :coffee:

federikonak meg kene egy par andrewtate-es tiktokot neznie, egybol osszeszedne magat meg a kis lelket.
Azt gondoltam hogy te minden körülmények között 110%-ot hozol mindenhol. Sajnos itt a fórumon is, hétről hétre napról napra :lol:
Azért gondolom hehító nem annyit tesz zsebre (bár nála sose lehet tudni :mrgreen:) és nincs annyira felszokpodva a munkahelyen, mint Fede, a csapat jövendőbeli cskja. :mrgreen:
Mondjuk nekem most vele van a legkisebb bajom, VB óta szar, egyébként szerintem sem egy aranylabda kaliber, de támogató közeg mellett jól tud focizni
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 12:28

latod vannak jo oldalai is, hogy valaki szociopata :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 16., hétfő 12:27

hehetheoriginal írta:
Pad'em írta: Fedéjéknél családi gondok vannak, de gondolom ez se kéne számítson a sok fotelexpert szemében.
majd en is elmondom a cegnel a vezeriginek, hogy rosszul aludtam, azert nem csinaltam semmit mar 2 honapja.
de azert varom a fizut, percre pontosan :coffee:

federikonak meg kene egy par andrewtate-es tiktokot neznie, egybol osszeszedne magat meg a kis lelket.
Azt gondoltam hogy te minden körülmények között 110%-ot hozol mindenhol. Sajnos itt a fórumon is, hétről hétre napról napra :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 16., hétfő 12:19

Szerintem csak simán szét lett hajtva, jött a vb ami csalódás volt nyilván, most meg nehéz felpörögni, miatta aggódok a legkevésbé, a béelben jó lesz.

Viszont ha már itt tartunk pl Modric, szerintem a vb-n sem volt igazán jó már, ciki hogy egy 38 éves embertől kell várni hogyha extrát hoz akkor jók lehetünk.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 12:09

Pad'em írta: Fedéjéknél családi gondok vannak, de gondolom ez se kéne számítson a sok fotelexpert szemében.
majd en is elmondom a cegnel a vezeriginek, hogy rosszul aludtam, azert nem csinaltam semmit mar 2 honapja.
de azert varom a fizut, percre pontosan :coffee:

federikonak meg kene egy par andrewtate-es tiktokot neznie, egybol osszeszedne magat meg a kis lelket.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 16., hétfő 12:07

Fedéjéknél családi gondok vannak, de gondolom ez se kéne számítson a sok fotelexpert szemében.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 11:56

attesz írta: Lehet Valverde okos és nem fut, mert így a most megspórolt kilométereket elrakja a tavaszi meccsekre.
Szerintem meg csak pusztan nem a vilag legjobb kozeppalyasa.

Amugy ez hogy pintus meg formaidozites, pont tudtommal az el clasicok minden evben a legnagyobb legfontosabb meccseink, akar mikieger kupa, akar megyeketto.
Lehet 1:0-azni a valladolidok meg valenciak ellen, hozzateszem az is epp eleg fájdalmas nézés minden héten - de legalabb ne pucsitsunk mar be prostituált modra a legnagyobb rivalisnak, hogy mit szeretnel? 3-at, 4-et vagy 5-ot loni, csinalj velem amit akarsz, alazz meg te nagyorru kisgyerek
thereisonly1ronaldo

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. január 16., hétfő 11:47

Lehet Valverde okos és nem fut, mert így a most megspórolt kilométereket elrakja a tavaszi meccsekre.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. január 16., hétfő 11:43

attesz írta:
reeed_ati írta: 02.21-->addigra tèr vissza majd a forma.
Pintus papa nem hülye, nem ma kezdte gyerekek. B-)
Hány bl. cìm kell, hogy bìzzatok benne? :D
Addig szèpen, vagy ha kell csùnyán, de èletben kell maradni a bajnokságban. :)
Ez egy jó gondolat.
Azért nem küzdünk, mert eldugjuk az öltözőben a formát és az energiát. Majd később elővesszük, értékesebb tavasszal megverni a Villarealt, mint télen.
Ha fèlre akarod èrteni, akkor nyilván fèlre èrted..
Mi van, ha nálunk máshogy gondolkozik az erőnlèti stáb, mint a barcánál?
Ők lehet vègig hozzák majd ezt a szintet, mi meg BL.-re èlesedünk ès erőnlétben a többiek fölè növünk, ehhez nyilván az kell, hogy most romon legyen a társaság.
Nem èrtek hozzá, de előző èvekben is ezt láttuk, innen a gondolat..
Az sokatmondò, hogy Fede fele annyit sem bìr robotolni, mint korábban.., de persze biztos nem volt kedve èpp kűzdeni.. :hmmm:

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. január 16., hétfő 11:29

reeed_ati írta: 02.21-->addigra tèr vissza majd a forma.
Pintus papa nem hülye, nem ma kezdte gyerekek. B-)
Hány bl. cìm kell, hogy bìzzatok benne? :D
Addig szèpen, vagy ha kell csùnyán, de èletben kell maradni a bajnokságban. :)
Ez egy jó gondolat.
Azért nem küzdünk, mert eldugjuk az öltözőben a formát és az energiát. Majd később elővesszük, értékesebb tavasszal megverni a Villarealt, mint télen.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 16., hétfő 11:22

babaking írta: Ékes példája ennek a tegnapi 1. gól, ahol ráadásul nyugodt körülmények között lehetett volna kihozni a labdát.
Az 1. gól nálam egyértelműen Courtois hibája volt. Sietve hozta játékba a labdát, egy rendezetlen védelemnél random kidobta egy szorongatott helyzetben levő védelemnek.

De teljesen mindegy, hát szörnyű volt az egész csapat, részemről a minősíthetetlen játék megérdemli a minősíthetetlen kritikát (főleg hogy úgysem olvassák ugye, épp mindegy).

Meglátjuk hogyan tovább, de jó szar formából kell kikecmeregni annyi biztos.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 16., hétfő 11:15

R24 minden hszre nagy +1.

Szánalmas ami megy sok helyen aztán fél éve még mindenki verte a seggét a földhöz a gyönyörtől, most meg sokan a legendáinkat fikázzák minősíthetetlen stílusban, akik még a nyugdíj előtt elhozták ezt a tavalyi csodát. Azóta alig volt nyár, erőltetett menet vb szarság, utazás utazás hátán erre csodálkozik a nagy többség, hogy az amúgy idős keret nem tud focizni és értékelhető teljesítményt nyújtani JANUÁRban.

Nagyon el voltunk kényeztetve az elmúlt 10 évben, aztán ha neadjisten jön majd 10 ahol nem lesz BL cím visszasírjuk ezeket az időket, ahol a spanyol szuperkupán januárban lemosott minket az EL-es szuper Barca Rijádban :lol:

Láttuk, hogy ha van kraft a srácokban mennyi esélye van ellenünk katalánéknak. Most kb mindenki egytől egyig minden játékosunk nulla, vajon mitől lehet? Csak nem tavaszra időzítünk? A keret hibái meg egyértelműek, azért csak a vezetőség hibáztatható.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. január 16., hétfő 10:51

Nyílván el kéne kezdeni komolyan igazolgatni.
Csak a vezetőség szerintem nem mer.
Egyszerűen a Hazard - Jovic duó akkora pofáraeses volt,.hogy nem szeretnének újra egy 200 milliós totál bukóba belemenni, és akkor a br fizetéseket még nem is számoltam.
A stadionprojekt mellett, úgy hogy még így is meg lett a BL (jó szerencsével, de azt végülis ki a faszt érdekel, csak szerencsével nem lehet) szóval egyszerűen nem mernek nagy pénzt elverni, de legalábbis nagyon megnézik h kire költsék.

Aki igazán nagy plusz lett volna,.és tuti befektetés az nem jött. (Tudjukki). Így egyértelműen a tutit választjuk ami nagyon nagyon nehéz.
Ez miatt nincs sok igazolás. Ami természetesen előbb utóbb kihat az eredményekre is.

A Barca kapcsán.. hát nem tudom. Persze lehet simán bajnokok lesznek de nem tudjuk h mennyire lesznek képesek mondjuk 2-3 éven belül igazolgatni. Azért most is egy 35 éves pali húzza őket a 13 góljával 15 meccsen.
Valszeg Perez arra játszik h legyünk versenyben, nem kell szarrá nyerni magunkat, mert nincs kényszer mert már szarrá nyerte magát a club az elmúlt néhány évben, és inkább tuti igazolásokkal menjünk lassan előre, mintsem nagy pénzszorásokkal, mert a f.sz tudja hogy a második verziónak milyen következményei (gazdasági és sportszakmai) vetületei lesznek HOSSZÚTÁVON.

Ez a 3-1 azért nem a világ. 2 hónapja pont fordítva volt ugyanez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 16., hétfő 10:30

ELSiete írta:
Realista24 írta:

Eloszor erteni kene, amit irok, aztan jonni a valasszal.
Sajnos sokan nem értjük.
Azt eszrevettem, nincs ezzel gond, meg a kritikaval sem, csak a minosithetetlen stilussal, amit paran megengednek a fotelbol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 16., hétfő 10:29

rikko írta:
Realista24 írta: Persze, igaz amit irsz, csak egy tennyel nem tudod alatamasztani.
Ez egy gyenge joslat, hogy majd 4 ev mulva beirhasd, hogy te megmondtad.

De ahogy irtam, örülök, hogy szamodra a Barcelona a kovetendo pelda, akik rekordadosaggal, Europa Ligaval es abbol valo kiesessel, es tobb, mint 5 eve tarto BL szopoval rendelkeznek es EZT NEM NEZTEK TETLENUL, es vegre tobbnyire kozepszeru igazolasokkal probalnak a felszinen maradni es vegre talan megnyerni az EL-t, majd jovore talan tulelni a csoportkort a BL-ben.
Mondjuk bármelyik középszerű játékos igazolasunk jobban sült el, mint nálatok a Jovic - Hazard duo együttvéve
Mondja az, akik leigazoltak Coutinhot pl. :lol: hogy tobbet ne emlitsek, mert kellemetlenul fogod erezni magad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. január 16., hétfő 10:22

Tavalyhoz képest nekem is az tűnik fel, hogy a védelmünk kuka - több gólt is kapunk. Nincsen hátul saptibilitás összeszokottság, és több az egyéni hiba is, amit a (nem létezö) stabil szerkezet nem tud kompenzálni/ kisegíteni.

Ezáltal labdaszerzés után sem tudjuk jól kihozni a labdát, mindenki össze vissza áll, nem ott vannak ahol a társak váják. Ebből következik, hogy gyakoriak az eladott labdák amiből gyakrank veszélyes helyzetet tud teremteni a csapat.

Ékes példája ennek a tegnapi 1. gól, ahol ráadásul nyugodt körülmények között lehetett volna kihozni a labdát. ( az más kérdés, hogy szerintem ot vissza kellet volna adni a Barcának a labdát, másrészt Rüdiger jobban meg kellett volna vizsgálni, mert a fejére kapott ütést szóval a pályán sem kellett volna, hogy legyen még)

Ha hátul káosz van, persze, hogy nem megy fel mindenki a támadást kísérni, már így is megfutnak minket -> elön is vékonyak leszünk. Vini addig cipeli amíg 4 védö körbe nem zárja, amit megtehetnek, mert középen nincs senki, mert Karim is kis túlzással a saját tizenhatosánál van, különben nem kap labdát.

Valaki írta, hogy nincs vezére a védelemnek: egyetértek, bár egyelöre védelem sincs aminek a vezére lehetne. Eddig ez volt pl Casi akihez tudtak hátul orientálódni, de lehet majd Tchouaméni ha felnő a feladathoz. Sajnos Militao és Rüdiger erre a szerepre nem alkalmas, de a ha van mellettük valaki aki igen, akkor működik.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 16., hétfő 10:18

Én csalódtam. Azt hittem jobbak leszünk, de ez nagyon gyenge játék volt. Az tisztán látszik, hogy a csapat ezt egy felkészülésnek tekinti. Pintus valszeg azon dolgozik, hogy ne most hanem tavasszal legyünk fizikailag formában.
Ahhoz, hogy milyen a csapat összetétele és hogy egyre több poszton vannak hiányosságok nyilván nagy baj, de kezdve a stadion projecttel, vagy azzal, hogy más csapatok látszólag nyugodtan költenek olyan pénzeket amik nekünk jelenleg nem állnak rendelkezésre.
A tegnapi szar teljesítmény több tényezős, de őszintén szólva engem nem érdekel, ha tavasszal a fontos időszakban jók leszünk és legalább a bajnokságot behúzzuk.

Teljesen felesleges TBO-n kívül bárkit kiemelni a csapatból és vizsgálni mit csinált jól vagy rosszul. Az esetek többségében semmi kapcsolat nem volt a védelem és kp között vagy a kp és a támadók között.

Legyünk őszinték, ennek a mini tornának itt semmi keresnivalója nem lenne. Egy meccs nyáron a felkészülési időszak végén a kupa és a bajnokság győztesének. Nyilván most minden barcas azt gondolja ez csak kifogás, de mi lesz a következő nagy újításuk, 6 csapatos torna aladinéknál, hogy fizessenek?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 10:08

A barca latvanyosan es eredmenyesen jatszva, kozepszeru - bar a mai szinten nezve a felsobb kategoriakba tartozo - jatekosokkal fogja papirforma szerint megnyerni a bajnoksagot, es iden mar masodjara alaztak meg minket, mint egy darab szart.
Lehet, hogy csod szelen, meg utolso zoknit is eladva, de elore menekultek a gyozelembe.
Engem az bant ismet csak, hogy ha el clasico van, amiota az eszemet tudom, talan 1 kezen meg lehet szamolni, hogy mikor voltunk kerekperec feketen feheren jobbak a barcelonanal, ezzel szemben annyi de annyi pelda van ra, hogy agyonszopattak es lefociztak minket, a tegnapi csak egy volt a sok kozul.
A masik, hogy mennyire kozepszer atlag kepessegu a jatekosaink nagy resze, nem csak all time, de mar mai szemmel nezve is.
A tavalyi dupla anomalia volt, ne gyertek itt, hogy az alapjan mienk volt a legerosebb csapat. 10 meccsen 9-en kiszopat minket a cselszi, psg es city is, pont az az egy-egy meccs volt, ahol volt par rovidzarlat naluk, de se a papirforma, se a mutatott teljesítmény alapjan nem a madrid a legjobb. Nemhiaba kapta benzema az aranylabdat, mert kb egy emberkent huzta ki es csinalta meg a szezont, korulotte 1-2 jo teljesítmény max, de semmi extra, idenre mar ezek is eltuntek, visszaesett mindenki a realitasba.
Nyilvan perez nem fogja hagyni, hogy eltunjon a klub a sullyesztoben, de aki elorelepes lenne, az tul draga, elviszik az arabok, aki elhozhato, az meg nem hiaba hozhato el, valszeg mert nem szuk elit, aki nekünk kell.
Szoval szar a buli, sok a köcsög, szerencsere most jott el az elmult 1-2 evben, hogy mar nem köt le a fotball annyira, nem keresem az alkalmat (nagyban koszonheto, hogy mennyire nezhetetlen szar az összes meccs, plane a mieinket sajnos, gyalazat a klub tortenelmere nezve), nem szakitok ra annyi idot, ugyhogy a mely szakadek és gödör se fog annyira fajni
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég