Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 24., hétfő 14:35

miro írta:Ezt a 4231-et szerintem nagyon gyorsan el kéne felejteni.
A Kroos-Modric mintha nem is lett volna.
Állandóan úton voltak,de se előre,se hátra,nem sikerült nekik ezáltal alkotni valamit.
A középpályás védekezés nulla volt,úgy rohantak át rajtunk ahogy akartak.

Előre felé játék ugyan csak nulla.
Kreativitás 0,0.

Ebből a tegnapiból csak a kicsit balszerencsésebb helyzet hiányzott,és az 1:0.
Elhiszem hogy új rendszer,koncepció,edző stb,na de azért ez egy Sporting Gijon volt,nem egy Valencia,vagy egy Sevilla,Villarreal...
Az a durva, hogy ezt kb mindenki leírta itt, és egyszerűen nem akarom elhinni hogy laikusok (most magamról beszélek, vannak itt komoly focis múlttal rendelkező emberek is) látjuk hogy mekkora hiba van a Real Madridnál, és ezt ott, a szakemberek nem látják.

Most megmondom, ha Benítez nem változtat nagyon, de nagyon hamar (értsd következő meccs vagy utána) akkor hiába nyomják itt az optimista dumát (én is az vagyok alapvetően) olyan hátrányba kerülünk - és nem csak pontban - hogy a bajnokság tuti oda lesz. Ha meg is lenne a tökéletes szerkezet akkor is buknánk néha, mert nem gépek. De itt olyan szintű fejetlenség volt, amit tényleg ritkán látni nálunk, főleg ilyen eszméletlen erős kerettel...

Balet sokan szidták. Nem is csak a teljesítményével volt gond (én lesz_rom hogy akart, nálam ez alap, de az a durva hogy Balenél ez már pozitívum... a múltja miatt) hanem hogy az ő erőltetése (ami Benítez vagy Perez, lesz_rom melyiké) kulcsfontosságú problémaforrás. A másik meg a hülye koncepció amit Benítez akar játszatni.

Nem írom le a csókát, mert még felvilágosodhat az agyában, hogy ez így nem lesz jó... de ha nem talál ki valamit nagyon gyorsan és erőlteti ezt tovább, hát sok jóra tényleg nem kell számítani. Jah és nagyon gyermeteg felhozni a tavalyi Barcát meg LE-t....mert nem ugyan az a helyzet de nagyon nem!

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. augusztus 24., hétfő 14:28

Hát megvolt az idei első bajnoki.. A felkészülés meccseit nem láttam, csak olvastam róla itt a fórumon. Azok alapján egyelőre ott tartunk, ahol a felkészülés alatt is. Kevés gól, hátul viszont rendben vagyunk.

Ami feltűnt az előszezoni leírásokhoz képest, hogy Danilo annyira nem volt fogalmatlan. Bejárta a területét, de támadásban még kevés. Ramos - Varane kettős remélem a kezdőnk marad hosszútávon, jól megértik, kisegítik egymást, ez rendben van. Kroos - Modric alap kp-val is számolok, rendben lesz, de egyelőre nem elég rögzített a játékuk. Isco jól mozgott, faragták rendesen. Ronaldo az első félidőben tök homály volt, csak azzal tűnt ki, hogy Jesé-vel ordibált, a másodikban volt egy-két többre hivatott helyzete, de önmagához képest ez kevés... Bale nálam egyelőre átmentette a tavalyi formát, ráadásul a 75. perc körül már olyan fáradt volt, hogy egy értelmes megmozdulása, egyáltalán labdaátvétele nem volt. Jesé nem Benzema. Kovavic beküldése nálam korai volt, bár így is látszódott, hogy jó lesz majd ő, csak nem ennyire elöl.. James nem szállt be jól, ahogy Carvajal sem..

Összességében nyerhettünk volna, de ha a kapufa bemegy sem szólhatunk semmit egy vereség miatt. Van még munka bőven, az elején vagyunk, csak hát botlással nem jó kezdeni.. :roll:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 24., hétfő 14:09

Ezt a 4231-et szerintem nagyon gyorsan el kéne felejteni.
A Kroos-Modric mintha nem is lett volna.
Állandóan úton voltak,de se előre,se hátra,nem sikerült nekik ezáltal alkotni valamit.
A középpályás védekezés nulla volt,úgy rohantak át rajtunk ahogy akartak.

Előre felé játék ugyan csak nulla.
Kreativitás 0,0.

Ebből a tegnapiból csak a kicsit balszerencsésebb helyzet hiányzott,és az 1:0.
Elhiszem hogy új rendszer,koncepció,edző stb,na de azért ez egy Sporting Gijon volt,nem egy Valencia,vagy egy Sevilla,Villarreal...
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. augusztus 24., hétfő 14:06

Nagyon nincs mit értékelni egyelőre, bár az elmúlt 1 hónap történései és az 5 gól nélküli meccs alapján azért az tisztán látszik, hogy ez a jelenlegi "felállás" ebben a formában nem nagyon funkciónál idény elei forma, új koncepció ide vagy oda! :kivagyhe:
Miért kellett Jesével kezdeni? Miért állt be Kovacic amikor csak pár napja érkezett? Miért játszanak a játékosok olyan poszton amihez semmi közük? Miért kell azt a felállást erőltetni, amivel évek óta nem jut semmire a pincér? Miért nem 3 kp volt a pályán? Mi volt az elképzelés?
Többé-kevésbé jogos felvetések, illetve kritika; így nagyjából egyet is értek. :mrgreen:
8-10 meccsen való pontvesztéssel is lehet bajnok egy csapat az utóbbi évek alapján.
Ennél kevesebb csak nagyon ritkán kellett. Azok voltak a 100 pontos szezonok.
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy ha biztosra akarunk menni, akkor 6-7 db pontvesztésnél több nem igen fér bele; vagy la. is onnantól már erőteljesen mozog /necces/ az a léc a bajnokságot és a címet illetően a La Ligában. Nyilván a riválisok formájának, teljesítményének, a liga kiegyenlítettségének is a függvénye; de véleményem szerint, ha tutira akarunk menni, 96 pont körül hozunk kellene az idényben. :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 24., hétfő 12:44

https://www.facebook.com/Troll.Football ... =2&theater
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 24., hétfő 12:31

kiserik írta:
morientes írta: Rafa...nemtom.Mint ahogy azt sem,Ancelotti,vagy bárki más,mit tett volna ebben a helyzetben,mikor ennyire meg van kotve a keze.
Carlonak megvolt...
Hidd el,Rafanak is megvan...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 24., hétfő 12:29

morientes írta: Rafa...nemtom.Mint ahogy azt sem,Ancelotti,vagy bárki más,mit tett volna ebben a helyzetben,mikor ennyire meg van kotve a keze.
Carlonak megvolt...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 24., hétfő 11:28

Lehet mondani hogy Marcelo meg Isco nem játszott jol,de ettol fuggetlen bennuk láttam az akaratot amit másrol nem mondhato el.Modric,Kroos nagyon szurke volt,ja igen Ramos,o odatette magát,Varane elegáns volt mint Telek Manci anno a fradiban.Az tetszett.Danilo sem volt vèszes,támadásban kicsit lehetne aktivabb,de gondolom Makkmarci miatt neki tán nem szabad annyit feljonni.(Bár Carvajal dinamikusabb nálam mèg mindig,fuggetlenul a tegnapi meccstol).
Hogy Bale vagy Ronaldo volt e szarabb,hát sztm egyforma tepjesitmèny volt ez,az ami felkur,hogy a walesi megcsinálja a cselt,aztán olyan messzi van a labdátol,nem támadja hanem nyujtozik mint egy balettáncos...no meg egy brit focista fejjel nem találja el a kaput ziccerben...ajaj.
Ronaldo meg kapja ossze magát,ne messzirol rugja már el random,verje meg azt a kèt embert oszt gyalogoljon be vele...mer tudja csak elfelejtette vagy mi a faszom van vele...
Megint a hiszti meg a reklamacio...abban bizok hogy dupláuik oszt felszakad a gát de hogy mikor...
Hiányzik Benzema,aki odatálalja neki hogy faszikám verd be most már.Ahogy Marcelonak is,mer nincs kivel hulyiteni a hátvèdsort.Isco ehhez kicsit oncèlu.
Jesè meg emlèkeztetett szarabb onmagára tegnap,remèlem ez csak átmeneti.
Rafa...nemtom.Mint ahogy azt sem,Ancelotti,vagy bárki más,mit tett volna ebben a helyzetben,mikor ennyire meg van kotve a keze.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 24., hétfő 11:07

dannen írta:csak hogy valami pozitív is legyen, nekem nagyon tetszett navas, magabiztos volt, a beadásokra jól jött.
Én nem bántam volna, ha az öklözések helyett lehúzza a labdát. Egy konrkét esetnél feleslegesen boxolt, de a többinél okés volt.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:55

Dehogy törlöm, a whoscoreden mindig jókat mosolygok. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:49

Realista24 írta:
R24: ha én vitára hívok valakit, vagy megkérdem, miért mondja azt amit, akkor kíváncsi vagyok a véleményére, indokaira, mert tartom magam annyira inteligensnek, hogy ész érvekkel meggyőzhető vagyok, és mivel én soha nem tanultam focit, sőt, nem is nagyon játszottam csak gimiben, ezért szeretek is tanulni róla a tőlem okosabbaktól. De az nem érv, hogy én így láttam és kész...
De nem tudlak meggyőzni és nem is akarlak, mert az én szememmel és az én fejemben az van, hogy Bale nem volt annyira fos, mint ahogy beállítják. És számomra Cé sokkal szarabb volt.
Ez nem vita tárgya, szóval nem kerülöm a vitát vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudom, hogy miként tudnálak meggyőzni az álláspontomról.

De akkor jó, nézzük a whoscoredet, amit mondjuk rühellek :lol:
CR 7,3, Bale 7,5 osztályzatot kapott.
Cé 73%-os pontossággal passzolt, Bale 83%-kal, ez nála kiemelkedő egyébként.
Bale próbálkozott a legtöbb cselezéssel a csapatból. Cé meg a legtöbb lövéssel.
Látod, én írok példákat, konkrétumokat, te érzésekről beszélsz, mégis én érzem magam hülyének :mrgreen:

Ez a statisztika meg mindenre jó, csak arra nem amire csinálják :lol: szerintem töröld, mielőtt valaki komolyan veszi. 83%-os passzpontosság, aminek a 90%-a Modricnak letett 2 méteres alibi visszapassz volt :lol: a cselek meg... inkább Isco megmozdulásai hasonlítottak rá.

Na téma lezárva, reméljük innen már csak jobb lesz. Peace :karaj:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:43

Remy írta:Küzdjenek meg... Bale akkor sem fog elrakni 40-50 gólt, ha fifával tolja végig az egész szezont. Nincs helye ebben a csapatban.
Abszolút igaz, de én már abból indulok ki, csinálhat bármit akkor is itt lesz. Van egy fasza keretünk, de a fele olyan módon kényszerül játszani ami neki nem megy

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:32

R24: ha én vitára hívok valakit, vagy megkérdem, miért mondja azt amit, akkor kíváncsi vagyok a véleményére, indokaira, mert tartom magam annyira inteligensnek, hogy ész érvekkel meggyőzhető vagyok, és mivel én soha nem tanultam focit, sőt, nem is nagyon játszottam csak gimiben, ezért szeretek is tanulni róla a tőlem okosabbaktól. De az nem érv, hogy én így láttam és kész...
De nem tudlak meggyőzni és nem is akarlak, mert az én szememmel és az én fejemben az van, hogy Bale nem volt annyira fos, mint ahogy beállítják. És számomra Cé sokkal szarabb volt.
Ez nem vita tárgya, szóval nem kerülöm a vitát vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudom, hogy miként tudnálak meggyőzni az álláspontomról.

De akkor jó, nézzük a whoscoredet, amit mondjuk rühellek :lol:
CR 7,3, Bale 7,5 osztályzatot kapott.
Cé 73%-os pontossággal passzolt, Bale 83%-kal, ez nála kiemelkedő egyébként.
Bale próbálkozott a legtöbb cselezéssel a csapatból. Cé meg a legtöbb lövéssel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 24., hétfő 10:24

wZoLee7 írta:Továbbra is tartom magam az elképzelésemhez, CR-Bale duó nem lehet együtt a pályán. Küzdjenek meg egymással a bal szélért, a jobbik játszik és pont. Nem tudnak együtt játszani, itt ott összejön a gól de ez kevés ide. Amikor meg már azt látom, hogy Bale jobban hajt a gólért, többet találkozik a labdával, jobban is passzol akkor ott már komoly gondok vannak.
A másik aggasztó dolog a rengeteg eladott labda. Messze vannak egymástól a sorok, Danilo, Marcelo, Kroos csak úgy szórták el a labdákat.
Küzdjenek meg... Bale akkor sem fog elrakni 40-50 gólt, ha fifával tolja végig az egész szezont. Nincs helye ebben a csapatban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:23

Nem rád, hanem arra, aki azt mondja, hogy a pályán sem volt :D
Akkor sorry. :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 24., hétfő 10:20

Új projekt van, új edzővel, ha a játékosok nem küzdenek a pályán, az nekem annyit jelent hogy ők maguk sem hisznek abban, hogy sikeres lehet ez a projekt. Ancelotti után nem csodálom hogy ezt kell nézni, zongorázni is lehet a különbséget az edző és a pocak között.

Már amikor jött Benitez, megmutatta a nivóját, gyorsan még kiejtette a Napolit a BL selejtezőből. Az az egy pozitivum van számomra hogy nem engedte meg Perez hogy hozza a sleppjét. Biglia meg Llorente aztén nagyon hiányzott volna. Kovacicból talán még lehet valaki, reménykedek benne, abban biztos vagyok hogy nem lesz idén meccshiányos.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:20

csabi87 írta:
Kovacic: nagyon bíztató, jól szállt be, persze 2 nap együtt edzéssel nem kell csodát várni, kevéssé bíztak még benne, főleg Kroos, de jó lesz. Aki meg abból indul ki, hogy hányszor említette a nevét a kommentátor, az nézze inkább Vágási Ferit a Dunán.
Ezt gondolom rám értetted csak én azt írtam,hogy elég sok labdát visszaszerzett ahogy láttam mert külön figyeltem,de a kommentátor nem mondta mindig a nevét. :roll:
Nem rád, hanem arra, aki azt mondja, hogy a pályán sem volt :D

R24: ha én vitára hívok valakit, vagy megkérdem, miért mondja azt amit, akkor kíváncsi vagyok a véleményére, indokaira, mert tartom magam annyira inteligensnek, hogy ész érvekkel meggyőzhető vagyok, és mivel én soha nem tanultam focit, sőt, nem is nagyon játszottam csak gimiben, ezért szeretek is tanulni róla a tőlem okosabbaktól. De az nem érv, hogy én így láttam és kész...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:14

Továbbra is tartom magam az elképzelésemhez, CR-Bale duó nem lehet együtt a pályán. Küzdjenek meg egymással a bal szélért, a jobbik játszik és pont. Nem tudnak együtt játszani, itt ott összejön a gól de ez kevés ide. Amikor meg már azt látom, hogy Bale jobban hajt a gólért, többet találkozik a labdával, jobban is passzol akkor ott már komoly gondok vannak.
A másik aggasztó dolog a rengeteg eladott labda. Messze vannak egymástól a sorok, Danilo, Marcelo, Kroos csak úgy szórták el a labdákat.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:12

Kovacic: nagyon bíztató, jól szállt be, persze 2 nap együtt edzéssel nem kell csodát várni, kevéssé bíztak még benne, főleg Kroos, de jó lesz. Aki meg abból indul ki, hogy hányszor említette a nevét a kommentátor, az nézze inkább Vágási Ferit a Dunán.
Ezt gondolom rám értetted csak én azt írtam,hogy elég sok labdát visszaszerzett ahogy láttam mert külön figyeltem,de a kommentátor nem mondta mindig a nevét. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 24., hétfő 10:11

kiserik írta:
Realista24 írta: Tegnap pont Bale volt aki akart, mondjuk semmire nem mentünk vele. Plusz volt pár olyan flegma megmozdulása, hogy kopaszra vágatnám a haját.
Na erre légyszives írjál már példát is, mert ezt fújod tegnap óta, csak más ezt nem látta. Bújkálás, alibi visszapasszok, lötyögés. Ennyi volt a nagy irányítónk.
Ezt "fújom", mert így láttam. Meggyőzni nem akarok én senkit. Nézd meg a meccset, de igazából fölösleges, mert neked Cé nem volt rossz, Bale meg igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég