Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 16., hétfő 17:54

Köszi, hogy visszakerested. Jár érte a pacsi. :mrgreen:

Remélem a károgósabb kommentelők magukba néznek egy picit. Egyrészt azért, mert minden évben voltak lebőgéseink, zárlataink. Volt, hogy hamarabb (december/január környékén) volt, hogy később (február/március) környékén jött ez az időszak. A top fociban 10 hónap nagyon hosszú idő, nem lehet állandóan 10/10 formában lenni és agyonverni mindenkit, így vb-vel együtt pedig még nehezebb és hosszabb a szezon.

Másrészt azért tekintsenek magukba, mert nyilván nem a legminőségibb keret a miénk és nem is joga bonitobol áll a játékunk, viszont tényleg igazi csapatunk van. Lehet látni, hogy mennyire élnek-halnak egymásért a srácok, ezt mi sem bizonyítja jobban mint a 11-es párbajnál történő reakciók a Valencia ellen. Ez egy győztes csapat jellemzője. Ez a szezon pedig még közel sem úszott el.

Harmadrészt pedig azért is törjenek magukon pálcát, mert ez a csapat sokat adott nekünk az elmúlt években. Nyilván nincs már itt CR, Bale, Isco, Marcelo, James, Varane, Ramos, Navas, Casemiro, Di María és Xabi Alonso sem, viszont a győztes csapat gerince még megvan, akikre valóban jó lesz majd visszaemlékezni, a trófeákból a lehető legtöbbet elhozták és nem akkor kellene gyászolni a csapatot, amikor egy El Clasícót bukunk 3-1-gyel. Volt itt 4-0 is tavaly, Mourinho idején 5-0 is, Juande Ramosnál meg 6-2 is és kupákat se nyertünk, szóval nincs okunk arra, hogy temessük a csapatot.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
mexes
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. január 16., hétfő 17:27

Tegnap pont ezt olvasgattam. Március 20 vs május 22 vagy mi... Epic :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 16., hétfő 17:15

dzsi91 írta:
Csütörtökön kiesnénk mehetne a heti egy meccs a klub vbig. Azt elbírják a nyugdíjasok.
Arra tényleg pofátlanul elküldeném a castillat :lol: vagy ha nem is nagyon erősen tartalékot. Nem azt csinálnám hogy kapjátok be hanem minden nap egy csokor emberről nyilatkoznék h megsérült nem komoly de ki kell hagynia :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 16., hétfő 16:56

Nagyon adlak :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 16., hétfő 16:46

haszi írta: Amúgy a világvége hangulattal szerintem érdemes várni egyelőre. Legalább csütörtökig... :kalapos: Ha már két kupát is buktunk 5 nap alatt, akkor lehet kongatni a vészharangokat.
Pedig most a legjobb dolog ami történhetne velünk, hogy kiesunk a kupabol. Ha vegigmegyunk a kupában is valamelyik öreg ott fog kimúlni a pályán.

Csütörtökön kiesnénk mehetne a heti egy meccs a klub vbig. Azt elbírják a nyugdíjasok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. január 16., hétfő 16:04

Érdemes visszanézni az egy évvel ezelőtti hozzászólásokat, déjà vu... :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 16., hétfő 15:17

ELSiete írta:
Pad'em írta:

ha formában van a világ legjobb BTB-je, aki mellesleg lehozza a jobbszélt is. Támogató közeg, ez jó- Szerencsére ősszel támogató volt a közeg, 8 gól meg kétszer lett hónap játékosa. Bár hehe legalább konzekvens, ő akkor is fikázta :D Mondjuk ha Fede nem top akkor nem tudom ki a mai mezőnyben. Aranylabda nem tudom, hogy jön ide, miért kéne aranylabdásnak lennie? kit érdekel az aranylabda, Messi nyugdíj után úgyis minden évben Haaland vagy Mbappé fogja kapni. Mellesleg aranylabda, van egy aranylabdás kps a keretben, asszem te zavartad volna el már tavaly a nagy menetelés közepette?


Hát pedig azok mi vagyunk, formától függetlenül, kb akkor is ha éppen nem :) Ti majd meghódíthatjátok az Európa Ligát, bár a MU ellen valszeg zakóztok is ki a francba.
Rosszul emlékszel barátom, mert már jóval a nagy menetelés után "zavartam" volna el. Ami egyebkent annyit jelentett volna, hogy kifele a kezdőből. Ezt továbbra is megtenném.
Egy szón rugózol hónapok óta, de tudom, te 40+ig jatszanad, közben meg a fiatalok elmennek máshova lehetőség híján. Mindennek megvan a maga ideje és helye. Sajnos Camavinga besult mint kezdő, erre nem szamitottunk, de ha Bellingham érkezik, akkor nincs hova tovább. Nem lett a szememben egy fokkal sem rosszabb játékos, de ha többen kimondjatok, hogy a kp nem bírja már el Kroost és Modricot egyszerre, akkor miért rajtam rugózól? A szóhasználatért, amit egy meccs kozben írtam? Vannak ennél rosszabbak is itt, illetve ha erre nem vagy felkeszulve, akkor ne gyere fórumra.
Rugózom? :lol: Mi az istenről beszélsz. Azért mert megragadt az emlékemben az a mérhetetlen baromság? Mellesleg nem a véleményeddel van bajom, hanem a stílussal sokszor, de nem csak rád vonatkozik ez, te idéztél aztán eszembe jutott.

Senki nem mondta, hogy 40 éves koráig játszatni kell, úgyhogy ne adj a számba olyat amiről szó nem volt. A fiatalok megkapják a lehetőséget, van aki él vele, van aki kevésbé, ez nem Modricon múlik. De ha ő nincs, nincs tavaly BL meg jópár másik cím, szóval igen böki a szemem, amilyen stílusban megnyilvánulnak páran (nem csak itt). Ennyi, nálam sem alapkezdő, pláne amilyen fizikai állapotban van. Tanácsokat meg te ne osztogass nekem, köszönöm :)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 16., hétfő 15:00

Értelek, hogy némi túlzással....
de azért az elmúlt 10 évben, jött pár jó játékos. Pár.... :|

Akárhogy nézem, azért na !

Vininek volt egy jobb éve, azt közben béna, mint a fene tudja mit írtál már..... :|

:/
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 16., hétfő 14:51

hehetheoriginal írta: nagyon sok a baj, de szamitani lehetett ra, ilyen nincs a vilagon, hogy nyarak telnek el, hogy nem igazolunk a kezdobe senkit, egy nagycsapatnal, aki az elejen akar maradni, ilyet nem lehet.
sztem itt mindenkinek a barcelonahoz valo hozzaallassal van a gondja, mert bar csaloka, de azert a vegen, csak lehetett golt loni, csak fel lehetett porgetni a jatekot 2 percre. ez elhatarozas, hozzaallas, akarat kerdese. oke, hogy toni, carvi meg luki mar nem birjak, de a tobbi ingyenelo penzszopo, az ilyen asensio felek, hol vannak ilyenkor a nagy szeles arcukkal?
A fórum egyik baja, hogy nyáron, ősszel kiröhögte Gagyit és társait, aztán vezetnek a bajnokságban és megvertek a Szuperkupában. Nem kellemes érzés.

Ahogy az sem, hogy igazoltak vagy 10 játékost a nyáron, mi pedig kettőt. Kis túlzással vagy 10 éve nem igazoltunk jó játékost. Minden igazolás olyan nehezen jön össze mint a foghúzás.

A keret fosi, de nem tudom miért nem igazol Perez, pénz kell legyen.
2023 szeptemberben a mostani keretből kb. 6 játékoson kívül senki sem hiányozna. Vagy öregek vagy balfaszok.
Tchua, Fede, Militao, Alaba, Rüdiger és Courtois. Ebből ugye az utolsó 3 szintén nem 20 éves azért.
Nyilván nem létezik ekkora keretátalakítás, de ez a harmatos brazil vonal erőltetése is idegesít. Vininek is volt egy jobb éve, de közben olyan béna mintha a fekete Mr. Beant nézném. Eszméletlen.

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 16., hétfő 14:42

Pad'em írta:
ELSiete írta:

Azért gondolom hehító nem annyit tesz zsebre (bár nála sose lehet tudni :mrgreen:) és nincs annyira felszokpodva a munkahelyen, mint Fede, a csapat jövendőbeli cskja. :mrgreen:
Mondjuk nekem most vele van a legkisebb bajom, VB óta szar, egyébként szerintem sem egy aranylabda kaliber, de támogató közeg mellett jól tud focizni
ha formában van a világ legjobb BTB-je, aki mellesleg lehozza a jobbszélt is. Támogató közeg, ez jó- Szerencsére ősszel támogató volt a közeg, 8 gól meg kétszer lett hónap játékosa. Bár hehe legalább konzekvens, ő akkor is fikázta :D Mondjuk ha Fede nem top akkor nem tudom ki a mai mezőnyben. Aranylabda nem tudom, hogy jön ide, miért kéne aranylabdásnak lennie? kit érdekel az aranylabda, Messi nyugdíj után úgyis minden évben Haaland vagy Mbappé fogja kapni. Mellesleg aranylabda, van egy aranylabdás kps a keretben, asszem te zavartad volna el már tavaly a nagy menetelés közepette?
rikko írta: Illetve tegnap sem úgy nézett ki, mintha ti lennének Európa hódítói.
Hát pedig azok mi vagyunk, formától függetlenül, kb akkor is ha éppen nem :) Ti majd meghódíthatjátok az Európa Ligát, bár a MU ellen valszeg zakóztok is ki a francba.
Rosszul emlékszel barátom, mert már jóval a nagy menetelés után "zavartam" volna el. Ami egyebkent annyit jelentett volna, hogy kifele a kezdőből. Ezt továbbra is megtenném.
Egy szón rugózol hónapok óta, de tudom, te 40+ig jatszanad, közben meg a fiatalok elmennek máshova lehetőség híján. Mindennek megvan a maga ideje és helye. Sajnos Camavinga besult mint kezdő, erre nem szamitottunk, de ha Bellingham érkezik, akkor nincs hova tovább. Nem lett a szememben egy fokkal sem rosszabb játékos, de ha többen kimondjatok, hogy a kp nem bírja már el Kroost és Modricot egyszerre, akkor miért rajtam rugózól? A szóhasználatért, amit egy meccs kozben írtam? Vannak ennél rosszabbak is itt, illetve ha erre nem vagy felkeszulve, akkor ne gyere fórumra.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 16., hétfő 14:26

Mondjuk nekem idén nem számít sem a szuperkupa sem a spanyol kupa, az sem zavar ha a bl nem lesz meg idén, ne bőgjünk le és egy kört jó lenne még túlélni, de bajnokságot nem szeretnék a barcának adni, azt jó lenne megtartani...ebből kiindulva én még sokáig ráérek a világvége hangulattal :lol:

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. január 16., hétfő 14:02

Amúgy a világvége hangulattal szerintem érdemes várni egyelőre. Legalább csütörtökig... :kalapos: Ha már két kupát is buktunk 5 nap alatt, akkor lehet kongatni a vészharangokat.

Sajnos nem látom, hogy ezalatt a pár nap alatt taktikailag, mentálisan, erőnlétileg megoldódnának a problémáink. A Villarreal pedig elég pofás játékot mutatott a múlt meccsen is. Ha bizonyítani akar a stáb, a játékosok ezután a tegnapi botrányos szereplés után, akkor nagyon odateszik magukat csütörtökön... A lehető legkönnyebben nyerhető trófea lenne, de mégis sz.runk rá és motiválatlanul futunk neki évről évre. Tudom, én is jobban örülök a BL sikereknek, de látva a jelenlegi helyzetet is, nem ártana komolyan venni végre :kivagyhe:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 13:14

te dzsi ne kötekedjel mar, hat ahogy az utolso csepp kraft kiment a csapatbol a beell utolso sipszoja utan, azota engedte el fejben a keret nagy resze a dolgokat, es ezert nem hibaztatom oket, utoljara meg fejben osszeszedtek a nyuggerek magukat, es elhataroztak, hogy ha kiesik a kerek, leszakad a lanc, akkor is kihajtanak mindent magukbol. azota zokni az egesz, ahogy van, nincs utkozo tockonbaszoember a kp-n, az oregek es a nagyok mellett sajnos az "aranylabuak" is elengedtek a dolgot, azt gondolva, hogy ok mintha mar 10 evet a csucson fociztak volna es nekik is 4-5 beell van a zsakban.

nagyon sok a baj, de szamitani lehetett ra, ilyen nincs a vilagon, hogy nyarak telnek el, hogy nem igazolunk a kezdobe senkit, egy nagycsapatnal, aki az elejen akar maradni, ilyet nem lehet.
sztem itt mindenkinek a barcelonahoz valo hozzaallassal van a gondja, mert bar csaloka, de azert a vegen, csak lehetett golt loni, csak fel lehetett porgetni a jatekot 2 percre. ez elhatarozas, hozzaallas, akarat kerdese. oke, hogy toni, carvi meg luki mar nem birjak, de a tobbi ingyenelo penzszopo, az ilyen asensio felek, hol vannak ilyenkor a nagy szeles arcukkal?
thereisonly1ronaldo

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. január 16., hétfő 13:12

Valverde szerintem elit középpályás, hiszen a múlt évben egy másik poszton, szélsőként nagyon tudott élni a pályán, amikor tizenméteres területeken lehetett futni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 16., hétfő 13:10

hehetheoriginal írta:
ha formában van a világ legjobb BTB-je, aki mellesleg lehozza a jobbszélt is.
:lol: i love it :mrgreen:
mindez csak azert, mert gyors es tud futni, meg neha jol loni. :D

akkor gerrard all time top 10, nem? :D
Mellesleg aranylabda, van egy aranylabdás kps a keretben, asszem te zavartad volna el már tavaly a nagy menetelés közepette?
nagy meneteles? ugy erted sokszor makkal, es benzema miatt, egy alltime gyenge barcaval szemben a bajnoksagban? :roll:
kezeljuk helyen a dolgokat.
modric szep hogy megkapta az aranylabdat, de na. kezeljuk helyen a dolgokat.
Igen, elég nagy menetelés volt, kiverni a világ összes pénzével játszó PSGt meg Cityt, Chelseat + a Liverpoolt. Szerintem hívhatjuk annak. Konkrétan az egyik legnagyobb a BL történelmében, örökké emlékezetes párharcokkal.

Mit nem kezelek a helyén? Hogy nem takarítanám el azt az embert aki lassan 10 éve varázsol Real mezben mintegy darab szart?

Ki jobb btb Fedénél várom a neveket.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. január 16., hétfő 13:09

rikko írta:
Realista24 írta:

Es amugy mi szamit jobbnak? Az EL?
Sajnos az nem, de pl a bajnokságban jobban állunk még a sok általad középszerű játékos által alkotott csapattal is... Illetve tegnap sem úgy nézett ki, mintha ti lennének Európa hódítói.
sajna nem :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 16., hétfő 13:06

dzsi91 írta: Azért durva, hogy konkrétan 10 éve ugyanaz a siránkozás megy 1-1 vesztes clasico után mindegy, hogy prime crel vagy bolond vinidzsível 100pontos bajnoki címmel vagy bl triplával a fórum blackout menetrendszerűen jönnminden januárban. :D ne is zavarjon benneteket,hogy ugyanez a meccs megtörtént a mi javunkra 2 hónapja. Ilyen a fotball egyszer ez nyer maskor az.
Dehogy tortent, rosszul emlekszel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 13:01

ha formában van a világ legjobb BTB-je, aki mellesleg lehozza a jobbszélt is.
:lol: i love it :mrgreen:
mindez csak azert, mert gyors es tud futni, meg neha jol loni. :D

akkor gerrard all time top 10, nem? :D
Mellesleg aranylabda, van egy aranylabdás kps a keretben, asszem te zavartad volna el már tavaly a nagy menetelés közepette?
nagy meneteles? ugy erted sokszor makkal, es benzema miatt, egy alltime gyenge barcaval szemben a bajnoksagban? :roll:
kezeljuk helyen a dolgokat.
modric szep hogy megkapta az aranylabdat, de na. kezeljuk helyen a dolgokat.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 16., hétfő 12:55

Azért durva, hogy konkrétan 10 éve ugyanaz a siránkozás megy 1-1 vesztes clasico után mindegy, hogy prime crel vagy bolond vinidzsível 100pontos bajnoki címmel vagy bl triplával a fórum blackout menetrendszerűen jönnminden januárban. :D ne is zavarjon benneteket,hogy ugyanez a meccs megtörtént a mi javunkra 2 hónapja. Ilyen a fotball egyszer ez nyer maskor az.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 16., hétfő 12:55

ELSiete írta:
Pad'em írta:

Azt gondoltam hogy te minden körülmények között 110%-ot hozol mindenhol. Sajnos itt a fórumon is, hétről hétre napról napra :lol:
Azért gondolom hehító nem annyit tesz zsebre (bár nála sose lehet tudni :mrgreen:) és nincs annyira felszokpodva a munkahelyen, mint Fede, a csapat jövendőbeli cskja. :mrgreen:
Mondjuk nekem most vele van a legkisebb bajom, VB óta szar, egyébként szerintem sem egy aranylabda kaliber, de támogató közeg mellett jól tud focizni
ha formában van a világ legjobb BTB-je, aki mellesleg lehozza a jobbszélt is. Támogató közeg, ez jó- Szerencsére ősszel támogató volt a közeg, 8 gól meg kétszer lett hónap játékosa. Bár hehe legalább konzekvens, ő akkor is fikázta :D Mondjuk ha Fede nem top akkor nem tudom ki a mai mezőnyben. Aranylabda nem tudom, hogy jön ide, miért kéne aranylabdásnak lennie? kit érdekel az aranylabda, Messi nyugdíj után úgyis minden évben Haaland vagy Mbappé fogja kapni. Mellesleg aranylabda, van egy aranylabdás kps a keretben, asszem te zavartad volna el már tavaly a nagy menetelés közepette?
rikko írta: Illetve tegnap sem úgy nézett ki, mintha ti lennének Európa hódítói.
Hát pedig azok mi vagyunk, formától függetlenül, kb akkor is ha éppen nem :) Ti majd meghódíthatjátok az Európa Ligát, bár a MU ellen valszeg zakóztok is ki a francba.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2023. január 16., hétfő 12:57-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég