Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 16., hétfő 7:08

A tegnapi játék szánalmas és értékelhetetlen volt, de a megy a meccs topic meg inkább.
Ahogy a csapat az ezüstöt sem érdemelne meg, úgy itt sokan azt sem, hogy a Realnak szurkoljanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. január 16., hétfő 6:29

dzsi91 írta:nagyon fáradtak vagyunk
Ez itt a probléma. Hát Carvajal, Kroos, Modric, Carvajal, Benzema arca konkrétan úgy nézett ki, mint akit megerőszakoltak. Tisztán látszott a labda nélküli játékban, hogy mindenki csak lézeng és folyamatosan félúton van. Valverde? Ősszel szét futott mindenkit, most meg egy rendes sprintet nem tud megcsinálni. Oké, hogy hiányzik a kreativitás, de erő nélkül nem csoda, hogy nincs ott fejben senki. Remélhetőleg a terv része ez és gyorsan átesnek a holtponton, mert a következő meccseken elmehet minden kupa a szezonba, aztán hiába pörgünk majd márciustól.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 16., hétfő 0:18

illgner írta: Ezen nincs mit értékelni, ez szenvedés volt végig. Nyáron nagy bevásárlás lesz, mert ez a keret kezd teljesen kipurcanni.
Nagy, jön Bellingham 120ért meg visszavesszük vmelyik saját nevelés fullbackünket. Meg talán egy CBt is veszünk :D

Egyaltalan nem vert földhöz, hogy kikaptunk egy kb senkit nem érdeklő hakni kupán januárban Szaud Arábiában, az egész rendezvény, időzítés, helyszín szempontjából nevetség tárgya eleve. Elmúlt két évben mi nyertük, most 3-1 oda, na bumm. A tavalyi 0-4 bár tét nélküli volt, na az felbaszott. Most egyedül az zavar hogy ezt az antitálentum Gavit most felszopják, pedig egy középszerű senki, meg azt mondják alázás. Távol volt ez az alázástól, emlékszem azok milyenek voltak, mert volt abban is részünk sajnos. Ezek a kisgyerekek messze vannak attól szerencsére. Itt max mi aláztuk meg magunkat, ami persze egy Realnak nem megengedett, de valahol meg tudom érteni.

Most világvége van, pedig egyértelmű az összes probléma jó ideje, évek óta. A keretösszetétel hiányos, a gerinc akikre építünk 35y+. Hatalmas rejtély, hogy miért nem hoztunk legalább 2-3 játékost legalább télen amikor ennyi sorozatban helyt kéne állnunk. De ezért nem a csapat meg nem Ancelotti a felelős, ő nyáron meg télen is kért csatárt, nem kapott. Szerintem nyáron se várjunk nagy földrengést, nem lesz rá pénz. 300 milliókat egészen biztosan nem fogunk költeni. Ami nem is baj, a baj az lesz ha okosan sem hozunk embereket továbbra se. Nem csak 80 milliókért lehet igazolni.

A legerősebb csapatrészünk van leginkább legatyásodva, Modricsnak annyi kb igy a vb után. Camavingának most kéne előrelépni, de betli eddig kezdőként állandóan. Fedéjéknél amúgy valami gáz van az asszony posztjából ítélve. Gondolom ő ezért dupla nulla.

A megy a meccs topik viszont nso szint lett sajnos. Gyorsan felejt a nép.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. január 15., vasárnap 23:41

Úgyse igazolunk senkit.

Konkrétan a jobbszélünk és a támadóhàrmasunk egy selejt idén.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 15., vasárnap 23:40

Last 10 Real Madrid games:

4 wins
2 draws
4 defeats
18 goals scored
15 goals conceded

Egy Realtól ez ciki.
Rengeteg bekapott gól.
Átig szezonból van még elvileg bőven...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 15., vasárnap 23:11

krisz24 írta:
illgner írta: Ezen nincs mit értékelni, ez szenvedés volt végig. Nyáron nagy bevásárlás lesz, mert ez a keret kezd teljesen kipurcanni.
A baj csak az hogy már 3 nyár óta ezt mondjuk.. Aztán azóta is csak elmennek játékosok..
Engem csak az zavar hogy minden meccsen azt látom hogy a védelem be van szarva mikor letamadjak és rendszeresen szar passzokat adunk amiből jön a kontra és a gól.. Inkább rugjuk már picsan a labdat csak ne ilyenekbol kapjuk folyamatosan a gólokat...
Amíg megy a szekér nem fogunk nagybevásárlást tartani.Ha nyáron nagy változásokat akartok akkor szurkolni kell a 0 kupázásnak mert Perez sose nyúlt bele sikerek után nagyon a keretbe.19ben hoztunk egy botrányos szezont egyből kinyitotta a pénztárcát igaz bár netette volna :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. január 15., vasárnap 22:53

illgner írta: Ezen nincs mit értékelni, ez szenvedés volt végig. Nyáron nagy bevásárlás lesz, mert ez a keret kezd teljesen kipurcanni.
A baj csak az hogy már 3 nyár óta ezt mondjuk.. Aztán azóta is csak elmennek játékosok..
Engem csak az zavar hogy minden meccsen azt látom hogy a védelem be van szarva mikor letamadjak és rendszeresen szar passzokat adunk amiből jön a kontra és a gól.. Inkább rugjuk már picsan a labdat csak ne ilyenekbol kapjuk folyamatosan a gólokat...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 15., vasárnap 22:42

Toti írta: 8 honapja volt a bl donto, a vbt meg nem toltak tul a jatekosaink, cserebe minden klubnal ugyanugy bejatszott a vb.

Igen a keret verdesi a 35ot, de egyreszt ezert tehettek volna, h ne igy legyen, masreszt meg ha mar nem, akkor nyugodtan fel lehetne dobni egy tobiast, vagy nem elajandekozni miguelt, stb.
Egy szóval nem mondtam,hogy nem igazolhattunk volna jobban.Én annyit mondok,hogy sem Ancelotti sem a keret nem tehet a kialakult helyzetről de még Zidane is a maxra húzta a lehetőségekhez mérten a csapatot. Hossszútávon jól fogunk kijönni ebből a nagy spórolásból az ilyen spanyol szuperkupás dolgokat meg le lehet nyelni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. január 15., vasárnap 22:32

8 honapja volt a bl donto, a vbt meg nem toltak tul a jatekosaink, cserebe minden klubnal ugyanugy bejatszott a vb.

Igen a keret verdesi a 35ot, de egyreszt ezert tehettek volna, h ne igy legyen, masreszt meg ha mar nem, akkor nyugodtan fel lehetne dobni egy tobiast, vagy nem elajandekozni miguelt, stb.

Mindegy, en csak azt mondom, h sztem nem lehet mindent a faradtsagra fogni. Sztem ebben most egyszeruen ennyi van. Most egy Mendy mibe faradt bele, h egy labdat nem tud atvenni, ugy h ne 5-6meterre pattanjon tole elso erintes utan? Rudiger is gyakorta a benny hill compilationre adja az alapanyagot. Carvajal szora sem erdemes sajnos, a katasztrofa az pozitiv jelzo nala.

Kicsit ossze kellene kapni a format meg az embereket, aztan lehetne ebbol a szezonbol is szep vég.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. január 15., vasárnap 22:24

carvajalt és mendyt offolni kell. innen kell kezdeni az építkezés. egyik se tud támadni, védekezésben meg nonstop kapjuk a gólokat róluk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 15., vasárnap 22:18

Toti írta: De mitol vagyunk faradtak? Ezt valaki fejtse mar ki vagy magyarazza mar el. Masnak is januar 15.e van. Masnak is lement 16 fordulo meg egy bl csoport. Meg a vbre se foghatjuk, mert nem vittek tul sokaig a jatekosaink.

Kapaszkodhatunk Pintusba, h miatta ez a faradtsag, de ezt nem tudjuk meg. Amit latunk azt viszont igen. Az meg nem tul sok, sot keves.
Talan mert tavaly bl döntőztünk meg vb is volt meg a keret magja 35öt verdesi? Meg összel 3 hónapig voltunk veretlenek? Hagyjuk már, hogy másnak is 2023 van. A bl triplázós időszakban sem bírtátok megérteni, hogy miért nem nyerünk mindig bajnokságot. Egyszerűen egy bl menetelés mentálisan és fizikálisan is megnyomorítja a keretet. És akkor még focivb meg öreg keret. Mindegy ilyenkor kell a világvége hangulat nem bánom de ez az élet rendje , ősszel minyertünk 3-1re most ők, majd a tavaszi clasicon lehet megint mi.

Jah meg nekünk ugye 5 sorozatban kell idén menni. Még a klib vb csak most jön. Szép lesz.

Azt is látni kell, hogy a barsza mennyivel éhesebb a sikerre teljesen joggal. Meglátjuk , hogy a bajnokságban feltudjuk e szívni magunkat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 15., vasárnap 22:12

Buta vedelmi hibak, elpattano es elpasszolt labdak olyanoktol is, akik amugy betonbiztosak, folyamatos dekoncentraltsag. Szerintem ez mind faradtsagra utal. Hiaba van masnal is januar 15., nalunk most az ujbol elmaradt keretfrissites csunyan kiutkozik, masnal azert nincs ekkora problema.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. január 15., vasárnap 22:09

De mitol vagyunk faradtak? Ezt valaki fejtse mar ki vagy magyarazza mar el. Masnak is januar 15.e van. Masnak is lement 16 fordulo meg egy bl csoport. Meg a vbre se foghatjuk, mert nem vittek tul sokaig a jatekosaink.

Kapaszkodhatunk Pintusba, h miatta ez a faradtsag, de ezt nem tudjuk meg. Amit latunk azt viszont igen. Az meg nem tul sok, sot keves.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 15., vasárnap 22:02

Jókor jött pofon és a lehető legjobb helyen. Nemkell túldrámázni. Mondjuk szerintem kár volt a kezdőt vinni erre a tornára, nagyon fáradtak vagyunk valahogy túl kell élni ezt az időszakot. Spanyol kupából is remélem kizúgunk mert ez így túl sok lesz és ráfog menni az egész szezon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 15., vasárnap 21:46

Ezen nincs mit értékelni, ez szenvedés volt végig. Nyáron nagy bevásárlás lesz, mert ez a keret kezd teljesen kipurcanni.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 12., csütörtök 17:21

Én próbálom pozitívan látni ezt a jelenlegi hanyatlást. Januárban és februárban tömérdek meccsünk lesz és nem lehet mindre felpörögni 120%-ra, valamikor a gőzt ki is kell ereszteni. Ezen felül a vb után sok játékosunk kifáradt vagy maga alatt van a kudarc miatt. Eltart egy darabig amíg ezt fejben rendbe hozza az edzői stáb. Ami még reményt adhat nekünk, hogy a korábbi szezonokban is volt januári-februári-márciusi hanyatlás, ahol beleszaladtunk egy-két pofonba, viszont a formaidőzítés tavaly is jól sikerült és meg is lett az eredménye, még ha egy 4-0-át be is kellett nyelni miatta.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. január 12., csütörtök 13:01

kiserik írta: Tegnap is mikor Vini megcsinálta az elengedős cselét és megverte a védőt, gyakorlatilag nem volt középen senki, pedig Cama (középen csatár poszton) és Rodrygo is kísérte a támadást végig lemaradva, kocogósan, Karim meg sprintelt a középpályáról. Nekem kurtára senki ne mondja, hogy Rodrygo csapágyasra lett hajtva tavaly vagy idén vagy akármikor. Megcsinálja a cselt, megveri a védőt és nem lehet centerezni, mert a társ nem futja le a védőjét. Meg sem próbálja. És nem egyszeri eset. Többször feljött, hogy Vini miért akarja átvezetni az emberen a labdát? Mert nincs mozgás és áll mindenki és várja a sültgalambot, de rábaszik. Megbontja a védelmet (ha sikerül) és mögéjük kerül, de egyedül van, mert mindenki a védők előtt áll és nézi. Ezért működik Fede a szélen. Mozog. Állva nem lehet támadót (főleg nem szélsőt) játszani. Nézzetek meg egy összefoglalót úgy, hogy csak Rodrygot nézitek. Agyfaszt fogtok kapni. Támadásban 0, védekezésben -1. A csatár probléma pedig ismert és megoldhatatlan.
+1

Ja én is pislogtam hogy Vini elment a szélen, de középen senki nem ért fel, hogy beadja valakinek, mert Benzema épp hátrament labdáért és sprintelt mint állat, de nem ért fel...
Hát mondom ez mekkora amatőrség már b*zdki... :argue:

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 12., csütörtök 12:33

Realista24 írta:
kiserik írta:

Úgy lesz.
Csak azert iram, mert barmilyen meglepo, de erdekel es olvasnam :mrgreen:
Várj, akkor összefoglalom: Karim és Vini a királyok, nincs jobb szél, Rodrygo kutya, Mendy beton .. őőő... :mrgreen: :lol:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. január 12., csütörtök 12:23

Én nagyon szerettem volna, ha hazigombóc visszatalál legalább a régi cselszis szint felére, az már tényleg jobb, mint Rodrygo.
Na de aki képes lerakni ezt a legutóbbi hitvány, semmi teljesítményt, egy 4. ligás csapat ellen, mindenféle sérülés és discomfort nélkül, annak semmi keresnivalója a kezdő közelében..
Itt lett volna neki a sansz, hogy visszakapaszkodjon, kb. nincsenek támadóink.., eltett volna kettőt az amatőrök ellen, máris kapta volna a perceket.., így meg el sem küldik melegíteni, nem értem ezt a palit.. :vivo: :vivo:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 12., csütörtök 12:20

kiserik írta:
Realista24 írta: OFF. Kiserik, neha nyomj mar ket entert, hogy legyen kis töres a hszben. :mrgreen: kieg a szemem.
Úgy lesz.
Csak azert iram, mert barmilyen meglepo, de erdekel es olvasnam :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég