Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:38

Hát ez remek volt. B-) :)

Iscon annyi labda elment,hogy az öröm volt főleg az első félidőben.
Akinek örültem az Danilo viszonylag jó játéka,Ramos is jó volt,Navas is.Kovacicot direkt figyeltem elég sok labdát szerzett viszonylag,csak a kommentátor nem mondta sokszor a nevét.
Azt,hogy Jamest minek kellett átrakni a jobb oldalra,azt nem tudom dehogy így az egyetlen normálisan beadó játékost nyírta ki az biztos.
Amíg a baloldalon játszott addig nem egy forintos beadása volt.
Már a nyáron írtuk,hogy ez a 4-2-3-1 rossz,de csak ezt nyomatja.
A tamádás építés meg kimerül abban,hogy ki a szélre aztán onnan nyomni befelé a labdákat.
Ez sem jó.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:33

azt vki magyarázza már el, hogy vkinél daniloval semmi gond nem volt, vkinél meg duplanulla volt. ezt hogy lehet? :lol:

ne zomborizzatok már, hogy ezért szép a foci, hogy mindenki másképp látja, meg a faszomat azt :lol:

daniloval semmi probléma nem volt, mindet észretérítő tarkónbaszás illeti, aki nem benitezről és az ő saráról beszél.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:33

Kicsit várok az elküldéssel amíg kianyázzátok magatokat. :mrgreen:

Ősszel csak elbukni lehet a bajnokságot, többek között az ilyen fordulók miatt, amikor a Barcelona behúz egy nagyon nehéz idegenbeli meccset, mi meg egy simán nehezet nem. Nincs akkora baj, ha elsősorban Benitez észhez tér. Perez már nem fog 7 nap alatt.

Egyrészt, Carlo egyik hibája úgy tűnt az volt, hogy az ilyen mérgezett egér csapatok ellen nem tudta kellő tűzzel pályára küldeni a csapatot. Nos, ez ma sem volt meg, pedig nincs itt már Carlo...szóval... Bár való igaz gólt most nem nyeltünk be 5 perc után, de ennek had ne kelljen örülni.

A nagyobb baj a felállás, és az érthetetlen koncepció. A játékunk lényege, hogy ki tudjuk használni a kp-n a klasszisainkat, irányítsunk, diktáljunk, domináljunk, úgy, hogy nekik ne kelljen futkosniuk, és ne legyenek aszalt hullák tavaszra. Ez nem fog menni 4231-ben, nem fog menni ha Bale középen van, ha Isco sokszor az amúgy szép de felesleges bonyolításaival akasztja a csapatjátékot, és ha Cé kivonja magát 80 percig. James is miért a szélre állt be? Mi ebben a ráció, ha ő van a baloson, Isco a jobboson, Cé láthatatlan Bale meg nem DM, hogy felvigye insane módban és jól is süljön el.

Az egyéni formákat is meg kell említeni, Marcelo, Kroos, James ma erősen tudása alatt focizott, de ez majd változhat. Danilo egy fokkal most elfogadhatóbb volt, de még így sem értem. Bale ma nem volt vészes, abban igaza van Remynek, hogy ezt ki sem szabadna emelni, mert egy ilyen meccs lenne a nagyon minimum, de hogy mindent rá fognak egyesek, és paplanként ráhúzzák Cé rossz FORMÁJÁRA az nevetséges. Cé, a gyenge játékában sok tényező közrejátszik, elsősorban a mentális állapota, hiszen amikor a végén akart az utolsó percekben, máris javult a játéka. Fel kell javulnia, mert az ilyen meccseken 3x aranylabdásként meg kéne villannia egyszer. Többet kap mint más, akkor többet is várunk tőle.

Szóval all in all, nincs nagy baj, HA Benitez kielemzi ezt a meccset, és változtat. Most még nem késő, sőt. És a változtatást a felállással kellene kezdeni, más struktúrával, aztán lehet Balet is basztatni ha úgy van.

Ja meg azt nem értettem még, hogy miért kellett ennyi védő a padra, mire van Vazquez ha nem erre?
Nem illik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:32

crladecima írta:
Realista24 írta:Danilo és Navas tetszett. Utóbbit sokat fikáztam, ma viszont sugározta azt a magabiztosságot, amit eddig nem mutatott.
Modric volt még jó nálam, a többiek nagyon szót sem érdemelnek. Mondjuk még talán Varane-t is ki tudom emelni.
Te milyen meccset néztél? Nem láttad, hogy Danilo volt az egyik leggyengébb láncszem? Már bocs a kérdésért, de szerintem ezt a vak is látta.
És te milyet néztél? Közel sem volt olyan, mint amit láttunk tőle az előszezonban, ahhoz képest nagyot lépett előre, jól lépett be az üres területekbe, sok indítást is lekapcsolt, egyedül még a beadások voltak amik nem voltak az igaziak, de ezen kívül, ahhoz képest amilyen volt még egy félhónapja, ahhoz képest ez igen is vállalható volt.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:32

eg vilagon semmi baj vam volt daniloval. kroos volt szurke ma de en csak benitezt hibaztatom.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:32

Továbbra is nevetek azon hogy cr a legnagyobb gondunk. Igen, egyre lassabb lesz,egyre görcsösebb lesz, ennek ellenére amíg bale középen futkos james meg a szélen csoszog addig nyugodtan maradhat cr a szarszemét szabadrúgásaival együtt.,..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:32

crladecima írta:
Realista24 írta:Danilo és Navas tetszett. Utóbbit sokat fikáztam, ma viszont sugározta azt a magabiztosságot, amit eddig nem mutatott.
Modric volt még jó nálam, a többiek nagyon szót sem érdemelnek. Mondjuk még talán Varane-t is ki tudom emelni.
Te milyen meccset néztél? Nem láttad, hogy Danilo volt az egyik leggyengébb láncszem? Már bocs a kérdésért, de szerintem ezt a vak is látta.
Sporting - Realt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:31

R.M.C.F írta:Kár hogy ezzel most elúszott a liga győzelem...jó lett volna nyerni év végén.
te troll. :mrgreen:
But he is a good boy...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:31

kiserik írta:Csak annyit jegyeznék meg, hogy Kovacic beállításával átálltunk 433-ra, ha valaki nem vette volna észre.
Hát én semmi rendszert nem tudtam felfedezni már a végére :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:31

A Gijón a Liga Adelante legjobb kapusával és a második legjobb védelmével rendelkezett, a szezon elején még lendületben van a csapat.

Ezt tudnia kellett Rafának is. Nem fogom szidni a csapatot, de szerintem eszméletlenül naiv módon álltunk hozzá a meccshez.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:30

Semmit nem fogunk nyerni idén ezt most megmondom!
Kezdjük is:

3
.
2
.
1
.

Elvesztettük a bajnokságot :(


:mrgreen:

Avatar
crladecima
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014. augusztus 29., péntek 21:18
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: crladecima » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:29

Realista24 írta:Danilo és Navas tetszett. Utóbbit sokat fikáztam, ma viszont sugározta azt a magabiztosságot, amit eddig nem mutatott.
Modric volt még jó nálam, a többiek nagyon szót sem érdemelnek. Mondjuk még talán Varane-t is ki tudom emelni.
Te milyen meccset néztél? Nem láttad, hogy Danilo volt az egyik leggyengébb láncszem? Már bocs a kérdésért, de szerintem ezt a vak is látta.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:29

Kár hogy ezzel most elúszott a liga győzelem...jó lett volna nyerni év végén.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:28

Csak annyit jegyeznék meg, hogy Kovacic beállításával átálltunk 433-ra, ha valaki nem vette volna észre.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:28

De nem baj, már hozzászoktam az elmúlt években.
Ahhoz szoktunk hozzá hogy mindig elkúrjuk a bajnokságot, pedig papírforma alapján legalább kétévente be kellene húzzuk.
Nem baj, majd a barcát megverjük, ha nem akkor buknak maguktól, ha az sem akkor majd jövőre.
And repeat.
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:27

Érdekes lesz, hogy mikor értik majd meg a lányok, hogy ez a különbség, ezeken múlik:

A Barca megint nem volt jó, Messi 11-est ront, de kiszenvedik.
Akkor mi kimegyünk napszemüvegben, koktéllal a kézben és muszáj alulmúlni ezt.

Rohadt idegesítő.

Amúgy állandóan szar a forma nyáron és Karácsony körül, de nem értem miért kell pontokat eldobni már az elején. Vagy ennyit tudunk?Idén a Gijón lesz az ellenfél?
A kapusukkal és annak teljesítményével meg nem lehet takarózni.

Na majd legközelebb..de megcsinálták az alaphangulatot.:(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:27

Baszki, ez mi volt? A csapat játékában semmi rendszer, semmi...hát semmi nem volt. Ez egy nagy katyvasz semmi más. A kapust agyonrúgták ahogy kell. A kp-n átrohantak, hol Danilo hol MArcelo nem volt sehol. Első meccsen nagyon felsült Benitez ezzel a 4231-el. Ez a csapat képtelen egy felállt védelmet megverni. Márpedig a spanyol csapatok szinte kivétel nélkül így fognak ellenünk játszani.
Van min javítani, de temetni nem érdemes. Egyik nagy csapat sem hengerelt ma, benne volt az X.
Semmit nem fogunk nyerni idén ezt most megmondom!
Remélem ha mégis nyer a csapat trófeát elsőként írod hogy te végig tudtad hogy nyerünk

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:26

Nemtudom ki volt mar az aki rendesen kirohogott, lenezett, stb.. Mikor bemertem irni a sorsolas utan, h elso forduloban idegenben kezdeni egy ujonc otthonaban nem lesz leanyalom, plane h az a csapat a gijon akik kulonosen szeretik a realt..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:26

Hát ez valóban gyenge savanykás volt... :-(
Senkit sem lehet igazán kiemelni...
Talán egyetlen pozitívum ,hogy nem kaptunk gólt.
Viszont kapura is alig lőttünk.
Az egész csapat rosszul játszott,még Kroos is hibázott többször is,amit tőle nem szoktunk meg...
Aki elfogadhatót nyújtott( Isco)azt meg lecserélte Benítez...
A támadójátékunk sablonos és súlytalan...
Igazi csatár nélkül valóban nem megy... Na majd Benzemával! :)
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:26

Danilo és Navas tetszett. Utóbbit sokat fikáztam, ma viszont sugározta azt a magabiztosságot, amit eddig nem mutatott.
Modric volt még jó nálam, a többiek nagyon szót sem érdemelnek. Mondjuk még talán Varane-t is ki tudom emelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég