Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. április 26., vasárnap 22:52

Sztem nem véletlen hogy Ramos és Carvajal ma kisárgázták magukat..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 23., csütörtök 17:17

terry76 írta:

Én arra gondoltam,hogy ha mondjuk a 60 percben szerzünk vezetést, majd jön a kiállítás,akkor az atletico kiegyenlített volna.De már mind1!:)
maximum szerinted, de szerintem meg lekontráztuk volna őket abban az esetben
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. április 23., csütörtök 17:08

Rég féltem ennyire... a meccs előtt. Borzasztóan féltem. Féltem, hogy kiseünk. Féltem, hogy ha 3-at rúgunk akkor azt Atletinek egy szava se lehet, de nem rúgjuk be, mint az első meccsen... és ekkor jöttek a fiúk. Az első 10-15 perc után kirajzolódott bennem a meccs képe. A meccs nagy részében a labda egy ilyen U alakzatban járt oda, s vissza. Labdabiztsoak voltunk és az Atleti támadásait csírájában fojtottuk el. Helyzetet akkor tudtunk kialakítani, ha megmertük húzni a rizikós passzt. Ez lett volna Modric feladata, de mivel ő nem volt, abből sem volt olyan sok. Viszont a magabiztosságunk, labdaviztosságunk bíztató. Ehhez nagyben hozzájárult Ramos, aki "A 3-asnál" lényegesen képzettebb játékos technikailag és taktikailag is. Nagyott játszott. Itt megjegyezném:
ezt a variáció nem preferálom, de ez is egy megoldás. Ramos lenne vkp. Jó labdákat tud adni, gyors, mozgékony, meg tudja tartani a labdákat és sztem cselezőkészsége is van. Akár még be is válhat.
Úgy látom Ancelotti is hasonlóan gondolkozott...

Viszont negatív kritika is illeti a csapatot. Ha beszarva játszanak nem mennek semmire. Szinte minden helyzetünk abból lett, hogy a valaki(k) elmozgott(ak) és megkapta a labdát, majd az előtte lévő üres területtel kezdett valamit. De ez nagyon ritkán történt meg. Mi elmozgó játékot játszunk, és ehhez képest tegnap egy masszív pozíciós játékkal rukkoltunk elő, azért mert féltünk a labdavesztéstől és kontráktól. Pedig, mint ahogy már 2-szer említettem, nagyon szembetűnő volt, hogy amikor elmozgások történtek máris szabad területek keletkeztek. Ebből lett a gól is...

Eltolódni sem mertünk. Ugyebár a Real filozófiája a "kritikus ponton döntő fölény kialakítása". Tegnap nem nagyon láttam ilyet. Persze nehéz, de ha az Atleti-t meg akarjuk verni, akkor fel kell vállalni. Ance feltolta a 2 szélsőhátvédet, ezzal segítve a látszámfölényt támadásnál...csakhogy a kp-saink nagyon hátul játszottak így szinte semmit sem ért.

Ebben a csapatban nagyon nagy potenciál van. Évekig meghatározhatnánk a világfutballt...ha megtanuljuk kezelni a nyomást. Ha játszuk a játékunkat és nem biztsoítjuk az egyetlen csatárt 5 emberrel, hanem egyszerűen a támadójátékunkkalverjük meg őket.

Az Atleti meg egy nagyon mocskos csapat. Látszott ez a meccs végén is, de engem jobban irritált az, hogy a 90 percből kb. 60 percig minden játékosuk a labda vonala mögött, közelebb a sáját kapujukhoz helyezkedtek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 11:48

viszont a szar formája ellenére hála égnek azért nem alibizett végig. első félidőben volt egy veszélyes középre tett labdája, a második félidőben pedig két komoly helyzetet is kialakíthatott a real miatta, és csak az isteneknek köszönhetően nem ment be. Mondjuk ha jól emlékszem előrébb is játszott mint az első félidőben.
Azért azt a kulcsmomentumot se feledjük ahogy estében odarakta Csicsa elé :)
Szerintem sejtette hogy nem adna tizenegyest az a hülye német bíró.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. április 23., csütörtök 11:41

az első félidőben teljesen kivették a játékból. sokan tömörültek azon az oldalon, illetve az atletico azon az oldalon is próbálkozott támadni a legtöbbet. coentraoval és csicsával kellett valamit alkotnia, akiknek jócskán volt meccshiánya, míg másik oldalon carvajal - james - cr volt.
viszont a szar formája ellenére hála égnek azért nem alibizett végig. első félidőben volt egy veszélyes középre tett labdája, a második félidőben pedig két komoly helyzetet is kialakíthatott a real miatta, és csak az isteneknek köszönhetően nem ment be. Mondjuk ha jól emlékszem előrébb is játszott mint az első félidőben.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 11:33

Leírtam tegnap,csíp,harap,és semmi flusztrácio az atmaval szemben :D Csak kibaszott nagy akarat :salute:
Na letudtuk a gyökereket,jöhet a sorsolás,nekem innentől mindegy ki jön,csak játszuk az első meccset idegenben.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 23., csütörtök 11:28

Chris írta:Isco sajnos az utóbbi időben visszavett, csalódás a játéka. Erre szokták mondani, hogy beleszürkült a mezőnybe. Nem baj lesz ez jobb is, fontos tagja a csapatnak.
Az ilyen aprítós meccseken általában beleszürkül a mezőnybe. Bár szinte csak tőle lehetett várni azt, hogy megveri egy az egyben az emberét...1-2 alkalommal meg is csinálta, de nem volt kinek adni általában.
Mondjuk még mindig van ideje fejlődni, nagyon fiatal még.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 23., csütörtök 11:26

Óriásinak nem mondanám azért. A tizenhatos előtt emlékszem, hogy két labdát is eladott amiből az atletico helyzetet is alakíthatott volna ki. Azon kívűl pár támadás elakadt a rajta, sajnos tényleg nem elég a lendülete. Viszont a gólnál jól oldotta meg azért jár a pacsi. Ha lenne Modricunk, Benzemánk akkor James játéka is sokkal jobb lenne, meg CR-é is.
Visszanéztem róla a videóösszefoglalót és tartom magamat ahhoz, amit mondtam. Egy ilyen nehéz foggal körömmel védekező csapat ellen adott 3-4 olyan labdát ami 2 gyakorlatilag 100%-os ziccer volt (CR-nek és Chicaritonak). Meg még van 2-3 jó indítása, beadása, jól is mozgott. Illetve a gól előkészítéséről nem beszéltem. Szerintem a körülményeket nézve nagy meccset hozott le, lehet ez még nehezebb is mint 5 gólt rúgni egy Granada ellen.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 23., csütörtök 11:17

Na akkor nem csak én láttam így tegnap, szerintem is óriási meccset hozott le James barátunk.
Óriásinak nem mondanám azért. A tizenhatos előtt emlékszem, hogy két labdát is eladott amiből az atletico helyzetet is alakíthatott volna ki. Azon kívűl pár támadás elakadt a rajta, sajnos tényleg nem elég a lendülete. Viszont a gólnál jól oldotta meg azért jár a pacsi. Ha lenne Modricunk, Benzemánk akkor James játéka is sokkal jobb lenne, meg CR-é is.
Love football, hate antifa.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 23., csütörtök 10:42

Na akkor nem csak én láttam így tegnap, szerintem is óriási meccset hozott le James barátunk. Nélküle ez a meccs nagyon másképp is kinézhetett volna. Bírom az ilyen intelligens játékosokat. Ő egyszerűen "csak" annyit tud, hogy precízen, labdabiztosan, jó helyre teszi a labdákat, nem bonyolítja túl a játékot. Örülök, hogy beilleszkedett, mert egyébként is szimpatikus srác.
Isco sajnos az utóbbi időben visszavett, csalódás a játéka. Erre szokták mondani, hogy beleszürkült a mezőnybe. Nem baj lesz ez jobb is, fontos tagja a csapatnak.

Összességében le a kalappal a csapat előtt, igazán büszke lehet az ember erre az akarásra, amivel hajtottak. Kellenek az ilyen meccsek is nem csak a gálák. Ramos, Chicarito tényleg elképesztő akarással küzdöttek, de CR is megmentette a meccsét azzal a gólpasszal.
Tahó szomszédaink meg azt kaptám amit megérdemeltek, ezzel a focinak nehezen nevezhető valamivel szégyen lenne BL négy közt csapatot látni.

Jöhet a Barca :D.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 23., csütörtök 9:50

Majdnem. De Canont használok :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2015. április 23., csütörtök 9:41

1-1?[/quote] ? Kiállították Ardat aztán egyből jobban mertünk, utána meg visszaálltunk értelemszerűen.[/quote]
Én arra gondoltam,hogy ha mondjuk a 60 percben szerzünk vezetést, majd jön a kiállítás,akkor az atletico kiegyenlített volna.De már mind1!:)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 23., csütörtök 9:37

dannen te egész jól látod a dolgokat :mrgreen: :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 23., csütörtök 9:37

a szelfiket nem kérjük R24 ! :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2015. április 23., csütörtök 9:35

Realista24 írta:
dannen írta:nincs valakinek képe a feliratról ami kint volt tegnap mikor bevonultak a játékosok? valami olyasmit mondott a kommentátor, hogy: "ma itt hagyjuk a lelkünket, ti a pályán, mi a nézőtéren" vagy valami ilyesmi. realista te szemét? :mrgreen:
Van pár fotóm :lol: en szemet :lol:
Kéretik megosztani!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 23., csütörtök 9:28

ez jelenti azt? :mrgreen: :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. április 23., csütörtök 9:27

nyugtass meg minket h szar élmény volt :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 23., csütörtök 9:23

dannen írta:nincs valakinek képe a feliratról ami kint volt tegnap mikor bevonultak a játékosok? valami olyasmit mondott a kommentátor, hogy: "ma itt hagyjuk a lelkünket, ti a pályán, mi a nézőtéren" vagy valami ilyesmi. realista te szemét? :mrgreen:
Van pár fotóm :lol: en szemet :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 23., csütörtök 8:01

terry76 írta:
Kerlon írta: emberelőnybe fura lett volna nem támadni
1-1?
? Kiállították Ardat aztán egyből jobban mertünk, utána meg visszaálltunk értelemszerűen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 23., csütörtök 7:51

Nagyon sok jó példát hozott ez a meccs.
1. Kellene bizni a cserékben.
2. Ancelotti végre azt lepte meg amire ez a kezdő képes. Nem tobbet nem is kevesebbet.
3. Hala az égnek egy sikerrel zartuk le ezt a sorozatot es remélem decemberig nem is találkozunk ezekkel a barmokkal...rendesen lelki traumám van ezektől. 180 perc alatt 1 percig nem akartak focizni. Pedig szerintem abban is jok lettek volna. De ezeket pofakat nezni egy idényen belül 8x 9x....áááá nem.tudok halat adnu Istennek hogy egy időre még gondolni se kell rájuk. Remélem a valencia sevilla kib@sz velük es 5ikek lesznek a bajnokságban.
Annyi szent mind1 hogy kit kapunk ezzel csakis ezzel a szervezett nyugist jatekkal val esélyünk. Nekünk mar ez maradt.
De tudjatok meg hogy hónapok óta ez volt az első meccs ahol csak azért izgultam hogy valahogyan akadjon be egy gol. Nagyszerűen védekeztünk mar középpályán. Ez az undormany amit lehoznak a matracok hát nem is tudom mit tennék én velük...a haverommal most beszéltünk kaveszunetben és pont azt mondja amit az este tippeltem. Amig jottek a kupak nem erdekelte oket milyen jatekkal hozza allassal jott de igy mar kezd a toke tele lenni azzal az eltorzult arcokkal akik az este tolták.
Abbol a csapatból szerintem messze kilog Oblak Griezzmann es Torres is talán. A többiek folyamatosan gesztikulalnak perelnek merkelnek morcognak....huuu remélem nem egy Atleticó meccs alapjan tanítják a gyerekeket a foci szeretetere...
- Hasta el final, Vamos Real -


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég