Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

tcskhun
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 14., csütörtök 23:06

Ez értékelhetetlen volt(újfent),változtatni kell,ZZ-nek ez nem megy sajnos.... minden tiszteletem az övé de ez a csapat kiégett és ő ezen nem tud túllépni és beismerni,hogy változtatni kell.....

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 14., csütörtök 22:57

Szutykok vagyunk újabban, kar magyarázni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 10., vasárnap 14:26

Sierra írta:
Realista24 írta: Real Madrid are still stuck in Pamplona, they don’t know if they’ll go back to Madrid, or directly to Malaga where they’ll play vs Athletic. @abc_deportes #rmalive

Szopjon ki a liga.
Ilyenkor nem lehet megóvni a meccset? :D A pálya minőségi miatt pl?
Miért lehetne? Miért fogadná el az Osasuna?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 10., vasárnap 14:26

Realista24 írta: Real Madrid are still stuck in Pamplona, they don’t know if they’ll go back to Madrid, or directly to Malaga where they’ll play vs Athletic. @abc_deportes #rmalive

Szopjon ki a liga.
Ilyenkor nem lehet megóvni a meccset? :D A pálya minőségi miatt pl?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 10., vasárnap 13:54

Real Madrid are still stuck in Pamplona, they don’t know if they’ll go back to Madrid, or directly to Malaga where they’ll play vs Athletic. @abc_deportes #rmalive

Szopjon ki a liga.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. január 10., vasárnap 13:46

Segítsetek nekem mert ezt én nem értem. Mi az, hogy ZZ kompatibilis csapat és hogy minden poszton jó korban lévő top játékosokkal akiknek még van is kedve játszani sikeres lehetne? Nem fordítva működik ez? Nem attól jó edző valaki, hogy az adott kerethez talál ki taktikát, kihasználja a játékosai erényét, több felállást dolgoz ki, változtat, belátja a hibáit stb? Nyilván a napfényben egyszerűbb fürdőzni mint elzavarni a felhőket.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 10., vasárnap 13:33

Ha van pénz nyáron Pogbára, Mbappéra, Salahra (ide bármilyen top jobb szélsőt kellene írni, de nem jut eszembe egy sem) meg pár nem annyira ismert arcra, akkor maradjon, de egyébként csak a szenvedés várható.


ezt leírva gondolom te is röhögtél. stadion, covid tudjuk nagyon jól mennyire behatárolt a büdzsé. pl akiket felsoroltál csak random egyiket se fogjuk tudni megvenni, csodálkoznék ha vennénk egyáltalán valaki nagyobb nevet. mióta zizu van nem változott semmi, csak ritkan kijön a top meg a mazli akkor nyerünk altalaban, amugy keserves. most jön a kupa meccs nem sokára mehet a Bcsapat aztán csak nézünk, hogy szaladgálnak összvissz azt se tudják milyen rendezvény van

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 10., vasárnap 12:34

raul 4 ever írta:
Süti írta: Legalább látnám a jövő csapatát épülni, de a '14es gálakezdőnk hozza ezeket a szarokat is. Ennek így az égvilágon semmi értelme hétről hétre.
nekem 2 bajom van. egyrészt amit írtál, a másik ennek a folyománya. az 1ik ZZ makacssága.. egyrészt megvannak neki fejben az emberei, akikkel (ha úgy jön ki) 1 meccsen tényleg BÁRKIT elkap, bárhol. viszont csak ezt a 11-12 embert használja -> ebből jön, hogy egyébként a jövő meg nem épül..
sztem ZZ a legjobb opció, ha megvan egy győztes matéria, akkor nyerni fog velük. viszont ha változtatni kéne, nem tud/akar.. (ebből mondjuk Zsozé 3. szezonjára emlékeztet, a kib@szott makacssága).. szóval igen. azokat az arcokat nyomatja továbbra is akikkel nyert és azok néha tényleg nyernek és olyan szitukból és olyan játékkal és olyan teljesítménnyel, h le a kalappal, viszont ebből nem tud kilépni, ami a későbbi címek/fejlődés gátja/ellehetetlenítése. 4 év múlva nem a 40 éves Modricnak és a 34 éves Kroosnak kéne nyernie a címeket, hanem Brahim/Kubo/Öde/Fede, stb..

am. nem váltanék edzőt, mert jelenleg nincs jobb, csak b opciók vannak.. ha ZZ kapna jövőre egy mélyebb keretet, meg lehetne próbálni..
ez a meccs am. irtó sz@r volt, régi kiscsapatok elleni, galaktikus semmi.. kimentünk, voltunk, próbálkoztunk ímmel-ámmal, még majdnem 1 bekapott gól is benne volt, bár csak akkor amikor már kinyíltunk, am. bűngyenge ez az osa.. mind1...
tavalyi bravúr cím után, egy ilyen hajtós-sűrű szezont is behúzni, csoda lett vna. bár még sok van hátra, de a tendencia inkább az, h hullajtgatni fogunk pontokat, nem innentől fogva fog elindulni egy 15-17 meccses győzelmi sorozat..
Az a baj, hogy nincs arra pénz, hogy a ZZ kompatibilis csapatot összevásárolja 1-2 nyár alatt a klub. A ZZ kompatibilis csapat = minden poszton top2. Azok az emberek, akik önállóan megnyerik a meccseket. Sajnos ezeket most ki kellene nevelni, mert csak az alapanyagra van keret. Az ZZnek nem megy.
Ha van pénz nyáron Pogbára, Mbappéra, Salahra (ide bármilyen top jobb szélsőt kellene írni, de nem jut eszembe egy sem) meg pár nem annyira ismert arcra, akkor maradjon, de egyébként csak a szenvedés várható.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 10., vasárnap 10:52

Süti írta: Legalább látnám a jövő csapatát épülni, de a '14es gálakezdőnk hozza ezeket a szarokat is. Ennek így az égvilágon semmi értelme hétről hétre.
+1, ZZ nem épít semmit. Van, akit muszáj használnia, van aki megérdemli, illetve vannak olyanok, akik nem szolgáltak rá, de régóta megbizik bennük és nyomatja őket. Aztán vannak az újak, akik kaptak kb 2 meccset meg 15*5 percet a meccsek végén és nem bízik bennük és nem is ad nekik normális lehetőséget.

Az pedig látszik, hogy nem miattuk vagy nem csak miattuk voltunk rosszak azokon a meccseken. Engem elszomorít, hogy semmi változás nincs pedig év elején, amikor feldobta a Rodrygo, Ödegaard, VInicius 3ast, akkor azt hittem, hogy idén végre tökösen megpróbálunk váltani, de október óta gyakorlatilag nem kell megnézned a meccseink és nagyjából sejted mi a helyzet...

Ha nem égünk le nagyon idén, akkor nyáron kapjon pár általa akart embert - mást is kellene használnia!-, ha akkor sem változik semmi, vagy nem látni a változás jeleit, akkor szerintem Zidane edzői karrierje nálunk egy időre kiégett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 10., vasárnap 10:45

Süti írta: Legalább látnám a jövő csapatát épülni, de a '14es gálakezdőnk hozza ezeket a szarokat is. Ennek így az égvilágon semmi értelme hétről hétre.
nekem 2 bajom van. egyrészt amit írtál, a másik ennek a folyománya. az 1ik ZZ makacssága.. egyrészt megvannak neki fejben az emberei, akikkel (ha úgy jön ki) 1 meccsen tényleg BÁRKIT elkap, bárhol. viszont csak ezt a 11-12 embert használja -> ebből jön, hogy egyébként a jövő meg nem épül..
sztem ZZ a legjobb opció, ha megvan egy győztes matéria, akkor nyerni fog velük. viszont ha változtatni kéne, nem tud/akar.. (ebből mondjuk Zsozé 3. szezonjára emlékeztet, a kib@szott makacssága).. szóval igen. azokat az arcokat nyomatja továbbra is akikkel nyert és azok néha tényleg nyernek és olyan szitukból és olyan játékkal és olyan teljesítménnyel, h le a kalappal, viszont ebből nem tud kilépni, ami a későbbi címek/fejlődés gátja/ellehetetlenítése. 4 év múlva nem a 40 éves Modricnak és a 34 éves Kroosnak kéne nyernie a címeket, hanem Brahim/Kubo/Öde/Fede, stb..

am. nem váltanék edzőt, mert jelenleg nincs jobb, csak b opciók vannak.. ha ZZ kapna jövőre egy mélyebb keretet, meg lehetne próbálni..
ez a meccs am. irtó sz@r volt, régi kiscsapatok elleni, galaktikus semmi.. kimentünk, voltunk, próbálkoztunk ímmel-ámmal, még majdnem 1 bekapott gól is benne volt, bár csak akkor amikor már kinyíltunk, am. bűngyenge ez az osa.. mind1...
tavalyi bravúr cím után, egy ilyen hajtós-sűrű szezont is behúzni, csoda lett vna. bár még sok van hátra, de a tendencia inkább az, h hullajtgatni fogunk pontokat, nem innentől fogva fog elindulni egy 15-17 meccses győzelmi sorozat..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. január 10., vasárnap 10:33

___Samy___ írta: Igen, de nem lehet lehozni egy idényt hullámvölgy nélkül. Biztos vagyok benne, hogy lesz 3-4 forduló, amikor nem nyernek majd, de az a baj, hogy mi sem. Míg nem tudunk megverni egy Osasunat, vagy egy Elchet, akik kieső helyen állnak, addig ne is várjunk a bajnoki címre. Meg sem izzasztjuk így az Atmat.
Az a baj, hogy az a 3-4 forduló már most belefér nekik. Utána meg újra erőre kapnak. Az is lehet, hogy ezért a bajnoki címért beáldozzák a BL szereplést is.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 10., vasárnap 10:31

___Samy___ írta: Igen, de nem lehet lehozni egy idényt hullámvölgy nélkül. Biztos vagyok benne, hogy lesz 3-4 forduló, amikor nem nyernek majd, de az a baj, hogy mi sem. Míg nem tudunk megverni egy Osasunat, vagy egy Elchet, akik kieső helyen állnak, addig ne is várjunk a bajnoki címre. Meg sem izzasztjuk így az Atmat.
Már miért ne lehetne. Évekig nem lehetett bajnokságot nyerni 90-95 pont alatt. Ezt az Atma simán meg tudja csinálni. De a két nagyot figyelembe véve kevesebb is elég lesz. 85 pont is elég lehet idén nekik.
Mi attól olyan messze vagyunk mint Ödegaard a kezdőtöl

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 10., vasárnap 10:12

Legalább látnám a jövő csapatát épülni, de a '14es gálakezdőnk hozza ezeket a szarokat is. Ennek így az égvilágon semmi értelme hétről hétre.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. január 10., vasárnap 9:44

Szuper,vagy királyi kupa szerintem le fog esni.
Arra pont jók a srácok, hogy egy-egy meccsre nagyon felszívják magukat, de konstans jó teljesítményt nem tudunk nyújtani idén.

BL 1enes kiesés része is ugyebár hasonló lebonyolítású, de ott szvsz az első komolyabb ellenfél elnyomja ezt a keretet/csapatot majd két meccsen. :'(
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 10., vasárnap 9:33

Igen, de nem lehet lehozni egy idényt hullámvölgy nélkül. Biztos vagyok benne, hogy lesz 3-4 forduló, amikor nem nyernek majd, de az a baj, hogy mi sem. Míg nem tudunk megverni egy Osasunat, vagy egy Elchet, akik kieső helyen állnak, addig ne is várjunk a bajnoki címre. Meg sem izzasztjuk így az Atmat.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. január 10., vasárnap 9:21

___Samy___ írta: Akkor szerintem a tegnapi után kiszalltunk a harcból. Ezt az Atma elvitte.
Nagyon stabilak. A tegnapi meccs nélkül is már jóval hamarabb felmerülhetett ez bennünk. Egy-egy meccset buknak mint pl. ellenünk, a Bayern ellen és a kupában, de havi szinten jön össze kb. 1 ilyen meccs nekik. Többet nem engednek. Ezzel a mi havonta történő 2 hullámunk nem tudja tartani a lépést.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 10., vasárnap 9:18

Akkor szerintem a tegnapi után kiszalltunk a harcból. Ezt az Atma elvitte.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. január 10., vasárnap 8:27

Realista24 írta: https://twitter.com/JesusBengoechea/sta ... 79296?s=19

Meg se nézték.
Ezt mondtam a Carvajal eset után. Az egyáltalán nem egyértelmű, mint ahogy itt is állították többen. Minden meccsen van olyan eset és azokat nem szoktak befújni. Ami be van linkelve az se volt 11es, de Carvajalé sem.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 10., vasárnap 7:58

Persze hogy nem, van akiknek kezzel is lehet van akiknek semmit.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 10., vasárnap 7:46

https://twitter.com/JesusBengoechea/sta ... 79296?s=19

Meg se nézték.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég