Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. február 8., vasárnap 12:17

nem létszámban szűk a keret, hanem minőségben, aközött meg van különbség, meg lehet nézni, hogy simeone sokkal jobban rotál, mint ancelotti, pontosan ezért

azt meg nem vitatom, hogy a matracosok harciassága sokkal jobb, mint a miénk, az edző megteszi a hatását
anno josénál a miénk is hasonló volt, de ugye az nem volt elég
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 8., vasárnap 12:00

___Samy___ írta:nem lehet erre a meccsre mit írni, az 5-0 óta ez volt a legfájóbb vereség
összeszedetlen, motiválatlan banda, ehhez még hozzájön a fizikai fáradtság és a kulcsemberek hiánya
természetesen benne volt a pontvesztés, de nincs ekkora különbség a két csapat között, kritikán aluli, hogy egy kapuralövésünk volt az egész meccsen

az teljesen nyilvánvaló volt eddig is, hogy ez a keret borzasztóan szűk, ezzel nem lehet három fronton csapatani, de már úgy látszik kétfronton is borzasztó nehéz lesz
ezért sem értem, hogy ancelotti miért nem kért embert, meg ha már kér, akkor olyat, akit játszani is fog, nem csak a létszám miatt ültet oda a kispadra, ebből a lucas silvából se lesz semmi, 5 meccset nem fog játszani a szezon végéig
és gondolom emiatt is nem rotál, cserél vagy próbálkozik más koncepcióval az olasz, mert egyszerűen nincs kit berakni, hogy érdemleges javulást érjen el
szóval ennek a sok nyári bakinak isszuk most a levét, mikor is nincs kit betenni a padról a kezdőbe

ettől függetlenül nem az olasz tehet arról, hogy teljes odaadás nélkül hozták le a srácok a meccset
Szűk a keret? és akkor a Matracnak milyen? tavaly dög fáradtan bajnoki cím bl döntő aminek a megnyerésére fél percre voltak , fejben mentálisan erősebbek az Atletico játékosai, nem tudásban mert abba gyengébbek , de jóval szívósabbak .. és idén is ott lesznek teljesen a végéig , és beszélhetünk Real meg Barcáról , nehogy még megvédjék a címüket .. mert mindig le vannak írva majd idén már tényleg kidurrannak , csak nem akarnak és nem is fognak.. és car szenvedős játékkal is tudják hozni a meccsüket mert akkor meg jön a szokásos fejes .. ha tartják ezt a távot amire minden esély megvan, a Barca -realnal még jól is jöhetnek ki, otthon meg megcsaphatják a barcát , símán benne lehet mi meg a formát hozzáállást elnézve sanszos , hogy hullajtunk még pontokat.. de ne így legyen adja az ég!! de eddig nagyon így néz ki!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 8., vasárnap 11:51

Mióta nem fogadok sokkal nagyobb hatékonysággal jönnek a megérzéseim, még jó hogy kirándulni voltam és nem néztem.
gg kecifeiek.
Amúgy nem nyerünk semmit idén szerintem, kíváncsi vagyok ez jönni fog-e. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. február 8., vasárnap 11:50

nem lehet erre a meccsre mit írni, az 5-0 óta ez volt a legfájóbb vereség
összeszedetlen, motiválatlan banda, ehhez még hozzájön a fizikai fáradtság és a kulcsemberek hiánya
természetesen benne volt a pontvesztés, de nincs ekkora különbség a két csapat között, kritikán aluli, hogy egy kapuralövésünk volt az egész meccsen

az teljesen nyilvánvaló volt eddig is, hogy ez a keret borzasztóan szűk, ezzel nem lehet három fronton csapatani, de már úgy látszik kétfronton is borzasztó nehéz lesz
ezért sem értem, hogy ancelotti miért nem kért embert, meg ha már kér, akkor olyat, akit játszani is fog, nem csak a létszám miatt ültet oda a kispadra, ebből a lucas silvából se lesz semmi, 5 meccset nem fog játszani a szezon végéig
és gondolom emiatt is nem rotál, cserél vagy próbálkozik más koncepcióval az olasz, mert egyszerűen nincs kit berakni, hogy érdemleges javulást érjen el
szóval ennek a sok nyári bakinak isszuk most a levét, mikor is nincs kit betenni a padról a kezdőbe

ettől függetlenül nem az olasz tehet arról, hogy teljes odaadás nélkül hozták le a srácok a meccset
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. február 8., vasárnap 11:38

Toti írta:mivel ancelottira nem lehet szavazni, így nem is adok le szavazatot.
vicc volt az egész.

ez az a szint volt, mikor nem lehet eldönteni, h ki volt a legszarabb.
egyébként bale + cé.
Ezen én is elgondolkodtam, hogy miért nincs ott az egész csapat rublika...így kénytelen voltam Ronaldo-ra voksolni, mert amit tegnap leművelt az minden volt, csak foci nem... nő ide vagy oda, születésnap ide vagy oda.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 8., vasárnap 11:34

mivel ancelottira nem lehet szavazni, így nem is adok le szavazatot.
vicc volt az egész.

ez az a szint volt, mikor nem lehet eldönteni, h ki volt a legszarabb.
egyébként bale + cé.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 8., vasárnap 11:27

vissza vettek :D

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 8., vasárnap 11:27

Marky írta:nem az fáj igazán, hogy kikaptunk, mert benne van már az atma ellen a kupadöntő óta bármikor... de így?! teljesen koppra vertek minket. nincs is értelme a szavazásnak, mert ancelottival egyetemben az egész csapat 0 volt. komolyan félek, hogy ez rányomja a bélyegét a szezon további részére és előz a barca, illetve a bl-ből is kipottyanunk az elődöntő előtt.

cristiano szülinapjával semmi gondom nem lenne, ha nem nyilvánosan bulizgatnának egy majdnem történelmi vereség után....
Hát majdnem történelmi lett! 60 perctől már imádkoztam gyorsan teljen az idő , amikor Mandzu szöktetés helyett kiengedte a labdát időhúzó szándékkal akkor kicsit megkönnyebbültem , mert az az érzésem ha teljes gőzzel végignyomják a meccset több lett volna csak szerencse visszavettem :-( szőrnyű volt ez a meccs, 2 liga szint kb a teljesítményünk! :-(

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 8., vasárnap 11:17

Annyit hozzáteszek a tegnapihoz,hogy a Valencia ellen is bemondtuk hogy "talán jókor jött."
Úgy tűnik az nem volt elég.

Pepéhez meg visszatérve,nekem is ugyanilyen tök ártalmatlan szituba zúzódott meg a bordám,és kurva szar érzés,nagyon sokáig érzékeny ám..
A legnagyobb baj hogy levegőt veszel és beszúr,nem kell ahhoz mozognod meg semmi,legalább is az első 3-4 nap szinte ágyhoz kötött vagy.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. február 8., vasárnap 11:17

nem az fáj igazán, hogy kikaptunk, mert benne van már az atma ellen a kupadöntő óta bármikor... de így?! teljesen koppra vertek minket. nincs is értelme a szavazásnak, mert ancelottival egyetemben az egész csapat 0 volt. komolyan félek, hogy ez rányomja a bélyegét a szezon további részére és előz a barca, illetve a bl-ből is kipottyanunk az elődöntő előtt.

cristiano szülinapjával semmi gondom nem lenne, ha nem nyilvánosan bulizgatnának egy majdnem történelmi vereség után....

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 8., vasárnap 11:15

tucsoki írta:
Norbii írta:Természetesen erre is tudok válaszolni. Azért ragaszkodik a sztorihoz, mert ha xynak eltörik a bordája nem fog egy hét alatt felépülni.
Nem tört el a bordája "csak" zúzódott. Az első diagnóziskor (január 16.) 2-3 hétre becsülték, majd kerekítettek max. 1 hónapra.
Biztos Pepe szolt nekik, hogy fiuk, ez a sztori nem lesz jo, senki se veszi be a 2-3 hetet, legyen inkabb 1 honap. :mrgreen:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 8., vasárnap 11:13

Norbii írta:
h3x0r írta: Figyelj, lehet hogy az esetnel szimulalt egyet, maskor is elofordult mar ilyen. Az hogy valogatott meccsek elott eljatszak, az is igaz. De a kovetkezo valogatott szunet masfel honap mulva lesz.

De mi ertelme lenne az est utabn 5 meccsel is ragaszkodni a sztorihoz? Mi ertelme lenne egy rangadon hatranybol indulni? (Nacho Pepe helyett). Erre a kerdesre nem tudsz valaszolni, itt derul ki hogy mekkora hulyeseget beszelsz. :cens:
nyilván nem azért mert pár hónap múlva lesznek válogatott meccsek. az oka az volt hogy nem akarta, hogy tizenegyest kapjon az atletico.
Természetesen erre is tudok válaszolni. Azért ragaszkodik a sztorihoz, mert ha xynak eltörik a bordája nem fog egy hét alatt felépülni.
Hülyeség on:
Én tovább megyek, már az idén nem fog pályára lépni, mert megvan az egyezség a Cityvel, nyáron eladjuk és kitétel volt, hogy akkor nem játszhat már idén. Így összeállhat a Ramos Varane kettős, de nem, mert Varane-t is eladjuk a tegnapi teljesítmény miatt a MU-nak, így meglesz a jövő évi álom igazolás egy kócos kis brazil fiú személyében: Aleccsandreeee... akarom monda Daviiiid Luiiiiz :mrgreen: :lol:
Hülyeség off.

Összeesküvéselmélet on:
Nekem ezek a BBC-s nyilatkozatai Carlonak kicsit furák. Lehet, csak az öreg iránti szimpátia mondatja velem, de mintha lenne egy olyan üzenete, hogy ez nem ő miatta van. Ha egészségesek, akkor játszanak, mert játszaniuk kell.
Összeesküvéselmélet off.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 8., vasárnap 11:12

Norbii írta:Természetesen erre is tudok válaszolni. Azért ragaszkodik a sztorihoz, mert ha xynak eltörik a bordája nem fog egy hét alatt felépülni.
Nem tört el a bordája "csak" zúzódott. Az első diagnóziskor (január 16.) 2-3 hétre becsülték, majd kerekítettek max. 1 hónapra.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 8., vasárnap 11:04

h3x0r írta: Figyelj, lehet hogy az esetnel szimulalt egyet, maskor is elofordult mar ilyen. Az hogy valogatott meccsek elott eljatszak, az is igaz. De a kovetkezo valogatott szunet masfel honap mulva lesz.

De mi ertelme lenne az est utabn 5 meccsel is ragaszkodni a sztorihoz? Mi ertelme lenne egy rangadon hatranybol indulni? (Nacho Pepe helyett). Erre a kerdesre nem tudsz valaszolni, itt derul ki hogy mekkora hulyeseget beszelsz. :cens:
nyilván nem azért mert pár hónap múlva lesznek válogatott meccsek. az oka az volt hogy nem akarta, hogy tizenegyest kapjon az atletico.
Természetesen erre is tudok válaszolni. Azért ragaszkodik a sztorihoz, mert ha xynak eltörik a bordája nem fog egy hét alatt felépülni.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 8., vasárnap 11:03

C.R. szülinap ide, vagy oda.
30 éves csak egyszer lesz az életben, 4-et kaphatnak még az Atleticotól kb tucat alkalommal. :shifty:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. február 8., vasárnap 10:59

csabi87 írta:
egy ilyen vereség aki sportolt tudja mentálisan nagyon megviseli az embert!! ezért írtam nehogy még jobban belesüllyedjen a csapat a hullámvölgybe.Bízom a jobb folytatásban!
Annyira nem viselte meg őket.Nézd meg a szülinapi bulit. :lol: :salute: :cheers:
Szerintem gáz, hogy engem jobban megviselt a tegnapi, mint a játékosainkat. :roll:
C.R. szülinap ide, vagy oda.
Vagy menjenek bulizni, bánom is én, csak akkor ne videózzanak, ne lássam azt, hogy pár órával a meccs után ilyen önfeledten jól érzik magukat... :ike:
Ebből kiindulva egyébként nem fog változni semmi, mert nem igazán volt rájuk hatással az alázás. :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 8., vasárnap 10:58

Norbii írta:
besteve7 írta:
Tudjuk a Sanitas minőségét, de azért azt el tudják dönteni, hogy xy nak eltört-e a bordája vagy sem. Nem is értem, hogy jutott ilyen eszedbe.
úgy hogy ők is tudták azt hogy a sérülés kamu. ;d Én végignéztem a meccset, abban a pillanatban pedig többször is visszanéztem a jelenetet, é senki se ért hozzá. Ezért is gondoltam/gondolom ezt.
Figyelj, lehet hogy az esetnel szimulalt egyet, maskor is elofordult mar ilyen. Az hogy valogatott meccsek elott eljatszak, az is igaz. De a kovetkezo valogatott szunet masfel honap mulva lesz.

De mi ertelme lenne az est utabn 5 meccsel is ragaszkodni a sztorihoz? Mi ertelme lenne egy rangadon hatranybol indulni? (Nacho Pepe helyett). Erre a kerdesre nem tudsz valaszolni, itt derul ki hogy mekkora hulyeseget beszelsz. :cens:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 8., vasárnap 10:49

egy ilyen vereség aki sportolt tudja mentálisan nagyon megviseli az embert!! ezért írtam nehogy még jobban belesüllyedjen a csapat a hullámvölgybe.Bízom a jobb folytatásban!
Annyira nem viselte meg őket.Nézd meg a szülinapi bulit. :lol: :salute: :cheers:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 8., vasárnap 10:41

besteve7 írta:
Tudjuk a Sanitas minőségét, de azért azt el tudják dönteni, hogy xy nak eltört-e a bordája vagy sem. Nem is értem, hogy jutott ilyen eszedbe.
úgy hogy ők is tudták azt hogy a sérülés kamu. ;d Én végignéztem a meccset, abban a pillanatban pedig többször is visszanéztem a jelenetet, é senki se ért hozzá. Ezért is gondoltam/gondolom ezt.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 8., vasárnap 10:41

Fáradt volt a csapat, plusz hiper gyenge napot fogtak ki , hiába kesergünk ez van, ilyen megesik a Fociban:-) már kezdem átérezni mit érezhettek az Atleticosok amikor pár éve csak az volt a kérdés 3-4 et kapnak , most fordult a kocka .. mumusunkká váltak .. de ez sem tart örökké :-) egy győzelem kellene ellenük ami átbillentené a csapatot ezen a görcsösségen , már már Dortmund feeling van a dologban, mert azok ellen sem megy igazán.Remélem nem süllyedünk még jobban ezáltal bele a hullámvölgybe mert bizony az is megeshet , hogy a Depor elleni meccs kínkeserves lesz.. eldőlhet a sorsunk pár hét alatt , ennyi sérültet nem bír el egy csapat , és nincs minőség aki helyettesíteni tudná őket..Bízzunk benne hogy összekapja a társaságot Ancelotti mert most nagyon nagy szükség lesz rá!! egy ilyen vereség aki sportolt tudja mentálisan nagyon megviseli az embert!! ezért írtam nehogy még jobban belesüllyedjen a csapat a hullámvölgybe.Bízom a jobb folytatásban!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég